Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 334 άτομα (33 μέλη και 301 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
     Και φυσικά δεν είμαι ευχαριστημένος, όχι με τα μέτρα, αλλά με τους ανεύθυνους που κυκλοφορούν χωρίς συνείδηση. Γιατί την προηγούμενη εβδομάδα όταν έγινε εξαγγελία τι θα πρέπει να κάνουμε για να προστατευτούμε κάποιοι τρώγανε σουβλάκια στα παγκάκια και άλλοι πηγαίνανε στις παραλίες ο ένας πάνω στον άλλον. Μην αναφερθώ για τους ανεγκέφαλους που κάνανε εκδρομή στα χωριά τους!! Όπου δεν πίπτει λόγος, πίπτει ράβδος...
     
     Τα μέτρα που πρότειναν για να προστατευτούμε απλώς τώρα τα επιβάλλουνε. Άρα πριν ξανα ποστάρεις βρες κανένα σοβαρό επιχείρημα και κοίτα και την φάτσα σου στον καθρέπτη γιατί για κάτι ηλίθιους σαν εσένα υποχρεώθηκαν να πάρουν φασιστικά μέτρα.

Γελάω πολύ ρε @.Dod0s με αυτά που γράφεις.  :tooth:

Κατ αρχάς, αυτά τα μέτρα τα έχουν πάρει και σε άλλα κράτη της Ευρώπης, πρώτον και δεύτερον όλοι οι πολιτικοί μαζί, δεν έχουν διαφορά με εσένα, δεν είναι ικανοί να διοικήσουν κοτέτσι όχι κράτος.
Ότι τους διατάξουν θα κάνουν, ότι τους γράψουν θα διαβάσουν, ότι νόμο τους δώσουν θα ψηφίσουν. Πολύ λογικό, αφού υπάρχουν έξυπνοι σαν εσένα να τους υποστηρίζουν.
Τι νομίζεις ότι είναι οι πολιτικοί ρε @.Dod0s; Λεωνίδας είναι ο Μητσοτάκης νομίζεις; Θα του πουν, κάνε αυτό και θα πει: εδώ είναι Ελλάς, κουμάντο κάνει η κυβέρνηση, δεν δέχομαι υποδείξεις! Αυτό θα πει νομίζεις;
Πάλι καλά @.Dod0s που έχουμε ανθρώπους σαν εσένα, έξυπνους και λογικούς. Γι αυτό πήγαμε μπροστά, έχουμε χρεοκοπήσει απ άκρη σ άκρη, είμαστε χρεωμένοι κάτι τρις, διαλύσαμε τον στρατό, έχουμε γεμίσει αλλόφυλους και όλα καλά. Τώρα δεν μπορούμε να βγούμε ούτε έξω απ το σπίτι. Να στε καλά ρε @.Dod0s για αυτά που μας προσφέρεται  :grin:  
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Γελάω πολύ ρε @.Dod0s με αυτά που γράφεις.  :tooth:

Κατ αρχάς, αυτά τα μέτρα τα έχουν πάρει και σε άλλα κράτη της Ευρώπης, πρώτον και δεύτερον όλοι οι πολιτικοί μαζί, δεν έχουν διαφορά με εσένα, δεν είναι ικανοί να διοικήσουν κοτέτσι όχι κράτος.
Ότι τους διατάξουν θα κάνουν, ότι τους γράψουν θα διαβάσουν, ότι νόμο τους δώσουν θα ψηφίσουν. Πολύ λογικό, αφού υπάρχουν έξυπνοι σαν εσένα να τους υποστηρίζουν.
Τι νομίζεις ότι είναι οι πολιτικοί ρε @.Dod0s; Λεωνίδας είναι ο Μητσοτάκης νομίζεις; Θα του πουν, κάνε αυτό και θα πει: εδώ είναι Ελλάς, κουμάντο κάνει η κυβέρνηση, δεν δέχομαι υποδείξεις! Αυτό θα πει νομίζεις;
Πάλι καλά @.Dod0s που έχουμε ανθρώπους σαν εσένα, έξυπνους και λογικούς. Γι αυτό πήγαμε μπροστά, έχουμε χρεοκοπήσει απ άκρη σ άκρη, είμαστε χρεωμένοι κάτι τρις, διαλύσαμε τον στρατό, έχουμε γεμίσει αλλόφυλους και όλα καλά. Τώρα δεν μπορούμε να βγούμε ούτε έξω απ το σπίτι. Να στε καλά ρε @.Dod0s για αυτά που μας προσφέρεται  :grin: 
      Θα παραθέσω ένα απο τα επιχειρήματα σου, γιατί μόνο λόγια του αέρα είσαι και τίποτα άλλο...
      :piss: kolonoskopos

      Καλή σας μέρα!!!
     
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Γελάω πολύ ρε @.Dod0s με αυτά που γράφεις.  :tooth:

Κατ αρχάς, αυτά τα μέτρα τα έχουν πάρει και σε άλλα κράτη της Ευρώπης, πρώτον και δεύτερον όλοι οι πολιτικοί μαζί, δεν έχουν διαφορά με εσένα, δεν είναι ικανοί να διοικήσουν κοτέτσι όχι κράτος.
Ότι τους διατάξουν θα κάνουν, ότι τους γράψουν θα διαβάσουν, ότι νόμο τους δώσουν θα ψηφίσουν. Πολύ λογικό, αφού υπάρχουν έξυπνοι σαν εσένα να τους υποστηρίζουν.
Τι νομίζεις ότι είναι οι πολιτικοί ρε @.Dod0s; Λεωνίδας είναι ο Μητσοτάκης νομίζεις; Θα του πουν, κάνε αυτό και θα πει: εδώ είναι Ελλάς, κουμάντο κάνει η κυβέρνηση, δεν δέχομαι υποδείξεις! Αυτό θα πει νομίζεις;
Πάλι καλά @.Dod0s που έχουμε ανθρώπους σαν εσένα, έξυπνους και λογικούς. Γι αυτό πήγαμε μπροστά, έχουμε χρεοκοπήσει απ άκρη σ άκρη, είμαστε χρεωμένοι κάτι τρις, διαλύσαμε τον στρατό, έχουμε γεμίσει αλλόφυλους και όλα καλά. Τώρα δεν μπορούμε να βγούμε ούτε έξω απ το σπίτι. Να στε καλά ρε @.Dod0s για αυτά που μας προσφέρεται  :grin:  
Ρε παλικάρι είπα να μην ξαναγράψω αλλά βλέπω πως συνεχίζεις να αντιδράς στην όντως καταθλιπτική σημερινή κατάσταση χωρίς όμως να μας λες τα εξής σημαντικά, ποιός ωφελείται από όλα αυτά; Τι σκοπό έχει και τι θέλει να επιτύχει; Τι αντιπρόταση έχεις επί του θέματος με σοβαρή τεκμηρίωση. Το δεν θέλω αυτό, δεν μου αρέσει εκείνο γαρνιρισμένο με υπόνοιες και νεφελώδη λεκτικά σχήματα δείχνει πως είσαι λίγο οιστριονική προσωπικότητα και δραματικός χαρακτήρας που αποζητάς τον διαχωρισμό από την μάζα αλλά χωρίς το γάρμπος ενός πραγματικά ξεχωριστού ανθρώπου. Αυτά και δεν επανέρχομαι οριστικά
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε παλικάρι είπα να μην ξαναγράψω αλλά βλέπω πως συνεχίζεις να αντιδράς στην όντως καταθλιπτική σημερινή κατάσταση χωρίς όμως να μας λες τα εξής σημαντικά, ποιός ωφελείται από όλα αυτά; Τι σκοπό έχει και τι θέλει να επιτύχει; Τι αντιπρόταση έχεις επί του θέματος με σοβαρή τεκμηρίωση. Το δεν θέλω αυτό, δεν μου αρέσει εκείνο γαρνιρισμένο με υπόνοιες και νεφελώδη λεκτικά σχήματα δείχνει πως είσαι λίγο οιστριονική προσωπικότητα και δραματικός χαρακτήρας που αποζητάς τον διαχωρισμό από την μάζα αλλά χωρίς το γάρμπος ενός πραγματικά ξεχωριστού ανθρώπου. Αυτά και δεν επανέρχομαι οριστικά

Ρε φίλε για να καθίσω να σου τα εξηγήσω όλα αυτά, θα πρέπει να γράψω βιβλίο. Διότι θα πρέπει να ξεκινήσω από το Α και να φτάσω στο Ω, για να μπορέσεις να καταλάβεις αν έχω δίκιο η άδικο.
Κατ αρχάς θα πρέπει να γράψω για την λογική, ορισμούς κανόνες κτλ, μετά πάμε την πολιτική, μετά πάμε την προπαγάνδα, μετά πάμε την ιστορία, τέλος πάμε στο σήμερα. Δεν είναι δυνατόν να καταλάβεις αν δεν έχεις καμία ιδέα, περί λογικής, περί πολιτικής, περί προπαγάνδας, περί ιστορίας κτλ.
Κάτσε μόνος διάβασε και θα καταλάβεις.

Αυτό το οποίο μπορώ να πω και είναι γενικό διότι δεν γίνεται να είναι αλλιώς: Πρέπει να στηριχθούμε αποκλειστικά και μόνο στις δικές μας δυνάμεις. Πρέπει να επιδεικνύουμε την ύστατη περιφρόνηση στον θάνατο έτσι ώστε να κερδίζουμε εκ νέου το σεβασμό για την ζωή. Πρέπει να περιμένουμε τα πάντα από εμάς και τίποτα από τους ξένους. Η θα ζήσουμε ελεύθεροι αξιοπρεπώς, η ας πεθάνουμε όλοι. Να πάψει πια άλλο η λεηλάτηση και ατίμαση αυτού του έθνους. Η θα είμαστε ικανοί να ζούμε ελεύθεροι, η αλλιώς δεν έχουμε λόγο ύπαρξης.

Όλα αυτά γίνεται να γίνουν με μία ηγεσία που να προσβλέπει σε αυτά, έχουν γίνει στο παρελθόν γίνεται να γίνουν και τώρα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.659
Like
10.887
Πόντοι
3.556
Σε λίγα χρόνια θα γαμαμε με κουπόνια (μπορεί και σε λίγους μήνες)
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Ποια ύστατη περιφρόνηση στο θάνατο ρε φαντασιόπληκτε κολονοσκόπε :2funny:, εδώ μια βδομάδα κλείσαν τα μπουρδέλα και εσύ παρακαλάς τελειωμένες να σου κάτσουν επί πληρωμής, είσαι εσυ για να μας κάνεις μαθηματα ανδραγαθείας; Ελα στη πραγματικότητα μαλακοπίτουρα :jerking:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ποια ύστατη περιφρόνηση στο θάνατο ρε φαντασιόπληκτε κολονοσκόπε :2funny:, εδώ μια βδομάδα κλείσαν τα μπουρδέλα και εσύ παρακαλάς τελειωμένες να σου κάτσουν επί πληρωμής, είσαι εσυ για να μας κάνεις μαθηματα ανδραγαθείας; Ελα στη πραγματικότητα μαλακοπίτουρα :jerking:

Κάτσε εσύ μη σε φάει ο κορονοιός και άσε εμένα να ζω στον κόσμο μου  :grin:
Χώρια που το ότι κλείσαν τα μπουρδέλα προσωπικά δεν με επηρεάζει καθόλου, όπως δεν με επηρεάζει ο κορονοιός που ζει στον εγκέφαλο σου.
Εσύ θα κυνηγάς κατσίκες αύριο, αν φυσικά σου επιτρέψουν να βγεις από το σπίτι και αν δεν σε φάει ο κορονοιός, πανίβλακα  κοκορόμυαλε, που σε φτύνουν και λες ψιχαλίζει.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
να δουμε μονο σε κανα δυο εβδομαδες που λογικα θα ανοιξουνε και τα μπουρδελα ποιες κοπελες θα δουλευουνε και ποιες οχι ... ειναι και αυτο ενα ζητημα.. απλα σε καθε περιπτωση αφου βγηκε η κινα απο τον κινδυνο θα βγουμε κ εμεις ..
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Κάτσε εσύ μη σε φάει ο κορονοιός και άσε εμένα να ζω στον κόσμο μου  :grin:
Χώρια που το ότι κλείσαν τα μπουρδέλα προσωπικά δεν με επηρεάζει καθόλου, όπως δεν με επηρεάζει ο κορονοιός που ζει στον εγκέφαλο σου.
Εσύ θα κυνηγάς κατσίκες αύριο, αν φυσικά σου επιτρέψουν να βγεις από το σπίτι και αν δεν σε φάει ο κορονοιός, πανίβλακα  κοκορόμυαλε, που σε φτύνουν και λες ψιχαλίζει.
Τι εννοείς δε σε επηρεάζει ρε ζώον;Πως πας με τελειωμένες πόρνες σε ξενοδοχεία, αυτό θες να πεις; Καλά το ότι είσαι γαμημένο παρτάλι και δεν σε νοιάζει που θα μεταδόσεις τον ιό και κάποιοι θα πεθάνουν εξ αιτίας της συμπεριφοράς σου το καταλάβαμε, δεν ανησυχείς όμως μήπως οταν σφίξουν οι κώλοι σε τσακώσουν οι μπάτσοι σε κανένα πορνοξενοδοχείο η να τρως σα γουρούνι σουβλάκι σε κάποιο παγκάκι; Αυτό θα τους πεις τότε, πώς ο κορονοιος είναι αποκύημα της φαντασίας μας;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Τι εννοείς δε σε επηρεάζει ρε ζώον;Πως πας με τελειωμένες πόρνες σε ξενοδοχεία, αυτό θες να πεις; Καλά το ότι είσαι γαμημένο παρτάλι και δεν σε νοιάζει που θα μεταδόσεις τον ιό και κάποιοι θα πεθάνουν εξ αιτίας της συμπεριφοράς σου το καταλάβαμε, δεν ανησυχείς όμως μήπως οταν σφίξουν οι κώλοι σε τσακώσουν οι μπάτσοι σε κανένα πορνοξενοδοχείο η να τρως σα γουρούνι σουβλάκι σε κάποιο παγκάκι; Αυτό θα τους πεις τότε, πώς ο κορονοιος είναι αποκύημα της φαντασίας μας;

Πραγματικά γελάω πολύ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:tooth:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Τι εννοείς δε σε επηρεάζει ρε ζώον;Πως πας με τελειωμένες πόρνες σε ξενοδοχεία, αυτό θες να πεις; Καλά το ότι είσαι γαμημένο παρτάλι και δεν σε νοιάζει που θα μεταδόσεις τον ιό και κάποιοι θα πεθάνουν εξ αιτίας της συμπεριφοράς σου το καταλάβαμε, δεν ανησυχείς όμως μήπως οταν σφίξουν οι κώλοι σε τσακώσουν οι μπάτσοι σε κανένα πορνοξενοδοχείο η να τρως σα γουρούνι σουβλάκι σε κάποιο παγκάκι; Αυτό θα τους πεις τότε, πώς ο κορονοιος είναι αποκύημα της φαντασίας μας;
Γιατί έκανες λαικ στο ποστ μου ρε μαλάκα; Σου αρέσει να σε βρίζουν;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Γιατί έκανες λαικ στο ποστ μου ρε μαλάκα; Σου αρέσει να σε βρίζουν;

Οι ιστορίες που γράφεις έχουν πολύ γέλιο, βασικά περισσότερο απ όλα γέλασα και με το σουβλάκι στο παγκάκι  :2funny: :2funny:
Γιατί ντε και καλά όποιος δεν πιστεύει στα ΜΜΕ πρέπει να κάνει το αντίθετο;
Μπορεί να κάθομαι όλη μέρα μέσα στο σπίτι και απλά να μην πιστεύω στον κορονοιό, απαγορεύεται;
Βασικά στο βιβλίο "Πλάτων-Νόμοι" γράφει: "Ένας φιλόσοφος, ακόμα και αν όλοι οι νόμοι καταργηθούν θα ζει με τον ίδιο ακριβός τρόπο"
Μου αρέσει να σας πειράζω, γελάω όταν γράφετε ιστορίες  :grin:
 
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Οι ιστορίες που γράφεις έχουν πολύ γέλιο, βασικά περισσότερο απ όλα γέλασα και με το σουβλάκι στο παγκάκι  :2funny: :2funny:
Γιατί ντε και καλά όποιος δεν πιστεύει στα ΜΜΕ πρέπει να κάνει το αντίθετο;
Μπορεί να κάθομαι όλη μέρα μέσα στο σπίτι και απλά να μην πιστεύω στον κορονοιό, απαγορεύεται;
Βασικά στο βιβλίο "Πλάτων-Νόμοι" γράφει: "Ένας φιλόσοφος, ακόμα και αν όλοι οι νόμοι καταργηθούν θα ζει με τον ίδιο ακριβός τρόπο"
Μου αρέσει να σας πειράζω, γελάω όταν γράφετε ιστορίες  :grin:
 
Οκ, τοσο το καλύτερο και για σένα και ολους μας αν κάθεσε σπίτι αντί να κάνεις αυτά που έγραψα παραπάνω :cheesy: Ας ελπίσουμε να τελειώσει αυτή η ιστορία το συντομότερο, με όσο λιγότερες απώλειες και να ανοίξουν τα αγαπημένα μας μπουρδελάκια :wanker:
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Θα αλλάξει κάτι μετά από αυτές τις πρωτογνωρες καταστάσεις που βιώνει η Ελλάδα μας και τα αγαπημένα μας μπουρδελακια και αν όχι ποιος φταίει α)ο ιδιοκτήτης;β)τσατσα;γ)οι κοπέλες;δ)πελάτες;ε)το σύστημα;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Ο
Θα αλλάξει κάτι μετά από αυτές τις πρωτογνωρες καταστάσεις που βιώνει η Ελλάδα μας και τα αγαπημένα μας μπουρδελακια και αν όχι ποιος φταίει α)ο ιδιοκτήτης;β)τσατσα;γ)οι κοπέλες;δ)πελάτες;ε)το σύστημα;
Ο Χατζηπετρης.
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
εγω πάντως από τα βάθη της καρδιάς μου ελπίζω να ξαναζήσω στιγμες 1995 και μετά τόσο σε ποικιλία όσο σε ομορφιά και δεν βάζω την τιμή γιατί σίγουρα για την εποχή θα χε αξία και τέλος ούτε τις υπηρεσίες της κοπέλας γιατί ήμουν ένας αθώος  :coolcondom: πλην τίμιος καβαλαρης
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
     Αρκετοί εκφράζουν οτι σπαμάρεται το νήμα με αδιάφορα ποστ. Αλλά νομίζω οτι πολλοί, σωστά γράφουν εδω ότι γράφουν... τι δεν καταλαβαίνετε; μπουρδέλα!! Άντε μπουρδέλα...
     :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom