Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 354 άτομα (38 μέλη και 316 επισκέπτες)

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Η Άννα συναγωνιστή είναι η Αννούλα η Βουλγάρα το κοντοπούτανο ? κάποια άλλη ? ρίξε κάνα info παραπάνω.

Υ.Γ. Κανένας που να ξέρει που δουλεύει η Τίνα μας το κοντοπούτανο καβλιάρικο ρουμανάκι ας ενημερώσει.
κωσταντινουπωλεωσ61 βοτανικο δουλεει ειναι στουντιο ;)
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
κωσταντινουπωλεωσ61 βοτανικο δουλεει ειναι στουντιο ;)

Ευχαριστώ Πολύ Pligomene, εάν ξέρεις και τη συνήθη της βάρδια ενημέρωσε plz.

Υ.Γ. Μακάρι να βάλει κουλουράκι στο πρόγραμμά της τώρα που είναι σε στούντιο.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά ξέρει κανένας αν δουλεύει σήμερα η Μαρία από Φ109 και Φ80?
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα παιδιά. Προσπάθησα να φτιάξω φόρουμ για τον προβληματισμό μου, αλλά δεν ξέρω πως μπορώ να το κάνω, οπότε εκθέτω εδώ τον προβληματισμό μου. Γνωρίζετε αν παίζει κάποιο μαγαζι οποιοδήποτε τύπου που να προσφέρει τρίο? Εγώ δηλαδή και 2 κοπέλες του μαγαζιού? Και αν ναι, τι τιμές παίζουν?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Καλησπέρα παιδιά. Προσπάθησα να φτιάξω φόρουμ για τον προβληματισμό μου, αλλά δεν ξέρω πως μπορώ να το κάνω, οπότε εκθέτω εδώ τον προβληματισμό μου. Γνωρίζετε αν παίζει κάποιο μαγαζι οποιοδήποτε τύπου που να προσφέρει τρίο? Εγώ δηλαδή και 2 κοπέλες του μαγαζιού? Και αν ναι, τι τιμές παίζουν?
σε ντελα δε πρεπει να υπαρχει. σε στουντιο παιζει που και που κανα τριο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Καλησπέρα παιδιά. Προσπάθησα να φτιάξω φόρουμ για τον προβληματισμό μου, αλλά δεν ξέρω πως μπορώ να το κάνω, οπότε εκθέτω εδώ τον προβληματισμό μου. Γνωρίζετε αν παίζει κάποιο μαγαζι οποιοδήποτε τύπου που να προσφέρει τρίο? Εγώ δηλαδή και 2 κοπέλες του μαγαζιού? Και αν ναι, τι τιμές παίζουν?

Συγγρού 248 4ος όροφος με 120 ευρώπουλα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Μονο???????????????  για το χρημα εισαι σιγουροs???
ζητάνε πιο πολλά αλλά κάνουν σκόντο
και οι συναγωνιστές που έχουν πάει εκεί
έχουν καθιερώσει αυτή την τιμή. εκτός αν θες και άναλ
με το λεσβιακό οπότε πάει στα 150
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
αλλά είμαστε σε λάθος θρεντ
υπάρχει το ανάλογο Συγγρού 248
και έχει ότι πληροφορίες θες
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες του πληρωμενου ερωτα. παλιος μπουρδελιάρης, παλιός και στο site αλλα πρωτη φορα γραφω report

Μεσημεριανη ενημέρωση λοιπόν από Φυλής (12:00-14:00)

Φ71 Κάτω: Η Νέλυ με τα εξτράκια (ακάποτο & 69) της χωρίς τσατσά Εύα όμως. Όπως γνωρίζουν οι παλαιότεροι βελτιωμένη μεν αλλά nothing special

Φ65Β με σκάλες : μια ευσωμούλα που έδινε κώλο και ακάποτο

Φ67 κάτω: μια όχι άσχημη αλλά αδιάφορη χωρίς εξτραδάκια

Φ59 Κάτω: Κλασικά Σακίρα, ωραία αλλά κορεσμένη πλέον

Φ69 Πάνω: Μιά μελαχρινοτσιγγανοπούλα με αρκετά προσόντα, έκφυλο πρόσωπο και υποσχόμενη. στα υπόψιν για το μέλλον

Φ80: Άννα! Σταθερή Αξία!! κατάθεση με απόλυτη εξαργύρωση του εικοσάρικου

Φ84 Πάνω: Μελαχρινή με πολύ ωραίο κορμί αλλά ολίγον κοιμισμένη.

Φ86 Πάνω: Ξανθιά με ωραίο βυζάκι, κορμί. η Τσατσά διατυμπάνιζε ακάποτο, 69 και λοιπά. δίνω το εικοσάρικο, μπαίνω. έρχεται, ξινή με τη μία, καπότα στο χέρι. της λέω ακάποτο μου λέει "δεν κάνω". της λέω η τσατσά μου είπε ακάποτο. μου λέει "όχι". αρχίζει σκουφάτη πίπα με πεσμένη πούτσα (είχα ξενερώσει) να μου την τραβάει με το ζόρι με το χέρι - πιο πολύ μαλακιά. πάω να πιάσω λίγο μουνί μου λέει όχι μουνί. τα παίρνω της λεω φύγε τώρα. πρώτη φοπρά ζήτησα λεφτά από τσατσά πίσω σε 17 χρόνια που πάω στα μπουρδέλα!!!
μου λέει δεν τον είχεσ πλύνει για αυτό. εντωμεταξύ είχα κάνει μπάνιο, είχα αρωματιστεί (όπως κάνω πάντα γιατι μου αρέσουν τα ακάποτα και τις έχω πάρει όλες) και τον είχα ξαναπλύνει και στο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι μου έδωσε 10 ευρώ πίσω αλλά μιλάμε για μεγάλη απάτη!!!!

 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Αγαπητέ kostash η Άννα στο Φυλής 80 ήταν η 'Βασίλισσα Άννα' που λέμε εμείς η ξανθιά τσαχπίνα
κορμάρα ρωσσιδούλα ? ? ?
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ναι ναι αυτη ήταν! κλασσική αξία, ποτε δεν βρίζεις που μπήκες όσες φορές και να την πάρεις!
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες του πληρωμενου ερωτα. παλιος μπουρδελιάρης, παλιός και στο site αλλα πρωτη φορα γραφω report

Μεσημεριανη ενημέρωση λοιπόν από Φυλής (12:00-14:00)


Φ86 Πάνω: Ξανθιά με ωραίο βυζάκι, κορμί. η Τσατσά διατυμπάνιζε ακάποτο, 69 και λοιπά. δίνω το εικοσάρικο, μπαίνω. έρχεται, ξινή με τη μία, καπότα στο χέρι. της λέω ακάποτο μου λέει "δεν κάνω". της λέω η τσατσά μου είπε ακάποτο. μου λέει "όχι". αρχίζει σκουφάτη πίπα με πεσμένη πούτσα (είχα ξενερώσει) να μου την τραβάει με το ζόρι με το χέρι - πιο πολύ μαλακιά. πάω να πιάσω λίγο μουνί μου λέει όχι μουνί. τα παίρνω της λεω φύγε τώρα. πρώτη φοπρά ζήτησα λεφτά από τσατσά πίσω σε 17 χρόνια που πάω στα μπουρδέλα!!!
μου λέει δεν τον είχεσ πλύνει για αυτό. εντωμεταξύ είχα κάνει μπάνιο, είχα αρωματιστεί (όπως κάνω πάντα γιατι μου αρέσουν τα ακάποτα και τις έχω πάρει όλες) και τον είχα ξαναπλύνει και στο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι μου έδωσε 10 ευρώ πίσω αλλά μιλάμε για μεγάλη απάτη!!!!

ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ!!! ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Αγαπητέ kostash η Άννα στο Φυλής 80 ήταν η 'Βασίλισσα Άννα' που λέμε εμείς η ξανθιά τσαχπίνα
κορμάρα ρωσσιδούλα ? ? ?

ναι ναι αυτη ήταν! κλασσική αξία, ποτε δεν βρίζεις που μπήκες όσες φορές και να την πάρεις!

ΤΕΛΕΙΑ !!! Αυτό πρέπει να το μάθει ο αγαπητός Κύριος Βακάλης και όλοι οι υπόλοιποι !!!

ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ Η βασίλισσα Άννα επέστρεψε...

Γράψε κριτική kostash για να μείνει μπροστά για ώρα και να το δούνε όλοι !!!

Υ.Γ. Μας έφερες ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑ
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητε Hot Scorpios θ γράψω σύντομα κριτική! αυτό που φοβάμαι είναι πως δεν θα παραμείνει για πολύ, από οτι κατάλαβα από τα συμφραζόμενα πρέπει να έκανε έκτακτη εμφάνιση σήμερα, κάτι που το ενισχύει το γεγονός πως στισ πρόσφατεσ επισκέψεις μου περίπου την ίδια ώρα δεν την είχα εντοπίσει
 

nick69696969

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια πειτε κανα καλο σπιτακι να παω για την πρωτη μοθ φορα
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Αγαπητε Hot Scorpios θ γράψω σύντομα κριτική! αυτό που φοβάμαι είναι πως δεν θα παραμείνει για πολύ, από οτι κατάλαβα από τα συμφραζόμενα πρέπει να έκανε έκτακτη εμφάνιση σήμερα, κάτι που το ενισχύει το γεγονός πως στισ πρόσφατεσ επισκέψεις μου περίπου την ίδια ώρα δεν την είχα εντοπίσει

Αγαπητέ Συναγωνιστή η ουσία είναι οτι το μωράκι βρίσκεται πάλι στην Ελλάδα, και την τελευταία
φορά που είχε έρθει εδώ πριν το Πάσχα, γύρναγε από μαγαζί σε μαγαζί αλλά την βρίσκαμε και περνάγαμε σούπερ.
Οπότε Μάγκες όλοι οι Πορνοερευνητές τα μάτια σας ανοικτά μήπως πετύχουμε την Βασίλισσα Άννα σε διάφορα
μαγαζιά ώστε να ενημερώσουμε το μπουρδελοκοινωνικό σύνολο ΑΜΕΣΑ !!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Προτίμησε κάποια έμπειρη κυρία, σε στούντιο, η οποία θα σε περιποιηθεί δεόντως. Θα σου πρότεινα Λάνα, Σόνια ή Βαλεντίνα (δες φωτογραφίες σε Βούρβαχη, Άρτεμις και Κωνσταντινουπόλεως). Άντε και καλό βόλι!  :fuck2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom