Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 357 άτομα (48 μέλη και 309 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Ψάχνω ΜΙΛΦ στα 45-50 με μεγάλο κώλο και πάθος για σεξ. Έχει κανεις να προτείνει τίποτα?

για ψάξε στα σπίτια της Διδύμου και Ελλης
όλο και κάτι θα βρείς.
Επίσης καλή περίπτωση είναι η απογευματινή βάρδια της Καλύμνου (οχι το υπόγειο μπουρδέλο,να πάς στο ισόγειο, αυτό που ανεβάινεις κάτι σκαλάκια)
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Γεια χαρά σε όλους.Είμαι καινούργιος και είναι πρώτο post.Μπορείτε όσοι ξέρετε να μου πείτε αν αξίζει αυτή η Βανέσα;Βλέπω καλές κριτικές και ψήνομαι.Όμως κάποιοι λέτε ότι είναι τρελή και αρπάζεται με την πρώτη.Βοηθήστε με μιας και είμαι 19 χρονών και δεν μου περισεύουν για πέταμα και έιμαι στη φάση που μαθαίνω και αποκτώ σιγά σιγά εμπειρίες.Αυτή δουλεύει σήμερα;Αγαθουπόλεως 54;
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Γεια χαρά σε όλους.Είμαι καινούργιος και είναι πρώτο post.Μπορείτε όσοι ξέρετε να μου πείτε αν αξίζει αυτή η Βανέσα;Βλέπω καλές κριτικές και ψήνομαι.Όμως κάποιοι λέτε ότι είναι τρελή και αρπάζεται με την πρώτη.Βοηθήστε με μιας και είμαι 19 χρονών και δεν μου περισεύουν για πέταμα και έιμαι στη φάση που μαθαίνω και αποκτώ σιγά σιγά εμπειρίες.Αυτή δουλεύει σήμερα;Αγαθουπόλεως 54;
Η Βανέσσα μια χαρά είναι, μελαχρινή, ωραίο σωματάκι, πολύ ωραία μάτια...καλό πακέτο!!!! Βέβαια μερικές φορές την πιάνανε κάτι κρίσεις  :2funny: ...δεν ξέρω αν έχει ηρεμήσει τελευταία... θα σου πει ο PIATSAS (νομίζω είναι ο καταλληλότερος)
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δουλέυει άραγε σήμερα η Βανέσσα;Αν ναι ξέρεις τι ώρες pitsirikos1;Η Αγαθουπόλεως είναι κοντά σε ηλεκτρικό;Πως πάω;
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Δουλέυει άραγε σήμερα η Βανέσσα;Αν ναι ξέρεις τι ώρες pitsirikos1;Η Αγαθουπόλεως είναι κοντά σε ηλεκτρικό;Πως πάω;

Νομίζω απόγευμα είναι η Βανέσσα... (ας δώσει κάποιος ειδήμων περί ντελων τα φώτα του pls)

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Η Αγαθουπολεως ειναι η 1η παραλληλος της Αγιου Μελετιου!Δες στον χαρτη για να κατατοπιστεις καλυτερα!Η Βανεσσα ειναι τα απογευματα!Αν δεν ειναι εκει πολυ καλη ειναι και η Μαρια απο το Φυλης 109 ισογειο ιδιες ωρες!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Δουλέυει άραγε σήμερα η Βανέσσα;Αν ναι ξέρεις τι ώρες pitsirikos1;Η Αγαθουπόλεως είναι κοντά σε ηλεκτρικό;Πως πάω;
συνηθως απογευματα ειναι . εχει και τηλεφωνο το μαγαζι να παρεις να ρωτησεις για σιγουρια. δεν εχω το νουμερο(εχασα τη καρτα  :( ) αλλα κανας αλλος συναδελφος ισως το χει να στο στειλει.στο διπλανο ντελακι ειναι μια χοντρουλα που τη λενε βανεσα και αυτη μερικες φορες.....προσεχε μη τη πατησεις,να μπεις στη σωστη βανεσσα ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Γεια χαρά σε όλους.Είμαι καινούργιος και είναι πρώτο post.Μπορείτε όσοι ξέρετε να μου πείτε αν αξίζει αυτή η Βανέσα;Βλέπω καλές κριτικές και ψήνομαι.Όμως κάποιοι λέτε ότι είναι τρελή και αρπάζεται με την πρώτη.Βοηθήστε με μιας και είμαι 19 χρονών και δεν μου περισεύουν για πέταμα και έιμαι στη φάση που μαθαίνω και αποκτώ σιγά σιγά εμπειρίες.Αυτή δουλεύει σήμερα;Αγαθουπόλεως 54;
να είσαι ευγενικός και καθαρός και θα περάσεις φίνα!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Ψάχνω ΜΙΛΦ στα 45-50 με μεγάλο κώλο και πάθος για σεξ. Έχει κανεις να προτείνει τίποτα?
αν δε σε ενδιαφερει και τοσο η εμφανιση,για να ζητας milf αλλωστε ;),πηγαινε Διδυμου 18β στη Βικυ(εχει ασιατικα χαρακτηριστικα) που τα παρεχει ολα ΑΧΑΛΙΝΩΤΑ.μιλαμε για μια απο τις καλυτερες ακαποτες πιπες ever :pipa1: :dancing:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
αν δε σε ενδιαφερει και τοσο η εμφανιση,για να ζητας milf αλλωστε ;),πηγαινε Διδυμου 18β στη Βικυ(εχει ασιατικα χαρακτηριστικα) που τα παρεχει ολα ΑΧΑΛΙΝΩΤΑ.μιλαμε για μια απο τις καλυτερες ακαποτες πιπες ever :pipa1: :dancing:
Ωπα το παληκάρι είναι στο ξεκίνημα της μπουρδελοκαριέρας του μην ξεκινά από ακά.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Γεια χαρα σε ολους τους μπουρδεφιλ,μετα απο καιρο ας γραψω κατι,απο χθεσινοβραδυνη βολτα στην οποια θα παρεχεται ενημερωση για το καθε ξεκωλι που εχω παρει τις τελευταιες μερες
Ας ξεκιινησω με Φωκαιας 25 στον οροφο που εκει παιζει μπαλα ενα λεπτο(οχι κοκκαλιαρικο αλλα μοντελιστικο σωματακι τινυ με ονομα Τερεζα.19χρονο φιλετακι,3 φορες σε 5 μερες την πηρα,γενικο συμπερασμα,σουπερ τρομπονακι αβιαστα κ χαλαρα,στο μαμησι δειχνει οτι δεν ειναι επαγγελματιας παρα μονο οταν φαει πολυ καρφωμα κ τοτε αρχιζει κ αγχωνεται,αξιζει εν ολιγοις
Μονης Προδρομου παιζει ενα επισης μικρο αλλα εκφυλο Ρουμανακι,η Αννα,με κωλαρα κ καλο βυζι,πολυ καλη εντος,ηταν κ χθες απογευμα εκει,3ο καρφωματακι σε λιγες μερες.
Στο 69 κατω ηταν μια ξανθια που δεν με πειθει,μεσα μπορει να ειναι καλη,κωλαΘρα κ μαπα ψιλομαπα.
Επισης Σαββατο απογευμα στο 65 επανω ηταν ενα καυλακι με ξανθομελλι καρε,σκουλαρικι στη γλωσσα,καλο τουμπανιασμενο βυζο κ κωλαρα.Την πηρα κ ειχε πολυ πλακα η γκομενα,με το χαλαρο κ ευγενικο κερδιζα points οσο της τον καρφωνα αφου ελεγε στα αγγλικα''ειναι μεχρι το στομαχι,δεν μπορω''
Στο Φυλης απο την πλευρα 84 με την πρασινη εισοδο κ σκαλοπατια ειχα πετυχει ενα αλλο εκφυλομουνο με το ονομα Ιρις,Ρουμανα με μακρια μαλλια,σκουλαρικαρες,μουρη μπαροβιας ψωλας,βυζι σουπερ τουμπανο,αδυνατη κ πεταχτο κωλι.Την ειχα παρει στο 84 με την εισοδο πρασινη πορτα κ τα δωματια του κωλου κ ειχα γραψει οτι ειναι για πολλες πουτσο-μπουνιες η γκομενα.Ειχε ξεκινησει καλα κ μετα οταν πηγα να ανεβω στη σταση του καβαλαρη στραβωσε κ στραβωσα γυρνωντας την κ σφυροκοπωντας αβιαστα ενω η ιδια με εβριζε χυμα στα ρουμανικα(ολο μιλαγε η ψωλα,ειναι σπασταρχιδω).Στο τελος υποκριθηκε οτι ολα οκ.Αντε γεια της ειπα κ εφυγε
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Tα σεβη μου Psolara78!!
Eπισης πριν απο λιγο..
Πιπινου 65
Μαιρα
Φυλης 109 ισογειο
Μαρια η Βουλγαρα
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Φίλε Πιάτσα για περίγραψέ μας πως είναι αυτή η Μαρία στο Φ109 ισόγειο????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Mελαχρινη με σκουλαρικι στην γλωσσα,πολυ ωραιο πατο και δυαρι στητο στηθος!Πολυ ομορφο κοριτσι
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Mελαχρινη με σκουλαρικι στην γλωσσα,πολυ ωραιο πατο και δυαρι στητο στηθος!Πολυ ομορφο κοριτσι

Να επιβεβαιώσω και να συμπληρώσω ότι έχει σκουλαρίκι και στον αφαλό καθώς και μαλλιά μέχρι την μέση ...  ;)

επίσης, καλές υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο, ουσιαστική περιποίηση και αρκετά συνεργάσιμη ...  :dancing:
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
ΕΚΤΑΚΤΟ ΕΚΤΑΚΤΟ
Απο σημερα και καθε βραδυ για οποιον θελει το βραδυ του να ειναι πιο ομορφο θα σας ΚΡΑΤΑΕΙ ΞΥΠΝΙΟΥΣ μια ομορφη ψηλη ξανθια Ρωσσιδουλα που ακουω στο ονομα Αντζελλα!!!!! Εχει πολυ ομορφο σωμα και ικανοποιητικα :boobies: (μπαλκονια).Που σχεδον τα κανει ολα εκτος απο κουλουρακι Θεσσαλονικης :2funny: :2funny:.... Θα σας περιμενει απο τις 12 μεχρι αργα το βραδυ  στο Αλκιβιαδου 16γ με τρελλη ορεξη για να σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom