Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 313 άτομα (52 μέλη και 261 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596
Ξαναπήρα την Σάντρα από Κολωνού 27 ισόγειο. Λατίνα καστανή με σωματαρα και καλό σιλικονατο βυζί. Είχα να περάσω 2 εβδομάδες και με θυμόταν παρά τον κόσμο που την έχει ξεμουνιασει. Μπορεί να γράψω κριτική αλλά με λίγα λόγια το μενού είχε, πολλά προκαταρκτικά (twerk, χάδια), ισπανικά και κλαρίνο ταυτόχρονα, μία στάση ιεραποστολικό, μασάζ, σοσιαλ και φιλιά στο στόμα. Βασικά σε μένα παίζει να έκανε τα τελευταία γιατί μου έλεγε "τε κιερο" που από ότι μου είπε σημαίνει "σε συμπαθώ". Είδε το μαύρισμα μου και ότι θα ήθελε να πάμε μαζί παραλία και επίσης της αρέσει το αφρο μαλλί μου και η οδοντοστοιχία μου...
Ακούς Νάσο Αθανασιάδη, μια χαρά είναι το μαλλί μου, πυκνό φουντωτό και αρέσει στις γυναίκες  :S
Αυτά από εμένα, αν υπάρχει καμία βυζαρου να με ενημερώσει κάποιος σε πμ ή εδώ.
Καλή συνέχεια
θα της θυμισες τυπε με το μαλλι τιποτα creepy τυπους απο τις φαβελες στην χωρα της,με βερμουδα,σαγιοναρα,γυμνοι απο την μεση και πανω,ολη την μερα ψωλαρουν και λενε ο ενας στον αλλον hijo de puta,οριστε και δωρεαν μαθημα Ισπανικων για να την ριξεις,τι αλλο θα κανω για σενα :hi:
:S :S :S
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά πέρασμα πριν λίγη ώρα στην νυχτερινή βάρδια από τα εξής μαγαζιά:

Φώκαιας24 όροφος Γιάννα αν ακούσα καλά κοντή αδιάφορη παρουσία ανάξια λόγου και περιγραφής έτσι απλά στο σαλόνι κάποια άτομα από Παλαιστίνη ζητούσαν διευκρινίσεις για το πρόγραμμα της κοπέλας το χειρότερο όταν κατέβαινα τις σκάλες ανέβαιναν κάποιοι  μαυριδεροι που βρωμαγαν απαίσια όπως αντιλαμβάνεστε όλοι περνάνε

Φώκαιας17 όροφος εδώ μια ομολογουμένως εντυπωσιακή κοπέλα ξανθιά ψηλή με αρκετά τατουάζ βυζιά σιλικόνης μάλλον ωραίο πρόσωπο και ωραίο στυλ στο σαλόνι απόρησε γιατί δεν περνάω η τύπισσα δείχνει ενδιαφέρον και με προσωπικότητα πολυ αξιόλογη περίπτωση

Φώκαιας 9 ισόγειο εδώ υπηρεσια ηταν μια ευχάριστη κυρία κάποιας ηλικίας ευγενική και πολύ σωστή στην δουλειά της το αναφέρω αυτό γιατί δεν χτυπούσε πόρτα γρήγορα και στο σαλόνι δεν έλεγε το κλασικό η κοπέλα σε τρία λεπτά βγαίνει αντίθετα έλεγε η κοπέλα είναι δωμάτιο περιμένετε εδώ λοιπόν δούλευε μια Έμιλυ με κάστανο μαλλί κανονικό σώμα νέα κοπέλα αρκετά καλή μπορώ να πω

Φυλής 71 ισόγειο μια νεαρή μελαχρινή κοπέλα Λίντα με ωραιότατο νεανικό σώμα αξιόλογη περίπτωση αλλά ο τρόπος που βγήκε στο σαλόνι προδικάζει ότι θα ακολουθήσει φόλα,αν υπήρχε όργανο μέτρησης φολας το τζιτζίκι θα χτύπαγε κόκκινο αποτρεπτική παρουσία δυστυχώς γιατί είναι ωραια

Φιλιππίδου 11 όροφος Αλινα ξανθιά αδύνατη κοπέλα ωραίο σώμα στεγνό ωραίο χαμόγελο δείχνει αρκετά καλή εμπνέει για ωραίες καταστάσεις στο δωμάτιο μπαίνει στο κάδρο.

Αυτά τά ολίγα μπορώ να πω ότι τα περίμενα χειρότερα αλλά τελικά η νυχτερινή βάρδια είναι καλύτερη από τις άλλες καλό βράδυ
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μαλακια θα κανεις αν δεν την πας παραλια.

Το ιδιο ειχε γινει με εμενα περσι με γνωστη μουνα της Φωκαιας.
Την τσιμπησα με τη μηχανη και την πηγα Σουνια,χαζεψε αφου τα μονα μερη που εχουν δει ειναι η Ομονοια και η πλατεια Βαθης,μετα ταβερνα και μετα ξενοδοχειο για πουτσα,φυσικα ολα τα εξοδα δικα μου αλλα το κοστος δεν μου βγηκε πανω απο 70.Καλο deal.
Μπα γαμαω και τσάμπα εγώ, δεν χρειάζεται να κάνω τέτοια πράγματα
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
θα της θυμισες τυπε με το μαλλι τιποτα creepy τυπους απο τις φαβελες στην χωρα της,με βερμουδα,σαγιοναρα,γυμνοι απο την μεση και πανω,ολη την μερα ψωλαρουν και λενε ο ενας στον αλλον hijo de puta,οριστε και δωρεαν μαθημα Ισπανικων για να την ριξεις,τι αλλο θα κανω για σενα :hi:
:S :S :S
Φθονεις που έχω πλούσιο μαλλί  :afro: :afro: :afro:και προσπαθείς να με πικαρεις. Δεν πειράζει είμαι ανώτερος άνθρωπος.
Με εψησε η πουτανα να αφήσω μαλλί σαν τον συμπατριώτη της  :rockon: :S :S :rockon: :S

 

Συνημμένα

  • e2bbbcb83277b022875c3b2811c2c389.jpg
    e2bbbcb83277b022875c3b2811c2c389.jpg
    21,2 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Like
Αντιδράσεις: 968

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.661
Πόντοι
736
Καλημέρα,καλή εβδομάδα.
Γνωρίζει κάποιος για την ρουμάνα με όνομα ιονέλα ή κάτι παρόμοιο που μέχρι  πρίν απο 5 μέρες βρισκόταν στο λιοσίων 73Α.
Το κορίτσι στο σαλόνι το πέρναν οι ντροπές αλλά στο δωμάτιο αλλάζει χαρακτήρα. Πάνω απο 24 δεν είναι. Ευχαριστώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Αριαννα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα, πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72   Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κ πρωκτικο.

Φυλής 74αριστερά    Εύα καστανή κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, μικρά τατουάζ και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κάτω,  59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Μαρίνα μελαχρινή χοντρουλα με 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Τζοανα ξανθια με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι συν σιλικονατο βυζι, τατουάζ στα δεξιά πλευρά κ στην ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 3.5αρια βυζια με πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β & 86α

Φυλής 86β Άντζελα το μελαχρινο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα σχεδόν 3αρι βυζι τατουάζ κορώνα στη δεξιά κλειδα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Χριστίνα ξανθοκαστανη χοντρή κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα η Πολωνεζα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. 

Φυλής 71 Λίζα ξανθιά ψηλολιγνη κοπέλα , μικρο βυζι διαφορά τατουάζ,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α  Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 105 Αναστασία καστανή ψιλολιγνη με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 109α Άννα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι και Χριστίνα ή Κρις όπως την παρουσιάζει τώρα η υπηρεσία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Σάντρα ξανθιά μιλφ πολύ λεπτή με 2αρι βυζι πολλά μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 134 κλειστό.

Φυλής 134β Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134β & 136 κλειστά.


.
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Αυτή η κριστυ λέει τίποτα από Ιωαννίνων 3 έχει πάει κανείς???
Την δοκιμασα πριν λιγες μερες,δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.Στο συγκεκριμενο μαγαζι οι υπολοιπες ειναι καλυτερη επιλογη.
 

lordmember

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
0
τώρα live

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Αριαννα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα, πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72  Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κ πρωκτικο.

Φυλής 74αριστερά    Εύα καστανή κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, μικρά τατουάζ και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κάτω,  59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Μαρίνα μελαχρινή χοντρουλα με 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Τζοανα ξανθια με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι συν σιλικονατο βυζι, τατουάζ στα δεξιά πλευρά κ στην ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 3.5αρια βυζια με πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β & 86α

Φυλής 86β Άντζελα το μελαχρινο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα σχεδόν 3αρι βυζι τατουάζ κορώνα στη δεξιά κλειδα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Χριστίνα ξανθοκαστανη χοντρή κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα η Πολωνεζα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. 

Φυλής 71 Λίζα ξανθιά ψηλολιγνη κοπέλα , μικρο βυζι διαφορά τατουάζ,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α  Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 105 Αναστασία καστανή ψιλολιγνη με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 109α Άννα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι και Χριστίνα ή Κρις όπως την παρουσιάζει τώρα η υπηρεσία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Σάντρα ξανθιά μιλφ πολύ λεπτή με 2αρι βυζι πολλά μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 134 κλειστό.

Φυλής 134β Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134β & 136 κλειστά.


.
Φίλε n.smirni76 μήπως ξέρεις η Πατρίτσια η βενεζουελάνα απο ρεμούνδου και αγιου πέτρου παλιότερα σε ποιό σπιτάκι εργάζεται πλέον?
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.643
Like
7.591
Πόντοι
1.056

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.643
Like
7.591
Πόντοι
1.056
Εδώ βλέπουμε τα call girls να πανε σε στούντιο πως και είχαμε τετοια αναβαθμιση
Τετοιο πλασμα δυσκολα βρισκεται :wanker:δεν μου κανει εντυπωση,μου λειπει ομως.
Κ συ την αναζητας,ευτυχως που ηρθαν οι λατινες κ μαθαμε τι θα πει γυναικα :kneel: :kneel: :kneel:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Τετοιο πλασμα δυσκολα βρισκεται :wanker:δεν μου κανει εντυπωση,μου λειπει ομως.
Κ συ την αναζητας,ευτυχως που ηρθαν οι λατινες κ μαθαμε τι θα πει γυναικα :kneel: :kneel: :kneel:

Θέλει προσοχή με τις λατίνες γιατί κάποιες είναι μέγιστες φόλες
 

leyteriss28year

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2020
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
τώρα live

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Αριαννα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα, πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72   Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κ πρωκτικο.

Φυλής 74αριστερά    Εύα καστανή κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, μικρά τατουάζ και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κάτω,  59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Μαρίνα μελαχρινή χοντρουλα με 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Τζοανα ξανθια με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι συν σιλικονατο βυζι, τατουάζ στα δεξιά πλευρά κ στην ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 3.5αρια βυζια με πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β & 86α

Φυλής 86β Άντζελα το μελαχρινο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα σχεδόν 3αρι βυζι τατουάζ κορώνα στη δεξιά κλειδα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Χριστίνα ξανθοκαστανη χοντρή κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα η Πολωνεζα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.  

Φυλής 71 Λίζα ξανθιά ψηλολιγνη κοπέλα , μικρο βυζι διαφορά τατουάζ,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α  Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 105 Αναστασία καστανή ψιλολιγνη με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 109α Άννα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι και Χριστίνα ή Κρις όπως την παρουσιάζει τώρα η υπηρεσία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Σάντρα ξανθιά μιλφ πολύ λεπτή με 2αρι βυζι πολλά μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 134 κλειστό.

Φυλής 134β Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134β & 136 κλειστά.


.

Εύγε ωραία ενημέρωση!Επισκεύτηκα την Αθήνα για δουλειά προημερων η Φυλής μερα με την νυχτα με το μεταξουργείο!φυλής καθαρα,μεταξουργείο βρωμια τα δωματια με κατουρημένους νυπτηρες,βρυζες χαλασμένες,κωλοχαρτα κατουρημενα....σεντόνια,χυμενα...κατουρλιά κάτω. :vomit: :vomit: :vomit:...μια βόλτα ο ΕΟΔΥ,και να τα κλείσει όλα!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Τετοιο πλασμα δυσκολα βρισκεται :wanker:δεν μου κανει εντυπωση,μου λειπει ομως.
Κ συ την αναζητας,ευτυχως που ηρθαν οι λατινες κ μαθαμε τι θα πει γυναικα :kneel: :kneel: :kneel:

η συγκεκριμενη, συμφωνα με οσα εχω διαβασει απο παλιοτερα posts, μετα απο προσπαθειες για να "ανεβει" ποιοτικα, εχει "φαει πορτα" λογω μη τοσης επισκεψιμοτητας και ειχε ξαναγυρισει σε μπουρδελα.
αρα παιζει να τη ξαναδουμε μετα απο καποιο καιρο, λογικα.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.643
Like
7.591
Πόντοι
1.056
η συγκεκριμενη, συμφωνα με οσα εχω διαβασει απο παλιοτερα posts, μετα απο προσπαθειες για να "ανεβει" ποιοτικα, εχει "φαει πορτα" λογω μη τοσης επισκεψιμοτητας και ειχε ξαναγυρισει σε μπουρδελα.
αρα παιζει να τη ξαναδουμε μετα απο καποιο καιρο, λογικα.
Μακαρι,ελπιζω συντομα :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
 

Alexandros_!

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
78
Πόντοι
0
Ξαναπήρα την Σάντρα από Κολωνού 27 ισόγειο. Λατίνα καστανή με σωματαρα και καλό σιλικονατο βυζί. Είχα να περάσω 2 εβδομάδες και με θυμόταν παρά τον κόσμο που την έχει ξεμουνιασει. Μπορεί να γράψω κριτική αλλά με λίγα λόγια το μενού είχε, πολλά προκαταρκτικά (twerk, χάδια), ισπανικά και κλαρίνο ταυτόχρονα, μία στάση ιεραποστολικό, μασάζ, σοσιαλ και φιλιά στο στόμα. Βασικά σε μένα παίζει να έκανε τα τελευταία γιατί μου έλεγε "τε κιερο" που από ότι μου είπε σημαίνει "σε συμπαθώ". Είδε το μαύρισμα μου και ότι θα ήθελε να πάμε μαζί παραλία και επίσης της αρέσει το αφρο μαλλί μου και η οδοντοστοιχία μου...
Ακούς Νάσο Αθανασιάδη, μια χαρά είναι το μαλλί μου, πυκνό φουντωτό και αρέσει στις γυναίκες  :S
Αυτά από εμένα, αν υπάρχει καμία βυζαρου να με ενημερώσει κάποιος σε πμ ή εδώ.
Καλή συνέχεια
Φιλαράκι και σε εμένα τα κάνει όλα αυτά τρελά γούστα το κοριτσάκι είναι ένα από τα στανταράκια μου τη θεωρώ ότι καλύτερο μπορείς να απολαύσεις πλέον στο 15ευρω αλλά εγώ πάντα μπαίνω με παραπάνω 
 

Alexandros_!

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
78
Πόντοι
0
τώρα live

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Αριαννα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα, πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72   Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κ πρωκτικο.

Φυλής 74αριστερά    Εύα καστανή κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, μικρά τατουάζ και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κάτω,  59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Μαρίνα μελαχρινή χοντρουλα με 2.5-3αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Τζοανα ξανθια με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι συν σιλικονατο βυζι, τατουάζ στα δεξιά πλευρά κ στην ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 3.5αρια βυζια με πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β & 86α

Φυλής 86β Άντζελα το μελαχρινο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα σχεδόν 3αρι βυζι τατουάζ κορώνα στη δεξιά κλειδα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Χριστίνα ξανθοκαστανη χοντρή κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα η Πολωνεζα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. 

Φυλής 71 Λίζα ξανθιά ψηλολιγνη κοπέλα , μικρο βυζι διαφορά τατουάζ,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α  Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 105 Αναστασία καστανή ψιλολιγνη με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 109α Άννα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι και Χριστίνα ή Κρις όπως την παρουσιάζει τώρα η υπηρεσία ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Σάντρα ξανθιά μιλφ πολύ λεπτή με 2αρι βυζι πολλά μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 134 κλειστό.

Φυλής 134β Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134β & 136 κλειστά.


.
Φίλτατε εξαιρετική η ενημέρωσή σου πραγματικά μπράβο!!! Σύμφωνα με αυτά μιλάμε για 3 πρωκτικά περιστατικά από Φυλής ενδιαφέρον!!! :happy: :takethis:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Στη Φυλής στο μαγαζάκι που δούλευε η Μαιρούλα, με τον χαρακτηριστικό τοίχο Φcλα... θα βρεις Βενεζουέλα σαν τα κρύα τα νερά!! Μυρίζει φόλα από μακριά... είναι όμορφη, περιποιημένη... αψεγάδιαστη... κορμάκι φρέσκο τρυφερό!! ΤΕΛΟΣ €20 μόνο για αυτό!!! Στο δωμάτιο αδιάφορη από όλες τις απόψεις...
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Στη Φυλής στο μαγαζάκι που δούλευε η Μαιρούλα, με τον χαρακτηριστικό τοίχο Φcλα... θα βρεις Βενεζουέλα σαν τα κρύα τα νερά!! Μυρίζει φόλα από μακριά... είναι όμορφη, περιποιημένη... αψεγάδιαστη... κορμάκι φρέσκο τρυφερό!! ΤΕΛΟΣ €20 μόνο για αυτό!!! Στο δωμάτιο αδιάφορη από όλες τις απόψεις...

Σε ποιά βάρδια συνήθως βρίσκεις εκεί ωραίο κρύο νερό από την Βενεζουέλα;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Στη Φυλής στο μαγαζάκι που δούλευε η Μαιρούλα, με τον χαρακτηριστικό τοίχο Φcλα... θα βρεις Βενεζουέλα σαν τα κρύα τα νερά!! Μυρίζει φόλα από μακριά... είναι όμορφη, περιποιημένη... αψεγάδιαστη... κορμάκι φρέσκο τρυφερό!! ΤΕΛΟΣ €20 μόνο για αυτό!!! Στο δωμάτιο αδιάφορη από όλες τις απόψεις...

Και να πεις οτι δε με διαβαζες, να σε δικαιολογησω.
Ματι(α) βγαζει.
Anyway, παμε παρακατω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom