Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 207 άτομα (21 μέλη και 186 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
:takethis: :takethis: :takethis:

Ξεστραγγισμα αρχιδιων στα εγκατα του μουνοτρυπιδιου της Ναταλυ απο Ιασονος 20 ισογειο 2η βαρδυα :takethis:
Ρουμανα γυρω στα 25-28,ομορφουλα,πρωην πλεον σκινυ,τιμιο γαμησι και πολυ ευγενικη,παλαιμαχη ανακουφιστρια στο Μεταξι  :pipa2:

Λετε να περασε πλυστικο του δημου Αθηναιων απο την Ιασονος :think:
Παλια στο Τεξας αυτα :zombie:

Ειναι απλα το αυτοσχεδιο ποτιστικο συστημα εκδιωξης των τοξικοεξαρτηματων εξω απο το μπουρδελο που ανοιγει χειροκινητα κατω απο τον νιπτηρα οταν μαζευονται στην εισοδο :huh:
Αθανατη καλτιλα στο Μεταξι :wanker:

:S :S :S
 

Συνημμένα

  • WP_20191023_18_03_35_Pro.jpg
    WP_20191023_18_03_35_Pro.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 34

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Παιδια καμια προταση για κοπελα που δινει κωλο εαν γινεται σε κατι πετιτ δεν μου αρεσουν οι νταρντανες μπαμπατσικες η οπως αλλιως τις λεμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Ludwig13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
49
Κριτικές
10
Like
411
Πόντοι
290
καμια προταση 3η βαρδια φυλης?
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Στην μοντέλο αλυσίδα οπότε ρωτήσω για Τζέσικα και την κοντή την αλινα η υπηρεσίες κάνουν σαν να τους έβρισα οικογένειες σε αντίδραση, γιατί άραγε? Δεν είναι και δεν πρόκειται να ξανάρθουν μου λένε με αυστηρό τόνο, με την μια από της 3 πήγα να τσακωθω κιόλας, αλλά λέω άστο, κρίμα και είχα αρχησει να είμαι σταθερός σε αυτές
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τρίτη βάρδια Μεταξουργείο στα γρήγορα λόγω εξουθένωσης...

Κολωνού 48 νέο Νατάσα, η γνωστή ψηλή. Απορώ πως αντέχει τόση δουλειά.
Ελ.στοματικό.

Κολωνού 53 Φωτεινή ξανθιά νταρντάνα βλαχοπούλα με ελ.στοματικό.

Μεγαλέξανδρου 28 κουρτινάτο Ναταλύ η όμορφη ζουμερή καστανή
από το διπλανό 28 με...ελ.στοματικό. Σέξυ πρόσωπο.

Κολωνού 15 αριστερό καινούργιο Καρίνα η ζουμερή καστανή φόλα με απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27 ισόγειο Ρίτα η θηλυκότατη μουνάρα με τα σούπερ καπούλια.
Απλό πρόγραμμα. Κώλος αχλαδάτος μεσογειακός. Όπως και γράφτηκε από τον dimi7064i στα 15 ευρώ.

Ιάσωνος46 Κρυσταλλία το έκφυλο καστανό γιουβαρλάκι με ελ.στοματικό.

Ιάσωνος 46 όροφος Βασιλική ξανθιά με ελ.στοματικό και Άντζελα η μελαχρινή άσχημη τζιλφ
με...ελεύθερο στοματικό.

Ιάσωνος 44 νέο μεσαίο Ντόνα η έκφυλη μελαχρινή αλλά και άκωλη από Μεγαλέξανδρου 25
με φουλ (στα ψέμματα) παρέα με την μελαχρινή τάπα Μπιάνκα την υπερξεπέτα με απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 2 όροφος Γιασμήν ξανθιά προτζιλφ με ελ.στοματικό.

Ιάσωνος 2 ισόγειο η γνωστή ξανθιά Τζοάννα από Τροφωνίου με ελ.στοματικό.

Ιάσωνος 1 δεξί Ελένη η ξανθιά χονδρή γνωστή από Κολωνού 47 όροφο με ελ.στοματικό.

Μεγαλέξανδρου 28 υπόγειο Σοφία η ξανθιά μιλφ με ελ.στοματικό.

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
Ρε μαγκες την Φωτεινη γκμωχ την εχει πετυχει κανεις που χαθηκε...εκανε κατι κολπα ακροβατικα...
όταν πρωτοξεκίνησε την καριέρα της έκανε και ρουφακωλάδες, μετά το έριξε στις γυμναστικές επιδείξεις, την είδε ενόργανη  :cheesy:
 

ChocoGun47

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
60
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες καμια προταση για πρωινο ξεμπουκωμα?? Ευχαριστωω
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.369
Πόντοι
41.447

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Στην μοντέλο αλυσίδα οπότε ρωτήσω για Τζέσικα και την κοντή την αλινα η υπηρεσίες κάνουν σαν να τους έβρισα οικογένειες σε αντίδραση, γιατί άραγε? Δεν είναι και δεν πρόκειται να ξανάρθουν μου λένε με αυστηρό τόνο, με την μια από της 3 πήγα να τσακωθω κιόλας, αλλά λέω άστο, κρίμα και είχα αρχησει να είμαι σταθερός σε αυτές

για τη τζεσικα, αν και φοβερο μουνακι, στα παπαρια μας...αλλα για το αλινακι, μεγαλο κριμα. φοβερη στο service, εχω κανει τρελα γαμησια μαζι της.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Στην μοντέλο αλυσίδα οπότε ρωτήσω για Τζέσικα και την κοντή την αλινα η υπηρεσίες κάνουν σαν να τους έβρισα οικογένειες σε αντίδραση, γιατί άραγε? Δεν είναι και δεν πρόκειται να ξανάρθουν μου λένε με αυστηρό τόνο, με την μια από της 3 πήγα να τσακωθω κιόλας, αλλά λέω άστο, κρίμα και είχα αρχησει να είμαι σταθερός σε αυτές
Μάλλον είναι αυτές που κάνανε την καταγγελία, εξ ου και η αντίδραση. ;)
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μάλλον είναι αυτές που κάνανε την καταγγελία, εξ ου και η αντίδραση. ;)

Ε,λογικό ακούγεται..
Και ένα Χωματιανού 11Α που είναι της λεγόμενης ΄΄Μοντελοαλυσίδας΄΄ - ενώ ήθελα να πάω στο 11Β και ΟΧΙ στο 11Α - είχε ένα χαρτί από την αστυνομία τη Δευτέρα που έγραφε ότι το συγκεκριμένο μπουρδέλο σφραγίστηκε ως παράνομο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Morata

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, καμία καλή πρόταση από φυλής η Μεταξουργείο για παρτουζα με το φιλαράκι μου? Ευχαριστώ!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Στην Ιάσωνος με το που είχε αρχίσει να νυχτώνει με ρωτάει ένας μπάρμπας πάκις, στην ηλικία μου, κοντά στα 50, άμα ξέρω κάνα φαρμακείο. Δεν θυμόμουν άμα χαμηλά στην Ιάσωνος ήταν ακόμα ανοιχτό ένα που παλιότερα έπαιρνα σιάλις, αλλά τον έστειλα εκεί. Μετά με ξαναπέτυχε, ρώταγε αν είμαι Έλληνας κι έλεγε ότι του άρεσε το σκουλαρίκι μου. Να με πέρασε για πούστη ο καριόλης;  :think: Τεσπά. Ψιλοχάλια η φάση, τρία πράγματα να επισημάνω: Στα καινούργια της Ιάσωνος 44, στο ισόγειο, μια κοντούλα τσαχπίνα είναι φιλότιμη, εν αντιθέσει με μια κοντούλα, τσαχπίνα, με λίγα πιασιματάκια στα Ιάσωνος 10 πάνω και κάτω.

Τελευταία στάση στο Ιάσωνος Γ, η τσατσά είπε μια κουβέντα μόνο: Ελένη 21 χρονών. Στο μεταξύ κατουριόμουνα. Άκουγα και κάτι βαριές φωνές από μέσα και λέω καμιά χοντρή θα είναι. Και εμφανίζεται ένα στυλιάρι, ξανθό, κοντά στο 1,70. Όμορφη κοπελίτσα για τα δεδομένα της Ιάσωνος και στο δωμάτιο ακόμα καλύτερη. Έλεγε ότι είναι κουρασμένη από τα 20-30 δωμάτια που κάνει στη βάρδια της, ότι ευτυχώς που οι πάκις πιστονιάζουνε κάνα δίλεπτο και χύνουνε, ενώ συστήθηκε ως Ρωσιδούλα με 8 μήνες στην Ελλάδα. Χαλαρή φάση μέσα, χωρίς βιασύνες, θερμή στο σεξ, γλωσσόφιλα απέφυγε, πίπα με καπότα, πατούσες καθαρές που με άφησε να της κολλήσω στη μάπα μου να ανασάνω σαν άνθρωπος  :humpleg:, γενικώς μου άρεσε. Τώρα περιμένω να δω τι θα γίνει με το στοίχημα, μπας και γαμήσω καμιά μέρα στο σπίτι με την ησυχία μου  :S

:hi:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τρίτη βάρδια Μεταξουργείο στα γρήγορα λόγω εξουθένωσης...

Κολωνού 48 νέο Νατάσα, η γνωστή ψηλή. Απορώ πως αντέχει τόση δουλειά.
Ελ.στοματικό.
Καλησπέρα και αυτή πλέον είναι πολύ πεσμένη ξεζουμισμενη γυναίκα δεν τραβάει άλλο όπως παλιοτερα λογικό είναι από της 5απογευμα μεχρι 8πρωι 15 ώρες δεν μπορεί να περιμένει κανείς τίποτα απλά σε σχέση με την πλειοψηφία είναι σχετικά καλή.
Γενικότερα η κατάσταση στην πιάτσα δεν αλλάζει ούτε σε παρουσίες δεν ανανεώνεται τίποτα και πουθενά το πιο χειρότερο όμως είναι η μέγιστη κοροϊδία με το κόστος 20€ο και το χρόνο είναι ουτε10λεπτα δεν κάθεται καμία κοπέλα στο δωμάτιο.
Αποτέλεσμα τα στούντιο κρατιούνται ανοικτά και δουλεύουν με σταθερή πελατεία που δεν πατάει ποτέ πια Φυλής όσο περνάει ο καιρός και έρχονται όλο και περισσότεροι πρόσφυγες  Μουσουλμάνοι από τα νησιά στην Αθήνα και εγκαθίσταται στο κέντρο αυτοί θα είναι οι πελάτες οπότε ούτε υπηρεσίες ούτε χρόνος ούτε τίποτα θα βελτιωθεί
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom