Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (47 μέλη και 283 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Άλλη μια φορά με Τζούλια από Κων/πόλεως 166, άλλη μια φορά πολύ καλά, δεν χρειάζεται κριτική κτλ και πουτανοday τέλος!
 

maestro3000

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Το καταλαβα συναγωνιστη έτσι το εγραψα για το fun  :cheesy:  της υπόθεσεως.Χωρις παρεξηγηση ε?  :hi:
για να λεμε τα πραγματα..με το ονομα τους..το τραγουδι ειναι δικο του..του παριου δηλαδη..και στιχοι..και μουσικη..πρωτη ερμηνεια βεβαια..μακης..απο εναν μαεστρο...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
εχουμε κανενα νεο απο το μετωπο ;
Γεια χαρά όχι κανένα νέο το μόνο που έμαθα και φυσικά δεν αποτελεί έκπληξη Διδυμου 27 όπως με ενημέρωσε φίλος πήγε πέρασε δωμάτιο και αφού ξαμπλωσε σε κηλίδες πάνω σε χυμένα σεντόνια πήρε τα λεφτά του πίσω και έφυγε Αγανακτισμένος λέγοντας μου πως δεν θα ξαναπατήσει ποτέ του στα μπουρδέλα.
Κατά τα άλλα η τιμή μένει στο20€ο χαλιά μαυρα.
Έχω μια ιδέα και σας προτείνω να έχετε μαζί  σας ένα σπρέι με μαύρο χρώμα και όταν βλέπετε χυμένα σεντόνια να μαρκάρετε με μπογιά τα λερωμένα σημεία αηδιαστικά σκηνικά...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
για να λεμε τα πραγματα..με το ονομα τους..το τραγουδι ειναι δικο του..του παριου δηλαδη..και στιχοι..και μουσικη..πρωτη ερμηνεια βεβαια..μακης..απο εναν μαεστρο...
:respect: Μαέστρο

:hi:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γεια χαρά όχι κανένα νέο το μόνο που έμαθα και φυσικά δεν αποτελεί έκπληξη Διδυμου 27 όπως με ενημέρωσε φίλος πήγε πέρασε δωμάτιο και αφού ξαμπλωσε σε κηλίδες πάνω σε χυμένα σεντόνια πήρε τα λεφτά του πίσω και έφυγε Αγανακτισμένος λέγοντας μου πως δεν θα ξαναπατήσει ποτέ του στα μπουρδέλα.
Κατά τα άλλα η τιμή μένει στο20€ο χαλιά μαυρα.
Έχω μια ιδέα και σας προτείνω να έχετε μαζί  σας ένα σπρέι με μαύρο χρώμα και όταν βλέπετε χυμένα σεντόνια να μαρκάρετε με μπογιά τα λερωμένα σημεία αηδιαστικά σκηνικά...

Που λες ramada, σπανίως αναρτώνται κριτικές από Διδύμου , Εξηκίου, Τροφωνίου, Αλκιβιάδου κτλ.
Προφανώς δεν χωράνε στην μπροστινή σελίδα. Το ξίγκι βλέπεις...

 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Καλησπέρα λοιπόν πριν λίγη ώρα πήρα το ρίσκο να δοκιμάσω στο Πιπίνου118 με μια Μιλφ έτσι καθώς είχα βαρεθεί τα στανταρακια πρόκειται για την Μελαχρινή Φωτεινή από Ρωσσια και πραγματικά με εξέπληξε θετικά με την πολύ καλή απόδοση και συμμετοχή που είχε πραγματικά πέρασα απροσδόκητα καλά η τύπισσα αν και μικρή στο μάτι μπορεί να την είχα υποτιμήσει με την πρώτη ματιά αλλά το ένστικτο με οδήγησε στην σωστή επιλογή η τύπισσα είναι φωτιά στο δωμάτιο επιτρέψτε μου να παραθέσω φωτό από το δωμάτιο καθώς έχουν καιρό να ανέβουν
από εμφάνιση τι λέει?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Υπάρχουν κριτικές και για Τα μαγαζιά της Διδυμου απλά δεν μπορούν να μένουν για καιρό στην κεντρική σελίδα αφού ανανεώνεται συνεχώς με νέες συνεχώς με καταχωρήσεις.

Απλά είναι απαράδεκτο πέρα για πέρα να πληρώνει κάποιος ειτε10 είτε 20€ και ανυποψίαστος να πέφτει σε χυμένα σεντόνια οι τσατσαδες ούτε το ελάχιστο δεν μπορούν να κάνουν γιατί να υπάρχουν τοτε
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Υπάρχουν κριτικές και για Τα μαγαζιά της Διδυμου απλά δεν μπορούν να μένουν για καιρό στην κεντρική σελίδα αφού ανανεώνεται συνεχώς με νέες συνεχώς με καταχωρήσεις.

Απλά είναι απαράδεκτο πέρα για πέρα να πληρώνει κάποιος ειτε10 είτε 20€ και ανυποψίαστος να πέφτει σε χυμένα σεντόνια οι τσατσαδες ούτε το ελάχιστο δεν μπορούν να κάνουν γιατί να υπάρχουν τοτε
Οι τσατσάδες πλην ελαχίστων εξαιρέσεων είναι εισπράκτορες και τροχονόμοι, εκεί εξαντλείται η δραστηριότητα τους στον οίκο
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
από εμφάνιση τι λέει?
Η Φωτεινή Πιπίνου 118-Αγκυρας12Α μελαχρινή Μιλφ μέτριο ανάστημα προς κοντή σώμα σχετικά καλό για την ηλικία της δεν μιλάει πολύ έχει σχιστά μάτια και πολύ εντολή συμμετοχή και όρεξη για σεξ πολύ καλη.
Μέσα στο Σαββατοκύριακο που θα βρω περισσότερο χρόνο θα ανεβάσω κριτική εγώ έμεινα ευχαριστημένος και δεν το περίμενα να περάσω τόσο καλα
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Υπάρχουν κριτικές και για Τα μαγαζιά της Διδυμου απλά δεν μπορούν να μένουν για καιρό στην κεντρική σελίδα αφού ανανεώνεται συνεχώς με νέες συνεχώς με καταχωρήσεις.

Απλά είναι απαράδεκτο πέρα για πέρα να πληρώνει κάποιος ειτε10 είτε 20€ και ανυποψίαστος να πέφτει σε χυμένα σεντόνια οι τσατσαδες ούτε το ελάχιστο δεν μπορούν να κάνουν γιατί να υπάρχουν τοτε



Θα αστειευεσαι αγαπητέ γνώστη και συνταξιδευτή του θέματος. Η συγκεκριμένη τετράδα οδών είναι ανύπαρκτη στον μπροστινό πίνακα εκτός αν θεωρείς το ποσοστιαίο ξύσμα του βαρελιού (κι όταν τυχαία εμφανιστεί) ως αντιπροσωπευτικό. Ήδη κλαταρε κι η Αλκαμένους (ακόμα η Νίκη δουλεύει εκεί; ) όπως και κάτι πέριξ του κέντρου που οι πουτανες εργάζονται
για να βάλουν κάτι ζεστό στο στόμα τους. Και δεν εννοώ καφέ.
Μία Φυλής έμεινε με ανίκανες παρουσίες χωρίς τα άξια προγράμματα του παρελθόντος
κι ένα Μεταξουργείο που συντηρείται κυριως από την βιομαζα. Καλύτερα να τα πάνε 30 ευρώ και να φέρουν καλές
κι ας γαμάμε λιγότερο αλλά ανθρώπινα.
Τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
1.222
Πόντοι
361
Ήμουν μέσα στη κσυλα χθες ήθελα να γαμησω πήγα Κολωνού 27β στη φωτεινή είχε 2 δωμάτια αλλά από τη πολύ καυλα την έπαιξα μόνος μου και ζήτησα τα λεφτά πίσω κ έφυγα... Σας έχει τύχει ποτέ αυτό,?
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Οι τσατσάδες πλην ελαχίστων εξαιρέσεων είναι εισπράκτορες και τροχονόμοι, εκεί εξαντλείται η δραστηριότητα τους στον οίκο

Σε λίγα μπουρδέλα των 20 ευρώ και στα περισσότερα των 50, αλλάζουν τακτικά σεντόνια.. Οι τσατσάδες συχνά είναι αυτές που τα αλλάζουν αλλά στην αλλαγή βάρδιας αν μιλάμε για Μεταξουργείο και οδό Φυλής.

Πάντως, δεν ξέρω, αλλά αυτές θα έπρεπε να έχουν την υποχρέωση να τα αλλάζουν τακτικά, για λόγους υγεία..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Ήμουν μέσα στη κσυλα χθες ήθελα να γαμησω πήγα Κολωνού 27β στη φωτεινή είχε 2 δωμάτια αλλά από τη πολύ καυλα την έπαιξα μόνος μου και ζήτησα τα λεφτά πίσω κ έφυγα... Σας έχει τύχει ποτέ αυτό,?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑ
Ε
ΚΛΑ
ΨΑ !!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
για να λεμε τα πραγματα..με το ονομα τους..το τραγουδι ειναι δικο του..του παριου δηλαδη..και στιχοι..και μουσικη..πρωτη ερμηνεια βεβαια..μακης..απο εναν μαεστρο...

αρα στην ουσια ειχα δικιο (απο σποντα) :cheesy:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ήμουν μέσα στη κσυλα χθες ήθελα να γαμησω πήγα Κολωνού 27β στη φωτεινή είχε 2 δωμάτια αλλά από τη πολύ καυλα την έπαιξα μόνος μου και ζήτησα τα λεφτά πίσω κ έφυγα... Σας έχει τύχει ποτέ αυτό,?

Φίλε μου μου έφτιαξες το μεσημέρι!  :2funny: :2funny: :2funny:
Πολλές φορές με προθερμαίνω γιατί καμιά φορά στο Μετάξι μπαίνουν με τη μια κτλ κτλ αλλά αυτό που λες όχι!
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
Δοκίμασα τη Λολίτα στο ΣΠ40..Πολύ καλό στήσιμο και λατινική κορμάρα,σε λίγο θα ανέβει και η κριτική μου !!
Δοκίμασα τη Λολίτα στο ΣΠ40..Πολύ καλό στήσιμο και λατινική κορμάρα,σε λίγο θα ανέβει και η κριτική μου !!

συναγωνιστη ειναι καλες οι ντουζιερες στο σπ40 ?  :cheesy:
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
συναγωνιστη ειναι καλες οι ντουζιερες στο σπ40 ?  :cheesy:

Μια χαρά..Συν το ότι είναι και πιο σοβαρό από το Λ73..
Μου είπε η τσατσά ΄΄εδώ είναι στούντιο,το Λ73 είναι άλλη κατηγορία΄΄..
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
Ήμουν μέσα στη κσυλα χθες ήθελα να γαμησω πήγα Κολωνού 27β στη φωτεινή είχε 2 δωμάτια αλλά από τη πολύ καυλα την έπαιξα μόνος μου και ζήτησα τα λεφτά πίσω κ έφυγα... Σας έχει τύχει ποτέ αυτό,?

παρομοιο ναι ...ημουν μεταξι και τρωω φολα στο 10ευρω ....και λεω δεν γινεται να μεινω αχυστος οποτε παω φυλης ...ειχα περασει σε δωματιο και η κοπελα επειδη ειχε αλλα δυο δωματια αργησε να ερθει ...στην αναμονη αρχισα να τον παιζω να περασει η ωρα... σε μια φαση ομως καυλωνω δεν κρατηθηκα και εχυσα ...με τον που χυνω ακουω πορτα να ανοιγει και να μπαινει η πουτανα ...δεν καταφερε να μου σηκωθει ποτε....εδιωξα την κοπελα απο το δωματιο λεγοντας της οτι δεν φταει και οτι κατι επαθα εγω ...η χειροτερη μου μερα ηταν αυτη ...με λιγα λογια εδωσα 30 ευρω για εναν αυνανισμο που θα μπρουσα να τον κανω και σπιτι μου
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
Μια χαρά..Συν το ότι είναι και πιο σοβαρό από το Λ73..
Μου είπε η τσατσά ΄΄εδώ είναι στούντιο,το Λ73 είναι άλλη κατηγορία΄΄..

καλα το λ73 πλεον ειναι ενα κοινο μπουρδελο της σειρας
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom