Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 350 άτομα (41 μέλη και 309 επισκέπτες)

ACTIVE

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλα η Μονικα εχει απο τα καλητερα στησηματα στα 4.Εμενα μου εφυγε η μαγκια οταν το πρωτο εκανε.Τρελο ΜΩΩΩΩρο
 

ACTIVE

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελενα απο Μολδαβια μηπος γνωριζει κανεισ που ειναι τα πρωινα?Οποιος γνωριζει ας πει.
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
μινι μινι ενημερωση για σημερα το πρωι...
φυλης 80 αννα απο ρωσια ....
φυλης 84Α Μια  απο γερμανια
φυλης 71 πανω μπαρμπαρα με τα βυζια εξω και με κεφια
ρεμουνδου 21 ντενισα...
τρεξτε...  πιστοι συν - γαμήτες
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Αγκυρας 12
εχυσα τη ζανα στους μπροστινους κοπτηρες και λιγο πηγε προς τους τραπεζητες!!
κυλησε λιγο χυσι και στο μαγουλο!! :boobies:
τσιμπουκι καλο βαθυ απαλο και στεγνο!!
πιανεις τρυφερο μουνι μεταξενιο!!!
επισης επαιξα λιγακι με ρογες!!
με εγλυψε σαν παγωτο καιμακι χωνακι!!!
:rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΦΥΛΗΣ

Βραδινή  βάρδια στις 24/03/2009


www.smilies.4-user.de] [/url]

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  24 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ[/size]
:o
Στέλα 21-23 ετών, καστανόξανθα κοντά μαλλιά περιποιημένα πάντα με πολύ λακ σε διάφορα χτενίσματα, λεπτή κοντή με ωραία βυζιά και χαμηλό κώ(ο)λο, αλλά περισσή αγένεια

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  27 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:)
Ρωξάνη 20-22 ετών, καστανόξανθα ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίο πρόσωπο, λεπτή μέτρια στο ύψος, στητά μέτρια βυζιά και αποδεκτό σώμα ΝΕΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  27 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:)
Χουάνα ή Χουανίτα 19-21 ετών, μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίο πονηρό πρόσωπο, λεπτή κοντή, μικρά βυζιά και μικρό παιγνιδιάρικο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  25 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:sunglasses:
κάποια ξανθιά 22-24 ετών, κοντά ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, χαμογελαστό αλλά αδιάφορο πρόσωπο, λεπτή κοντή, ωραία μέτρια βυζιά και χαμηλό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  22 ΥΠΟΓΕΙΟ[/size]
:sunglasses:
Βιολέττα 22-24 ετών, μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό πρόσωπο, λεπτή σχετικά ψηλή, μικρά βυζιά και πεταχτό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  27 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:)
-------- δεν θυμάμαι το όνομα της, 24-26 ετών, ξανθιά με κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους πιασμένα συνήθως σε καλοκοτσιδάκια, συμπαθητικό πονηρό πρόσωπο, λεπτή μέτρια στο ύψος, μικρά βυζιά, στητό κώ(ο)λο, φορώντας πάντα ή σχεδόν πάντα καυλιάρικες διχτυωτές κάλτσες (όπως απόψε)

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  19[/size]
:(
---------  20-22 ετών, καστανή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, λεπτή, κοντή με ελαφρά κύφωση,  μικρά βυζιά και ανύπαρκτο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  17 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
;)
κάποια μελαχρινή αλλά αρκετά ωραία, 22-24 ετών, με κοντά μαλλιά καρέ, υπέροχες θηλυκές καμπύλες, μέτρια στο ύψος, στητά μέτρια βυζιά (μάλλον σιλικονούχα) και θαυμάσιο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΩΚΑΙΑΣ  17 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:)
κάποια καστανή 19-21 ετών, κοντά ίσια μαλλιά με ανταύγειες, πολύ λεπτή, μέτρια στο ύψος, γυμνασμένο κορμί, μικρά βυζιά αλλά συμπαθητικό κώ(ο)λο, κομανέτσι ΝΕΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 66Δ[/size]
:sunglasses:
----------- δεν θυμάμαι το όνομα της από Φυλής 109 ισόγειο, 24-26 ετών, κοντά ξανθιά μαλλιά, υπέροχο πονηρό πρόσωπο, λεπτή σχετικά ψηλή, μικρά στητά βυζιά και πεταχτό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 59 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:)
Σακίρα από Μονής Προδρόμου, 22-24 ετών, μελαχρινή, σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, πονηρό ωραίο πρόσωπο, λεπτή, σχετικά ψηλή, μικρά στητά βυζιά, ωραίο κώ(ο)λο και συνολικά θηλυκή εικόνα

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 80[/size]
:huh:
κλειστό ???

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 65 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
;)
Άννα 20-22 ετών, μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, υπέροχο πρόσωπο, θηλυκό σώμα μέτρια στο ύψος, με στητά μέτρια βυζιά, υπέροχο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 65 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:boobies:
Αμαλία 22-24 ετών, ξανθιά (πλέον) με κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραίο πονηρό πρόσωπο, γεματούλα (λίγο), μέτρια στο ύψος, χορταστικά υπέροχα βυζιά και θεσπέσιο κώ(ο)λο

[size=9pt]Φυλής 67[/size]
:huh:
Τζώρτζια 22-24 ετών, καστανή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτό αλλά κάπως κουρασμένο πρόσωπο, ψηλή λεπτή με μικρά βυζιά και μέτριο κώ(ο)λο ΝΕΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:sunglasses:
Άννα 22-24 ετών, ξανθιά με σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ωραίο πρόσωπο με πράσινα μάτια, μέτρια σε ύψος, σώμα με αισθητές καμπύλες και συμπαθητικό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 84 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:dancing:
Τζένα 23-25 ετών, μελαχρινή με πολύ μακριά μαλλιά κάτω από την μέση, υπέροχο πρόσωπο, λεπτή, ψηλή, με ωραία στητά βυζιά (σχετικά μικρά) και αποδεκτό κώ(ο)λο ΝΕΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 86 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:boobies:
------------ 24-26 ετών, ξανθιά με ανταύγειες, πολύ κοντά μαλλιά, λεπτή σχετικά μέτρια στο ύψος, μικρά βυζιά αλλά υπέροχο τουρλωτό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 86 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:)
Κάρμεν από Φωκαίας 25 ισόγειο, 19-21 ετών, μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι την μέση (extensions), πονηρό πρόσωπο, λεπτή σχετικά κοντή, μικρά βυζιά και πεταχτό στρογγυλό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 92[/size]
:sunglasses:
Αλεξάνδρα 20-22 ετών, καστανή, σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, λεπτή, κοντή, μικρά βυζιά μέτριο κώλο και piercing στην γλώσσα

[size=9pt]ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 16[/size]
;)
Έλενα από Φυλής 67, καστανομελάχρινη, μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ωράιο πονηρό πρόσωπο, λεπτή σχετικά μέτρια έως ψηλή, στητά ωραία μέτρια βυζιά (χωρίς σιλικόνη), θηλυκό σώμα και συμπαθητικό στρουμπουλό κώ(ο)λο, extra υπηρεσίες

[size=9pt]ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
;)
Μαρία 20-22 ετών, μελαχρινή με πολύ μακριά μαλλιά, πονηρό πρόσωπο, μέτρια σε ύψος, λίγο γεματούλα, υπέροχα μέτρια βυζιά, θεσπέσιο κώ(ο)λο και piercing στην γλώσσα

 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Μίνι πρωινή ενημέρωση 25/06/2008 από Φυλής και Περίχωρα.

Ξανθίππης 2 και Λιοσίων ΔΕΝ ήταν η Ρενάτα αλλά κάποια Λίζα (δεν κάθησα να την δώ μου το είπε η Τσα2,
                                          επίσης η Τσα2 μου είπε οτι η Ρενάτα πήγε στην πατρίδα της
                                          για κάνα μήνα, επειδή συνήθως λένε μπαρούφες οι Τσα2δες
                                          όποιος πετύχει το Ρενατάκι ας ενημερώσει)

Φυλής 134 υπόγειο η Στεφανία με πολύ καλό αδύνατο κορμί αλλά εμένα δεν μου αρέσει το πρόσωπό της.

Φυλής 92 ημιυπόγειο μια 'Κάτια' αδύνατη με καλό κορμί αλλά αλβανόφατσα, βέβαια έδινε και κουλούρι με +10 ευράκια
                                οπότε αμάρτησα...χεχεχε, Πολύ Καλό και Καθαρό Κουλούρι και ωραίος κόλος και κορμί,
                                καλό τσιμπούκι επίσης, θα την έβαζα στις επιλογές μου εάν δεν με χάλαγε η αλβανόφατσά της.

Υ.Γ. Σήμερα δεν λέμε Χρόνια Πολλά αλλά λέμε Ζήτω το Ελληνικό Έθνος, Ζήτω η Ελλάς
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μίνι πρωινή ενημέρωση 25/06/2008 από Φυλής και Περίχωρα.

Ξανθίππης 2 και Λιοσίων ΔΕΝ ήταν η Ρενάτα αλλά κάποια Λίζα (δεν κάθησα να την δώ μου το είπε η Τσα2,
                                          επίσης η Τσα2 μου είπε οτι η Ρενάτα πήγε στην πατρίδα της
                                          για κάνα μήνα, επειδή συνήθως λένε μπαρούφες οι Τσα2δες
                                          όποιος πετύχει το Ρενατάκι ας ενημερώσει)

Φυλής 134 υπόγειο η Στεφανία με πολύ καλό αδύνατο κορμί αλλά εμένα δεν μου αρέσει το πρόσωπό της.

Φυλής 92 ημιυπόγειο μια 'Κάτια' αδύνατη με καλό κορμί αλλά αλβανόφατσα, βέβαια έδινε και κουλούρι με +10 ευράκια
                                οπότε αμάρτησα...χεχεχε, Πολύ Καλό και Καθαρό Κουλούρι και ωραίος κόλος και κορμί,
                                καλό τσιμπούκι επίσης, θα την έβαζα στις επιλογές μου εάν δεν με χάλαγε η αλβανόφατσά της.

Υ.Γ. Σήμερα δεν λέμε Χρόνια Πολλά αλλά λέμε Ζήτω το Ελληνικό Έθνος, Ζήτω η Ελλάς

τυπε μου :rockon: :rockon:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
χθεσινη βραδυνη επισκεψη στη χριστινα κων 206,εχει δικιο ο ζουνινιο δεν του εκανε ακαποτο γιατι το ζητησε απο το σαλονι μπροστα σε ολους και η κοπελα στραβωσε οπως μου ειπε ,δε της αρεσει να το ζηταει καποιος  απο το σαλονι και δεν το κανει σε ολους,Αν πατε ζητηστε το μεσα και δε θα αρνηθει.
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
286
Κριτικές
7
Like
369
Πόντοι
21
καλησπερα μηπωσ ξερει κανεις ποθ ειναι η ευα διδ 16α πρωινη βαρδια μερψι πολλυ
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
γεια σας τεραστιοι πορνο ρεπόρτερς!!!

που λέτε την κυριακή που πέρασε πήγα από την Σοφία στην ιασωνος 19 και θυμήθηκα πριν πολλά χρόνια (5  νομίζω)
που την είχα πάρει στο ίδιο μαγαζάκι .... είναι ζουμερή μιλφάρα και ασπρουλιάρα όπως λαχταρο στο πουλάκι μου να δώ
δεν το ήξερα ότι έκανε καριέρα στο Φ 200  :headbang: :headbang:
εκεί δεν πατάω αφού έχω κατι γνωστούς και δεν θέλω να με κάνουν τσακοτο!!! :new_shocked:
 

Επισκέπτης
γεια σας τεραστιοι πορνο ρεπόρτερς!!!

που λέτε την κυριακή που πέρασε πήγα από την Σοφία στην ιασωνος 19 και θυμήθηκα πριν πολλά χρόνια (5  νομίζω)
που την είχα πάρει στο ίδιο μαγαζάκι .... είναι ζουμερή μιλφάρα και ασπρουλιάρα όπως λαχταρο στο πουλάκι μου να δώ
δεν το ήξερα ότι έκανε καριέρα στο Φ 200  :headbang: :headbang:
εκεί δεν πατάω αφού έχω κατι γνωστούς και δεν θέλω να με κάνουν τσακοτο!!! :new_shocked:
Την εχω παρει και εγω στην ιασωνος 19 πανω ...στο φ200 παιζει ακομα?
 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
χθεσινη βραδυνη επισκεψη στη χριστινα κων 206,εχει δικιο ο ζουνινιο δεν του εκανε ακαποτο γιατι το ζητησε απο το σαλονι μπροστα σε ολους και η κοπελα στραβωσε οπως μου ειπε ,δε της αρεσει να το ζηταει καποιος  απο το σαλονι και δεν το κανει σε ολους,Αν πατε ζητηστε το μεσα και δε θα αρνηθει.
προφανως η κοπελα σου ειπε για καποιον αλλον συναγωνιστη και οχι για μενα.Στο κατω κατω σιγα μη με θυμοταν με μια φορα που εχω παει.Και ουτε της ζητησα ακαποτο στο σαλονι.Ασε που στο σαλονι δεν ηταν κανενας αλλος.Και τελος δεν στραβωσε καθολου αλλα απεναντιας ηταν πολυ ευδιαθετη και περασαμε καλα.Μαλλον για αλλον σου ειπε.
 

Επισκέπτης
Γενικά όσοι ψάχνουν την Λολίτα,εθεάθει χτες στο Αγ.Πέτρου το βράδυ,εκεί ήταν και ένας τελειωμένος που τον έκραζε η τσατσά γιατί κατούρησε μέσα στο δωμάτιο μάλλον.Ήταν και ένας κινέζος πατσαβούρης ο οποίος μόλις την είδε έκανε μια περίεργη κίνηση με το χέρι του σαν σήμα νίκης και πέρασε να την πηδήξει.Η κοπέλα φαινόταν σέξι,αδύνατη και τελείως άβυζη.Η Αντέλλα απο Φωκαιάς 25β σταμάτησε να δουλεύει και έφυγε για Ιταλία.Κρίμα γιατί είχα φαεί κόλημα μαζί της,αν και ψυχρή γκόμενα την είχα γαμήσει 29 φορές μετρημένες.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Γενικά όσοι ψάχνουν την Λολίτα,εθεάθει χτες στο Αγ.Πέτρου το βράδυ,εκεί ήταν και ένας τελειωμένος που τον έκραζε η τσατσά γιατί κατούρησε μέσα στο δωμάτιο μάλλον.Ήταν και ένας κινέζος πατσαβούρης ο οποίος μόλις την είδε έκανε μια περίεργη κίνηση με το χέρι του σαν σήμα νίκης και πέρασε να την πηδήξει.Η κοπέλα φαινόταν σέξι,αδύνατη και τελείως άβυζη.

:jerking: :jerking:

Δεν θα έχω δεύτερη συνάντηση μαζί της...Την έβαλαν βράδυ να μαζεύει τα απολειφάδια που ξενυχτούν;Κρίμα...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Γενικά όσοι ψάχνουν την Λολίτα,εθεάθει χτες στο Αγ.Πέτρου το βράδυ,εκεί ήταν και ένας τελειωμένος που τον έκραζε η τσατσά γιατί κατούρησε μέσα στο δωμάτιο μάλλον.Ήταν και ένας κινέζος πατσαβούρης ο οποίος μόλις την είδε έκανε μια περίεργη κίνηση με το χέρι του σαν σήμα νίκης και πέρασε να την πηδήξει.Η κοπέλα φαινόταν σέξι,αδύνατη και τελείως άβυζη.Η Αντέλλα απο Φωκαιάς 25β σταμάτησε να δουλεύει και έφυγε για Ιταλία.Κρίμα γιατί είχα φαεί κόλημα μαζί της,αν και ψυχρή γκόμενα την είχα γαμήσει 29 φορές μετρημένες.

Βράδυ μετά τις 12.00 μιλάς αρχοντικέ Γέροντα Τάκιε ? Respect !
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γενικά όσοι ψάχνουν την Λολίτα,εθεάθει χτες στο Αγ.Πέτρου το βράδυ,εκεί ήταν και ένας τελειωμένος που τον έκραζε η τσατσά γιατί κατούρησε μέσα στο δωμάτιο μάλλον.Ήταν και ένας κινέζος πατσαβούρης ο οποίος μόλις την είδε έκανε μια περίεργη κίνηση με το χέρι του σαν σήμα νίκης και πέρασε να την πηδήξει.Η κοπέλα φαινόταν σέξι,αδύνατη και τελείως άβυζη.Η Αντέλλα απο Φωκαιάς 25β σταμάτησε να δουλεύει και έφυγε για Ιταλία.Κρίμα γιατί είχα φαεί κόλημα μαζί της,αν και ψυχρή γκόμενα την είχα γαμήσει 29 φορές μετρημένες.
σωστος,ηταν χτες στο σπιτι αυτο η ουκρανεζα λολιτα
την εντοπισα κατα τις 3 το βραδυ οπου υπηρχε ησυχια
μετα πηγα για σαντουιτς πιο πανω :2funny:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
σωστος,ηταν χτες στο σπιτι αυτο η ουκρανεζα λολιτα
την εντοπισα κατα τις 3 το βραδυ οπου υπηρχε ησυχια
μετα πηγα για σαντουιτς πιο πανω :2funny:

Δικέ Μου !!! ...ΠΣΣΣ !!! δώσε και ενημέρωση λέμε, Respect.

Υ.Γ. Το 'πήρες' το μωράκι βρε ?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom