Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 309 άτομα (41 μέλη και 268 επισκέπτες)

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
668
Πόντοι
80
Φιλιππιδου 11 όροφος παίκτη, μέχρι πριν 2 βδομάδες περίπου εκεί την πετύχαινα βραδυνή βάρδια μαζί με Αλινα συνήθΑπο

Φιλιππιδου 11 όροφος παίκτη, μέχρι πριν 2 βδομάδες περίπου εκεί την πετύχαινα βραδυνή βάρδια μαζί με Αλινα συνήθως .
Απο πρωινη εγινε βραδυνη λοιπον. Σε ευχαριστω.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Θυμάμαι πρόπερσι (το '19) μια περίπτωση στο Διδύμου 20.
Ήταν ένα κοντό πετιτ τσιγγανάκι, μέτρια φάτσα αλλά πολύ ωραίο σώμα και φαινόταν πολύ καθαρη...
Έτσι όπως μου έλεγε το πρόγραμμα της μου λέει ελεύθερο...σκέτο , χωρίς το στοματικό μαζι.
Μπαίνω μαζί της, και η τύπισσα είχε βαλθεί να το κάνουμε ακάποτα, ρε έλα να βάλουμε καποτα της λέω, ρε όχι, ρε έλα, ρε όχι, αναγκαστηκα να φύγω χωρίς να γαμησω.
Η μόνη φορά που μου συνεβη κάτι τέτοιο, να παρακαλάει η άλλη για ακάποτο, που ακούστηκε....
Ελένη...μετά πήγε Αλκιβιάδου...
 

Maximos88

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2020
Μηνύματα
26
Like
24
Πόντοι
0
πανω 210. 88 39 566
κατω 210. 88 39 568

τα δινανε σε χαρτακι, αλλα αν ισχυουν ακομα δε ξερω.
επισης αν απαγορευεται η δημοσιευση, να σβηστει απο διοικηση.
Ευχαριστω για το μηνυμα. Αυτα δυστυχως ειναι απο Βεργας 6. Αν ρωτησω σημερα εκει λες να μου δωσουν;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Ευχαριστω για το μηνυμα. Αυτα δυστυχως ειναι απο Βεργας 6. Αν ρωτησω σημερα εκει λες να μου δωσουν;
ελα ρε σοβαρα ?
εδω καποιος τα ειχε γραψει, εκει κοντα στο λοκνταουν και τα ειχα σημειωσει @Kinkey
anyway, ρωτα ναι.
δε νομιζω να χασεις κατι.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
τι μου θυμισες τωρα!! απιστευτης ομορφιας πλασμα, που οταν ξεπερνουσες το αρχικο σοκ της καταστασης της (κωφαλαλη) εκανες ανεπαναληπτο σεξ..στην αρχη ημουν κουμπωμενος αλλα μετα που την εκανα στανταρακι ηταν σαν να ησουν με γκομενα.υπεροχα μαλλια (χαιτη λιονταριου), εκφραστικα ματια και με μια περιφερεια αξιοζηλευτη. μετα απο το φυλης και φυλης χαθηκε και την βρηκα μετα απο 2-3 χρονια στο αειμνηστο φυλης 80 που για να σαλοναρει εμπαινε-εβγαινε απο το πρωτο δωματιο δεξια. χαμογελαστη και παντοτε καθαρη και ευχαριστη. περασμενα μεγαλεια. για παρτη της ειχα μαθει και μερικες κινησεις στην νοηματικη και οποτε με εβλεπε αστραφτε γιατι μεσα στην μοναξια της ενοιωθε οτι επικοινωνουσε..αυτα για να μαθαινουν οι νεοι.
Αυτά είναι τα καλά των οίκων. Συγχαρητήρια αδερφε! Θα πας στον παραδεισο φίλε γιατί έκανες ένα καλό κορίτσι να σε ξεχωρίζει μεταξύ εκατονταδων. Να ξέρεις ότι σε μερικές κοπελες κάνουμε απλα πραγματα μεν αλλά σημαντικα δε τα οποια μας καθιστούν αξέχαστους! Εγώ παντως έχω καλυτερες αναμνήσεις από ιερόδουλες που γουσταρα και με γουσταραν στα 25 χρονια της πορνοκαριερας μου παρα με τη πρωην γυναίκα μου!.... (τη καριολα..... συγχυστηκα παλι τωρα που τη θυμήθηκα....).
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καλησπερα σας. EΝΗΜΕΡΩΣΗ, Τρίτη 20/07/2021 στη διαρκεια τής Β’ Βάρδιας στο Μεταξουργειο (από 20:00 έως 22:00)/ [Owo: ελ.στοματικο. cob: εκτονωση στο σωμα/στηθος. Cim: εκτονωση στο στομα. Anal: πρωκτικό σεξ]

-Κολωνού 32Α: κλειστό. Φαινεται εχει περιοδο η Βάλια

-Κολωνού 32Γ, δηλ υπόγειο: ηταν 20:10 η ωρα και η Βίκυ μαζευε τα μπογαλάκια της από ληξη βαρδιας. Με την καρακάξα τσατσά που ξέρουμε. Η Βικυ είναι η ομορφη ξανθια (φυσικα το τοπ στην περιοχη, 20€) με θητεια σε Πιπίνου 118, Αγκ 12 και Βέργας 3. Ξεκίνησε Μάιο τού 2016 στο Πιπ 118.

-Το Κολ 27 με τις Λατινες ειχε κλειστα φωτα, αλλα μια τσατσα σφουγγαρισε στην εισοδο (ανοικτη η θύρα).

-Κολ 23 υπόγειο: η Αλίσια. Γεματούλα με τατουαζ στο στέρνο.

-Κολ 23 ή Ανάκτορο: η Γιάννα. Η γνωστη μιλφ μονιμη εδώ.

-Κολ 15 αριστερά: η Ρόζα, κοντη με νορμαλ προσωπο και ισια καστανόξανθα μαλλιά. Τα υπολοιπα σπιτακια στον χωρο κλειστά. Σημειώνω οτι η εν λόγω ΡΟΖΑ ουδεμία σχέση έχει με τη συνωνόματη εργατρια στο Ιάσ 19 οροφο τον καιρό τού lockdown. Διαφορετικα προσωπα ειναι.

-Κολ 11 ισόγειο: η Λάουρα. Κοπελα με κανονικό σωμα καστανοξανθη εμφανισιμη. Σε απλο κι αυτή./ τα υπολοιπα στο 11 κλειστά.

-Όπως ειδα από μακριά, δεν υπηρχε αναμενο φωτακι στην Κεραμεικού.

-Λεωνίδου 28 όροφος: κλασικά η Σοφία. Μαυρη με μακριά ράστα μαλλιά.

-Ιάσονος 20Α: Δανάη και Αθηνά. Η πρωτη είναι άκυρη ξανθιά γκιλφ. Για αγριες κατασεις. Με owo & anal. Η ΑΘΗΝΑ είναι τσουπωτή καστανοξανθη. Σε απλό.

-Ιάσονος 20Β: η Γαβριέλλα (χοντρή ξανθιά με γυαλιά) και ΝΑΝΣΥ (μαυρομάλλα ομορφη πιπίνα, αλλά 15€, σε απλό). Τσατσα ηταν η γνώριμη βυζαρού Γκαλίνα από τα Κεραμεικού 15. Ας ελπίσουμε η Νάνσυ να εξελιχθεί σε δευτερο Νανσουλίνι, αν και τα 15€ αποτελούν εμπόδιο τωρα

-Ιάσ. 20Γ ή Ανελκυστήρ: η Άννα. Νεαρά μαυρομάλλα με γυαλιά και ωραιο σωμα/οπίσθια.

-Ιάσ. 32 Όροφος/δεξιά: η Αναμπελ. Η γνωστή πινέζα & φόλα.

-Ιάσ. 32 όροφος/ αριστερά: η Σοφία. Κοντή μελαχρινή αδύνατη.

-Ιάσ. 32 ισογειο/ δεξιά: Αντζελα & Πατριτσια. Δύο συγκρουόμενα. /το ευθεια κλειστό

-Ιάσ. 37 όροφος: η Ναταλία. Σκίνυ γυφτάκι.

-Ιάσ. 37Α: η Κατερίνα. Ηταν και προχθες με τον κοπανο τσατσο που την παρουσιαζει ως νεοφερμένη Λατίνα, ενώ δουλευει από Ιουνιο στο ιδιο & είναι Βουλγαρορουμάνα.

-Ιάσονος 44 ΔΕΞΙΑ: Καρινα (με ασιατικα χαρακτηριστικά) και Καιτη. Χοντρες.

-Ιάσ. 44 ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ: Αλίνα ο νάνος.

-Ιάσονος 44, οι ΝΕΟΙ οίκοι:
#1η θύρα δεξιά: η Τζέσικα. Μαυρη νταρντάνα.
#μεσαία θύρα (όροφος): κλειστό.
#3η θύρα (αριστερα, οροφος): Τάνια (χοντρή άκυρη) & Άννα (αδύνατη).

-Περδίκα 1: Κορίνα και Λόλα. Η Κορίνα είναι η γνωστη γυρολόγος Αντριάνα. Με βλέμμα βλοσυρό. Εγγυημένη φολάρα. Αλλάζει ονόματα όπως σπίτα (πέρασε εσχάτως από Πολυχώρο Ιασ. 39, ξανά Περδίκα 1, Ιάσ. 19, 30, Καλλέργη κλπ κλπ. Η ΛΟΛΑ είναι αδύνατη νεαρα με μαυρη αλογοουρά. Με θλιμένο βλέμμα. Χρεη τσατσάς η γνωστή ερμαφρόδιτη.

-Μεγ.Αλεξάνδρου 28 με κουρτίνα: κλασικά Αλεξάνδρα και Σούλα (τόφαλος).

-Μεγ.Αλεξ 28 υπόγειο: η ΧΡΙΣΤΙΝΑ (νεαρη σχιστομάτα με κοκκινα εσωρουχα & ισια μαυρα μαλλιά. Τατού στο μπουτι και τατου στεμμα στο μπρατσο) & η Ελένη (πιτσιρίκα μελαχροινή με ωραιο σωμα). Αμφοτερες κλασικά σε απλο και 10€ κόστος.

-Μεγ.Αλεξ 28Α: το γνωστο διδυμο Ειρήνη και Αλεξανδρα. Σε owo & cim.

-Αχιλλέως 48 & Μαραθώνος 59: η Ιονέλλα. Ομορφη κοπελα με καστανομελί μαλλιά, σε απλό. 20€ εδώ ο ομιλος.

-Μαραθώνος 59/ ημιοροφος: η Ίρμα. Πρωτη μερα στη δουλεια, κατά τα λεγομενα τής τσατσάς. Μιλφ με καρε μαυρο μαλλί. Με αισθισιακό σαλονάρισμα. Μοιάζει αρκετα με την Έλενα Χατζή για οσους την θαυμάζουν.

-Μαραθ 59/ ισογειο (δηλ ο νεος οικος): η ΝΑΤΑΛΙ (νεαρή με ομορφο προσωπο & διάφορα τστου. Αλλά με πολύ ατσούμπαλο σώμα) & η ΜΟΝΙΚΑ (27χρονη περιπου, αδυνατη με μετριο πρόσωπο & καστανά μαλλιά). Αμφότερες σε owo & cob.

-Mαραθ 59Α: η Λαρίσα. Αδιάφορη μιλφ με καστανά μαλλιά.

-Βιργινίας Μπενάκη 31: η τσατσα ειπε ότι εχει την ΦΩΤΕΙΝΗ, η οποια ειχε μπει δωματιο. Δεν καθισα να περιμενω. Ή καμιά από Μεταξ/ο ή την χοντρη πατσαβούρα που εργαζοταν στο Παιανιέων 24. Παντως ακομα βρωμαει η αυλή.

-ΚΠόλεως 166 δεξιά: η Αναστασία. Ψηλή νταρντανα με ισια μακρια μαλλιά.

-ΚΠόλεως 166 αριστερά: Αλεξία (ψηλή μιλφογκίλφ με πιασίματα & καρέ ξανθο μαλλί) & ΜΑΡΙΝΑ (μιλφογκιλφ με ξανθα μαλλιά & σωμα με πιασίματα. Προκειται για την κολλητή τής Ειρήνης από ΜεγΑλεξ 28Α, 22 όροφο κλπ κλπ). Αμφότερες σε owo & cim.

Culture Report: η σημερινη αναγνωση ως ταξιδι στην Αγγλία του 19ου αιώνα. Η ιστορία ζωής τής Βολέτ μεσα από την πένα τής Σαρλοτ Μπροντέ, κορυφαίας λογοτεχνου.

Μαρίνα και Ειρήνη έχουν τσακωθεί..δεν είναι πια φίλες.
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Η Αννα Ιλονα συνταξιοδοτηθηκε ξερει κανενας?
Κ εγω είχα ρωτήσει πού μπορούμε να τη βρούμε τωρα..! Παντως Σαλονίκη νομιζω είχε παει προσφατα/ προ Κορονα (Ισως ΚΑΙ με Ρενατα) σε Στουντιο..!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
874
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Αυτά είναι τα καλά των οίκων. Συγχαρητήρια αδερφε! Θα πας στον παραδεισο φίλε γιατί έκανες ένα καλό κορίτσι να σε ξεχωρίζει μεταξύ εκατονταδων. Να ξέρεις ότι σε μερικές κοπελες κάνουμε απλα πραγματα μεν αλλά σημαντικα δε τα οποια μας καθιστούν αξέχαστους! Εγώ παντως έχω καλυτερες αναμνήσεις από ιερόδουλες που γουσταρα και με γουσταραν στα 25 χρονια της πορνοκαριερας μου παρα με τη πρωην γυναίκα μου!.... (τη καριολα..... συγχυστηκα παλι τωρα που τη θυμήθηκα....).
Σε ευχαριστω πολυ και δοθεισης της ευκαιριας που το ξετρυπωσε απο την μνημη μου ο συναδελφος πρυτανης, θα ηθελα να εξομολογηθω οτι οποτε συνευρισκομουν με αυτη την κοπελλα, ενοιωθα σαν να εκλεβα εκκλησια. ηταν τοσο γλυκια και τοσο δοτικη (σκεψου την δεκαετια του 90 εκανε ακαποτο επιλεκτικα βεβαια), που οταν εφευγα απο τον οικο ενοιωθα εκεινη την γλυκοπικρη αισθηση, που σιγουρα την εχουν νοιωσει και αλλοι. στην αρχη ηταν λυπη , μετα ηταν συμπονοια..καλη της ωρα οπου και αν ειναι..απλα ηθελα να το μοιραστω. (σορρυ για το off-topic).
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
ηταν τοσο γλυκια και τοσο δοτικη (σκεψου την δεκαετια του 90 εκανε ακαποτο επιλεκτικα βεβαια), που οταν εφευγα απο τον οικο ενοιωθα εκεινη την γλυκοπικρη αισθηση, που σιγουρα την εχουν νοιωσει και αλλοι. στην αρχη ηταν λυπη , μετα ηταν συμπονοια..καλη της ωρα οπου και αν ειναι..απλα ηθελα να το μοιραστω. (σορρυ για το off-topic).
Πολύ συγκινητικά τα όσα αναφέρεις συναγωνιστή, να ξερες μόνο πόσο με άγγιξε η ιστορία σου.

Μεγάλο κρίμα να μην δουλεύει ακόμη ώστε να την περιλάβει η creampie clan..
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Στο Κολ32 υπόγα εννοεί ο μύστης...
Εκεί που γαμάγαμε Νίκη Καυλιούσκα που με έξτρα ταληράκι εντός του δωματίου
σου έκανε τα πάντα όλα...
Καυλιούσκα - Νίκη - Βικτώρια ;;;
Τί τελειωμένο πορνόμουτρο !!
Απαξιωτικά ξεφτιλογαμίσια και χυσομαπίδια...
Χάθηκε κι αυτή...
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Η Αντριάννα με τη φοβερή πίπα από Διδύμου και Μ.Αλεξανδρου, ξέρει κανείς που εργάζεται;
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: fluffy

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
τι μου θυμισες τωρα!! απιστευτης ομορφιας πλασμα, που οταν ξεπερνουσες το αρχικο σοκ της καταστασης της (κωφαλαλη) εκανες ανεπαναληπτο σεξ..στην αρχη ημουν κουμπωμενος αλλα μετα που την εκανα στανταρακι ηταν σαν να ησουν με γκομενα.υπεροχα μαλλια (χαιτη λιονταριου), εκφραστικα ματια και με μια περιφερεια αξιοζηλευτη. μετα απο το φυλης και φυλης χαθηκε και την βρηκα μετα απο 2-3 χρονια στο αειμνηστο φυλης 80 που για να σαλοναρει εμπαινε-εβγαινε απο το πρωτο δωματιο δεξια. χαμογελαστη και παντοτε καθαρη και ευχαριστη. περασμενα μεγαλεια. για παρτη της ειχα μαθει και μερικες κινησεις στην νοηματικη και οποτε με εβλεπε αστραφτε γιατι μεσα στην μοναξια της ενοιωθε οτι επικοινωνουσε..αυτα για να μαθαινουν οι νεοι.

Παιδιά τη θυμάμαι κι εγώ, ειλικρινά κάθε φορά που πήγαινα, είχα ανάμεικτα συναισθήματα. Απο τη μια μου άρεσε πολύ, γιατί όντως ισχύουν αυτά που γράψατε περί των προσόντων της, από την άλλη ένιωθα πως "βιαζω" έναν άνθρωπο που έχει ανάγκη... κάθε φορά της έδινα έξτρα χαρτζιλίκι, όχι για να μου κάνει εξτραδακια, αλλά γιατί έτσι ένιωθα...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλησπέρα ψωλαραδες μου. 8ΜΜ πορνοκαταρδομη μαζί με Μπουρδελομαχητή1999 στην πρωτεύουσα του Αφγανιστάν.
Παρκάραμε το αμάξι Κολωνάκι (οδ.κολωνου),φουλ καυλωμένοι ανηφορίσαμε την αμαρτωλή οδο με τις πολυγαμημένες αμαζόνες.
Πρώτη στάση λατιναδικα,και τι να δούμε την καυλομενη Λάουρα με την ωραία της κωλάρα την λεπτή μεσουλα το όμορφο πρόσωπακι και τα ανέμελα κοτσιδακια της να μας κοιτάει στάζοντας καύλα και εμείς να κοιτάμε το καλοστημένο της κορμάκι.
Ο υπηρέτης μας ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.
Επομένη στάση στην γνωστή βετεράνο Έλενα με το μπαμπατσικο κορμί που μας έκανε να φύγουμε τρέχοντας από αηδία.
Επομένη στάση Κολωνος Στέιτ 30,η τσατσά Μας παρουσίασε την Ντάρια την ξανθιά δασκάλα με τα καυλόγυλια της να με κοιτάει με πάθος λέγοντας μας ότι της αρέσει να παίζει με αρχιδακια δεν αντεσταθηκα και έδωσα το δεκαρικο μπαίνοντας στο σκοτεινό δωμάτιο,κατούρησα στον καδο και περίμενα υπομονετικά, μόλις μπήκε αρχιζε να μου γλύφει τα αρχιδια με στοργή και παθος μέχρι που έγινα τόσο τούρμπο που την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να της γαμαω το στόμα μέχρι που έχυσα από καύλα σε λιγάκι πάω για Λάουρα αφού είναι μέχρι της 12.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Ιωάννα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73α Ναταλί μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στον αριστερό πήχη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ κλειστό.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Βεργας 3 δεξιά Ειρήνη καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Αλισια μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 40 ευρώ.

Βεργας 3 αριστερά & όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Βίκυ ξανθοκαστανη γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Ρίτα ξανθό γκρανι σώμα με πιασίματα κοιλουμπα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6β ξανθιά παχουλη γκιλφ με 2 5αρι βυζι, όνομα και πρόγραμμα μόνο αν περνούσα δωμάτιο....

Βεργας 7 Τατιάνα με καστανοκκοκινα μαλλιά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα μελαχρινή με ίσιο μαλλί χοντρή με 2.5αρι βυζι, με τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 2 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος, 13 ισόγειο & 13 όροφος κλειστά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom