Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 430 άτομα (58 μέλη και 372 επισκέπτες)

rebel 7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
απο 30 και πανω ειναι σιγουρα..
και δε χρειαζεται να την ξερεις και ιδιαιτερα ωστε να το διαπιστωσεις αυτο.... ;)
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Δυο πραγματα μπορει να συμβαινουν η ειναι συνονυμια η χτυπησε ο δαιμονας του πληκτρολογιου .Προσωπικα υποστηριζω οτι συμβαινει το πρωτο γιατι η κλασικη ντενιζα και δυαρι στηθος δεν εχει αλλα και ο φαρκελι δεν μπορει να κανει λαθος.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
αν η ντενιζα ειναι 23-25 τοτε ολοι εμεις ειμαστε αστροναυτες..
αληθεια αυτο πως το συμπερανες?
σου εδειξε ταυτοτητα η κοπελα  ; ; ; :cool2:


...χεχεχε, 35-40 Φεύγα είναι η Ντενίζα όπως την έχω δεί, όπως και η
  Ευάρα του Φ92 πρέπει να είναι καμμιά 45-αριά plus τουλάχιστον,
  αλλά ο αγαπητός Farkeli είναι Ιππότης και δεν θέλει να πληγώσει τα 'κορίτσια'.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...χεχεχε, 35-40 Φεύγα είναι η Ντενίζα όπως την έχω δεί, όπως και η
   Ευάρα του Φ92 πρέπει να είναι καμμιά 45-αριά plus τουλάχιστον,
   αλλά ο αγαπητός Farkeli είναι Ιππότης και δεν θέλει να πληγώσει τα 'κορίτσια'.

Την Εύα από Φυλής 92 την υπολόγισα γύρω στα 40 και έγραψα 35-38 ετών για δύο λόγους :
1) Για να μην την πληγώσω (αν τυχόν διαβάσει ενημερώσεις)  :grin:
2) Γιατί σε αυτή την δουλειά κάθε χρόνος μετράει για δύο μετά από μια ηλικία (δηλαδή μια 25άρα άνετα φαίνεται 30άρα+)

Την Ντενίζα την υπολογίζω το πολύ 30, αλλά επειδή έχει πιό γλυκό προσωπάκι την μίκρυνα στα 23-25  :grin:

Πάντως είναι δεκτή η υπόδειξη του rebel 7   ;)
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί:
Φώκαιας 24(Λαβύρινθος)-Ζωή (θεσσαλονικιά δήλωσε η τσατσά),νέα παρουσία κατά την τσατσά,ξανθιά,χαμογελαστή με "καλό" σώμα.Η τσατσά δεν ανάφερε τίποτα συγκεκριμένο για το πρόγραμμά της.

Φώκαιας 17 πάνω-Βίκη,ξανθιά κάπως σκουρόχρωμου δέρματος,ψηλή,αλόγα με χαμόγελο υποσχέσεων στο σαλόνι.
Είναι η ίδια από Φυλής 71 πάνω;Γράφτηκαν καλά λόγια γι'αυτήν αν θυμάμαι καλά.

Φυλής 80-Άννα,νέα παρουσία κατά την τσατσά,ψηλή μελαχροινή,κανονικού πάχους με πιασίματα και συνηθισμένο καλό πρόσωπο.Η άλλη Άννα "ακόμα λείπει και κανείς δεν ξέρει".

Φυλής 86 πάνω-Κάτια,καλό χαμογελαστό ξανθό πιπινάκι με αρνητική κριτική.

Αλκαμένους 113-Σοφία
και

Αλκαμένους 117-Μαρία(αν θυμάμαι καλά).Μέσα στα σκοτάδια και από την προβλεπόμενη βάσει του κανονισμού (παρ.25-άρθρο 5β-Σ.Μ.Δ.* :police:) απόσταση:Ξανθιά σκουρόχρωμη με αποδεκτά-όσο μπορείς να δεις από απόσταση και μέσα στα σκοτάδια-καλό σώμα και ελεύθερο στοματικό.
Σ'αυτό το μπουρδέλο δεν  επιτρέπεται να περίμενεις να δεις την κοπέλα στην μεγάλη αίθουσα του χωλ.Σου λένε πάντα "Πέρασε στο σαλόνι να κάνουμε την δουλειά μας".Έτσι μου είπε και η αθίγγανη τσατσά που την έχω δει επίσης Φυλής 92 και Θησέως 35.
Πέρασα στο σαλόνι και έρχεται η κοπέλα.Περπατά μόνο μέχρι την νοητή ευθεία του ύψους της κουζίνας από την οποία ήρθε κρατώντας την προβλεπόμενη απο τον κανονισμό απόσταση (παρ.25-άρθρο 5β-Σ.Μ.Δ.* :police: :2funny: :2funny: :2funny:).Οπως έκαναν όλες οι κοπέλες που έχω  δει σ'αυτό το μπουρδέλο.
Εγώ και η τσατσά στεκόμαστε μέσα στο σαλόνι ακριβώς δίπλα στην γραμμή που χωρίζει το σαλόνι από το χωλ.
Εκδηλώνω την πρόθεση να πλησιάσω την κοπέλα για να την δω καλύτερα και να μιλήσω μαζί της:Σηκώνω το αριστερό πόδι για να πηδήξω την συνοριακή γραμμή σαλονιού-χωλ και να βρεθώ στο χωλ δεχόμενος αστραπιαία με ύφος επιβολής και ήπια προς  κανονική ένταση φωνής την προσταγή της αθίγγανης τσατσάς:"ΕΠ ΕΠ ΟΧΙ ΣΤΟ ΧΩΛ,ΑΠΟ ΜΕΣΑ,ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΕΙΝΕ".Ενώ κοιτούσε τα πόδια μου!!!.
Ούτε Ανατολικογερμανός σκοπός στο τείχος του Βερολίνου να ήταν επί καθεστώτος.

ΕΓΩ    :Γιατί;
Τσατσά:Ετσι είναι ο κανονισμός.
ΕΓΩ    :Τι; Κανονισμός; Και γιατί είναι έτσι ο κανονισμός;(Τάχα μου τάχα της,ήξερα οτι απάντηση δεν θα πάρω)
Τσατσά:Γιατί έτσι είναι ο κανονισμός!
ΕΓΩ    :Απαράδεκτα πράγματα!!!

Τα ίδια έκανε και η "κυρά Δήμητρα"(Κων/λεως 94) όταν δούλευε Αλκαμένους 117.Με ένα ψυχροπολεμικό υφάκι,τον ανάλογο υπηρεσιακό χρωματισμό φωνής εν οίδει Διοικητού μονάδας και το χαρακτηριστικό γρέζι στο λαρύγγι για να επιβάλλει αυτά που υποδεικνύει:

"Απαγορεύεται" και "Απαγορεύεται".

Ποια νομίζεις οτι είσαι μωρή;;; Που νομίζεις οτι δουλεύεις μωρή;;; ΕΕΕΕ;;;
Στον στρατό είσαι και έχεις να κάνεις με υφισταμένους;;; Και δίνεις διαταγές;;;

Σε μπουρδέλο δουλεύεις!!!.Μίλα ευγενικά και πες "Παρακαλώ μείνετε στο σαλόνι γιατί αυτή την εντολή έχω από την ιδιοκτησία"


*Σ.Μ.Δ.=Σκατο-Μπουρδελειακό-Διάταγμα


 
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Συναγωνιστες η Μπαρμπαρα στο 71 δινει και κωλο μεσα στο 20ευρω;Θελω να την δοκιμασω μονο για το πισω συστημα γιατι γενικα δεν λεει και πολλα...Και θελω να ειμαι σιγουρος πριν μπω.Ευχαριστω
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αλλοι λενε ναι και αλλοι οχι....βγαλε ακρη
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Παιδια καλησπερα! Ξερει κανεις τι γινεται με τον οικο στην ιουλιανου? χθεσινη επισκεψη κατα τις 10:30 κλειστο! Σημερινη επισκεψη κατα τις 7 παλι κλειστο! Η αγαπη παιζει να ειναι αυριο το πρωι στην τροφονιου?
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606

Αλκαμένους 117-Μαρία(αν θυμάμαι καλά).Μέσα στα σκοτάδια και από την προβλεπόμενη βάσει του κανονισμού (παρ.25-άρθρο 5β-Σ.Μ.Δ.* :police:) απόσταση:Ξανθιά σκουρόχρωμη με αποδεκτά-όσο μπορείς να δεις από απόσταση και μέσα στα σκοτάδια-καλό σώμα και ελεύθερο στοματικό. [παράθεση από πάνω]

Τι είχα δει και εγώ πριν μια βδομάδα, ξανθιά, λίγο γεματούλα, με χαμογελάκι βέβαια
Χαρακτηριστικά αργούσε να βγει από το δωμάτιο και η τσατσά (μια μεγάλη με γυαλιά και λουκ γεροντίστικο λέει που είναι η Μαρία).  Βασικά δεν ξέρω τι παίζει στο δωμάτιο κανένας συναγωνιστής?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Συναγωνιστες η Μπαρμπαρα στο 71 δινει και κωλο μεσα στο 20ευρω;Θελω να την δοκιμασω μονο για το πισω συστημα γιατι γενικα δεν λεει και πολλα...Και θελω να ειμαι σιγουρος πριν μπω.Ευχαριστω

τι εγινε καμενε εντελως?

αν επιτρεπεται βεβαια. γιατι χωρισες? υπηρξε αλλος?
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Αλκαμένους 117-Μαρία(αν θυμάμαι καλά).Μέσα στα σκοτάδια και από την προβλεπόμενη βάσει του κανονισμού (παρ.25-άρθρο 5β-Σ.Μ.Δ.* :police:) απόσταση:Ξανθιά σκουρόχρωμη με αποδεκτά-όσο μπορείς να δεις από απόσταση και μέσα στα σκοτάδια-καλό σώμα και ελεύθερο στοματικό. [παράθεση από πάνω]

Τι είχα δει και εγώ πριν μια βδομάδα, ξανθιά, λίγο γεματούλα, με χαμογελάκι βέβαια
Χαρακτηριστικά αργούσε να βγει από το δωμάτιο και η τσατσά (μια μεγάλη με γυαλιά και λουκ γεροντίστικο λέει που είναι η Μαρία).  Βασικά δεν ξέρω τι παίζει στο δωμάτιο κανένας συναγωνιστής?

Καλή είναι παιδιά όχι κάτι σπουδαίο αλλά συμπαθητική. Αργή πίπα, δεν προσπαθεί να σε τελειώσει γρήγορα όπως κάνουν άλλες στο συγκεκριμένο σπίτι και σχετική άνεση χρόνου χωρίς να σε πρήζει κατά τη διάρκεια του σεξ. Πίστευω για μια δοκιμή κάνει.
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το πρωί:
Φυλής 86 πάνω-Κάτια,καλό χαμογελαστό ξανθό πιπινάκι με αρνητική κριτική.
Nαι και κάτι άλλο ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ...
Ψέμματα λέει η τσατσα η αυτή κοροιδεύει... ούτε 69 ούτε ελεύθερο ούτε τίποτα απλή διεκπεραίωση..
ΓΙΑΥΤΟ ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Συναγωνιστες η Μπαρμπαρα στο 71 δινει και κωλο μεσα στο 20ευρω;Θελω να την δοκιμασω μονο για το πισω συστημα γιατι γενικα δεν λεει και πολλα...Και θελω να ειμαι σιγουρος πριν μπω.Ευχαριστω
Βεβαιως και δινει την κωλαρα της!!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
τι έγινε ρε παιδια ?? σημερα ανακοινώσαν οτι εξαρθρώσαν μεγαλο κυκλωμα μαστροπίας....
με αστυνομικούς κιολας .....
δηλαδη θα τα αποσύρουν τα πουτανακια????
το πουλακι μου τι θα κανει.... μονο μεσα στο βορια!!!!??? :jerking: :S
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
τι έγινε ρε παιδια ?? σημερα ανακοινώσαν οτι εξαρθρώσαν μεγαλο κυκλωμα μαστροπίας....
με αστυνομικούς κιολας .....
δηλαδη θα τα αποσύρουν τα πουτανακια????
το πουλακι μου τι θα κανει.... μονο μεσα στο βορια!!!!??? :jerking: :S

Μην αγχώνεσαι τσάμπα και σπαμάρεις αγαπητέ συναγωνιστή, κι αν θες να ξέρεις
μια χαρά χαρούλα ανοικτά είναι σήμερα τα μπουρδελάκια στην Φυλής.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Τελικά οι κοπέλες δεν έχουν σταθερό ρεπερτόριο ...  :think:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
σημερα στο φυλης 1090ισογειο το απογευμα η μαρια η βουλγαρα,μελαχροινη απο το 80 ,67 κλπ

αριστο γαμησι κ εξαιρετικες εξτρα παροχες σε ακρως δελεαστικες τιμες.

λεπτομερειες σε πμ σε ατομα που προσφερουν στο σαιτ.

ξερουν αυτοι ποιοι ειναι,ειτε εχουμε μιλησει με πμ παλιοτερα ειτε οχι.
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ψάχνω ΜΙΛΦ στα 45-50 με μεγάλο κώλο και πάθος για σεξ. Έχει κανεις να προτείνει τίποτα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom