Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 320 άτομα (49 μέλη και 271 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
τώρα live


Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα  ξανθιά μιλφ χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Μαρίνα/Μαρεσκα καστανή παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπράτσο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα καστανή λεπτή μιλφ με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Ιάσωνος 1β αριστερά & 1β δεξιά

Ιάσωνος 1γ Μπέλα ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 10 κάτω ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Ιάσωνος 10 όροφος ανοιχτό το φως αλλά κλασικά η αλυσίδα στις σκάλες.

Ιάσωνος 19α Ντιαννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι τατουάζ πάνω από τα βυζια, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β Έλενα ξανθοκαστανη λεπτή κατσαρομαλλα με ολοστρογγυλο κωλαράκι 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20α κλειστό.

Ιάσωνος 20β Κατερίνα καστανή λεπτή πιτσιρικά με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ κλειστό.

Ιάσωνος 27α Ντιαννα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30α  Μαρία ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Έλενα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Άντζελα καστανή κοντή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσωνος 31 ευθεία δεξιά  Άντζελα ξανθιά χοντρή μιλφ με τεράστιο κωλο 2.5αρια συν βυζια, με πρωκτικό.

Ιάσωνος 31 ευθεία υπόγειο κλειστό.

Ιάσωνος 31β κλειστό.

Ιάσωνος 32 σκάλες κλειστό.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά Λορη μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με πιασίματα πια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία κλειστό.

Ιάσωνος 33 κλειστό.

Ιάσωνος 36 Χριστίνα ξανθοκαστανη σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 κλειστό.

Ιάσωνος 37α Παολα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι συν βυζι και Κατερίνα ξανθιά μαυριδερή κοντή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσονος 39 δεξιά πάνω(1) στις σκάλες Τερέζα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 3.5αρι βυζι πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 δεξιά υπόγειο(2) Νταρια μελαχρινή κοπέλα κοντουλα με ωραίο κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω και από τα δύο βυζια, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 αριστερά ισόγειο(6) Ρωξανη καστανοξανθη νταρντανα με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 ισόγειο βάθος δεξιά(3) Μαρίνα μελαχρινή χοντρή με  2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 δεξιά βάθος σκαλιά πάνω δεξιά (4) Λάουρα μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο στομάχι και στο χέρι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 αριστερά βάθος πάνω(5) Κάτια ξανθια σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στα αριστερά πλευρά ένα τριαντάφυλλο, απλό πρόγραμμα.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Όχι ότι θέλω να το παίξω ιστορία ή κάποιος αλλά παίζει να με ο ΠΡΏΤΟΣ που έγραψα για αυτό το αστέρι!!!
Επίσης έχω γράψει και αποθεωτικες κριτικές σε βαθμό να χαρακτηριστω αγαπουλης.
Τεσπά καλά να είναι εκεί που είναι, τώρα έχω βρει την Σάντρα να ξεκαυλωνω
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ρε παιχτες κανα πετιτ μωρακι που θα βρουμε ,για δωστε ινφορμετιον να πουμε !!!
φυλης κ περιξ ομως , οχι μεταξι...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
τώρα live
Φυλής 71 Λίζα ξανθιά ψηλολιγνη κοπέλα , μικρο βυζι διαφορά τατουάζ,απλό πρόγραμμα.

Χαίρεται  :hi:

Η Λίζα αυτή είναι από Φυλής 54; Τώρα έχει πάει στο 71;
Η Ιονέλα από Φώκαιας, την έβρισκα στην δεύτερη βάρδια, έχει αλλάξει ωράριο;

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος, ευχαριστώ  :grin:
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
117
Like
2.061
Πόντοι
8.360
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Και να πεις οτι δε με διαβαζες, να σε δικαιολογησω.
Ματι(α) βγαζει.
Anyway, παμε παρακατω...
Δεν υπήρχε περίπτωση να μην την πάρω!! Αυτά τα κοριτσάκια/ κορμάκια δεν τα πετυχαίνεις συχνά... οπότε, το θέμα είναι τι θες να αγοράσεις!! Όπως και την Λίζα, στο δίπλα στα σκαλάκια... την ξανθιά την μοντελέ... με τα τατουάζ, μια απο τα ίδια θα είναι, αλλα μια φορά αμα κάτσει η φάση θα την τιμήσω...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Δεν υπήρχε περίπτωση να μην την πάρω!! Αυτά τα κοριτσάκια/ κορμάκια δεν τα πετυχαίνεις συχνά... οπότε, το θέμα είναι τι θες να αγοράσεις!! Όπως και την Λίζα, στο δίπλα στα σκαλάκια... την ξανθιά την μοντελέ... με τα τατουάζ, μια απο τα ίδια θα είναι, αλλα μια φορά αμα κάτσει η φάση θα την τιμήσω...

Χαχαχα οκ, πας για -40, αλλα δικαιολογημενα σεβαστο λογω σωματυπων.
Για λιζα παντως, πριν μπεις, δωσε βαση συμπεριφορα σαλωνιου και πραξε αναλογα.
Βοηθαει αρκετα πιστεψε με.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Χαίρεται  :hi:

Η Λίζα αυτή είναι από Φυλής 54; Τώρα έχει πάει στο 71;
Η Ιονέλα από Φώκαιας, την έβρισκα στην δεύτερη βάρδια, έχει αλλάξει ωράριο;

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος, ευχαριστώ  :grin:

Για λιζα ναι.
Για ιονελα συνηθως 3η (μπορει και 2η εξαρταται).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Χαχαχα οκ, πας για -40, αλλα σεβαστο λογω σωματυπων.
Για λιζα παντως, πριν μπεις, δωσε βαση συμπεριφορα σαλωνιου και πραξε αναλογα.
Βοηθαει αρκετα πιστεψε με.
Τις κόβω απο μακριά, που βγαίνουν στο σαλόνι και σε κοιτάνε με ένα ύφος... ωραία, με είδες; ασε €20 και φεύγα!!
Αλλά με φτιάχνει η ξυνομούνα που θα την βάλω στα τέσσερα και θα χώνω και θα είναι σε φάση αντε τελείωνε με κόκκινα λαμπάκια!! Και αν καταφέρω και την σηκώσω στα όρθια... τέλος δεν θέλω τίποτα άλλο...
:headbaning1:


Υ. Γ. Όσο για το -40 μάλλον με κόβω -100... Με βλέπω κανένα μισάωρο με την Βενεζουελάνα να κερνάω πόνο, αφού έχω περάσει πρώτα απο Λίζα και φύγω άχυστος!! Να την δω την μαλακισμένη που μου έφυγε στο 8' λεπτο... απο τα 6' λεπτά θα κοιτάει το πάτωμα πως θα περάσουν τα υπόλοιπα 24'...
:headbaning1:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Τις κόβω απο μακριά, που βγαίνουν στο σαλόνι και σε κοιτάνε με ένα ύφος... ωραία, με είδες; ασε €20 και φεύγα!!
Αλλά με φτιάχνει η ξυνομούνα που θα την βάλω στα τέσσερα και θα χώνω και θα είναι σε φάση αντε τελείωνε με κόκκινα λαμπάκια!! Και αν καταφέρω και την σηκώσω στα όρθια... τέλος δεν θέλω τίποτα άλλο...
:headbaning1:

Εγινε, καλο βολι.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Live από Ιάσωνος 19 Έλενα.ότι γράφτηκε κ παραπάνω γυφτορουμανακι 20 χρονών έδωσα το 10riko μόνο κ μόνο για το παλμαρέ. όντως μπουμπούκι κ στο σώμα κ στο στήθος κ σε όλα. ούτε καν προσπάθησα να την γαμησω, την έβαλα δίπλα μου να φασωνόμαστε,την εγλείψα το μουνά κι έφυγα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.657
Πόντοι
7.195
παιδιά έχετε δει πουθενά την Έλενα από Καλύμνου 36 πρωί ;
(η τσατσα μου είπε ότι έχει σταματήσει προς το παρόν αλλά μπορεί να είναι ψέμα)
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Παιδιά τη Λίζα από Φιλιππίδου την έχει δει κάποιος??ήταν Φωκαιως 24 πριν καμιά βδομάδα κ δε την ξαναειδα
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Live από Ιάσωνος 19 Έλενα.ότι γράφτηκε κ παραπάνω γυφτορουμανακι 20 χρονών έδωσα το 10riko μόνο κ μόνο για το παλμαρέ. όντως μπουμπούκι κ στο σώμα κ στο στήθος κ σε όλα. ούτε καν προσπάθησα να την γαμησω, την έβαλα δίπλα μου να φασωνόμαστε,την εγλείψα το μουνά κι έφυγα
Μήπως είσαι εσύ ο αγαπούλης που εθεάθη στο σαλόνι με δωράκι τις προάλλες; Τέτοιο μωρό δεν γίνεται να το χεις μπροστά σου και να μην το γαμήσεις (και να έχεις πληρώσει κιόλας)
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
μια αννα απο κολωνου που ηταν παλια,με λιγο μαυρα τα μπροστινα της δοντια,κυκλοφορει ακομα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Παιδιά τη Λίζα από Φιλιππίδου την έχει δει κάποιος??ήταν Φωκαιως 24 πριν καμιά βδομάδα κ δε την ξαναειδα
Καλημέρα σε όλη την ομάδα,μέτα από μια στοχευμένη καταδρομική εχτές μόνο για τη Λιζάρα ήθελα να ενημερώσω τους φαν από οτι μου είπε η κυρία στο φιλιππιδου 11Α ότι η Λίζα σταμάτησε και ότι τα κάνει αυτά.Δε πρόλαβα   :headbang: να απολαύσω το διαστημικό τσιμπούκι της.Λίζα γύρνα πίσω... 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom