Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (34 μέλη και 240 επισκέπτες)

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
04/07/2009 Πρωινή Βάρδια

ΠΡΟΣΟΧΗ - ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΚΑΒΛΑΣ

Μάγκες στο Φωκαίας 19 σήμερα κατά τις 11.30 πρωί πήρα ένα μωρό
σαν σούπερ υψηλής κλάσης Στρίπερ ή αντίστοιχο City Tour ονόματι Μαρίνα

Περιγραφή της: Μαυρισμένο κορμί στύλ σολάριουμ, γενικότερη εμφάνιση πορνοστάρ,
             

την μαρινα που ηταν στο ιασωνος λεει ο τρελιαρης φιλος σκορπιος?εκεινη που ηταν με την τσατσα που κουτσουνε?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
την μαρινα που ηταν στο ιασωνος λεει ο τρελιαρης φιλος σκορπιος?εκεινη που ηταν με την τσατσα που κουτσουνε?

Αγαπητέ Συναγωνιστή, το μωράκι αυτό το βλέπω πρώτη φορά, και Ιάσωνος έχω να πάω από τότε
που δούλευε στο 19Α Όροφος η Καρίνα (και νύν Αλίσα στα στούντιος), οπότε δεν ξέρω εάν
έχει θητεύσει σε Ιάσωνος. Πάντως είναι ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ !!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Αγαπητέ Συναγωνιστή, το μωράκι αυτό το βλέπω πρώτη φορά, και Ιάσωνος έχω να πάω από τότε
που δούλευε στο 19Α Όροφος η Καρίνα (και νύν Αλίσα στα στούντιος), οπότε δεν ξέρω εάν
έχει θητεύσει σε Ιάσωνος. Πάντως είναι ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ !!!
μαλλον λες τη μαρινα τη πολονεζα φιλε.την ειχα πετυχει και πριν λιγουσ μηνες εκει στο φωκαιας βραδινη βαρδια.
μου κανει εντυπωση που περασες τοσο καλα μαζι της,μακαρι να ειχα περασει και εγω το ιδιο.δεν εχω καμια διαθεση αμφισβητησης,ειδικα σε βασικα μελη του σαιτ που προσφερουν εδω,εννοουνται αυτα,για να ξηγιομαστε.
οντως ειναι αρκετα εντυπωσιακο μωρο. στη μια και μοναδικη συνευρεση μαζι της ηταν απλα απαραδεκτη,τουλαχιστον για κλωτσιες.κριμα την ομορφια της. και θεωρω πως ουτε περιεργος-ιδιοτροπος πελατης ειμαι ουτε εξτρα ζηταω, πληρωνω αλλα δεν ειμαι τυπος που παει εκει να τους βγαλει το λαδι επειδη εδωσα μερικα ευρα .
ηθελα να την ξανατιμησω αλλα δε τολμησα.τη δευτερη φορα που την ειδα ,ακουγοταν που βριζοταν με πελατη μεσα,ολοι που περιμεναμε εξω στο σαλονι ακουγαμε τη μανουρα,απο αυτην κυριως,αλλα δεν ακουγαμε ακριβως τα λογια.βγηκε ολο νευρα και τσιτωμενη και φυσικα ολοι φυγαμε,ενω οντως σαν τεμαχιο εχει δυνατη εμφανιση!
τη δευτερη φορα παλι τα ιδια,περιμεναμε ,ειχε μπει στο δωματιο το μεγαλο,αυτο που η πορτα του ειναι στο σαλονι(οχι τα μεσα που περνας απο το κουζινακι για να μπεις).βγαινει λοιπον τελιωνοντας,στεκεται στη πορτα και αρχιζει να τα χωνει πολυ ασχημα στον τυπο. εκφρασεις του στυλ "αντε να μαθεις να γαμας πρωτα ρε μαλακα και μετα ελα εδω" και ακομη πιο ασχημα μπινελικια,μην αναφερθω παραπανω.απορησαμε ολοι πως ο τυπος δε βγηκε εξω να την  πνιξει επιτοπου. δε ξερω τι τις ειχε κανει μεσα,αν ηταν μαλακασ η οχι,ουτε που τον ειδαμε.μιλαμε ομως για μεγαλη ξεφτιλα για τον ανδρισμο καποιου.
στα 20+ χρονια της πουτανοκαρριερας μου,εχω δει διαφορα ευτραπελα κατα καιρους,απο ασχημη συμπεριφορα και βρισιματα μαλακισμενων αλβανιδων,μεχρι και φαπες (ελαχιστες φορες) μεταξυ πελατη και λοιπων...η συμπεριφορα ομως αυτης,δε ξεχνιεται ευκολα.
επειδη η μαρινα μου αρεσε σαν εμφανιση και επειδη την εχω μπλακ λιστ,εχω την απορια : ετυχε 3 φορες κακια στιγμη? μηπως ειναι τρελλη? αλλαξε,βελτιωθηκε? εχει καποιο κουμπι ?

φιλικα και με εκτιμηση στο προσωπο σου συναγωνιστη και ελπιζοντας πως εννοουμε την ιδια.λογω ονοματος και περιγραφης πιστευω αυτη ειναι.
 

Επισκέπτης
Ενώ ξέρουν οτι τη βάζουν λανθασμένα βγάζουν γλώσσα κι από πάνω!!!.Ο ψωροεγωϊσμός τις μάρανε!-για να μη φανεί οτι τις διδάσκεις.Εμπειρες και μη!!!(Σόνια,Αγάπη,Λολίτα,Ιβάνα Αλίνα κ.α.).Είτε από βιασύνη είτε για να εμποδίσουν την πλήρη ανάπτυξη του πέους και να  μην ταλαιπωρηθεί το μουνί τους είτε και τα δύο.

Kαλημερα γιατρε!!!! :)
Οι κυριες που αναφερεις ειναι απο τις εμπειρες ή απο τις μη εμπειρες?


Υ.Γ. Σε ποια Αγαπη αναφερεσαι?
Καλημέρα παιδί μου! Τι κάνεις;
Γιατί δεν ρωτάς ποια Σόνια καλύτερα; :2funny: :2funny: :2funny:

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καλημέρα παιδί μου! Τι κάνεις;
Γιατί δεν ρωτάς ποια Σόνια καλύτερα; :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατι ειμαι σιγουρος οτι λες για τη Σονια της Αλκιβιαδου!!!! :grin:
Οποτε εχοντας παρει ολες τις Σονιες που παιζουν και Λολιτα και Ιβανα και Αλινα μου εμεινε η απορια της Αγαπης!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
04/07/2009 Πρωινή Βάρδια

Μάγκες στο Φωκαίας 19 σήμερα κατά τις 11.30 πρωί πήρα ένα μωρό
σαν σούπερ υψηλής κλάσης Στρίπερ ή αντίστοιχο City Tour ονόματι Μαρίνα

Περιγραφή της: Μαυρισμένο κορμί στύλ σολάριουμ, γενικότερη εμφάνιση πορνοστάρ,
               Βύζοι σιλικονούχοι πεταχτοί στητοί με ρόγα μεγάλη καβλωμένη σταφύλι,
               Κορμάρα φανταστική στρίπερ υψηλής κλάσης, πεταχτό ολοστρόγγυλο κωλαράκι,
               Μαύρα Μακριά ίσια μαλλιά μέχρι τον κώλο,
               
(φαινόταν οτι δεν άντεχε δυνατά σφυροκοπήματα, τρυφερότητα μάγκες στην αρχή), μετά πισωκολλητό που πήρε φόρα και τέλος μπρούμητα με κλειστά τα
ποδαράκια της όπου και κατέθεσα φιλώντας την πλατούλα και τους ώμους της.

Μιλούσε Ελληνικά σαν Ελληνίδα.

Υ.Γ. Είχε και τατού πάνω από τον κώλο και ένα μικρό ψηλά στην πλατούλα.
Υ.Γ. Είχε και piercing κόσμημα στον αφαλό του το μωράκι.

Σύμφωνα με την περιγραφή του HotScorpios μπορώ να στοιχηματίσω 1000 προς 1 ότι είναι η Μαρίνα που δούλευε και παλαιότερα στο Φωκαίας 19 αλλά και πολύ παλαιότερα στο Ιάσωνος 20 / όροφος   στην βραδινή βάρδια μετά τις 23.00' ;)

Πάντως αντέχει στα ..."ισχυρά"  ;)

μαλλον λες τη μαρινα τη πολονεζα φιλε.την ειχα πετυχει και πριν λιγουσ μηνες εκει στο φωκαιας βραδινη βαρδια.
....
επειδη η μαρινα μου αρεσε σαν εμφανιση και επειδη την εχω μπλακ λιστ,εχω την απορια : ετυχε 3 φορες κακια στιγμη? μηπως ειναι τρελλη? αλλαξε,βελτιωθηκε? εχει καποιο κουμπι ?

φιλικα και με εκτιμηση στο προσωπο σου συναγωνιστη και ελπιζοντας πως εννοουμε την ιδια.λογω ονοματος και περιγραφης πιστευω αυτη ειναι.

Υπολογίζω ότι δεν έχει κάποιο κουμπί για να είναι καλή στις υπηρεσίες της.

Θα μπορούσαμε να πούμε ότι είναι μια επαγγελματίας με αποδεκτές υπηρεσίες  ;)

...τίποτε ως πολύ αρνητικό

...αλλά και τίποτε ως εξαιρετικά ωραίο

Αυτό που μου είπε ότι την πειράζει είναι η βρωμιά ... :dunno:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πολλοὶ οἱ περισπασμοὶ τοῦ θέρους ἀλλὰ ἐχθὲς τὴν ἐσπέραν ἡ κοινότης μας παρούσα διὰ τῶν ἐκλεκτῶν συναδέλφων κ.κ. Farkeli και CHRIS1971 διενήργησε ἀναγνωριστικὴν - ἐπιθετικὴν ἐνέργειαν ἀνὰ τὰς ὁδους τοῦ ἔρωτος, τῶν πέριξ ἡμῶν διαχεομένων ἱμέρων καθιστώντων τὴν ἀποστολὴν ἐπιτακτικήν.

...και για το Φωκαίας 27Α υπόγειο να συμπληρώσουμε ότι δεν είχε γαζέλα

αλλά ....









































...απλά το ένα φανάρι της εισόδου ήταν χαλασμένο  :2funny: :2funny: :2funny:

 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Αγαπητοί συναγωνιστές nikospireas και Farkeli, όλες οι πληροφορίες είναι χρήσιμες.
Η γκόμενα μπορεί να στραβώνει εύκολα υπο συνθήκες, αλλά εμένα δεν μου έτυχε
κάτι τέτοιο και πέρασα σούπερ. Αυτό που θέλω να τονίσω για Farkeli μιλάμε το
μωρό είχε μαλλιά μέχρι το κωλαράκι της, με έφτιαξε απίστευτα η εμφάνισή της.
Επίσης για Heelover και λοιπούς που λατρεύουν πατουσάκια και πεδιλάκια το
μωρό είναι σκέτη κόλαση.

Επίσης, εγώ πήγα στο μωρό μόλις είχα μπανιαριστεί με αφρόλουτρο μυρωδάτο και
είμουν 'του κουτιού'.

Πάντως είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ.

Τέλος, θυμάμαι παλιά από Ιάσωνος 19 όροφος πριν χρόνια που έβλεπα μια κούκλα Ρωσίδα
με το όνομα Ίνα, η οποία στράβωνε πολύ εύκολα με τους πελάτες, ε, εγώ είχα βρεί το
κουμπί της και όποτε πήγαινα λοιώναμε στο 69 και περνάγαμε γενικά σούπερ.

Θέλω να καταλήξω, οτι υπάρχουν και Τάνες που δεν είναι τόσο επαγγελματίες αλλά αν
είναι μουνάρες και περνάω εγώ καλά μαζί τους, τότε δεν θα με χαλάσει εάν ξέρω εγώ
το κάθε μωρό στραβώνει εύκολα γενικά ή κάνει επιλογή πελατών με τα γούστα του.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Την έχω τιμήσει την Μαρίνα και στο Ιάσωνος και στο Φωκαίας ...  ;)

πέρασα καλά  ;)
 

Επισκέπτης
Γιατι ειμαι σιγουρος οτι λες για τη Σονια της Αλκιβιαδου!!!! :grin:
Οποτε εχοντας παρει ολες τις Σονιες που παιζουν και Λολιτα και Ιβανα και Αλινα μου εμεινε η απορια της Αγαπης!!!
Σόνια-Κων/λεως 94,Αγάπη-Βριλλησού.
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα στο Φυλης80 η Μαριαννα με τις βυζαρες ξερουμε τι βαρδια ειναι?Εχετε να προτεινεται καμια κοπελα για αυριο το πρωι Φυλης η και Φωκαιας σε περιπτωση που δε πετυχω την Μαριαννα.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
thanks hotscorpios kai mister farkeli :) θα ξαναδοκιμασω οταν τη βρω ,μου δωσατε θαρρος τωρα!οντως ειναι πολυ δυνατη εμφανισιακα και για τα δικα μου γουστα επισης.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Καλησπερα παιδια. Η Μπαρμπαρα απο Φυλης που εκανε αβλεπι
πρωκτικο χωρις εξτρα λεφτα αν της το ζητουσες
δουλευει ακομα, που και σε ποια βαρδια?
Πως θα την γνωρισω?
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδια. Η Μπαρμπαρα απο Φυλης που εκανε αβλεπι
πρωκτικο χωρις εξτρα λεφτα αν της το ζητουσες
δουλευει ακομα, που και σε ποια βαρδια?
Πως θα την γνωρισω?
Καλα αμα σου κανει σφυρα μου κλέφτικα εχει ετοιμη την δικαιολογια θελω αλλα δεν μπορω...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλησπερα παιδια. Η Μπαρμπαρα απο Φυλης που εκανε αβλεπι
πρωκτικο χωρις εξτρα λεφτα αν της το ζητουσες
δουλευει ακομα, που και σε ποια βαρδια?
Πως θα την γνωρισω?

Είπανε ότι θα δουλεύει μέχρι τις 19 Ιουλίου, στο Φυλής 71 (όροφος). Στην αλλαγή βάρδιας δουλεύει η Βίκυ

 

Dracu1a

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2009
Μηνύματα
41
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Στο Φωκαιας 25 δεν θυμαμαι σε πιο απο τα δυο, ειχα δει ενα καλο μελαχρινο. Μηπως καποιος μπορει να μου πει τι παιζει εκει τον τελευταιο καιρο?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σήμερα 05/07/2009 πρωινή βάρδια κατά τις 11.45 πήγα μια βόλτα από το
Φωκαίας 19 για να πάρω άλλη μια 'γεύση' από το απίστευτο μωρό ονόματι Μαρίνα,
ΑΛΛΑ δυστυχώς το μαγαζί ήταν κλειστό. Φαίνεται το μωρό θα πήγε παραλία για να
φρεσκάρει το μαύρισμά της.
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Σημερα κατα τις 12 το μεσημερακι επισκεφτηκα την Ευα(Φ92)μετα απο αρκετο καιρο,μιλαμε η γυναικα ειναι θεα και :pipa1: τελεια με πολυ καλο γλυψιμο τις μπαλες και μετα  :fuck1:αφου ανεβηκε απο πανω (θελει λιγο δουλεμα η συγκεκριμενη σταση)επειδη δεν με βολευε την γυρισα στα 4 με θέα την υπεροχη κωλαρα της,μετα απο ανελεητο σφυροκοπημα επηλθε και το τελος της συνουσιας.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
05/07/2009 Φυλής Απογευματινή Βάρδια

Στο Φωκαίας 19 η Κοντο-Στέλλα

Στο Φυλής 67 ένα αδύνατο 0% λιπαρά καλό κορμί ψηλό νεαρό καβλάκι με μέτριοκαλή προστυχόφατσα
και με 69 στο 20-άρικο ονόματι Αλίνα, το πήρα, με πολύ όμορφο γυαλί και καλοσχηματισμένο μουνάκι,
μια χαρά πέρασα 69 και πισωκολλητό μπρούμητα, καθόλου βιαστικιά, φαίνεται της άρεσε που της
'περιποιήθηκα' το γατάκι της...χεχεχε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom