Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 345 άτομα (35 μέλη και 310 επισκέπτες)

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Άννα συναγωνιστή είναι η Αννούλα η Βουλγάρα το κοντοπούτανο ? κάποια άλλη ? ρίξε κάνα info παραπάνω.

Υ.Γ. Κανένας που να ξέρει που δουλεύει η Τίνα μας το κοντοπούτανο καβλιάρικο ρουμανάκι ας ενημερώσει.
Οχι βρε αδερφέ η Αννα αυτή που πήγα είναι μια μελαμψή κοπέλα είναι καιρό στην φυλής!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Οχι βρε αδερφέ η Αννα αυτή που πήγα είναι μια μελαμψή κοπέλα είναι καιρό στην φυλής!

Ευχαριστούμε dragon fly αλλά το θέμα μας σήμερα είναι η Βασίλισσα Άννα η ξανθιά κορμάρα εκ Ρωσσίας
που μαγεύει τους άντρες και η οποία επέστρεψε στην Ελλάδα.
 

Επισκέπτης
Ὁ κ. kostash ἐτάραξεν τὴν ραστώνην τοῦ θερινοῦ ἀπογεύματος!...
 

Επισκέπτης
Φ86 Πάνω: Ξανθιά με ωραίο βυζάκι, κορμί. η Τσατσά διατυμπάνιζε ακάποτο, 69 και λοιπά. δίνω το εικοσάρικο, μπαίνω. έρχεται, ξινή με τη μία, καπότα στο χέρι. της λέω ακάποτο μου λέει "δεν κάνω". της λέω η τσατσά μου είπε ακάποτο. μου λέει "όχι". αρχίζει σκουφάτη πίπα με πεσμένη πούτσα (είχα ξενερώσει) να μου την τραβάει με το ζόρι με το χέρι - πιο πολύ μαλακιά. πάω να πιάσω λίγο μουνί μου λέει όχι μουνί. τα παίρνω της λεω φύγε τώρα. πρώτη φοπρά ζήτησα λεφτά από τσατσά πίσω σε 17 χρόνια που πάω στα μπουρδέλα!!!
μου λέει δεν τον είχεσ πλύνει για αυτό. εντωμεταξύ είχα κάνει μπάνιο, είχα αρωματιστεί (όπως κάνω πάντα γιατι μου αρέσουν τα ακάποτα και τις έχω πάρει όλες) και τον είχα ξαναπλύνει και στο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι μου έδωσε 10 ευρώ πίσω αλλά μιλάμε για μεγάλη απάτη!!!!
Την προηγούμενη εβδομάδα πέτυχα τη φάση καθώς έμπαινα:Η χοντρή μελαχροινή τσατσά που την δούλευε να βγαίνει με την τσάντα της κανονικά με συνοφρυωμένο ύφος,έδειχνε οτι φεύγει οριστικά.Βγαίνει στο σαλόνι μόνη της και με ένα στενάχωρο ύφος λέει:"Δεν υπάρχει υπηρεσία,εγώ είμαι,20 ευρώ."
Σήμερα το πρωί η τσατσά της ήταν άλλη,μια βαμμένη ξανθιά.Φαίνεται οτι την παράτησε η τσατσά αφού αγανάκτησε.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
καλησπερα συναγωνιστες του πληρωμενου ερωτα. παλιος μπουρδελιάρης, παλιός και στο site αλλα πρωτη φορα γραφω report

Μεσημεριανη ενημέρωση λοιπόν από Φυλής (12:00-14:00)

Φ71 Κάτω: Η Νέλυ με τα εξτράκια (ακάποτο & 69) της χωρίς τσατσά Εύα όμως. Όπως γνωρίζουν οι παλαιότεροι βελτιωμένη μεν αλλά nothing special

Φ65Β με σκάλες : μια ευσωμούλα που έδινε κώλο και ακάποτο

Φ67 κάτω: μια όχι άσχημη αλλά αδιάφορη χωρίς εξτραδάκια


Φ59 Κάτω: Κλασικά Σακίρα, ωραία αλλά κορεσμένη πλέον

Φ69 Πάνω: Μιά μελαχρινοτσιγγανοπούλα με αρκετά προσόντα, έκφυλο πρόσωπο και υποσχόμενη. στα υπόψιν για το μέλλον

Φ80: Άννα! Σταθερή Αξία!! κατάθεση με απόλυτη εξαργύρωση του εικοσάρικου

Φ84 Πάνω: Μελαχρινή με πολύ ωραίο κορμί αλλά ολίγον κοιμισμένη.

Φ86 Πάνω: Ξανθιά με ωραίο βυζάκι, κορμί. η Τσατσά διατυμπάνιζε ακάποτο, 69 και λοιπά. δίνω το εικοσάρικο, μπαίνω. έρχεται, ξινή με τη μία, καπότα στο χέρι. της λέω ακάποτο μου λέει "δεν κάνω". της λέω η τσατσά μου είπε ακάποτο. μου λέει "όχι". αρχίζει σκουφάτη πίπα με πεσμένη πούτσα (είχα ξενερώσει) να μου την τραβάει με το ζόρι με το χέρι - πιο πολύ μαλακιά. πάω να πιάσω λίγο μουνί μου λέει όχι μουνί. τα παίρνω της λεω φύγε τώρα. πρώτη φοπρά ζήτησα λεφτά από τσατσά πίσω σε 17 χρόνια που πάω στα μπουρδέλα!!!
μου λέει δεν τον είχεσ πλύνει για αυτό. εντωμεταξύ είχα κάνει μπάνιο, είχα αρωματιστεί (όπως κάνω πάντα γιατι μου αρέσουν τα ακάποτα και τις έχω πάρει όλες) και τον είχα ξαναπλύνει και στο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι μου έδωσε 10 ευρώ πίσω αλλά μιλάμε για μεγάλη απάτη!!!!
ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΠΗΓΕΣ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ;;;


ΦΥΛΗΣ 80:ΑΝΝΑ ξανθια με τατου γραμματα κατω απο τον λαιμο και καμια σχεση με την ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΑΝΝΑ δουλευε πριν μια βδομαδα
απογευμα στο φυλης 71 κατω με την ΕΥΑ.

ΦΥΛΗΣ 65πανω:ΑΝΝΑ πολυ αδυνατη μαυρο μαλλι.

ΦΥΛΗΣ 65 ΚΑΤΩ:εδω ηταν η ευσαρκος με τα ακαποτα και το κουλουρι.

ΦΥΛΗΣ 69 πανω: ΕΛΕΝΑ αδυνατο σωμα κοντο μαλλι και τεραστια φυσικα βυζια 4συν ειχε και πιρσινγκ πανω απο τα χειλη.

ΦΥΛΗΣ 69 κατω: ΝΤΙΑΝΝΑ

ΦΥΛΗΣ 66Δ:ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ το πετιτ γκομενακι.

ΦΥΛΗΣ 59 κατω:ΣΑΚΙΡΑ ναι ειχες δικιο εδω.

ΦΥΛΗΣ 54 πανω : ΑΛΕΞΙΑ πολυ αδυνατη ρουμανα.

ΦΥΛΗΣ 134 υπογειο:ΚΡΙΝΑ νεα παρουσια με καστανο πολυ μακρυ μαλλι.

ΦΥΛΗΣ 134 ΙΣΟΓΕΙΟ: ΜΙΚΑΕΛΛΑ ρουμανα με κοκκινο διχτυοτο που πανω απο το γυμνο στηθος και τις ρωγες της.

ΦΥΛΗΣ 134 οροφος:η γνωστη τσα με το μαυρο παντελονι και τσανκο λουκ ειχε την ΑΝΝΑ με ξανθο μακρυ μαλλι.

ΦΥΛΗΣ 84 κατω: ΤΖΟΑΝΝΑ αδυνατο ΒΛΚΠ ΒΓΗΚΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ.

ΦΥΛΗΣ 86 πανω: ΚΑΤΙΑ η ξανθια ουκρανεζα που δινει ακαποτο συμφωνα με την τσα.

ΦΥΛΗΣ 84 πανω : ΑΛΙΝΑ η ομορφουλα αλλα αδιαφορη ως προς τις υπηρεσσιες.

ΦΥΛΗΣ 92:ΕΥΑ η λιθουανη με τα υπεροχα ματια τις βυζαρες και τα εξτρα.

ΦΩΚΑΙΑΣ 17:ΜΑΡΙΝΑ Η Πολωνεζα με μαυρισμενο κορμι Ε Ν Τ Υ Π Ω Σ Ι Α Κ Η.

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 πανω: ΒΙΚΥ με ξανθο μαλλι και μαυρη τουφα απο ΦΥΛΗΣ 71 πανω.

ΔΙΔΥΜΟΥ 8 κατω : ΒΙΟΛΕΤΤΑ απο ρουμανια με καστανοξανθο μαλλι μεχρι τους ομους σχετικα ψιλη με μικρο στηθος ΔΟΥΛΕΥΕ το χειμωνα ΣΤΟ ΦΩΚΑΙΑΣ 22 υπογειακι.

ΔΙΔΥΜΟΥ 8 πανω: ΜΑΡΙΑ η ξανθια ουκρανεζα με τις κοτσιδες και το μικρο στηθος.

ΦΥΛΗΣ 40 αδιαφορη αλβανιδα αδυνατη κοντη και ασχημουλα που τα κανει ολα με 20 ΕΥΡΩ.

Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΔΕΝ ΕΘΕΑΘΕΙ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.ΗΜΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ στις 10:30 με 12:30.

 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
ΣΗΜΕΡΑ το πρωι πηγα. ΞΕΡΕΙΣ για ποια ΑΝΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΙΑ ΛΕΜΕ βασιλισσα.
86 ΠΑΝΩ το εγραψα για την ΚΑΤΙΑ την ουκρανεζα με το ξανθο καρε μαλλι.Ναι ειναι απατη μυριζει ξεπετα απο χιλιομετρα και δειχνει και ξεθωριασμενη.Το σπαμ δεν εγινε σε σενα...μην μπερδευστε με τις ΑΝΝΕΣ.Η ΑΝΝΑ που λεμε ειναι ΚΑΥΚΑΣΙΑ με πολυ μικρο στηθος και οχι αυτη που ηταν σημερα στο 80.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Δὲν ἦλθεν ἡ Βασίλισσα ἀλλὰ τουλάχιστον ἐνετοπίσθη ἡ πεπειραμένη ζουμπουρλού...
Ναι φιλε δεν ηρθε ειναι και σε μενα αρεστη.Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ εχει πεσει καπως σε αποδοση αλλα στην αρχη ηταν απιστευτη.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
ΣΗΜΕΡΑ το πρωι πηγα. ΞΕΡΕΙΣ για ποια ΑΝΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΙΑ ΛΕΜΕ βασιλισσα.
86 ΠΑΝΩ το εγραψα για την ΚΑΤΙΑ την ουκρανεζα με το ξανθο καρε μαλλι.Ναι ειναι απατη μυριζει ξεπετα απο χιλιομετρα και δειχνει και ξεθωριασμενη.Το σπαμ δεν εγινε σε σενα...μην μπερδευστε με τις ΑΝΝΕΣ.Η ΑΝΝΑ που λεμε ειναι ΚΑΥΚΑΣΙΑ με πολυ μικρο στηθος και οχι αυτη που ηταν σημερα στο 80.

Spiderdom Ευχαριστούμε Πολύ για την Ουσιαστική Ενημέρωση. (Τσάμπα 'χαρήκαμε' για την Βασίλισσα).
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Καλησπερα παιδια! Η μερα του ρεπο εφτασε πειτε μου ομως αυριο ο γνωστος δρομος εχει λαϊκη?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Καλησπερα παιδια! Η μερα του ρεπο εφτασε πειτε μου ομως αυριο ο γνωστος δρομος εχει λαϊκη?

Ναι έχει λαϊκή
Τα μόνα που δεν είναι ανοιχτά αύριο το πρωί έως τις 18:00 περίπου είναι από το 109,134,200.Όλα τα υπόλοιπα από την Ιουλιανού είναι ανοιχτά.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Βραδυνο report 10 και κατι με 11
Φυλης 71 κατω ολο μπλα μπλα η τσατσο Ευα για να μας εμφανισει το ''αγνο''ξεκωλακι που εχει με το ονομα Κατια(τεσταρισμενη οκ)
Στο 71 πανω η νταρντανα Πολωνεζα Βικυ με υφος ψωλομπαροβιας.
Στο 69 κατω μια Τανια,οποτε την εχω δει κανω επιτοπια μεταβολη.
Στο 69 πανω η δηθεν Ισπανιδα κ με υφος ντιβας πορνη Ελενα(κ εκει μεταβολη στα καπακια )
Στο 92 κατω η Ανκα μαλλον γιατι αργουσε στο δωματιο(ζορικο καυλετο εντος δωματιου,θερμο κ ''bad'' κοριτσι οπως μου ειχε πει.Κ της απαντησα''Ι`m bad,i`m bad also''(u know it)
Στο 92 με τη σκαλιτσα που για λιγα δευτερα βλεπεις τα πορνεια της Φυλης οπως οι τουριστες το ηλιοβασιλεμα στη Σαντορινη,νεο σπιτακι,με διαδρομο κ καβατζοδωματια που οπως ειδα αν ανοιξεις την τελευταια πορτα ΠΕΦΤΕΙΣ στο ΠΑΡΚΙΝΓΚ που ειναι κολλητα διπλα!! Στο δια ταυτα το νιμου ενα καυλετο ψιλομπαζε,Αντζελα τη λενε,που ειπε πως ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΛΟΥΡΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 20ΑΡΙ.Περιηγηθηκα στο δωματιο κ καλα κ ειπα στην τσατσα που μας εκανε τσιμπουκια στο σαλονι για να περασουμε,πως θα περασω αλλη ωρα
Στο 59 πανω η Σακιρα που για 3 φορες που την ειχα παρει χαρη της εκανα,η γκομενα εχει τα ψυχωτικα της κ η συμμετοχη στο δωματιο παιδικη χαρα.
Στο 59 κατω η Σαμπρινα.
Κατεληξα τελικα στο 66 οπου πρωτη φορα πετυχαινα τη μινιατουρα τιγρη Κατερινα.Τι γλυκο κ εκφυλο πλατινε τιγρακι ειναι αυτο ρε μαγκες?Τελικα περασα στο δωματιο κ την ξεκινησα με μασαζ μιας κ οταν μπηκε επεσε μπρουμητα οσο περιποιουμουν τη μινιον πλατουλα κ τον ομορφα μαυρισμενο κωλαρινο με το σημαδι του στρινγκ.Εκανε διπλοβαριδια σημερα μου ειπε.Στο δωματιο τη βαθμολογβ παρολο το περασμενο κ καλα της ωρας ενα 9αρακι.Αυτο το μωρακι το καρφωνεις στο καυλι σου κ πεταγεσαι για τσιγαρα στο περιπτερο,το βαζεις στην τσεπη σου κ σε πιπωνει,πολυ βολικο ηταν.


YΓ.1 Ξεχασα να αναφερω απο 134 μερια μιας κ ειχα παρκαρει κ εκει για σκαουτινγκ
Στο 134 υπογα ενα τσιγγανε μακρυμαλλικο ψηλο καυλετο
Στο μεσαιο μια Ρωσιδα με το ονομα Αννα(καμια σχεση με τη γνωστη βιζιτοκαυλετα)
Στο διπλα με τις σκαλες εξελιχτηκε κ ο διαλογος οσο περιμεναμε,βγαινει πακι τελειωμενο εμφανισιακα με ρουχα bollywood κ λεω στην τσατσα που καπνιζε απεναντι σαν την Ματουλα σε κατι ντοκυμαντερ της ελληνικης trash ΕΛΕΟΣ
Εννοειται πως δεν περιμενα να δω ποια ηταν στο λαχανοπορνειο της

ΥΓ Ξαφνικα εγινε ενα ντου απο 2 Ζηταδες που σταματησαν αυτοκινητο εξω απο το 67(του κλεισαν το δρομο κ ελεγχος).
Παραδιδω τη σκυταλη στους συναγωνιστες για info
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
.....πάω να πιάσω λίγο μουνί μου λέει όχι μουνί. τα παίρνω της λεω φύγε τώρα. πρώτη φοπρά ζήτησα λεφτά από τσατσά πίσω σε 17 χρόνια που πάω στα μπουρδέλα!!!
μου λέει δεν τον είχεσ πλύνει για αυτό. εντωμεταξύ είχα κάνει μπάνιο, είχα αρωματιστεί (όπως κάνω πάντα γιατι μου αρέσουν τα ακάποτα και τις έχω πάρει όλες) και τον είχα ξαναπλύνει και στο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι μου έδωσε 10 ευρώ πίσω αλλά μιλάμε για μεγάλη απάτη!!!!


Όλες αυτές οι διαφορές θα μπορούσαν να έχουν λυθεί,  kostash,  αρκεί να είχαν συμφωνηθεί τα πράγματα απ’ την αρχή, πριν μπεις στο δωμάτιο.  Επειδή όμως οι προφορικές συμφωνίες (όπως είδες) αθετούνται, λησμονούνται, αμφισβητούνται κλπ., προτείνω να τυπώσεις ένα χαρτί (που θα το έχεις στην τσέπη σου) και όταν αποφασίσεις να περάσεις, θα το βγάζεις και θα ζητάς την υπογραφή του.

Έφτιαξα εδώ ένα σχέδιο κειμένου (συμφωνητικό), ειδικά για το ακάποτο, και στο δίνω:


Οι κάτωθι υπογεγραμμένοι «συμβαλλόμενοι» συνομολογούν τα εξής:

Αφ’ ενός ο ΠΕΛΑΤΗΣ πληρώνει ευρώ είκοσι (€20) στο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (μπουρδέλο) και δικαιούται:
Να εισάγει το καβλί του στη στοματική κοιλότητα της εκδιδόμενης γυναικός (κατωτέρω αποκαλουμένης χάριν συντομίας «ΠΟΥΤΑΝΑ») χωρίς την παρεμβολή οιουδήποτε προφυλακτικού μέσου (καπότας) με σκοπό η πουτάνα να το γλείψει, ρουφήξει, ψιλο(όχι χοντρο)δαγκώσει, κλπ, ενώ ταυτόχρονα θα του χαϊδεύει ή και επίσης γλύφει τους όρχεις, με στόχο την σεξουαλική διέγερση, ικανοποίηση και τέλος εκσπερμάτωση από πλευράς του πελάτου.

Τα χρήματα (€20) παραλαμβάνει κατά την υπογραφή του παρόντος η υπηρεσία του καταστήματος (χάριν συντομίας κατωτέρω αποκαλούμενη «ΤΣΑΤΣΑ»), μετρητά, του παρόντος επέχοντας και θέση εξοφλητικής απόδειξης.

Η τσατσά υποχρεούται ΝΑ ΜΗΝ χτυπάει την πόρτα του δωματίου στο οποίο ευρίσκεται ο πελάτης με την πουτάνα, λέγοντας «έλα κορίτσι μου τελείωνε, έχει κόσμο έξω», μέχρι η πουτάνα να εξέλθει του δωματίου ελεύθερη από τον πελάτη, κατά την απόλυτη κρίση του πελάτη.

Η πουτάνα υποχρεούται να μην απομακρύνει τα χέρια του πελάτου από το σώμα της λέγοντας «όχι αυτό, μη πιάνεις εκείνο», ΙΔΙΩΣ αν η τσατσά έχει δηλώσει κατά την παρουσίαση «ελεύθερα πιασίματα».

Ο πελάτης υποχρεούται να μην κακομεταχειρίζεται την πουτάνα, και να είναι γενικώς σε αποδεκτά επίπεδα καθαριότητος, τόσο γενικότερα ολόκληρος, όσο και ειδικότερα το καβλί του και οι όρχεις του.

Αν κατά την διαδικασία χρησιμοποιηθεί (τελικώς) προφυλακτικό (χάριν συντομίας κατωτέρω αποκαλούμενο «ΚΑΠΟΤΑ»), είναι υποχρέωση του καταστήματος να το προσφέρει, και η δαπάνη βαρύνει το κατάστημα.  Όμως ο πελάτης διατηρεί τα δικαώματα 1) να προσκομίσει δική του καπότα για τη συναλλαγή, και 2) φεύγοντας από το κατάστημα να πάρει μαζί του την μεταχειρισμένη καπότα, αν το επιθυμεί.

Σε περίπτωση μη εκσπερμάτωσης του πελάτου για οποιοδήποτε λόγο (μεθυσμένος, πρόσφατα ξαναγαμήσας, έχοντας παίξει παχιά πριν μπει στο μπουρδέλο, κλπ) πλην του κατωτέρω ενός ρητά αναφερομένου, αυτός δεν δικαιούται επιστροφή χρημάτων.

Σε περίπτωση μη εκσπερμάτωσης του πελάτου λόγω δυστροπίας της πουτάνας ή άρνησης αυτής να παράσχει τις συμφωνημένες δια του παρόντος υπηρεσίες ή αυτές που διακυρήσσει η τσατσά κατά την παρουσίαση της πουτάνας στο σαλόνι, ο πελάτης δικαιούται επιστροφής χρημάτων, και η τσατσά οφείλει να τα επιστρέψει στον πελάτη στο ακέραιο απροφάσιστα και χωρίς αντιρρήσεις.

Σε περίπτωση εκσπερμάτωσης του πελάτου αυτή θεωρείται οριστική, και αποκλείεται επιστροφή χρημάτων.

Όλοι οι όροι του παρόντος συμφωνητικού θεωρούνται ουσιώδεις.

Σε κάθε περίπτωση διαφωνίας αρμόδια είναι τα δικαστήρια μελών του internet site «bourdela.tv»

Υπογραφές:
Ο ΠΕΛΑΤΗΣ      Η ΠΟΥΤΑΝΑ       Η ΤΣΑΤΣΑ




Αν κάτι ξέχασα, οποιαδήποτε πρόταση βελτίωσης στο κείμενο του συμφωνητικού είναι καλοδεχούμενη.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
Οι κάτωθι υπογεγραμμένοι «συμβαλλόμενοι» συνομολογούν τα εξής:

Αφ’ ενός ο ΠΕΛΑΤΗΣ πληρώνει ευρώ είκοσι (€20) στο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (μπουρδέλο) και δικαιούται:
Να εισάγει το καβλί του στη στοματική κοιλότητα της εκδιδόμενης γυναικός (κατωτέρω αποκαλουμένης χάριν συντομίας «ΠΟΥΤΑΝΑ») χωρίς την παρεμβολή οιουδήποτε προφυλακτικού μέσου (καπότας) με σκοπό η πουτάνα να το γλείψει, ρουφήξει, ψιλο(όχι χοντρο)δαγκώσει, κλπ, ενώ ταυτόχρονα θα του χαϊδεύει ή και επίσης γλύφει τους όρχεις, με στόχο την σεξουαλική διέγερση, ικανοποίηση και τέλος εκσπερμάτωση από πλευράς του πελάτου.

Τα χρήματα (€20) παραλαμβάνει κατά την υπογραφή του παρόντος η υπηρεσία του καταστήματος (χάριν συντομίας κατωτέρω αποκαλούμενη «ΤΣΑΤΣΑ»), μετρητά, του παρόντος επέχοντας και θέση εξοφλητικής απόδειξης.

Η τσατσά υποχρεούται ΝΑ ΜΗΝ χτυπάει την πόρτα του δωματίου στο οποίο ευρίσκεται ο πελάτης με την πουτάνα, λέγοντας «έλα κορίτσι μου τελείωνε, έχει κόσμο έξω», μέχρι η πουτάνα να εξέλθει του δωματίου ελεύθερη από τον πελάτη, κατά την απόλυτη κρίση του πελάτη.

Η πουτάνα υποχρεούται να μην απομακρύνει τα χέρια του πελάτου από το σώμα της λέγοντας «όχι αυτό, μη πιάνεις εκείνο», ΙΔΙΩΣ αν η τσατσά έχει δηλώσει κατά την παρουσίαση «ελεύθερα πιασίματα».

Ο πελάτης υποχρεούται να μην κακομεταχειρίζεται την πουτάνα, και να είναι γενικώς σε αποδεκτά επίπεδα καθαριότητος, τόσο γενικότερα ολόκληρος, όσο και ειδικότερα το καβλί του και οι όρχεις του.

Αν κατά την διαδικασία χρησιμοποιηθεί (τελικώς) προφυλακτικό (χάριν συντομίας κατωτέρω αποκαλούμενο «ΚΑΠΟΤΑ»), είναι υποχρέωση του καταστήματος να το προσφέρει, και η δαπάνη βαρύνει το κατάστημα.  Όμως ο πελάτης διατηρεί τα δικαώματα 1) να προσκομίσει δική του καπότα για τη συναλλαγή, και 2) φεύγοντας από το κατάστημα να πάρει μαζί του την μεταχειρισμένη καπότα, αν το επιθυμεί.

Σε περίπτωση μη εκσπερμάτωσης του πελάτου για οποιοδήποτε λόγο (μεθυσμένος, πρόσφατα ξαναγαμήσας, έχοντας παίξει παχιά πριν μπει στο μπουρδέλο, κλπ) πλην του κατωτέρω ενός ρητά αναφερομένου, αυτός δεν δικαιούται επιστροφή χρημάτων.

Σε περίπτωση μη εκσπερμάτωσης του πελάτου λόγω δυστροπίας της πουτάνας ή άρνησης αυτής να παράσχει τις συμφωνημένες δια του παρόντος υπηρεσίες ή αυτές που διακυρήσσει η τσατσά κατά την παρουσίαση της πουτάνας στο σαλόνι, ο πελάτης δικαιούται επιστροφής χρημάτων, και η τσατσά οφείλει να τα επιστρέψει στον πελάτη στο ακέραιο απροφάσιστα και χωρίς αντιρρήσεις.

Σε περίπτωση εκσπερμάτωσης του πελάτου αυτή θεωρείται οριστική, και αποκλείεται επιστροφή χρημάτων.

Όλοι οι όροι του παρόντος συμφωνητικού θεωρούνται ουσιώδεις.

Σε κάθε περίπτωση διαφωνίας αρμόδια είναι τα δικαστήρια μελών του internet site «bourdela.tv»

Υπογραφές:
Ο ΠΕΛΑΤΗΣ      Η ΠΟΥΤΑΝΑ       Η ΤΣΑΤΣΑ




Αν κάτι ξέχασα, οποιαδήποτε πρόταση βελτίωσης στο κείμενο του συμφωνητικού είναι καλοδεχούμενη.

RESPECT!!!!!  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μεγάλε, ΤΑ ΕΣΠΑΣΕΣ ΑΠΟΨΕ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ρε σεις σημερα κατα τις 10 και κατι το βραδυ ειδα 2 υπερενδιαφερον μωρα Φυλής 67 με την ασπρη πορτα και φυλης 86 που ναι στον πανω οροφο με την λαχανι πορτα...ονοματα δεν ειπανε οι τσατσαδες...στο κρεβατι πως ειναι ξερει κανεις?ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom