Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (11 μέλη και 75 επισκέπτες)

luciforit

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Κάποια ενημέρωση από τα σπίτια της Ιάσωνος τώρα;;; ..κάτι αμεσο παρακαλώ;
Ευχαριστώ!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Καταθεση με παρτουζαρα πριν λίγο στο Διδύμου 22 με Αγγέλα και Ραμονα.
Φωτιά οι 2 τους στο κρεβάτι , τσιμπουκωμα ταυτόχρονο πουτσα με αρχιδια, γλωσσοφιλάνε χωρίς τέλος, μάλιστα καναμε και τρίγωνο με γλωσσοφιλα, εγώ και δυό τους οι γλώσσες μας κολλημένες, η καργιολα η Αγγέλα πάλι δεν έκατσε στα 4, μόνο σε ιεραποστολικό τη πήρα...
Η Ραμονα τι να πω, η πουτσα η αγαπημένη της ελληνική λέξη, στήθηκε αδιαμαρτύρητα, γούσταρε γκάζια, η Αγγέλα να χαστουκιζει το κωλομέρι της Ραμονας που έχει το τατουάζ τη γάτα...
Έχυσα στο στόμα Ραμονας και στις βυζάρες της Αγγέλας, η Ραμονα να γλείφει τα χυσια στα βυζια της Αγγέλας και να με κοιτάει σαν αγριόγατα , η δε τσατσα μόνο μετάλλιο δεν μου έδωσε αφου βγήκα από το δωμάτιο...Λες και γάμησα αυτήν ναουμε....
Τέλος πάντων, θα ξανατιμησω πάλι τον συγκεκριμένο οίκο με παρτουζα, λέω να πάρω Σοφία με Ραμονα την άλλη φορά, έτσι για τη δοκιμή.
Αγαπάμε Ρωσίδες προμιλφ.

two-girls-blowjob-one-guy-419771.gif



my-first-gif-set-well-functional-one-anyways.gif




Τύπε @madam_sousou επειδή με ρώτησες για την Ρενατα, η συγκεκριμένη κατηγορήθηκε για κύκλωμα trafficking & μικροποσοτητες παράνομων ουσιών, έκανε φυλακή κάνα δυό χρόνια και της κατέσχεσαν 60k €
 
Τελευταία τροποποίηση:

luciforit

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Έστω δύο σελίδες πίσω να είχες πάει θα έβλεπες ενημέρωση σεντόνι.
Ευχαριστω και συγνώμη για την αναστάτωση!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ευχαριστω και συγνώμη για την αναστάτωση!
Ρωτούσε για κάτι αμεσο
 

luciforit

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Συγνώμη για την τρίτη συνεχόμενη δημοσίευση μου αλλά δεν είδα κάποια σημερινή-μεσημεριανή ενημέρωση..
Και πάλι Ευχαριστω και καλή συνέχεια σας εύχομαι κύριοι!
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.223
Πόντοι
4.646
Για πες συνάδελφε γενικά τι έπαιζε με την Μπάρμπαρα δηλαδή; πότε έκανε τα ακαποτα; επί φυλής όταν ήταν; ή μετά στο αδανων;;
Στο ''ιστορικό'' πια Αδανών έκανε σίγουρα τα ακάποτα. Και δεν έχω λόγο να μην το πιστεύω.
Και, μάλιστα, ο ίδιος ο μύστης που την κρέμπιασε έφαγε άκυρο όταν ''σοβαρεύτηκε'' :jerking:
η Μπάρμπορα. Η κοπέλα έχει μνήμη ελέφαντα και θυμάται πολύ καλά τί έχει κάνει
και με ποιόν, παρόλο που την έχει πάρει η μισή Αθήνα. :zfuck:
Συν ότι δεν είναι Τσέχα και απ' ότι έχω καταλάβει είναι Βουλγάρα, εξ ου
και η άνεσή της στην ρώσσικη γλώσσα... :woldman:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586
Συγνώμη για την τρίτη συνεχόμενη δημοσίευση μου αλλά δεν είδα κάποια σημερινή-μεσημεριανή ενημέρωση..
Και πάλι Ευχαριστω και καλή συνέχεια σας εύχομαι κύριοι!
Δεν πειράζει σιγά το πράγμα. Γενικώς οι ίδιες και οι ίδιες είναι να ξέρεις. Ελάχιστες αλλαγές.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Μύστη Διανοούμενε, δυστυχώς για κάποιους, η Μπάρμπορα έκοψε τα ΑΚΑΠΟΤΑ ΓΑΜΗΣΙΑ
τα οποία έκανε προ αρκετών ετών γιατί είχε κολλήσει αφροδίσιο. :zfuck:
Με πήρε τηλέφωνο χτες παλιός μύστης και ΑΚΑΠΟΤΟΣ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ και
μου εξήγησε τη φάση. :woldman:
Οπότε μην τρώτε φρίκες! :hi:
Εγώ δεν τρώω φρίκη γιατί είμαι καλυμμένος διότι τα δίνω όλα με καποτα. Απλά μου είχε δωθεί η εντυπωση ότι δεν έκανε ποτε στην πορνοκαριερα της ακαποτο γκαμισι. Αν το εκανε πριν 10 χρόνια δεν ξέρω, είχα αλλά στανταρακια τότε. Όποιος μυστής θυμάται τη Νικόλ πριν κάμποσα χρονια στο Φωκαιας που είναι τώρα η Μικαέλα. Απίστευτη ομορφιά, απίστευτο κορμί κατηγορίας Τζώρτζια, δηλαδή τέλειο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Σωστός μύστη!
Με τα ''πάντα όλα'' εννοώ ΑΚΑ τελειωτική κατάποση και κουλούρι. :zfuck:
Ας είμαστε συγκεκριμένοι! :woldman:
Ε ναι, μόνο η κωλόγρια στην Κολωνού απέναντι από τη Ντάρια έκανε κρεμπιεδες μόνο! (Δε θυμάμαι πως τη λέγανε)
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.223
Πόντοι
4.646
Καταθεση με παρτουζαρα πριν λίγο στο Διδύμου 22 με Αγγέλα και Ραμονα.
Φωτιά οι 2 τους στο κρεβάτι , τσιμπουκωμα ταυτόχρονο πουτσα με αρχιδια, γλωσσοφιλάνε χωρίς τέλος, μάλιστα καναμε και τρίγωνο με γλωσσοφιλα, εγώ και δυό τους οι γλώσσες μας κολλημένες, η καργιολα η Αγγέλα πάλι δεν έκατσε στα 4, μόνο σε ιεραποστολικό τη πήρα...
Η Ραμονα τι να πω, η πουτσα η αγαπημένη της ελληνική λέξη, στήθηκε αδιαμαρτύρητα, γούσταρε γκάζια, η Αγγέλα να χαστουκιζει το κωλομέρι της Ραμονας που έχει το τατουάζ τη γάτα...
Έχυσα στο στόμα Ραμονας και στις βυζάρες της Αγγέλας, η Ραμονα να γλείφει τα χυσια στα βυζια της Αγγέλας και να με κοιτάει σαν αγριόγατα , η δε τσατσα μόνο μετάλλιο δεν μου έδωσε αφου βγήκα από το δωμάτιο...Λες και γάμησα αυτήν ναουμε....
Τέλος πάντων, θα ξανατιμησω πάλι τον συγκεκριμένο οίκο με παρτουζα, λέω να πάρω Σοφία με Ραμονα την άλλη φορά, έτσι για τη δοκιμή.
Αγαπάμε Ρωσίδες προμιλφ.

two-girls-blowjob-one-guy-419771.gif



my-first-gif-set-well-functional-one-anyways.gif




Τύπε @madam_sousou επειδή με ρώτησες για την Ρενατα, η συγκεκριμένη κατηγορήθηκε για κύκλωμα trafficking & μικροποσοτητες παράνομων ουσιών, έκανε φυλακή κάνα δυό χρόνια και της κατέσχεσαν 60k €
Ωραίος μύστη Τόνυ! Πέρασα κι εγώ σήμερα από το μαγαζί, αλλά για να πάρω από κώλο τη Λυδία, η οποία θα απουσιάζει
με ρεπό για κανά 3ημερο κατά τα λεγόμενα της τσα2.
Αξίζει να προστεθεί ότι παρτούζα με 2 κοπέλες κοστίζει 30 ευρώ, ενώ για τρεις 50 ευρώ... :afro:

Υ.Γ. Καλά να πάθει η Ρενάτα! Το κάρμα από τα πολλά φωλιάσματα της επέστρεψε...:klapseee:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Καλημέρα πάλι. Πήγα και σήμερα καταδρομικό στην βύκη και αυτή τη φορά ήταν εκεί. Τα καλά όμως τελιώνουν εδώ. Πρώτον πολυ πριξαρχίδα τσατσά. Βασικά με τεράστια διαφορά η πιο ενοχλητική που έχω δει. Όλη την ώρα σπάμαρε το εξίς: Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ 20 ΕΥΡΟ ΟΧΙ 10. 20 ΕΥΡΟ ΟΧΙ 10. Ξανα. Και ξανα. Και ξανα. Ρε το έλεγε σε ΟΛΟΥΣ όσουν μπαίνανε 2-3 φορες. Μου έσπασε τα νεύρα. Βλέπω την Βικάρα δίνω 50ρικο να περάσω με κοιτάει... Δεν είμαστε τράπεζα εδώ. Καλό να σκεφτόμαστε λίγο πριν έρθουμε έτσι. Τι να σε κάνω εγώ τώρα που δεν έχω ρέστα. Τέσπα πήγενε μέσα θα στα φέρω σε λιγο. Σε 30 σεκς μου τα είχε φέρει. Που να είχε κιολας... Το δωμάτιο ΣΚΑΤΑ. Γεμάτο νερά κάτω δεν μπορούσες να πατίσεις πουθενά, η πόρτα δεν έκλεινε καλά, άκουγες τα πάντα απο έξω, το αιρκοντ ήταν κλειστό, δεν είχε μαντιλάκια μέσα και τα σεντόνια και το μαξιλάρι μες την μπήχλα. Σιχάθηκα την ζώη μου. Μπαίνει μέσα η βύκη ξυπόλυτη (αν είναι δυνατόν) και πάει να φάει σαβούρα στα νερά... Στο τσάκ την γλήτωσε. Έβγαλε κάτι κραβγούλες αΐδιας και μετά γδυθηκε και ήρθε πάνω μου. Εντομεταξί απο έξω άκουγα συνέχια το σπαμ λες και είναι δίπλα στο αυτί μου. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΖΙ 20 ΕΥΡΟ. 20 ΟΧΙ 10. 20 ΕΥΡΟ. Έρχεται πάνω μου η βίκυ και αρχίζει γλύφει όπου βρεί, ρόγες, λαιμό, στομάχι, μπούτια και στο τέλος και τα @@ρια μου χωρίς να πώ τίποτα εγώ! Παρόλαυτα να τονίσω ότι η κοπέλα ήταν ιδρωμένη και μπείκε σε εμένα μέσα σε 2 λεπτά αφού είχε τελιώσει με το προιγούμενο δωμάτιο. Τεσπά πάει για πίπα και αφού μου έγλυψε απο μόνη της τα παπάρια ήμουνα σίγουρος ότι θα κάνει ελευθερό αλλά δεν. Της το ζήτησα αλλά έφαγα άκυρο. Πίπα με καπότα για εμένα είναι χαμένος χρόνος οπώτε στο 1 λεπτό την σταμάτησα για να την γλύψω εγώ. 2ρο άκυρο εκεί παίζει να μην πέρασε ουτε 1 λεπτό πάλι και μου λέει φτάνει έλα για σεξ. Κάναμε λίγο νορμάλ και μετά της λέω για ντόγκι, στήθηκε λίγο αλλά δεν μπορούσα να τελιώσω με τίποτα. Της ξαναλέω να πάμε νορμαλ και τσαντίστηκε... Δεν υπήρχε περίπτωση να είχαμε καθηση 10λεπτο στο δωμάτιο και η τσατσά παρόλο που έπριζε μπάλες με τα 20 ΕΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ 10 ΝΟΝ ΣΤΟΠ δεν είχε χτιπήσει πόρτα ούτε φώναξε όνομα. εν τέλη γύρισε αλλά ήταν πολύ σπασμένη και εγώ δεν μπορώ να λειτουργίσω έτσι. Άμα η άλλα δεν μπορεί τουλάχιστον να προσποιήται όι της αρέσει ξενερώνω. οπώτε απλά σηκώθηκα και πείγα να φύγω. Έρχεται η βίκη και κοιτάει την καπότα και βλέπει ότι δεν έχυσα και μου λέει "Μα έσυ δεν τέλιωσες... άχυστος θα φύγεις?" Της λέω δεν πειράζει αφού δεν έχουμε χρόνο. Άλλη φορά. Και μου λέει θες να σου πάρω μια πίπα να τελείωσεις? Της λέω άμα μπορείς. Τεσπά μου έβγαλε την καπότα και έκανε ενα ΓΑΜΑΤΟ τσιμπούκι για 1 λεπτό που μου τον έκανε κάγκελο αλλά μόλις έιδε ότι κάβλωσα για τα καλά σταμάτησε και ξεκίνησε να μου την παίζει και κρατούσε το πουλί μου σε γωνία να πέσουν όλα τα φλόκια στο κρεβάτι... Έβαλα το χέρι μου μπροστά πριν το τέλος γιατι δεν ήθελα να βρομίσω ακόμα περισσότερο το ίδι σάπιο δωμάτιο. Είπε απλά μια καλημέρα, μου είπε να προσέχω στα νερά και έφυγε.

Γενικά για τους παλιούς πιστεύω άμα την κάνετε στανταράκι και περάσετε 3-4 φορές μαζί της θα κάνει πρόγραμμα που έκανε Πιπίνου. Αλλά δεν έχει σημασία. Το μπουρδέλο είναι άθλιο, η τσατσά ειναι άθλια, η περιοχή είναι άθλια και εν τέλη δεν μπορείς να ξέρεις τι θα κάνει στον καθένα. Εγώ έφυγα και σιχαινόμουνα την ζωή μου. Βάλε ότι στην έξοδο περίμεναν καμία 5-6αρια πακιστανοί...
Αυτό το υπόγειο στην Κολωνού είναι μπουρδέλο στην κυριολεξία, όχι αστεία!

Κακός νταβάς > κακό μπουρδέλο!

Η Αρίνα (Ροντίκα) από τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου ανέβηκε στα μπουρδέλα της Φυλής και από εκεί στα στούντιο. Αυτό θα πει να προοδεύεις!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Ωραίος μύστη Τόνυ! Πέρασα κι εγώ σήμερα από το μαγαζί, αλλά για να πάρω από κώλο τη Λυδία, η οποία θα απουσιάζει
με ρεπό για κανά 3ημερο κατά τα λεγόμενα της τσα2.
Αξίζει να προστεθεί ότι παρτούζα με 2 κοπέλες κοστίζει 30 ευρώ, ενώ για τρεις 50 ευρώ... :afro:

Υ.Γ. Καλά να πάθει η Ρενάτα! Το κάρμα από τα πολλά φωλιάσματα της επέστρεψε...:klapseee:
Τρελό κορμί όμως ε; Γυναικαρα με το όλα της! Είχα κάνει ωραία γαμησια. Και σφιχτομουνα...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.242
Πόντοι
10.336
Καλημέρα πάλι. Πήγα και σήμερα καταδρομικό στην βύκη και αυτή τη φορά ήταν εκεί. Τα καλά όμως τελιώνουν εδώ. Πρώτον πολυ πριξαρχίδα τσατσά. Βασικά με τεράστια διαφορά η πιο ενοχλητική που έχω δει. Όλη την ώρα σπάμαρε το εξίς: Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ 20 ΕΥΡΟ ΟΧΙ 10. 20 ΕΥΡΟ ΟΧΙ 10. Ξανα. Και ξανα. Και ξανα. Ρε το έλεγε σε ΟΛΟΥΣ όσουν μπαίνανε 2-3 φορες. Μου έσπασε τα νεύρα. Βλέπω την Βικάρα δίνω 50ρικο να περάσω με κοιτάει... Δεν είμαστε τράπεζα εδώ. Καλό να σκεφτόμαστε λίγο πριν έρθουμε έτσι. Τι να σε κάνω εγώ τώρα που δεν έχω ρέστα. Τέσπα πήγενε μέσα θα στα φέρω σε λιγο. Σε 30 σεκς μου τα είχε φέρει. Που να είχε κιολας... Το δωμάτιο ΣΚΑΤΑ. Γεμάτο νερά κάτω δεν μπορούσες να πατίσεις πουθενά, η πόρτα δεν έκλεινε καλά, άκουγες τα πάντα απο έξω, το αιρκοντ ήταν κλειστό, δεν είχε μαντιλάκια μέσα και τα σεντόνια και το μαξιλάρι μες την μπήχλα. Σιχάθηκα την ζώη μου. Μπαίνει μέσα η βύκη ξυπόλυτη (αν είναι δυνατόν) και πάει να φάει σαβούρα στα νερά... Στο τσάκ την γλήτωσε. Έβγαλε κάτι κραβγούλες αΐδιας και μετά γδυθηκε και ήρθε πάνω μου. Εντομεταξί απο έξω άκουγα συνέχια το σπαμ λες και είναι δίπλα στο αυτί μου. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΖΙ 20 ΕΥΡΟ. 20 ΟΧΙ 10. 20 ΕΥΡΟ. Έρχεται πάνω μου η βίκυ και αρχίζει γλύφει όπου βρεί, ρόγες, λαιμό, στομάχι, μπούτια και στο τέλος και τα @@ρια μου χωρίς να πώ τίποτα εγώ! Παρόλαυτα να τονίσω ότι η κοπέλα ήταν ιδρωμένη και μπείκε σε εμένα μέσα σε 2 λεπτά αφού είχε τελιώσει με το προιγούμενο δωμάτιο. Τεσπά πάει για πίπα και αφού μου έγλυψε απο μόνη της τα παπάρια ήμουνα σίγουρος ότι θα κάνει ελευθερό αλλά δεν. Της το ζήτησα αλλά έφαγα άκυρο. Πίπα με καπότα για εμένα είναι χαμένος χρόνος οπώτε στο 1 λεπτό την σταμάτησα για να την γλύψω εγώ. 2ρο άκυρο εκεί παίζει να μην πέρασε ουτε 1 λεπτό πάλι και μου λέει φτάνει έλα για σεξ. Κάναμε λίγο νορμάλ και μετά της λέω για ντόγκι, στήθηκε λίγο αλλά δεν μπορούσα να τελιώσω με τίποτα. Της ξαναλέω να πάμε νορμαλ και τσαντίστηκε... Δεν υπήρχε περίπτωση να είχαμε καθηση 10λεπτο στο δωμάτιο και η τσατσά παρόλο που έπριζε μπάλες με τα 20 ΕΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ 10 ΝΟΝ ΣΤΟΠ δεν είχε χτιπήσει πόρτα ούτε φώναξε όνομα. εν τέλη γύρισε αλλά ήταν πολύ σπασμένη και εγώ δεν μπορώ να λειτουργίσω έτσι. Άμα η άλλα δεν μπορεί τουλάχιστον να προσποιήται όι της αρέσει ξενερώνω. οπώτε απλά σηκώθηκα και πείγα να φύγω. Έρχεται η βίκη και κοιτάει την καπότα και βλέπει ότι δεν έχυσα και μου λέει "Μα έσυ δεν τέλιωσες... άχυστος θα φύγεις?" Της λέω δεν πειράζει αφού δεν έχουμε χρόνο. Άλλη φορά. Και μου λέει θες να σου πάρω μια πίπα να τελείωσεις? Της λέω άμα μπορείς. Τεσπά μου έβγαλε την καπότα και έκανε ενα ΓΑΜΑΤΟ τσιμπούκι για 1 λεπτό που μου τον έκανε κάγκελο αλλά μόλις έιδε ότι κάβλωσα για τα καλά σταμάτησε και ξεκίνησε να μου την παίζει και κρατούσε το πουλί μου σε γωνία να πέσουν όλα τα φλόκια στο κρεβάτι... Έβαλα το χέρι μου μπροστά πριν το τέλος γιατι δεν ήθελα να βρομίσω ακόμα περισσότερο το ίδι σάπιο δωμάτιο. Είπε απλά μια καλημέρα, μου είπε να προσέχω στα νερά και έφυγε.

Γενικά για τους παλιούς πιστεύω άμα την κάνετε στανταράκι και περάσετε 3-4 φορές μαζί της θα κάνει πρόγραμμα που έκανε Πιπίνου. Αλλά δεν έχει σημασία. Το μπουρδέλο είναι άθλιο, η τσατσά ειναι άθλια, η περιοχή είναι άθλια και εν τέλη δεν μπορείς να ξέρεις τι θα κάνει στον καθένα. Εγώ έφυγα και σιχαινόμουνα την ζωή μου. Βάλε ότι στην έξοδο περίμεναν καμία 5-6αρια πακιστανοί...
ρε μαγκες ολα αυτα τα σεντονια αφου μπαινετε που μπαινετε στον κοπο να τα γραψετε, βαλτε τα σε κριτικες γιατι εδω μεσα θα τα δουμε 10 ατομα και μετα απλα θα χαθουν. 2 κλικ παραπανω θα κανετε για να βαλετε και βαθμολογια δεν ειναι τοσο δυσκολο...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Για να μην κατεβαίνω τζάμπα, η Ραμόνα δουλεύει πρώτη βάρδια, δεύτερη, ή και τις δύο μαζί;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Καταθεση με παρτουζαρα πριν λίγο στο Διδύμου 22 με Αγγέλα και Ραμονα.
Φωτιά οι 2 τους στο κρεβάτι , τσιμπουκωμα ταυτόχρονο πουτσα με αρχιδια, γλωσσοφιλάνε χωρίς τέλος, μάλιστα καναμε και τρίγωνο με γλωσσοφιλα, εγώ και δυό τους οι γλώσσες μας κολλημένες, η καργιολα η Αγγέλα πάλι δεν έκατσε στα 4, μόνο σε ιεραποστολικό τη πήρα...
Η Ραμονα τι να πω, η πουτσα η αγαπημένη της ελληνική λέξη, στήθηκε αδιαμαρτύρητα, γούσταρε γκάζια, η Αγγέλα να χαστουκιζει το κωλομέρι της Ραμονας που έχει το τατουάζ τη γάτα...
Έχυσα στο στόμα Ραμονας και στις βυζάρες της Αγγέλας, η Ραμονα να γλείφει τα χυσια στα βυζια της Αγγέλας και να με κοιτάει σαν αγριόγατα , η δε τσατσα μόνο μετάλλιο δεν μου έδωσε αφου βγήκα από το δωμάτιο...Λες και γάμησα αυτήν ναουμε....
Τέλος πάντων, θα ξανατιμησω πάλι τον συγκεκριμένο οίκο με παρτουζα, λέω να πάρω Σοφία με Ραμονα την άλλη φορά, έτσι για τη δοκιμή.
Αγαπάμε Ρωσίδες προμιλφ.

two-girls-blowjob-one-guy-419771.gif



my-first-gif-set-well-functional-one-anyways.gif




Τύπε @madam_sousou επειδή με ρώτησες για την Ρενατα, η συγκεκριμένη κατηγορήθηκε για κύκλωμα trafficking & μικροποσοτητες παράνομων ουσιών, έκανε φυλακή κάνα δυό χρόνια και της κατέσχεσαν 60k €
Την Καλησπερα Φιλε Tony......Ποιητη του Ερωτα και της Αγαπης.......Ετσι....!!!!!.να περνουνε Φωτια τα Μουνακια τους......
 

Συνημμένα

  • dsdfjknsdfdfkdjfndkfndf.jpg
    dsdfjknsdfdfkdjfndkfndf.jpg
    241,5 KB · Εμφανίσεις: 42

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Μύστη Διανοούμενε, δυστυχώς για κάποιους, η Μπάρμπορα έκοψε τα ΑΚΑΠΟΤΑ ΓΑΜΗΣΙΑ
τα οποία έκανε προ αρκετών ετών γιατί είχε κολλήσει αφροδίσιο. :zfuck:
Με πήρε τηλέφωνο χτες παλιός μύστης και ΑΚΑΠΟΤΟΣ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ και
μου εξήγησε τη φάση. :woldman:
Οπότε μην τρώτε φρίκες! :hi:
Η πλάκα βέβαια είναι ότι έχει πάθει αμνησία γιατί άμα κάνεις την παραμικρή κίνηση να της τριφτείς ακάποτα, θίγεται και την πιάνει παράκρουση.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καταθεση με παρτουζαρα πριν λίγο στο Διδύμου 22 με Αγγέλα και Ραμονα.
Φωτιά οι 2 τους στο κρεβάτι , τσιμπουκωμα ταυτόχρονο πουτσα με αρχιδια, γλωσσοφιλάνε χωρίς τέλος, μάλιστα καναμε και τρίγωνο με γλωσσοφιλα, εγώ και δυό τους οι γλώσσες μας κολλημένες, η καργιολα η Αγγέλα πάλι δεν έκατσε στα 4, μόνο σε ιεραποστολικό τη πήρα...
Η Ραμονα τι να πω, η πουτσα η αγαπημένη της ελληνική λέξη, στήθηκε αδιαμαρτύρητα, γούσταρε γκάζια, η Αγγέλα να χαστουκιζει το κωλομέρι της Ραμονας που έχει το τατουάζ τη γάτα...
Έχυσα στο στόμα Ραμονας και στις βυζάρες της Αγγέλας, η Ραμονα να γλείφει τα χυσια στα βυζια της Αγγέλας και να με κοιτάει σαν αγριόγατα , η δε τσατσα μόνο μετάλλιο δεν μου έδωσε αφου βγήκα από το δωμάτιο...Λες και γάμησα αυτήν ναουμε....
Τέλος πάντων, θα ξανατιμησω πάλι τον συγκεκριμένο οίκο με παρτουζα, λέω να πάρω Σοφία με Ραμονα την άλλη φορά, έτσι για τη δοκιμή.
Αγαπάμε Ρωσίδες προμιλφ.

two-girls-blowjob-one-guy-419771.gif



my-first-gif-set-well-functional-one-anyways.gif




Τύπε @madam_sousou επειδή με ρώτησες για την Ρενατα, η συγκεκριμένη κατηγορήθηκε για κύκλωμα trafficking & μικροποσοτητες παράνομων ουσιών, έκανε φυλακή κάνα δυό χρόνια και της κατέσχεσαν 60k €

Μας καύλωσες μύστη.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Ρε ακαπωτα παλικαρια, ρε σεις υπαρχει κανα χαπακι ή κανα φαρμακακι εκτος απο Fanta που gamas aka και δεν παθαινεις τπτ ασουμε?
Να τα σκοτωνει ολα ασουμι? :cheesy:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
..και να σπατουλαρεις και τον ψωλουποδοχεα ασουμε και να μην παθαινεις ντιπ τπτ???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom