Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (31 μέλη και 330 επισκέπτες)

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
    Όταν θα αναφέρεσαι σε εμένα με σου πα μου πε του πα, μην ασχολείσαι καν ΠΑΝΒΛΑΚΑ... Υπάρχουν έρευνες που δείχνουν με ποσοστά, με νούμερα και γεγονότα. Να κάθομαι με τον κάθε ΗΛΙΘΙΟ να προσπαθώ να του αποδείξω τον λάθος τρόπο σκέψεις του και να ψάχνω πόσοι πεθάναν από Ελονοσία στην Αφρική, γιατί κάπου τοάκουσες, όχι δεν θα πάρω!! Ψάξε ενημέρωσε μας κιόλας. Και που είσαι χαζούλη, για την ελονοσία υπάρχει θεραπεία!!

    Να δεις τι στόκος, μπουνταλάς, αγύριστο κεφάλι είσαι, μου μιλάς για την Αφρική και γύρω σου στην Ευρώπη που πέφτουν βόμβες και ακούς ασύλληπτα νούμερα πολέμου ημερησίως δεν ασχολείσαι... Έχεις κολλήσει σε μια καραμέλα πόσοι πεθαίνουν απόγρίπη γενικά κλπ. Γιατί δεν ψάχνεις να βρεις αν έχουν πεθάνει σε μια μέρα 793 άνθρωποι παγκοσμίως από της ασθένειες που αναφέρεις (που παρεμπίπτοντος είναι όλες ιάσιμες)... και όχι σε μια χώρα.

    Άμα πεινάς να σου στείλω φαγητό, αλλιώς μην μιλάς για συμφέροντα. Οι μαλακίες που αναφέρεις έχουν απώτερο σκοπό να υποκινούν μάζες. Πιο βολεμένος από εσένα δεν είμαι, παγκοσμίως έχουν παραλύσει τα πάντα, όχι μονό εδώ!! Κάνε κάτι χρήσιμο αν μπορείς τουλάχιστον ΒΟΎΛΩΣΕ ΤΟ, γιατί είσαι επικίνδυνος!!

Χ 1000000000000
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Ρε @.Dod0s, εσύ τι είσαι; Για να καταλάβω, τι μας λες για Ιταλία και τα ρχίδια μου κουνιούνται; Εγώ σου λέω στη Αφρική ημερησίως πεθαίνουν χιλιάδες κόσμος από ελονοσία, από χίλιες δυο ασθένειες και το 90% του πληθυσμού εκεί ζει σε καλύβες. Τι πρέπει να κάνουμε γι αυτό; Να μπούμε σε μια γούβα και να περιμένουμε;

Εδώ στην Ελλάδα μας ενδιαφέρει τι γίνεται. Όταν επίσημα το κράτος έχει κλείσει τα πάντα, χιλιάδες κόσμος θα ψοφήσει στην πείνα από την ανεργία, δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει και μας λέει ο υπουργός υγείας για 13 άτομα στα 10.000.000 που θα ψοφήσουν στη πείνα αν δεν δουλέψουν και εσύ όλο αυτό το υποστηρίζεις με πάθος, διότι προφανώς έχεις τον κώλο σου καλυμμένο. Δεν μπορεί παρά να έχεις συμφέρων από αυτό και μας το παίζεις συναγωνιστής. Δεν γίνεται να είσαι τόσο ηλίθιος, είναι ανθρωπίνως αδύνατον.

 

Kolonoskope εχεις γονεις; εχεις συγγενείς σε μεγάλη ηλικία; εχεις γυρω σου ανθρωπους που ανηκουν στις ευπαθεις ομάδες; μηπως λες να υπαρχουν γυρω σου ανθρωποι που μπορει να ειναι σε ευπαθη ομαδα και δεν το γνωρίζουν;
Μπορεις να φανταστεις σε τι κυνδινο μπορουν να μπουν αυτοι οι ανθρωποι επειδή εσυ σκεφτεσαι με βαση την ηλικία σου την αδεια σου τσέπη και κυρίως με την προσωπικη σου ευχαριστιση;

Ασε τις συνομοσιολογίες διαβασε δυο αρθρα για παλαιοτερες πανδημίες, ανοιξε μια εφημερίδα και διαβασε τι βιωνουν οι Ιταλοι τώρα. Ξερεις η Ιταλία ειναι διπλα μας και δίπλα σου.
Καταννοω οτι εχουμε εκπαιδευτεί να βλέπουμε ο,τι πραγματικο υπαρχει γυρω μας εικονικά σαν να είμαστε θεατες στο σινεμα.
Αυτό κανεις και εσυ φιλε kolonoskope νομιζεις οτι αυτο που συμβαινει δεν σε αφορα.
Ομως ένα είναι σίγουρο πως αν αφεθουν τα πραγματα στην τυχη τους οπως και ζητας οι επιπτωσεις θα σκασουν σαν τριαξονξκο και στα δικά σου νεανικα μουτρα και τότε γεματος πληγες και πόνο θα βλεπεις περιτρανα ποσο πολυ συνέβαλες στο σκοταδι που απλωθηκε γυρω σου.

Ολά αυτα βεβαια δεν θα γίνουν, το ευχομαι και το ελπίζω, διοτι η συντριπτικη πλειοψηφία το βλέπει διαφορετικα απο εσενα καλε μου φιλε και συνοδοιπόρε.

Απευθύνομαι σε εσένα kolonoskope διότι πιστευω οτι περίσσευει το καλό μεσα σου. Αξιοποιησετο, κατσε διαβασε χρησιμοποίησε το εμεις περα απο το εγω. Είσαι εξυπνος και περισσευει το καλό μεσα σου ειμαι σίγουρος.

Υ.Γ. Όταν περασει όλο αυτο θα "ξανασυναντηθουμε" στην Μεταξένια γειτονιά και στους άλλους δρόμους της αμαρτίας οι υπεροχες μονάκριβες κοπελες θα μας προσμένουν να μας προσφερουν απλόχερα την ζεστη αγκαλιά τους.
Πάντα έτσι γίνόταν απο τα αρχαια χρόνια καλέ μου φίλε.

 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
μαγκες λεω να κατεβω πιατσα το βραδυ να δω τι παιζει

προφανως ολα ειναι κλειστα φυλλης

θελω να κανω μια προταση


επειδη οι τελευταιες σελιδες ειναι φουλ στο σπαμ και στα τρολ και στα φεικ νιουζ  μηπως να διαγραφουνε οι τελευταιες 20 σελιδες γιατι προσπαθω να διαβασω τις τελευταιες ενημερωσεις και δεν γινεται


επισης μηπως να κλειδωθει και το θρεντ προσωρινα ωστε να μην γινεται αλλο σπαμ??????????


αγαπαμε το θρεντ της ημερησιας ενημερωσης αλλα παραπαει που μπαινουν καποιοι και γραφουν τρολ και φεικ νιουζ


αν δεν θελουν να διαγραφουν ας μεταφερθουν στο θρεντ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ κορονοιου

οσοι συμφωνειται ρε μαγκες πειτε και εσεις η καντε λαικ η στελτε ενα μηνυμα στους μοντ

να εχουμε μονο τις ενημερωσεις εδω και τα ασχετα να τα γραφουμε στο αλλο θρνετ που λεγται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ κορονοιου

Η πιο σωστή πρόταση από συναγωνιστή.
Τώρα για τις αναφορές ότι ο κορονοιος δεν ειναι κάτι σοβαρό, είναι εντελώς ηλίθιες και επικίνδυνες...
Ανοίξτε νέο θρεντ και γράψτε εκεί ρε παίδες.
Υγεία σε όλους!
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Καθώς περνάν οι μέρες μακρυά από τα μπουρδέλα, καταλήγω ότι συνήθως οι νεαρές πουτάνες έχουν σφριγηλό μουνί και ξεχαρβαλωμένο μυαλό, ενώ οι ώριμες πουτάνες έχουν ξεχαρβαλωμένο μουνί και σφριγηλό μυαλό.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Υ.Γ. Όταν περασει όλο αυτο θα "ξανασυναντηθουμε" στην Μεταξένια γειτονιά και στους άλλους δρόμους της αμαρτίας οι υπεροχες μονάκριβες κοπελες θα μας προσμένουν να μας προσφερουν απλόχερα την ζεστη αγκαλιά τους.
Πάντα έτσι γίνόταν απο τα αρχαια χρόνια καλέ μου φίλε.
:respect:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Όσοι γράφουν και αμφισβητούν την πολιτική των χωρών όσον αφορά στον κορωνοϊό πρέπει να μας πουν και την σκοπιμότητα που κρύβεται πίσω από αυτό.
Έχω διαβάσει τις τελευταίες ημέρες στα σοσιαλ μίντια απίστευτες θεωρίες. Όσοι λοιπόν διακινούν τέτοιου είδους συνομωσιολογίες φέρουν και το βάρος του να τις αποδείξουν αλλιώς απλά εκτίθενται. Τέλος θέλω να αναφέρω ότι το να διαβάζω ότι η Μέρκελ, ο Τραμπ, ο Τζόνσον, ο Μητσοτάκης και οι λοιποί είναι μέλη της ομάδας που με αφορμή την τωρινή κατάσταση θέλει να επιβάλει την παγκόσμια δικτατορία απλά με ξεπερνάει. Καλή Κυριακή να έχουμε όλοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ο κοροναϊός θα χρησιμοποιηθεί ως ο αποδιοπομπέος τράγος για την αναπόφευκτη οικονομική κατάρρευση του καπιταλιστικού συστήματος.
      Οποιοδήποτε οικονομικό σύστημα αν είναι υγιές αντέχει στις κακουχίες. Αν επέλθει πτώση του καπιταλιστικού συστήματος ο κορωνοϊός θα είναι η αφορμή, όχι η αιτία !!
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Όσοι γράφουν και αμφισβητούν την πολιτική των χωρών όσον αφορά στον κορωνοϊό πρέπει να μας πουν και την σκοπιμότητα που κρύβεται πίσω από αυτό.
Έχω διαβάσει τις τελευταίες ημέρες στα σοσιαλ μίντια απίστευτες θεωρίες. Όσοι λοιπόν διακινούν τέτοιου είδους συνομωσιολογίες φέρουν και το βάρος του να τις αποδείξουν αλλιώς απλά εκτίθενται. Τέλος θέλω να αναφέρω ότι το να διαβάζω ότι η Μέρκελ, ο Τραμπ, ο Τζόνσον, ο Μητσοτάκης και οι λοιποί είναι μέλη της ομάδας που με αφορμή την τωρινή κατάσταση θέλει να επιβάλει την παγκόσμια δικτατορία απλά με ξεπερνάει. Καλή Κυριακή να έχουμε όλοι

Μακράν ότι καλύτερο διάβασα, γι αυτό θα απαντήσω και θα προσπαθήσω να εξηγήσω όσο το δυνατόν γίνεται ποιο απλά ώστε να γίνουν κατανοητά αυτά που θα γράψω.
Είναι πολύ λογικό αυτό που σκέφτηκε ο φίλος, πολλοί το σκέφτονται έτσι, διότι δεν ξέρουν με τι έχουν να κάνουν.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Kolonoskope εχεις γονεις; εχεις συγγενείς σε μεγάλη ηλικία; εχεις γυρω σου ανθρωπους που ανηκουν στις ευπαθεις ομάδες; μηπως λες να υπαρχουν γυρω σου ανθρωποι που μπορει να ειναι σε ευπαθη ομαδα και δεν το γνωρίζουν;
Μπορεις να φανταστεις σε τι κυνδινο μπορουν να μπουν αυτοι οι ανθρωποι επειδή εσυ σκεφτεσαι με βαση την ηλικία σου την αδεια σου τσέπη και κυρίως με την προσωπικη σου ευχαριστιση;

Ασε τις συνομοσιολογίες διαβασε δυο αρθρα για παλαιοτερες πανδημίες, ανοιξε μια εφημερίδα και διαβασε τι βιωνουν οι Ιταλοι τώρα. Ξερεις η Ιταλία ειναι διπλα μας και δίπλα σου.
Καταννοω οτι εχουμε εκπαιδευτεί να βλέπουμε ο,τι πραγματικο υπαρχει γυρω μας εικονικά σαν να είμαστε θεατες στο σινεμα.
Αυτό κανεις και εσυ φιλε kolonoskope νομιζεις οτι αυτο που συμβαινει δεν σε αφορα.
Ομως ένα είναι σίγουρο πως αν αφεθουν τα πραγματα στην τυχη τους οπως και ζητας οι επιπτωσεις θα σκασουν σαν τριαξονξκο και στα δικά σου νεανικα μουτρα και τότε γεματος πληγες και πόνο θα βλεπεις περιτρανα ποσο πολυ συνέβαλες στο σκοταδι που απλωθηκε γυρω σου.

Ολά αυτα βεβαια δεν θα γίνουν, το ευχομαι και το ελπίζω, διοτι η συντριπτικη πλειοψηφία το βλέπει διαφορετικα απο εσενα καλε μου φιλε και συνοδοιπόρε.

Απευθύνομαι σε εσένα kolonoskope διότι πιστευω οτι περίσσευει το καλό μεσα σου. Αξιοποιησετο, κατσε διαβασε χρησιμοποίησε το εμεις περα απο το εγω. Είσαι εξυπνος και περισσευει το καλό μεσα σου ειμαι σίγουρος.

Υ.Γ. Όταν περασει όλο αυτο θα "ξανασυναντηθουμε" στην Μεταξένια γειτονιά και στους άλλους δρόμους της αμαρτίας οι υπεροχες μονάκριβες κοπελες θα μας προσμένουν να μας προσφερουν απλόχερα την ζεστη αγκαλιά τους.
Πάντα έτσι γίνόταν απο τα αρχαια χρόνια καλέ μου φίλε.

Για να σου αποδείξω ότι αυτά τα οποία γράφεις δεν στέκουν, θα σου παραθέσω το εξής επιχείρημα: Οι γονείς μου η τα συγγενικά μου πρόσωπα η ακόμα και εγώ ο ίδιος κινδυνεύω από το μαχαίρι πχ, αν πάρει κάποιος το μαχαίρι και με μαχαιρώσει θα πεθάνω, βάση αυτής της λογικής είναι πολύ φυσιολογικό το κράτος να καταργήσει  τα μαχαίρια. Επίσης, κινδυνεύουμε από τα αμάξια, ως οδηγοί αλλά και ως πεζοί. Επομένως αν αύριο πει το κράτος καταργώ τα οχήματα, θα το επικροτήσουμε, διότι ενδέχεται να πεθάνουμε.

Το τι σκέφτομαι η το τι θέλω εγώ, δεν έχει καμία σημασία. Όταν επίσημα το κράτος λέει: κλείνω τα πάντα διότι ενδέχεται να πεθάνετε και μας παραθέτει 13 άτομα στα 10.000.000 που ήδη έχουν πεθάνει (άνω των 70 ετών). Αυτό καθεαυτό το γεγονός το κρίνω ως άθλιο. Όπως ακριβώς θα θεωρούσα άθλιο αύριο να πει το κράτος καταργώ τα μαχαίρια η τα αμάξια διότι ενδέχεται να πεθάνετε. Πόσο ποιο απλά να το εξηγήσω; Πόσο ποιο απλά να το πω;

Αν εγώ η αγαπητά μου πρόσωπα πεθάνουν από κορωνοιό δεν έχει καμία διαφορά απ το να πεθάνουν από τροχαίο η από άλλη αιτία, το ίδιο θα μου στοιχίσει. Ούτε φυσικά θα κατηγορήσω το κράτος διότι δεν κατάργησε τα μαχαίρια η τα οχήματα.      
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Θεωρίες συνωμοσίας για τον κορωνοϊό... εδώ θα το γράψεις!!


Με εσένα θα βάλουμε στοίχημα, αν στο τέλος γίνουν όλα όπως τα λένε οι ιδικοί, δηλαδή, θα περάσει η επιδημία και όλα μετά θα λειτουργούν κανονικά, τότε θα παραδεχτώ δημόσια ότι είμαι ηλίθιος.
Αν όμως γίνουν όπως λέω εγώ, δηλαδή, τα θύματα που δεν έχουν κορωνοιό να είναι περισσότερα από τα θύματα που έχουν, θα παραδεχθείς πόσο κόπανος είσαι δημόσια; 
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Αν εγώ η αγαπητά μου πρόσωπα πεθάνουν από κορωνοιό δεν έχει καμία διαφορά απ το να πεθάνουν από τροχαίο η από άλλη αιτία, το ίδιο θα μου στοιχίσει. Ούτε φυσικά θα κατηγορήσω το κράτος διότι δεν κατάργησε τα μαχαίρια η τα οχήματα.     
Γενικά δεν γράφω εδώ μέσα και δεν απαντώ πολύ σε άσχετα με το νήμα posts, αλλά αυτά τα παραδείγματα για να δείξει ο άλλος ότι μιλάει για ίδιες περιπτώσεις με triggαρουν να σου απαντήσω..Ρε φίλε πως συγκρίνεις και παρομοιάζεις όπως και πολλοί το κάνουν στην καθημερινοτητα δυο διαφορετικές καταστάσεις σαν να είναι το ιδιο?
Το να σε μαχαιρώσει κάποιος ή να πέσει το ταβάνι να σε πλακώσει είναι κάτι αβέβαιο όπως η ζωή και δεν μπορείς να το αποφύγεις αν γίνει. Είναι κάτι αόριστο.

Η πανδημία είναι κάτι που το ξέρεις και μπορείς να το αποφύγεις. Είναι γεγονός.

Η απάντηση αυτή έχει να κάνει με το ατυχές παράδειγμα που δίνεις και με τίποτα άλλο.

Εν κατακλείδι το αόριστο δεν είναι υπαρκτό γεγονός και κακός το παρουσιάζεις σαν παράδειγμα.-
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Για να σου αποδείξω ότι αυτά τα οποία γράφεις δεν στέκουν, θα σου παραθέσω το εξής επιχείρημα: Οι γονείς μου η τα συγγενικά μου πρόσωπα η ακόμα και εγώ ο ίδιος κινδυνεύω από το μαχαίρι πχ, αν πάρει κάποιος το μαχαίρι και με μαχαιρώσει θα πεθάνω, βάση αυτής της λογικής είναι πολύ φυσιολογικό το κράτος να καταργήσει  τα μαχαίρια. Επίσης, κινδυνεύουμε από τα αμάξια, ως οδηγοί αλλά και ως πεζοί. Επομένως αν αύριο πει το κράτος καταργώ τα οχήματα, θα το επικροτήσουμε, διότι ενδέχεται να πεθάνουμε.

Το τι σκέφτομαι η το τι θέλω εγώ, δεν έχει καμία σημασία. Όταν επίσημα το κράτος λέει: κλείνω τα πάντα διότι ενδέχεται να πεθάνετε και μας παραθέτει 13 άτομα στα 10.000.000 που ήδη έχουν πεθάνει (άνω των 70 ετών). Αυτό καθεαυτό το γεγονός το κρίνω ως άθλιο. Όπως ακριβώς θα θεωρούσα άθλιο αύριο να πει το κράτος καταργώ τα μαχαίρια η τα αμάξια διότι ενδέχεται να πεθάνετε. Πόσο ποιο απλά να το εξηγήσω; Πόσο ποιο απλά να το πω;

Αν εγώ η αγαπητά μου πρόσωπα πεθάνουν από κορωνοιό δεν έχει καμία διαφορά απ το να πεθάνουν από τροχαίο η από άλλη αιτία, το ίδιο θα μου στοιχίσει. Ούτε φυσικά θα κατηγορήσω το κράτος διότι δεν κατάργησε τα μαχαίρια η τα οχήματα.      
Κολονοσκόπε αγόρι μου, τα ίδια και τα ίδια θα λέμε; Δεν καταλαβαίνεις ότι αν δεν είχαν παρθεί μέτρα αλλά συνεχίζαμε τις ζωές μας κανονικά δεν θα μετράγαμε τώρα 13 νεκρούς αλλά πολλαπλάσιους; Στην Ιταλία, παρά τα μέτρα, έχουν παραπάνω από 500 νέκρους την ημέρα, λες να πέθαιναν τόσοι από τροχαία και καρκίνους πριν αρχίσουν όλα αυτά; Δεν έχουν που να θάψουν τους νεκρούς τους το αμφισβητείς πως συμβαίνουν αυτά; Είσαι όντως τόσο βλάκας η τον παριστάνεις; Αντι των τροχοφόρων θα ήθελα το κράτος να απαγορέψει τους μπετόβλακες :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Με εσένα θα βάλουμε στοίχημα, αν στο τέλος γίνουν όλα όπως τα λένε οι ιδικοί, δηλαδή, θα περάσει η επιδημία και όλα μετά θα λειτουργούν κανονικά, τότε θα παραδεχτώ δημόσια ότι είμαι ηλίθιος. 
      Για θύμισε μου αλαφροΐσκιωτε, σε ποιό σημείο από όλα αυτά που έχω πει, έγραψα για την μετά Κορωνοϊό εποχή; και ότι όλα θα είναι κανονικά;
    Ή για πες μας, επαναστάτη του πληκτρολογίου που τρως σουβλάκια στα παγκάκια για να φουσκώνεις το εγώ σου, ποιος ειδικός έγραψε ή είπε ότι μετά την επιδημία θα είναι όλα κανονικά; πες το μας να το διαβάσουμε και εμείς, μην ζούμε στο σκοτάδι!!
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, άκρη δεν βγαίνει.
Όταν πετάξετε τις τηλεοράσεις απ το παράθυρο, ενδεχομένως να δείτε τι είναι πραγματικό και τι όχι, μέχρι τότε καληνύχτα.
Θα σας αφήσω να ζείτε στην εικονική πραγματικότητα των καλλάγαθων ΜΜΕ, που μεριμνούν για το καλό σας και το καλό της ανθρωπότητας. Ούτως η άλλος η υπόθεση είναι τελειωμένη, απλός θεατής μιας καταστροφής.
Φυσικά, δεν είναι τυχαίο εδώ που φτάσαμε και που θα καταλήξουμε.  :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
      Ακόμα ένας αριστερόφρων χαζοβιόλης χωρίς επιχειρήματα, στο καλό!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, άκρη δεν βγαίνει.
Όταν πετάξετε τις τηλεοράσεις απ το παράθυρο, ενδεχομένως να δείτε τι είναι πραγματικό και τι όχι, μέχρι τότε καληνύχτα.
Θα σας αφήσω να ζείτε στην εικονική πραγματικότητα των καλλάγαθων ΜΜΕ, που μεριμνούν για το καλό σας και το καλό της ανθρωπότητας. Ούτως η άλλος η υπόθεση είναι τελειωμένη, απλός θεατής μιας καταστροφής.
Φυσικά, δεν είναι τυχαίο εδώ που φτάσαμε και που θα καταλήξουμε.  :hi:

όχι, ευρώ, μνημόνια, σανό, κορονοιό!  :rockon: :rockon: :rockon:  ΜΜΕ FOREVER!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom