Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 382 άτομα (36 μέλη και 346 επισκέπτες)

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
ηλικια?
[/quote  Γεια σου γλυκε μου δεν καταλαωα αν ρωτας εμενα αλλα αν ναι ειναι αν δεν κανω λαθος 30 με 32 αλλα ειναι πολυ καλη !!!!!!! Και δεν της φαινεται ΠΑΝΤΟς δεν ξερω αλλα γνωμη μου η ηλικια δεν εχει σημασια παντως σου λεω οτι εχει την ιδανικη ηλικια για παθιαρικο και αχαλινοτο sex :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Εκανα τη βολτιτσα μου σημερα.εψαχνα τη λαρισσα..μπηκα στο 67 βλεπω την κλασικη τσατσα..εδω λεω ειμαστε..αλλα τζιφος...που εχει εξαφανιστει η θεα ρε μαγκες?αφου εκανα μια βολτα κι εφαγα στην μαπα μετριοτητες,πηγα στην πριγκηπισσα...η οποια πλεονμ εχει μαθει κι αντι για σφυροκοπημα κανουμε ενα απιστευτα αισθησιακο γαμησι με φιλακια και τα σχετικα..ειναι και πανεμορφη η ατιμη...ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΒΑΝΕΣΣΑ
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
θα επιβεβαιωσω και εγω για την Μαρια απο το 109 με το σκουλαρικι....!!! Οπως λεει και ο Αλεφαντος "τα παντα ολα" :dancing:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
ΕΚΤΑΚΤΟ ΕΚΤΑΚΤΟ
Απο σημερα και καθε βραδυ για οποιον θελει το βραδυ του να ειναι πιο ομορφο θα σας ΚΡΑΤΑΕΙ ΞΥΠΝΙΟΥΣ μια ομορφη ψηλη ξανθια Ρωσσιδουλα που ακουω στο ονομα Αντζελλα!!!!! Εχει πολυ ομορφο σωμα και ικανοποιητικα :boobies: (μπαλκονια).Που σχεδον τα κανει ολα εκτος απο κουλουρακι Θεσσαλονικης :2funny: :2funny:.... Θα σας περιμενει απο τις 12 μεχρι αργα το βραδυ  στο Αλκιβιαδου 16γ με τρελλη ορεξη για να σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!
Η Σόνια δηλαδή σταμάτησε απο το μαγαζί?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Πρωινή ενημερωσούλα λίγο πριν τις 10:00 όπου ήδη έκαιγε πάρα πολύ ο ήλιος.

Φυλής 67 Σακίρα μελαχρινή λεπτή
Φυλής 69 κάτω η Τάνια η γνωστή
Φυλής 71 η Κάτια ξανθή λεπτή μόλις έμπαινε με ένα κοντό λευκό σορτσάκι και κοντό μπλουζάκι πριν σκαρφαλώσει στους κοθόρνους της
Φυλής 8βΒ τάχα μου ισπανίδα κουνιόταν και όμορφα κουνιόντουσαν και τα γυμνά 2άρια στηθάκια της
Φυλής 84Α ένα μελαχρινό teeny μικρό λεπτό συμπαθές
Φυλής 95 μία καλή τζίπσι με ωραίο στηθάκι και φαρδυά λεκάνη καλό αλλά η ζέστη και η βρώμα εκεί μέσα αποθαρρυντικά.
Στο 104 η Ευα με τα σούπερντούπερ στήθη της.
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
καλησπερα μαγκες..η ζανα απο αγκυρας δουλευει τωρα το απογευματακι.κι αν ναι σε ποιο σπιτακι.προλαβαινω να την πιτσιλισω?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ναι φίλε, όχι στο Αγκύρας 12Α αλλά στο διπλανό με το γέρο τσάτσο.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ΕΚΤΑΚΤΟ ΕΚΤΑΚΤΟ
Απο σημερα και καθε βραδυ για οποιον θελει το βραδυ του να ειναι πιο ομορφο θα σας ΚΡΑΤΑΕΙ ΞΥΠΝΙΟΥΣ μια ομορφη ψηλη ξανθια Ρωσσιδουλα που ακουω στο ονομα Αντζελλα!!!!! Εχει πολυ ομορφο σωμα και ικανοποιητικα :boobies: (μπαλκονια).Που σχεδον τα κανει ολα εκτος απο κουλουρακι Θεσσαλονικης :2funny: :2funny:.... Θα σας περιμενει απο τις 12 μεχρι αργα το βραδυ  στο Αλκιβιαδου 16γ με τρελλη ορεξη για να σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!

στο προσωπο ομως ειναι ομορφη ? 

το παρελειψεις.. ;)
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα,ξερει κανεις αν στο Φυλης80 δουλευει η Μαριαννα :tits: και τι βαρδια ειναι?Τελευταια φορα ηταν απογευμα μηπως εχει αλλαξει και σπιτι?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπερα,ξερει κανεις αν στο Φυλης80 δουλευει η Μαριαννα :tits: και τι βαρδια ειναι?Τελευταια φορα ηταν απογευμα μηπως εχει αλλαξει και σπιτι?
Πριν ποσες μερες την πετυχες ρε φιλε???
Εγω την πετυχα την κυριακη,και οταν ξαναπερασα μου ειπε οτι εφυγε για διακοπες,η τσατσα...
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
στο προσωπο ομως ειναι ομορφη ? 

το παρελειψεις.. ;)
αχ βρε καλο μου μια δοκιμη θα σε πισει αλλοστε γουστα ειναι αυτα εμενα μου αρεσει  εχει γλυκο προσωπακι πολλα υποσχομενο....!!!!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΦΥΛΗΣ

Βραδινή βάρδια στις 10/07/2009

περίπου γύρω στις 21.30’ με τον εκλεκτό συνάδελφο Bakalhs 

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 54 όροφος[/size]
:pipa2:
Λολίτα από Ρουμανία και από Φωκαίας 24 Λαβύρινθος, μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι την μέση, πρόστυχη έκφραση, σχετικά μέτρια στο ύψος, μάλλον λεπτή με 2άρια κάπως κρεμαστά βυζιά και ικανοποιητικό καλοστημένο κώ(ο)λο.

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 54 ισόγειο[/size]
:)
Αθηνά ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, λεπτή, 1,5αρια βυζιά, αποδεκτός κώ(ο)λος

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 66Δ[/size]
:boobies:
Χριστίνα από Φυλής 66Δ, Φυλής 109 ισόγειο, μάλλον προκλητικό ωραίο πρόσωπο, σχετικά ψηλή, λεπτή με μικρά στητά βυζιά (1,5αρια) και υπέροχο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 59 ισόγειο[/size]
:pipa1:
Σαμπρίνα (παλαιότερα από Φυλής 71 ισόγειο) καστανά σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητική έκφραση, σχετικά ψηλή, λεπτή, 1,5-2αρια βυζιά, καλές αναλογίες σώματος, ικανοποιητικός και καλοστεκούμενος κώ(ο)λος

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 59 όροφος[/size]
:sunglasses:
Κορίνα καστανά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, μάλλον γλυκιά έκφραση προσώπου, σχετικά μέτρια στο ύψος, 2άρια βυζιά και κώ(ο)λο τοποθετημένο μάλλον χαμηλά

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 80[/size]
:lheel:
Έλλη η τρελοφρεγάτα μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση με υπέρμετρη πηρή έκφραση, σχετικά ψηλή, μάλλον λεπτή, 2αρια βυζιά και ικανοποιητικό χορευτικό κώ(ο)λο. 

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 84 ισόγειο[/size]
:cool2:
Άννα η ποντικοΠωλονέζα , ξανθιά με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, δήθεν αθώα προκλητική έκφραση σε πρασινομπλε μάτια, σχετικά μέτρια στο ύψος, 2-2,5άρια βυζιά, διακριτή περιφέρεια και τσαχπινοπαιγνιδιάρικο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 86 ισόγειο[/size]
:sunglasses:
Αλεξάνδρα καστανή με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, σχετικά ωραίο πρόσωπο, μάλλον μέτρια στο ύψος με 12ποντα τακούνια, μάλλον 2,5άρια φυσικά βυζιά και ικανοποιητικό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 65 ισόγειο[/size]
:2on1:
Αμαλία ξανθιά πλέον (εδώ και αρκετό καιρό) με πονηρό πρόσωπο, σχετικά ψηλή, λίγο γεματούλα όσο χρειάζεται, μάλλον 3άρια βυζιά και παιγνιδιάρικο κώ(ο)λο.

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 65 όροφος[/size]
:)
Αμάντα ανοικτόξανθα μαλλιά μέχρι τους ώμους (μάλλον extensions) με δήθεν πονηρό ύφος σε ανυποψίαστο πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, αρκετά λεπτή, με 1,5άρια βυζιά και περιορισμένο κώ(ο)λο


 

Επισκέπτης
...καὶ μερικαὶ συμπληρώσεις:

Φ69 κάτω
Ξανθὸν λεπτὸν ἀλλὰ μετ' ἀξιολόγου ζεύγους μαστῶν.

Φ84 ὄροφος
Ὑψηλὸν ξανθὸν ἀρκούντως εὐειδές. Ὑπηρέτης ἄτεγκτος εἰς τὴν ἀπαγόρευσιν εἰσόδου μελαμψῶν.

Φ86 ὄροφος
Ξανθὸν εὐειδὲς μειδιῶν καὶ διαπληκτιζόμενον μετὰ τῆς ὑπηρεσίας.

Μονῆς Προδρόμου κάτω.
Ἡ γνωστὴ μελαγχροινὴ μᾶλλον εὔσωμος μᾶλλον ἀδιάφορος.

Μονῆς Προδρόμου ἄνω (καλὲς δουλειές!)
Ἐλβίρα μελαγχροινὴ μὲ πρόδηλον προϋπηρεσίαν. Εὐχάριστος Οὐκρανὶς μεσήλιξ ὑπηρεσία βαρυνθείσα τὴν περιποίησιν γερόντων καὶ ἀφοσιωθείσα εἰς τὴν ἐξυπηρέτησιν τῶν θεραπαινίδων τοῦ ἔρωτος.

Φ109 κάτω
Μαρία ἡ γνωστὴ Βουλγαρίς. Ἀκολουθεῖ κριτική.

Φ134 ἰσόγειον
Ἄννα ξανθὴ Ρωσσὶς εὐειδής.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σήμερα 11/07/2009 πρωινή βάρδια

Φωκαίας 19 η Μαρίνα η ΜΟΥΝΑΡΑ, μιλάμε την έγλυψα ολόκληρη (εκτός από μουνάκι
και κωλαράκι που δεν τα δίνει δυστυχώς το μωράκι).

Μου έπερνε πίπα κι εγώ της πιπιλούσα τα δαχτυλάκια των ποδιών της ...αχ
Η τέλεια ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ και όχι μόνο.

Hint : Στο μωρό αρέσει πολύ να του γλύφουν το κορμί (αρκεί να πάτε πεντακάθαροι
      και να είστε ευγενικοί, γιατί από ότι είπαν άλλα παιδιά μπορεί να
      στραβώσει εύκολα).

Εγώ πέρασα πολύ ωραία πάντως γιατί μου αρέσει να γλύφω Κουκλάρες...χεχεχε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Hotscorpie όταν βγάλει μανιτάρια η γλώσσα σου ενημέρωσε μας. :dancing:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Hotscorpie όταν βγάλει μανιτάρια η γλώσσα σου ενημέρωσε μας. :dancing:

...μπούχαχαχα, ΖΟΥΛΙΑΡΗΗΗ...αχαχαχαχα

Μιλάμε για ένα πεντακάθαρο μωράκι βρε χωρίς ίχνος τρίχας στα ποδαράκια του,
αποτριχωμένο γυαλί καθαρότατο, ένα μωράκι για γλύψιμο κυριολεκτικά ...χεχεχε
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα 11/07/2009 πρωινή βάρδια

Φωκαίας 19 η Μαρίνα η ΜΟΥΝΑΡΑ, μιλάμε την έγλυψα ολόκληρη (εκτός από μουνάκι
και κωλαράκι που δεν τα δίνει δυστυχώς το μωράκι).

Μου έπερνε πίπα κι εγώ της πιπιλούσα τα δαχτυλάκια των ποδιών της ...αχ
Η τέλεια ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ και όχι μόνο.

Hint : Στο μωρό αρέσει πολύ να του γλύφουν το κορμί (αρκεί να πάτε πεντακάθαροι
      και να είστε ευγενικοί, γιατί από ότι είπαν άλλα παιδιά μπορεί να
      στραβώσει εύκολα).

Εγώ πέρασα πολύ ωραία πάντως γιατί μου αρέσει να γλύφω Κουκλάρες...χεχεχε

Με τρελαίνουν οι συνάδερφοι που έχουν κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, όπως π.χ ο HotScorpios με τη γλώσσα. Σαν κάποιες ταινίες με πολλούς διαφορετικούς χαρακτήρες. Πιστεύω ότι αυτοί είναι οι πρωταγωνιστές δίνοντας χρώμα στο site και εμείς οι υπόλοιποι απλοί κομπάρσοι.
 

cima

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2007
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Για όποιον ψάχνει τη Βιολέτα, Ρουμάνα αδύνατη ψηλή από Φώκαιας 22 πάνω και κάτω το χειμώνα και studio Άρτεμις, Έρως και Ορχιδέα μέχρι πριν ένα μήνα, είναι κάθε πρωί στη Διδύμου 8 στο κάτω με την πράσινη πόρτα. Από τις λίγες κοπέλες που τιμάνε το εικοσάρικο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom