Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (36 μέλη και 291 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σαββάτο πρωί ήταν εκεί το Κατερινάκι.
Μου θύμισε μια ταινία της δεκαετίας του '50 (LA STRADA) του Φελλίνι με τον Άντονυ Κουίν.Ο κόσμος μόλις είχε βγει από έναν πόλεμο,φτώχεια,και ένα τσίρκο περιόδευε.Στο τσίρκο υπήρχε ένα "Κατερινάκι".
Ο χώρος του μπουρδέλου αναλλοίωτος εδώ και 25 χρόνια τουλάχιστον.Από τους τρεις που περιμέναμε ο ένας μπήκε.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Το Φ66 δεν είναι που κοντεύει να βρει το κεφάλι σου στο ταβάνι; Γι' αυτό φέρνει κοντές μάλλον... :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ρε αδέρφια το κοντοπούτανο σχεδόν νανάκι Κατερινάκι στο Φυλής 66 δουλεύει ακόμα ή έφυγε?
Ρωτάω γιατί δουλεύω τα πρωινά και έχω καιρό να πάω στην πρωινή βάρδια!
Αν είναι εκεί πείτε μου γιατί αυτήν την εβδομάδα έχω 2 ρεπό!
Εκει ειναι αρχοντα, και σε περιμενει Μαυρισμενο και ετοιμο για ολα... Οπως επισης και ο καβλεουρας ο τσατσος που εχει κοψει το καπνισμα,και εχει φοβερες και τρομερες καβλες να αντικαταστησει το τσιγαρο με "κατι αλλο" για το στομα του!! :2funny: :rockon:
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παιδιά για τις πληροφορίες φεύγω σφαίρα για το Κατερινάκι!!!
 

τσαφτσουφ

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εχθες περασα απο το 109 γυρω στης 19:30 κ ηταν κ οι 2 πορτες κλειστες. παταγα κουδουνι αλλα τζιφος... ξερει κανεις τιποτα???
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Το Φ66 δεν είναι που κοντεύει να βρει το κεφάλι σου στο ταβάνι; Γι' αυτό φέρνει κοντές μάλλον... :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:

Και ο τσάτσος δεν έχει πρόβλημα να περπατά σκυφτός ... ελπίζοντας.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Γνωρίζει κάνείς αν γύρισε το τούμπανο στο φυλής 59 άνω ?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
13/07/2009 απογευματινή βάρδια
Φυλής 59 ισόγειο η γλυκιά φυσική ξανθοκάστανη Σαμπρίνα μας με το ωραίο κορμί, το μικτό βυζάκι
        και με την άφιλτρη πιπούλα της μέσα στο 20-άρικο.
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάνείς αν γύρισε το τούμπανο στο φυλής 59 άνω ?


2η μέρα καπάκι που πήγα επί τούτου και δεν ήταν εκεί. Ούτε και σε Φ69 - Φ71 (το οποίο ήταν κλειστό με την Εύα να συζητάει έξω από την πόρτα κατά τις 7 η ώρα, έτοιμη να φύγει). Ο psolaras78 μας έχει βάλει μεγάλα φυτίλια χαχαχα  :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
2η μέρα καπάκι που πήγα επί τούτου και δεν ήταν εκεί. Ούτε και σε Φ69 - Φ71 (το οποίο ήταν κλειστό με την Εύα να συζητάει έξω από την πόρτα κατά τις 7 η ώρα, έτοιμη να φύγει). Ο psolaras78 μας έχει βάλει μεγάλα φυτίλια χαχαχα  :grin:
την εν λογω πορνοκορασιδα απο την αρχη την''εκοψα''οτι ειναι βιζιτα που εκανε εκτακτο μαλλον,ο τροπος που μπηκε στο σαλονι κ μιλησαμε(περιμενα κανα 10λεπτο μεχρι να ερθει)κ γενικα ολη η συμπεριφορα της μου εκανε ΞΕcall-girl.
Oταν την ρωτησα αν κανει αυτη τη δουλεια απλα γελασε.Λαβρακι.Κανα καλο ξεκωλι ειδε κανεις αυτη την ωρα? @@ να υποθεσω(μακαρι να κανω λαθος)
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
ρε μαγκες..μια βοηθεια!εχω να κατεβω καιρο φυλης αλλα επειδη δεν κρατιεμαι λεω να φυγω..τι προτεινετε?λογω αποχης ειμαι ανιδεος.ελπιζω σε συντομη βοηθεια για να προλαβω να σκοραρω!!!!
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
επιστροφη απο απογευματινη εφοδο στην Tribal street...
Μονης Προδρομου στο υπογειο η Ανκα μελαχρινη πιτσιρικα με καρεδακι ψιλοτουμπανακι :tits2: ψηνομουνα να την  :fuck1: αλλα δεν εχω προσεξει καποια αναφορα σε αυτην εδω μεσα.
...

Το πήρα εγώ το παιδί σήμερα (αφού η επίσκεψη σε Φ59 δεν απέδωσε καρπούς) και μπορώ να πω ότι, ενώ όπως την είχα δει στο σαλόνι δε περίμενα πολλά πράγματα και μπήκα με μισή καρδιά, στο δωμάτιο ξεπέρασε τις προσδοκίες και με το παραπάνω.

Λοιπόν η κοπέλα είναι ρουμάνα, το Ανκα (από προηγούμενη εμπειρία) φαντάζομαι βγαίνει από το Μπιάνκα και δήλωσε 19 χρονών. Οταν υπαινίχθηκα στην αρχή ότι την κάνω για πάνω από 20 έβαλε τα γέλια. Το σώμα της μόνο και το στήθος της είναι 1 κλικ πιο πεσμένα από ότι φαίνεται στο σαλόνι, αλλά παίδες η τύπισσα αξίζει. Εμεινε στο δωμάτιο παραπάνω από το προβλεπέ, έκανε μαστοριλίδικη βαθιά πίπα μακράς διαρκείας με γλύψιμο στα μπαλάκια, μετά από προτροπή, ήταν πολύ παιχνιδιάρα, ναζιάρα και πολύ καβλιάρα (κάτι που δεν είναι ορατό στην πρώτη ανάγνωση).

Μας τα χάλασε λίγο μόνο προς το τέλος, όταν είδε την ώρα να έχει περάσει και άρχισε να γίνεται βιαστική, αλλά σε αυτό μάλλον φταίει η απειρία της και το κακό κοντρόλ του χρόνου.

Θα την συνιστούσα ανεπιφύλακτα. Αν και ξέρω ότι από φατσούλα δε θα τη βρουν όλοι κουκλάρα, η μικρή το'χει μέσα της. Α++ (όπως γράφουν και στα feedback του eBay :sunglasses:)
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ψάχνω MILF στα 45 με μεγάλο βυζί. Υπάρχει κάτι να προτείνετε??
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
ΛΙΟΣΙΩΝ και στα στενα υπαρχουν αρκετες αμα θες δοκιμασε την ΜΠΕΤΥ στην τροφωνιου 13 νομιζω στο επανω κυριως μεταμεσονυχτιες ωρες.Τωρα αν ειναι  40 η 42 σε χαλαει;
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ΛΙΟΣΙΩΝ και στα στενα υπαρχουν αρκετες αμα θες δοκιμασε την ΜΠΕΤΥ στην τροφωνιου 13 νομιζω στο επανω κυριως μεταμεσονυχτιες ωρες.Τωρα αν ειναι  40 η 42 σε χαλαει;

Η ΜΠΕΤΥ πως είναι εμφανισιακά?? Γιατι στις κριτικές δεν είδα τίποτα
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
2 γαμησάκια σήμερα το ένα στο κοντοπούτανο Κατερινάκι στο Φ66 τελευταίος πελάτης της βάρδιάς της λιγάκι κουρασμένη και σχετικά βιαστική αν και έκατσε μέσα ένα 10λεπτο φαινόταν να βιάζεται ωστόσο πέρασα καλά!
Ο γνωστός τσάτσος είχε φέρει ενα πιτσιρικά αλβανό και του έδωσε πέντε ευρώ για να του παίξει μια μαλακία!!!
Μετά κατευθείαν στα καπάκια πήγα στο Φ134 υπόγειο όπου η Αννα ήταν πολύ καλή και σήμερα!
Ρίξαμε ένα γερό γαμήσι με φωνές(τύπου γάμα με και τέτοια) από την Αννα που με καύλωσαν τρελλά!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
2 γαμησάκια σήμερα το ένα στο κοντοπούτανο Κατερινάκι στο Φ66 τελευταίος πελάτης της βάρδιάς της λιγάκι κουρασμένη και σχετικά βιαστική αν και έκατσε μέσα ένα 10λεπτο φαινόταν να βιάζεται ωστόσο πέρασα καλά!
Ο γνωστός τσάτσος είχε φέρει ενα πιτσιρικά αλβανό και του έδωσε πέντε ευρώ για να του παίξει μια μαλακία!!!
Μετά κατευθείαν στα καπάκια πήγα στο Φ134 υπόγειο όπου η Αννα ήταν πολύ καλή και σήμερα!
Ρίξαμε ένα γερό γαμήσι με φωνές(τύπου γάμα με και τέτοια) από την Αννα που με καύλωσαν τρελλά!

Η Άννα συναγωνιστή είναι η Αννούλα η Βουλγάρα το κοντοπούτανο ? κάποια άλλη ? ρίξε κάνα info παραπάνω.

Υ.Γ. Κανένας που να ξέρει που δουλεύει η Τίνα μας το κοντοπούτανο καβλιάρικο ρουμανάκι ας ενημερώσει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom