Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 279 άτομα (38 μέλη και 241 επισκέπτες)

Επισκέπτης
επισης και φωκαιας 25α που ναι στον πανω οροφο απο τι βλεπω εδω γιατι δε συκρατησα αριθμους μια μικρουλα καστανομαλλα...λεμε τωρα αμα εχει παρει κανενας καμια απαυτες και θελει ας πει την αποψη του
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Οι κάτωθι υπογεγραμμένοι «συμβαλλόμενοι» συνομολογούν τα εξής:

Σε περίπτωση εκσπερμάτωσης του πελάτου αυτή θεωρείται οριστική, και αποκλείεται επιστροφή χρημάτων.



Ειδικά αυτή η πρόταση ήταν όλα τα λεφτά!  :2funny:
 

kostash

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0

Αγαπητοι συναγωνιστες συγχωρηστε μου την παρεξηγηση. με τοσες Αννες (ωραίος ο πληθυντικός!!!) έχασα και εγς την μπάλα, ήμουν και συγχισμένος από το περιστατικό στο 86. τώρα κατάλαβα ποιά Αννα αναφέρετε ως Βασίλισσα και Φυσικά έχει δίκιο ο συνάδελφος που με διόρθωσε. ζητώ ειλικρινά συγγνώμη κυρίως από τον Σεβαστό Bakalhs που τον "αναστάτωσα" δίχως λόγο. αλήθεια πάντα είχα την απορία αν η γραφή σας έχει επιρροές από τον Μέγα Εμπειρίκο?
 

koukouroukou18

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
σημερα εχει λαικη?ασ απαντησει οποιος ξερει ποια μαγαζια δουλευουν.ευχαριστω
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
σημερα εχει λαικη?ασ απαντησει οποιος ξερει ποια μαγαζια δουλευουν.ευχαριστω
Ναι φιλε μου σημερα εχει λαικη! Αν θες να κανεις ζιγκ ζακ γυρω απο παγκους και γριουλες ορμα!
 

koukouroukou18

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
σε ολο το μηκος της φυλης εχει λαικη?τη πατησαμε δηλαδη?δε το ψηνω για βολτες με γριουλες  :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
οχι σε ολο το μηκος,απο το 120 και πανω εχει
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ιάσωνος 20 β, σήμερα ρουμανάκι γλυκό αλλά και τσατσά που δίνει μαθήματα ανθρωπιάς!!!!
Μπράβο στην κυρία γιατί ρωτούσε κάθε πελάτη αν τελείωσε και έμεινε ευχαριστημένος...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΦΥΛΗΣ 134 υπογειο:ΚΡΙΝΑ νεα παρουσια με καστανο πολυ μακρυ μαλλι.



άψογος στην ενημέρωση :rockon:

...και μόνο για αυτό το ..."ζήτημα"  ;), θα υποστώ την μεσημεριανή ζέστη να το εξετάσω από κοντά

 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ιάσωνος 20 β, σήμερα ρουμανάκι γλυκό αλλά και τσατσά που δίνει μαθήματα ανθρωπιάς!!!!
Μπράβο στην κυρία γιατί ρωτούσε κάθε πελάτη αν τελείωσε και έμεινε ευχαριστημένος...

Εκεί καταντήσαμε?  Φυσικα και ο πελάτης πρέπει να τελειώσει, είναι αυτονόητο.  Αν είναι να πάω να την παίξω κάθομαι και σπίτι μου και γλιτώνω τα φράγκα.
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εκεί καταντήσαμε?  Φυσικα και ο πελάτης πρέπει να τελειώσει, είναι αυτονόητο.  Αν είναι να πάω να την παίξω κάθομαι και σπίτι μου και γλιτώνω τα φράγκα.
Σιγουρα πες το και σε κάποιους άλλους!!!!
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Πιπίνου 32 παίζει Μιλφ με μεγάλα βυζιά έχω ακούσει. Εχει περάσει κανείς πρόσφατα?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μήπως εννοείς τη θεία Όλγα; Δεν έφυγε από εκεί; Είχε πάει στην Καλύμνου για ένα διάστημα.
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Παίδες στο διδύμου 20 είναι πλέον τα πρωινά η Ιβάννα απο αλκαμένους που τόσα και τόσα έχουν γραφτεί για πάρτυ της?
 

Επισκέπτης
Εκεί είναι η Ιβάνα αλλά ετοίμασου για πάρτυ 5-7 λεπτών αφού κοιτάει την πάρτη της:

24/6/2009 11:30 -Διδύμου 20.Η γνωστή Ιβάνα από Αλκαμένους ενώ την πήδαγα πισωκολλητό:
"Μην ξεχνάς μωρό μου οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά!!!".ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ!!!.Με έναν ψυχροπολεμικό χρωματισμό φωνής και ένα υφάκι δυσαρέσκειας με τις ανάλογες γκριμάτσες!!!.
Πριν είχε επιχειρίσει να βάλει φυσικά λανθασμένα την καπότα ανοίγοντάς την με τα δάκτυλα σαν σακούλα ψώνιων για να την φορέσει καπάκι πλήρους αέρα στον πούτσο.Την σταμάτησα και έφαγε τον πολύτιμο  γι'αυτήν χρόνο να βάλει την δεύτερη (δική μου) καπότα με το στόμα,αυτή τη φορά σωστά,αεροστεγώς,ενώ μου έκανε κατήχηση οτι "εσείς οι άντρες δεν ξέρετε να βάζετε την καπότα!!!".ΤΡΕΛΑΑΑΑ!!! :headbang: 
Πριν εκπέμψει το Ιβάνειο Διάγγελμα χάλασε το ωραίο στήσιμο στα τέσσερα ανασηκώνοντας τον κώλο της για να μην τον βάζω όλο μέσα και να μην ζουλάω τα κωλομέρια της.
ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ:"ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ".
Κατ'ευθείαν τη βάζω να μου ρουφήξει τ'αρχίδια πριν ολοκληρώσει την σκατοκουβέντα της για να μην ξενερώσω κι άλλο και χύνω.

Μετά από λίγες μέρες πέρασα από το μαγαζί στην βόλτα μου,ήταν πάλι η Ιβάνα,φυσικά δεν με γνώρισαν και ρώτησα την τσατσά σκοπίμως:"Για πόσα λεπτά είναι;"
                         "5-7 λεπτά"  απάντησε
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Τόσο μεγάλη πίκρα?Έχει σταματήσει το πρόγρμμα που είχε στο προηγούμενο σπιτάκι(ακάποτα,cim)?Και πόσα έδωσες φίλε 20 ή 25?
 

Επισκέπτης
Η Ιβάνα παίρνει 20 ευρώ για ακάποτο και τελειωτικό στο στόμα.Άμα σου σπάει τ΄αρχίδια να τα βράσεις όλα!!!.

Σήμερα το πρωί
Φώκαιας 25-ισόγειο η Ισπανίδα-κατά τα λεγόμενα- Βαλέρια (αν θυμάμαι καλά) μοίραζε αερινά φιλιά,χαμόγελα και σιωπηρές υποσχέσεις στο σαλόνι.Ωραίο σώμα και κώλος!
Άψογη διαφημιστική προώθηση.Μέσα τι κάνει...

Φωκαίας 17 πάνω,Βίκυ που την είχα δει απόγευμα Φυλής 71 πάνω.Ψηλή,βαμμένη ξανθιά με μαύρες "ανταύγειες',αλόγα.Ακάποτο με 25 ευρώ.Όταν ένα πρωί την είχα δει στον δρόμο να πηγαίνει για δουλειά,ξενέρωσα με τα πόδια της.

Φυλής 65 κάτω,Ρωξάνη είπε η τσατσά,δεν έκατσα για να την δω.

Φυλής 59, Σάκιρα και Χριστίνα κατά τον τσάτσο του ισογείου,δεν μπήκα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Φωκαίας 17 πάνω,Βίκυ που την είχα δει απόγευμα Φυλής 71 πάνω.Ψηλή,βαμμένη ξανθιά με μαύρες "ανταύγειες',αλόγα.Ακάποτο με 25 ευρώ.Όταν ένα πρωί την είχα δει στον δρόμο να πηγαίνει για δουλειά,ξενέρωσα με τα πόδια της.
Ωπα!!!Το'ριξε στα ακαποτα το πρωην στουντιοκοριτσο!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom