Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 261 άτομα (27 μέλη και 234 επισκέπτες)

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
μεταμεσονυκτια βαρδια στο μεταξουργειο ..αρκετα σπιτια ανοιχτα, μετρια κινηση και το επιπεδο κατω του μετριου δυστυχως ...θα σταθω ομως μονο σε μια κοπελα... την ριτα απο κολωνου 27 στο ισογειο ...πολυ δυνατο μουνι για το μεταξουργειο με σωματαρα κωλαρα ξανθο μαλλι εκφυλο προσωπο με γυαλια καθηγητριας  :-*  :tits2: 15 ευρω ... απλο προγραμμα και ανακοινωθηκε οτι παιρνει μονο ελληνες ....δεν περασα στο δωματιο γιατι παντα θεωρουσα οτι τα 15 εινια πολλα για μεταξουργειο αλλα ισως με αυτην την κοπελα αναθεωρησω ...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Παίδες έχετε παρατηρήσει ότι σε όλα τα δωμάτια και των 190 μπουρδέλων(περίπου) που υπάρχουν στο κέντρο της Αθήνας δεν υπάρχει ΡΟΛΟΪ ΤΟΙΧΟΥ?????

:think:

Όντως... Πάντως ο χρόνος παραμονής στο δωμάτιο στα σπίτια στη Φυλής τουλάχιστον που έχω πάει κάποιες φορές τώρα τελευταία έχει ελαττωθεί αισθητά, δεν είναι η ιδέα μας αλλά μια πραγματικότητα, εγώ που απείχα κάμποσο καιρό απ' τα μπουρδέλα και επανήλθα (μερικώς) τώρα το καταλαβαίνω
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Παίδες έχεται παρατηρήσει ότι σε όλα τα δωμάτια και των 190 μπουρδέλων(περίπου) που υπάρχουν στο κέντρο της Αθήνας δεν έχουν 'ΡΟΛΟΙ ΤΟΙΧΟΥ'?????

:think:

Σε καμιά εργασία με παροχή υπηρεσιών δεν υπάρχουν ρολόγια. Δεν πουλάνε αλλά παρεχουν. Εξαιρούνται τα κομμωτήρια επειδή πάνε σχεδόν μόνο γυναίκες (για να μην τσακώνονται στα ραντεβού τους).


μεταμεσονυκτια βαρδια στο μεταξουργειο ..αρκετα σπιτια ανοιχτα, μετρια κινηση και το επιπεδο κατω του μετριου δυστυχως ...θα σταθω ομως μονο σε μια κοπελα... την ριτα απο κολωνου 27 στο ισογειο ...πολυ δυνατο μουνι για το μεταξουργειο με σωματαρα κωλαρα ξανθο μαλλι εκφυλο προσωπο με γυαλια καθηγητριας  :-*  :tits2: 15 ευρω ... απλο προγραμμα και ανακοινωθηκε οτι παιρνει μονο ελληνες ....δεν περασα στο δωματιο γιατι παντα θεωρουσα οτι τα 15 εινια πολλα για μεταξουργειο αλλα ισως με αυτην την κοπελα αναθεωρησω ...

Πολύ καλή για την περιοχή αλλά δυστυχώς απλό πρόγραμμα. Πολύ εύστοχη παρατήρηση για το πώς και είναι εκεί!!! Εγώ ας πούμε την φαντασιωνομαι ως αφεντικίνα.
Έτσι αποδίδω στο 100%.
Αν τυχόν την βρεις στο Κεραμικού 15 όροφο, είναι πιο ήσυχο σπίτι. Βράδυ μόνο.




 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κι επειδή ανεφερα το Κεραμικού 15 όροφο, θα ήθελα να σημειώσω ότι παλιότερα εκεί υπήρχε φοβερή συννενόηση με ορισμένες όπου γαμιόμασταν τα μεσημέρια πάνω στο πλυντήριο που έχουν στο μπαλκόνι με θεα
την οικοδομή.
Για να μην πω ότι έχει τύχει να πιαστούν δύο δωμάτια και να σκάει η δεύτερη
από το αλλο μεσω της μπαλκονόπορτας
και να γίνεται χαμός. Τότε ναι...

Αλλά αυτά για να τα κάνεις πρέπει να μπορείς και να τα υποστηρίξεις.

Όλο τα ίδια θα κάνουμε;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα ήθελα να αναφερθώ σε μια καινούργια κοπέλα που ήρθε πρόσφατα και έγραψα προχτές για την Μιλφ με το παράξενο όνομα Ανφισα στο Έλλης 3 περασα χτες και την είδα.

Πριν πω για την κοπέλα ήθελα να μιλήσω για την τρισαθλια κακοηθεστατη αντιπαθής τσατσά που δουλεύει το απόγευμα στο μαγαζί και φυσικά δεν έχει καμία σχέση με την ευγενεστατη κυρία με τα μακριά μαλλιά που είναι συνήθως πρωί έτσι πάω το απόγευμα και ήταν αυτό το όρθιο ζώο η ξανθιά με το κοντοκουρεμένο αγοριστικο μαλλί παναθεματη πρόκειται για πρώην εκδιδόμενη με απόλυτη αποτυχια σε όποιο μαγαζί πέρασε θυμάμαι παλιά δούλευε Σερβίων 26 σε ένα ιστορικό στούντιο που έκλεισε το μαγαζί της θρυλικής Λανας καλή της ώρας που έφυγε και γύρισε Ρωσσια έτσι λοιπόν το ζώων χτες που πέρασα από Έλλης 3 μου μίλησε πολύ περίεργα σε στυλ τι θες τώρα που ήρθες μάλιστα μου λέει αφού μου έδειξε την κοπέλα εντάξει τελειώσαμε λες και θα την έβαζα να σκάψει δεν γαμιεται η ηλίθια και την λέω κακοηθεστατη γιατί μάλλον θυμάται από παλιά που της είχα πει ότι δεν μου αρέσει καθόλου ούτε τσάμπα δεν περνάω τόσα χρόνια πέρασαν και ακόμα θυμάται άντε να χαθεί τέλος πάντων.

Τώρα όσον αφορά την κοπέλα Ανφισα κανονικό καλό σώμα Μιλφ ηλικία 45 φεύγα καστανοξανθα μαλλιά μαζεμένη και αμήχανη λίγο στο σαλόνι  δεν με άφησε αδιάφορο αλλά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο μπορεί και να δοκιμάσω ελπίζω μόνο να μην δω πάλι μπροστά μου την μαλακισμενη τσατσά
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Τα 20 ευρώ είναι πολλά λεφτά για 10 λεπτά σε μπουρδέλο!!! :headbang:

Σε 10' λεπτά δεν προλαβαίνεις να κάνεις τίποτα με την κοπέλα...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞ ΑΥΤΟ.....ΕΛΕΟΣΣΣΣ ΡΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΑΑΑΑΑΑ...ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ→'ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΣΑΔΙΣΤΙΚΗ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ'.

ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕΞ...


ΥΓ: Το σωστό,το δίκαιο και το τίμιο είναι:

20 ευρώ = 20' λεπτά στο δωμάτιο!!! :woldman:

ΤΕΛΟΣ.

Νομίζω ότι 20 ευρώ για 15 λεπτά στη Φυλής και πέριξ είναι αρκετά για όλους. Ο πελάτης προλαβαίνει να καυλώσει και να χύσει σαν άνθρωπος ενώ η πουτάνα αν είναι καλή και ωραία θα τσεπώνει 40 ευρώ την ώρα, δηλαδή 300 ευρώ μεροκάματο (7.000 ευρώ το μήνα) ενώ οι ιδιοκτήτες και οι τσατσές πάνω από 3.000 ευρώ το μήνα έκαστος αν δεν υπήρχαν οι νταβατζήδες!

Είναι πολλά τα λεφτά!
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Χθες αργά το απόγευμα κατά τις 8 μπήκα στο Βέργας 3 το δεξί και πέτυχα μια νεαρά γύρω στα 23 με 25, την Σοφία. Στο σαλόνι μου φάνηκε πιο τούμπανο, αλλά από κοντά την σύγκρινα άνετα με κάποιες καλές του Μεταξουργείου. Από εμφάνιση έχει τα πιασήματα της, τα βυζιά της είναι μικρού μεγέθους, ο κώλος δεν έχει κάτι το αξιοσημείωτο και το πρόσωπο είναι καλούτσικο αλλά όχι αξέχαστο. Στο δωμάτιο κάνει προκαταρκτικά και αυτό που αξίζει σίγουρα είναι η πολύ καλή ακάποτη πίπα της. Στην πίπα κάνει αρκετά παιχνίδια και γλύφει και αρχιδάκια. Στις προσπάθειες για φιλιά στο στόμα μόνο λίγα πεταχτά δέχεται. Από συμμετοχή στις στάσεις είχε καλή αλλά άφηνε μια γεύση τυπικότητας. Μέτρια κατάθεση θα έλεγα χωρίς να μένει σκέψη για επανάληψη.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα ήθελα να αναφερθώ σε μια καινούργια κοπέλα που ήρθε πρόσφατα και έγραψα προχτές για την Μιλφ με το παράξενο όνομα Ανφισα στο Έλλης 3 περασα χτες και την είδα.

Πριν πω για την κοπέλα ήθελα να μιλήσω για την τρισαθλια κακοηθεστατη αντιπαθής τσατσά που δουλεύει το απόγευμα στο μαγαζί και φυσικά δεν έχει καμία σχέση με την ευγενεστατη κυρία με τα μακριά μαλλιά που είναι συνήθως πρωί έτσι πάω το απόγευμα και ήταν αυτό το όρθιο ζώο η ξανθιά με το κοντοκουρεμένο αγοριστικο μαλλί παναθεματη πρόκειται για πρώην εκδιδόμενη με απόλυτη αποτυχια σε όποιο μαγαζί πέρασε θυμάμαι παλιά δούλευε Σερβίων 26 σε ένα ιστορικό στούντιο που έκλεισε το μαγαζί της θρυλικής Λανας καλή της ώρας που έφυγε και γύρισε Ρωσσια έτσι λοιπόν το ζώων χτες που πέρασα από Έλλης 3 μου μίλησε πολύ περίεργα σε στυλ τι θες τώρα που ήρθες μάλιστα μου λέει αφού μου έδειξε την κοπέλα εντάξει τελειώσαμε λες και θα την έβαζα να σκάψει δεν γαμιεται η ηλίθια και την λέω κακοηθεστατη γιατί μάλλον θυμάται από παλιά που της είχα πει ότι δεν μου αρέσει καθόλου ούτε τσάμπα δεν περνάω τόσα χρόνια πέρασαν και ακόμα θυμάται άντε να χαθεί τέλος πάντων.

Τώρα όσον αφορά την κοπέλα Ανφισα κανονικό καλό σώμα Μιλφ ηλικία 45 φεύγα καστανοξανθα μαλλιά μαζεμένη και αμήχανη λίγο στο σαλόνι  δεν με άφησε αδιάφορο αλλά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο μπορεί και να δοκιμάσω ελπίζω μόνο να μην δω πάλι μπροστά μου την μαλακισμενη τσατσά

Είδες.. της έχει μείνει ψυχικό τραύμα  η δήλωσή σου πως ΔΕΝ την παίρνεις ούτε με σακούλα.. που θα την συντροφεύει μέχρι τέλους...
  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μύστες έχει πετύχει κανείς πουθενά τη πιτσιρίκα θωρηκτό Νάνσυ που μέχρι πριν κάνα μήνα ήταν στα βέργας 3?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Για τους χυστες του Μεταξουργείου, η γκράνυ Αντριάννα εμφανίζεται ακόμα;
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
[move]ΠΡΟΣΟΧΗ: Η ΛΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΛΑΡΑΑΑΑ → ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ ΤΥΠΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟΥ ΣΕΞ → ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΚΑΠΟΤΑ → ΔΕΝ ΦΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ → ΔΕΝ ΓΛΥΦΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ → ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ → ΕΧΕΙ ΜΟΥΝΙ ΠΗΓΑΔΙ...ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΙΣΘΗΣΗ!!![/move]

την εχεις παρει παιχτη ?
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
361
Like
40
Πόντοι
1
Ρε μαγκες την Φωτεινη γκμωχ την εχει πετυχει κανεις που χαθηκε...εκανε κατι κολπα ακροβατικα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Αννούλα απο φωκαίας24 2ηκαι3η βαρδεια....μας αφήνει για την μαμα Ρωσία και θα γυρισει ξανα Φεβρουάριο με τα λεγόμενα της τσατσας και της ιδιας. Χασαμε το καλύτερο κορίτσι...σε υπηρεσιες και συμπεριφορας. :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

CrazyWatermelon

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
0
Είχε ρωτήσει και κάποιος άλλος.. Η Γιασμιν στο Φωκαίας 25 κάτω δεν δουλεύει πια;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Στην Ιάσωνος με το που είχε αρχίσει να νυχτώνει με ρωτάει ένας μπάρμπας πάκις, στην ηλικία μου, κοντά στα 50, άμα ξέρω κάνα φαρμακείο. Δεν θυμόμουν άμα χαμηλά στην Ιάσωνος ήταν ακόμα ανοιχτό ένα που παλιότερα έπαιρνα σιάλις, αλλά τον έστειλα εκεί. Μετά με ξαναπέτυχε, ρώταγε αν είμαι Έλληνας κι έλεγε ότι του άρεσε το σκουλαρίκι μου. Να με πέρασε για πούστη ο καριόλης;  :think: Τεσπά. Ψιλοχάλια η φάση, τρία πράγματα να επισημάνω: Στα καινούργια της Ιάσωνος 44, στο ισόγειο, μια κοντούλα τσαχπίνα είναι φιλότιμη, εν αντιθέσει με μια κοντούλα, τσαχπίνα, με λίγα πιασιματάκια στα Ιάσωνος 10 πάνω και κάτω.

Τελευταία στάση στο Ιάσωνος Γ, η τσατσά είπε μια κουβέντα μόνο: Ελένη 21 χρονών. Στο μεταξύ κατουριόμουνα. Άκουγα και κάτι βαριές φωνές από μέσα και λέω καμιά χοντρή θα είναι. Και εμφανίζεται ένα στυλιάρι, ξανθό, κοντά στο 1,70. Όμορφη κοπελίτσα για τα δεδομένα της Ιάσωνος και στο δωμάτιο ακόμα καλύτερη. Έλεγε ότι είναι κουρασμένη από τα 20-30 δωμάτια που κάνει στη βάρδια της, ότι ευτυχώς που οι πάκις πιστονιάζουνε κάνα δίλεπτο και χύνουνε, ενώ συστήθηκε ως Ρωσιδούλα με 8 μήνες στην Ελλάδα. Χαλαρή φάση μέσα, χωρίς βιασύνες, θερμή στο σεξ, γλωσσόφιλα απέφυγε, πίπα με καπότα, πατούσες καθαρές που με άφησε να της κολλήσω στη μάπα μου να ανασάνω σαν άνθρωπος  :humpleg:, γενικώς μου άρεσε. Τώρα περιμένω να δω τι θα γίνει με το στοίχημα, μπας και γαμήσω καμιά μέρα στο σπίτι με την ησυχία μου  :S
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
γεια χαρα μαγκες και ελπιζω ολα καλα.

στο 67 οροφο η μαρια μελαχρινη πλεον
εδω εγινε η πρωτη καταθεση η οποια στο συνολο ηταν μετριοτατη αν και το σαλοναρισμα το εχει και σε πειθει να περασεις.
να πω οτι οταν ηταν ξανθια και δουλευε στη φιλιππιδου κατω δε μου αρεσε καθολου. ηταν και λιγο chubby. τωρα με την αλλαγη ειναι πιο sexy και ελαφρως αδυνατισμενη, με λιγα λογια σε πειθει η εικονα και μπαινεις.
στα ενδοτερα, καλη πιπα αλλα μεχρι εκει αν και δεν της το'χα. στον αγωνα ρεταρει (σε μενα τουλαχιστον). ποτε δε βρηκαμε τον αναλογο συγχρονισμο στο in-out.
μη οχι ετσι ποναω, οχι αλλιως δε με βολευει, οχι ετσι γιατι εμενα τωρα δε βολευει, αχ γιατι σου επεσε...
γενικως τραγωδια το μαρακι και μετα τη σημερινη 2η φορα, δεν ταιριαζουμε φαινεται και δε θα ξαναπαω εννοειται.
για να καταλαβετε την πρωτη δεν καταφερα να χυσω με την καμια μετα απο 15+ λεπτα μεσα, αλλα της εδωσα μια 2η ευκαιρια γιατι το παλεψε και δεν ηταν φολα ολκης, σημερα.
συνεχιζω....
Η Μαρία είναι στανταράκι μου από όταν είχε έρθει Φυλής (Φωκαίας 27 για την ακρίβεια), και έχω να δηλώσω ότι έχει το καλό (και κακό) ότι δεν είναι επαγγελματίας. Αν της αρέσει η φάση θα γαμηθεί απίστευτα και πολύ άγρια, αν δεν είναι σε φάση, πάλι θα προσπαθήσει να σε ικανοποιήσει αλλά δεν θα τις βγαίνει με τίποτα.
Ακόμα θυμάμαι ένα γαμήσι που είχαμε κάνει στο Φιλιπίδου 11 με άπειρο ξύλο που το ζητούσε σαν τρελή και δεν με άφηνε να φύγω αν δεν την χύσω ολόκληρη. Αλλά έχω φάει και ξενέρες απίστευτες. Όμως είναι ωραίο τυπάκι και την γουστάρω.

στο 11 οροφο η τζοαννα (no further comments #2).
Απίστευτη πίπα!!

στη φωκαιας.
στο 25 κατω η τζανινα που σε σχεση με την πρωτη πρωτη φορα που την ειχα δει (φιλιππιδου 17 οροφο) και ελεγα οτι θα περασω την επομενη για να τη δοκιμασω, με χαλασε ετσι οπως ηταν και εκανα μεταβολη.
μπορει ισως στο κοντινο μελλον και αυτη αμα κανει καμια αλλαγη της προκοπης.
ΜΑΚΡΙΑ!!! ΦΟΛΑΡΑ!!!

στο 27 οροφο η ναταλια.
εδω εγινε η 2η καταθεση που παιχτηκε γαμησαρα με την τυπισσα.
καταρχην ειναι μεγαλη καυλα σαν παρουσια παρολο που εχει παρει λιγο σε σχεση που την ειχα γαμησει την πρωτη φορα πριν καιρο στο 27 μεση. και εκει ειχαμε ριξει τρελο γαμησι.
και παλι λοιπον γαμησαρα με γλωσσοφυλα και γενικως φιλια στο στομα, χαμουρεμα απο την αρχη στην εισοδο, πιπα φοβερη χωρις καποτα εννοειται γιατι το ΚΑΡΑΕΧΕΙ.
sex σε 2 στασεις, 1η σε cow στην οποια μου εχει πιασει τα χερια στο κρεβατι, εχει παρει τον ελεγχο αυτη και καλα, να παιζει μπαλα οπως γουσταρει με τρελα κουνηματα πανω-κατω και τριψηματα, με αποτελεσμα να χυσει πρωτη φορα και να μου λεει oh my god.
2η σταση ορθιος εγω να την εχω στα 4, οπου να δινω πονο τρελο, να τη χαιδευω στην πλατη, να τη φιλαω  σε πλάτη, αυτια, στομα και μαγουλα και να παιζει το μουνι της αυτη σε συνδιασμο με μενα με αποτελεσμα να χυσει και 2η φορα. να της παιζω το μουνι και εγω ταυτοχρονα οπως τη γαμαω και τρελενεται η τυπισσα με αποτελεσμα να καυλωσω στο full και να χυσουμε μαζι (απ'οτι καταλαβα).
στο τελος να μου λεει thank you και thank you. γλωσσοφυλο και byesss, c u again next time babe !!!
στα standards μου και αυτη εννοειται.
Η γυναίκα έχει κάτι το καβλωτικό, δεν ξέρω τι είναι αυτό αλλά με καβλώνει απίστευτα και αυτή δεν είναι επαγγελματίας και το γαμήσι είναι "σπιτικό" και επιπλέον έχει απίστευτο βλέμα και έκφραση προσώπου.
Και επιπλέον στο τσιμπούκι κάνει κάτι απλό που δεν κάνουν οι άλλες όμως, σφίγει με τη γλώσσα της τον πούτσο με αποτέλεσμα να νιώθεις απίστευτα την αίσθηση της γλώσσας της στο πουτσοκέφαλο.

Με κόκκινο κάποια σχόλια που έκανα στην πολύ ωραία ενημέρωση του συναγωνιστή.

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν έχει περάσει κανείς με την Έμιλυ από Φιλιπίδου 11πάνω γιατί κάτι μου κάνει σαν εμφάνιση αλλά φοβάμαι την φόλαρα.

Τέλος θέλω να αναφέρω ότι οι τσατσάδες υποβαθμίζουν το προϊόν, βγαίνουν μεσ την ξυνίλα δεν λένε ακριβώς τι πρόγραμμα κάνει η κοπέλα και αν δεν μπεις βλέπεις την ξενέρα στο βλέμα τους (αν δεν σου κάνουν και κάποιο ηλίθιο σχόλιο) ΗΜΑΡΤΟΝ δεν υπάρχει σε άλλο επάγγελμα πωλητής που να περιμένει να πουλήσει όντας εντελώς αγενής.
και κλείνω λέγοντας ότι τα προγράμματα έιναι:
1) Απλό (ολες οι στάσεις με καπότα)
2) Κωλαράκι (ολες οι στάσεις με καπότα και κωλαράκι)
3) 69 (ολες οι στάσεις με καπότα και 69)
4) Ελευθερο στοματικό (ολες οι στάσεις με καπότα εκτός από την πίπα)
5) Ελεύθερο τελειωτικό (ολες οι στάσεις με καπότα εκτός από την πίπα που αν θές τελειώνεις και στο στόμα της κοπέλας)
6) Συνδιασμοί των παραπάνω (π.χ. Κωλαράκι και 69 κτλ)
7) ΦΟΥΛ (ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ)

τα φουλ που λένε στο σαλόνι για να ψαρώσουμε είναι φθηνό μαρκετίστικο κολπάκι που ουσιαστικά απαξιώνει το προιόν καθώς είναι τόσο εμφανής παπάτζα που εκνευρίζει.
Λες και δεν ξέρουμε ότι αν η κοπέλα κάνει πραγματικό φούλ θα μας τις λέγανε τις παροχές μια μια δίνοντας έμφαση ώστε να μας ψήσουν να περάσουμε.

[move]δεν νοείται φουλ πρόγραμμα που δεν περιλαμβάνει όλες τις στάσεις, 69, κωλαράκι, ελεύθερο στοματικο τελειωτικό[/move]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom