Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 399 άτομα (59 μέλη και 340 επισκέπτες)

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Το ότι κάποιες λένε ότι είναι από Βενεζουέλα ενώ δεν είναι, δεν είναι και κάτι καινούριο... Και μια άλλη γνωστή, που το όνομά της αρχίζει από Ο, δεν ξέρει καν ισπανικά σύμφωνα με παλαιότερες κριτικές.. Πάντως σκέφτομαι να την επισκεφτώ αυτήν και την Τζούλη και την άλλη την Καμέλια, μιας και μου αρέσει το καστανόξανθο μαλλί στις κοπέλες..

Όσο για το 73Α, είναι άθλιο.. Κλεισούρα και κατάθλιψη.. Άσε που το σεντόνι και εμένα μου έβγαζε μια χάλια μυρωδιά, συν το ότι με το που μπαίνεις στο σαλόνι, βλέπεις βρωμιά στο πάτωμα, λες και είσαι σε μπουρδέλο του Μεταξουργείου, γιατί σαν επίπεδο καθαριότητας, ΓΕΡΝΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ προς το μέσο όρο της οδού Κολωνού,που είχα πάει από περιέργεια μια φορά μες στο Φλεβάρη.. Το σαλόνι βρωμάει ΣΕΡΒΙΕΤΙΛΑ...Αν είναι να επισκεπτώ τις παραπάνω κοπέλες, μόνο στο 73Β ή στο Σπ40 στο Βοτανικό..

Τέλος, καλά έκανες και ανέβασες την εμπειρία σου για να ξέρουμε και εμείς οι συναγωνιστές ποιες να πρωτοπάρουμε...
Φιλε καλησπερα,λογο υποχρεωσεων δεν μπορουσα να απαντησω σε ολα σου τα πμ επειδη απο της διαφορες ερωτησεις που κανες το χασα καπου και μετα και μπερδευτηκα

Εγω ξαναλεω,αυτο το στουντιο νομιζω μπηκε το 16-17 πολυ δυναμικα,με 2 μετρα ρουμανες οταν φοραγαν τακουνια,χωρις τακουνια 1.75-1.8 η πλειοψηφια,καθαρα ολα,μετα το 18 το χασε το παιχνιδι ...Ειδικα η συνθηκες το καλοκαιρι με τα 40αρια ηταν ενα δραμα,κοιλιδες υδρωτα,πεταμενες καποτες κλπ..

Πολλες φορες μου εχει ερθει και μενα μια εντονη ξινογλυκη μυρωδια στο σαλονι? Λες να ειναι απο σερβιετες? Ιοου ρε φιλε,και εφαγα και σουβλακια σημερα...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ξεκίνημα τρίτης βάρδιας στο Μεταξουργείο με σωρεία φολων και μπάζων...

Μεγαλεξανδρου 17 Χριστινα σακατεμενη τζιλφ από Κολοκυνθούς. Φουλ πρόγραμμα. Δεν βλέπεται. Αυτή την λυπάμαι.

Ιασωνος 1 δεξί σκαλάκια Στέλλα τζιλφ ξανθο με σπασμένο κορμί. Απλό πρόγραμμα.
Πριν λίγο έκλεισε το μαγαζί. Άλλο πάλι κι αυτό.

Ιασωνος 44 ευθεία παλιό Νινα και Χριστινα. Καλά ρε πόσες ώρες δουλεύει
η Νινα; Ελ.στοματικο. Τα έχουμε πει. Δεν κάνει. Ή Χριστινα απλό πρόγραμμα με μία ξινη φάτσα σαλοναρει σαν να βγαίνει για τσαμπουκά.

Κολωνού 11 όροφος η μελαχρινή ΦολοΛάουρα με απλό.

Ιασωνος 1 Τζοάννα η γνωστή παχιά από Τροφωνιου με καλύτερο λουκ. Μεχρι κι αυτή βελτιώθηκε. Οι άλλες θα κάνουν τίποτα ;
Φουλ αλλά μουφα γιατί κώλο δεν δίνει.

Σπίτια ανοίγουν και κλείνουν. Ούτε ξέρω τι γίνεται. Η Μαρια στο Μεγαλεξανδρου 28 τι θα γινει; Θα σχολασει;

 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ξεκίνημα τρίτης βάρδιας με σωρεία φολων και μπάζων...

Μεγαλεξανδρου 17 Χριστινα σακατεμενη τζιλφ από Κολοκυνθούς. Φουλ πρόγραμμα. Δεν βλέπεται. Αυτή την λυπάμαι.

Ιασωνος 1 δεξί σκαλάκια Στέλλα τζιλφ ξανθο με σπασμένο κορμί. Απλό πρόγραμμα.
Πριν λίγο έκλεισε το μαγαζί. Άλλο πάλι κι αυτό.

Ιασωνος 44 ευθεία παλιό Νινα και Χριστινα. Καλά ρε πόσες ώρες δουλεύει
η Νινα; Ελ.στοματικο. Τα έχουμε πει. Δεν κάνει. Ή Χριστινα απλό πρόγραμμα με μία ξινη φάτσα σαλοναρει σαν να βγαίνει για τσαμπουκά.

Κολωνού 11 όροφος η μελαχρινή ΦολοΛάουρα με απλό.

Ιασωνος 1 Τζοάννα η γνωστή παχιά από Τροφωνιου με καλύτερο λουκ. Μεχρι κι αυτή βελτιώθηκε. Οι άλλες θα κάνουν τίποτα ;
Φουλ αλλά μουφα γιατί κώλο δεν δίνει.

Σπίτια ανοίγουν και κλείνουν. Ούτε ξέρω τι γίνεται. Η Μαρια στο Μεγαλεξανδρου 28 τι θα γινει; Θα σχολασει;
Ε τι κουραζεσαι τσαμπα ρε φιλε πανω κατω... Αφου ξερεις τι θα συναντησεις..Τουλαχιστον πηγαινε εκει που πιστευεις οτι θα δεις τιποτα καλο..
 

Lustful in Athens

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
13
Like
54
Πόντοι
0
Εβδομάδα δοκιμών νέων αφίξεων, μέρος δεύτερο.
Το αμφιλεγόμενο πρόσωπο των ημερών, Εύα Φώκαιας 27β, απογευματινή προφέρει ελεύθερο στοματικό.Δεν την είχα ξαναπετύχει πουθενά.
Είναι πράγματι πολύ λεπτή, αλλά όχι σε σημείο όπως π.χ. η Μαριάννα από Διδύμου 22 ορ. που την ξέρω καλά καθώς έχω περάσει πολλές φορές με μεγάλη επιτυχία.
Το πρόσωπο της δε με χάλασε. Οι άλλοι που 'ταν στο σαλόνι πάντως λάκισαν όταν την είδαν (και όχι δεν ήταν... Μάρλον Μπράντο κανένας τους).
Πολύ ωραία μαυρισμένο και απαλό δέρμα, προκαταρκτικά από μέρος της σε στήθος κοιλιά και αρχίδια πιεστικά και εμένα τουλάχιστον με έφτασαν σε ένα 50% στύσης. Καλή, αργή και βαθιά πίπα που με πήγε στο 90% σχεδόν αμέσως και άνετα θα με τελείωνε αν την άφηνα. Υπομονετική στο σεξ σε δύο κλασσικές στάσεις, ιεραποστολικό όπου γευόμουν τις σηκωμένες ρόγες της και στα τέσσερα όπου είχε λίγο κρεατάκι να πιάσεις στο κωλαράκι (σε αντίθεση με τη Μαριάννα). Ακολούθησε και λίγο σόσιαλ, γενικά χαλαροί, άνετοι ρυθμοί και στα προκαταρκτικά και στο σεξ.
Πολύ πιθανό να ξαναπεράσω. Προτείνεται σε λάτρεις του λεπτού, αλλά και για το στοματικό της. Σύντομα και το τρίτο μέρος με τελείως άλλο σωματότυπο...
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Κοίτα φίλε για την εύσωμη Άννα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Κουρτίνα που δουλεύει πρωί από τις 06:00-12:00 με δεδομένο ότι ζητούμενο δεν θα αποτελέσει η εμφάνιση μπορώ να πω ότι η κοπέλα είναι ευχάριστη χαμογελαστή τίμια για10€ ναι έφυγα ικανοποιημένος.

Ευχαριστω Ramada!
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Φιλε καλησπερα,λογο υποχρεωσεων δεν μπορουσα να απαντησω σε ολα σου τα πμ επειδη απο της διαφορες ερωτησεις που κανες το χασα καπου και μετα και μπερδευτηκα

Εγω ξαναλεω,αυτο το στουντιο νομιζω μπηκε το 16-17 πολυ δυναμικα,με 2 μετρα ρουμανες οταν φοραγαν τακουνια,χωρις τακουνια 1.75-1.8 η πλειοψηφια,καθαρα ολα,μετα το 18 το χασε το παιχνιδι ...Ειδικα η συνθηκες το καλοκαιρι με τα 40αρια ηταν ενα δραμα,κοιλιδες υδρωτα,πεταμενες καποτες κλπ..

Πολλες φορες μου εχει ερθει και μενα μια εντονη ξινογλυκη μυρωδια στο σαλονι? Λες να ειναι απο σερβιετες? Ιοου ρε φιλε,και εφαγα και σουβλακια σημερα...

Έχω πάει μια φορά, γύρω στις 9 το βράδυ στις 73α,και η τσατσά με έβαλε σε ένα από τα 2 δωμάτια που λειτουργούσαν λόγω ανακαίνισης στα άλλα, 2-3 λεπτά αφού είχε φύγει ο προηγούμενος.., Αλλά τέτοιο χαλί που είδες εσύ δεν περίμενα πραγματικά να το ακούσω..σκισμένα προφυλακτικά;; τι ηλιθιες γυναίκες υπάρχουν και δουλεύουν εκεί δε πούστη μου.. Έχω κάνει μποϊκοτάζ στο 73α εδώ και καιρό.


Όσο για τη σερβιετίλα δεν ξέρω, αλλά είναι τόσο χάλια η μυρωδιά του αρώματος που βάζουν και σου πάει το μυαλό απευθείας σε σερβιέτα από αίματα περιόδου..
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
στο φωκαιας 25 οροφο η ΒΕΡΟΝΙΚΑ που μαςταχετεκανειτσουρεκιαρεμαλακες.
ασχημη μεχρι αηδιας με σιλικονες αντιαισθητικοτατες, χτικιαρα (απορωωωω με την καρδια μου... οχι αυτο ειναι παριος, γραψτε λαθος).

Ειναι Μάκης συναγωνιστή !!!

:hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
sorry συναγωνιστη, αλλα δεν ειμαι fan του λαικου ρεπερτοριου. για πλακα το εγραψα και το πρωτο ονομα που μου ηρθε, αυτο εβαλα.
Το καταλαβα συναγωνιστη έτσι το εγραψα για το fun  :cheesy:  της υπόθεσεως.Χωρις παρεξηγηση ε?  :hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Είδα ξανα χτες το βράδυ μετα τα μεσάνυχτα την Στέλλα στο  Μεγαλεξανδρου 28 κουρτινατο και δεν μου άρεσε καθόλου τελικα. Ένα ξανθο ογκώδες κορίτσι με πλαταρες, χαρακτηριστικα αρσιβαρίστα και φουσκωτά μάγουλα με κάργα βάψιμο. Άγρια φάτσα κι οχι έκφυλη. Δεν μπόρεσα να βρω τίποτα στο να με βοηθήσει να μπω. Φορούσε ολόσωμο μαύρο και είχε χαλαρό μεγάλο κώλο. Τα βυζιά υποθέτω 2,5άρια αλλά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη λόγω πίεσης από το ολόσωμο.
Θα ήθελα όταν πάει κάποιος να ρίξει μία ματιά για γνώμη κι αν θέλει να περάσει κιόλας αν του αρέσει. Εγώ δεν μπαίνω με τίποτα μέσα μαζί της πάντως.
Ελ.στοματικο.

Γενικη απογοήτευση στην περιοχή.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
pls αν ξέρει κάποιος μαύρη που να δίνει ΚΩΛΟ, ασ κάνει ένα κόπο ένα pm
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εβδομάδα δοκιμών νέων αφίξεων, μέρος δεύτερο.
Το αμφιλεγόμενο πρόσωπο των ημερών, Εύα Φώκαιας 27β, απογευματινή προφέρει ελεύθερο στοματικό.Δεν την είχα ξαναπετύχει πουθενά.
Είναι πράγματι πολύ λεπτή, αλλά όχι σε σημείο όπως π.χ. η Μαριάννα από Διδύμου 22 ορ. που την ξέρω καλά καθώς έχω περάσει πολλές φορές με μεγάλη επιτυχία.
Το πρόσωπο της δε με χάλασε. Οι άλλοι που 'ταν στο σαλόνι πάντως λάκισαν όταν την είδαν (και όχι δεν ήταν... Μάρλον Μπράντο κανένας τους).
Πολύ ωραία μαυρισμένο και απαλό δέρμα, προκαταρκτικά από μέρος της σε στήθος κοιλιά και αρχίδια πιεστικά και εμένα τουλάχιστον με έφτασαν σε ένα 50% στύσης. Καλή, αργή και βαθιά πίπα που με πήγε στο 90% σχεδόν αμέσως και άνετα θα με τελείωνε αν την άφηνα. Υπομονετική στο σεξ σε δύο κλασσικές στάσεις, ιεραποστολικό όπου γευόμουν τις σηκωμένες ρόγες της και στα τέσσερα όπου είχε λίγο κρεατάκι να πιάσεις στο κωλαράκι (σε αντίθεση με τη Μαριάννα). Ακολούθησε και λίγο σόσιαλ, γενικά χαλαροί, άνετοι ρυθμοί και στα προκαταρκτικά και στο σεξ.
Πολύ πιθανό να ξαναπεράσω. Προτείνεται σε λάτρεις του λεπτού, αλλά και για το στοματικό της. Σύντομα και το τρίτο μέρος με τελείως άλλο σωματότυπο...

Ωραίος φιλε, είναι χρήσιμες οι περιγραφές όπως κι οι γνώμες.

Ή Ευα που λες δεν την έχεις ξαναπετυχει γιατί ήταν μία ζωή στα απομακρυσμένα. Ένα μεγάλο διάστημα μαλιστα το πέρασε στο Κων/λεως 166 όπου έπαιρνε 20 ευρώ ταρίφα.
Δεν ήρθε ποτέ αντιμέτωπη με την σαβουρα της υπόλοιπης περιοχής του δεκαευρου και δούλευε με σταθερούς πελάτες. Καλα ξηγηθηκε. Όποιος πήγε στην Ευα και ξσναπηγε το έκανε απλά για ησυχία μπουρδέλου εκεί που ήταν και για τις υπηρεσίες οι οποίες δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο αλλά σε όποιον αρέσει πάει. Έτσι είναι αυτά. Εμφάνιση δεν είχε ποτέ. Δεν ήταν ποτέ όμορφη και ήταν πάντα αδύνατη και αβυζη. Εγω τώρα που την ειδα μπορώ να πω οτι δεν βλεπεται. Οπότε λοιπον όποιος πάει Ευα πάει για υπηρεσίες, το (ακόμα πιο ) σκίννυ κορμί
ή επειδή κάτι τον καυλωνει.
Τώρα το πώς γίνεται κάθε φορά που βγαίνει κάποιος κι εκθέτει την άποψη του για ορισμένες, να βγαίνουν κάποιοι άλλοι να πουν για χημειες κτλ ευφυολογήματα τραβώντας του το αυτακι, είναι κάτι αστείο. Σε τελική ανάλυση αφού στην περιοχή της Φυλής έχει μπατάρει η βάρκα εδώ και χρόνια, είναι λογικό να υπάρχει συζήτηση για την Ευα. Και αυτή είναι η δική μου ματιά.
Ίση σε αξία με όλων και τούμπαλιν.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
παιδια γνωμη για τη πιπα της αλιονας απο αχαρνων 85???κανει deepthroat βαθια κ ολα τα ωραια αυτα??

στο αχαρνων 85 δυστυχως οι υπηρεσιες της ειναι πιο μετριες.Δεν κανει τα οργια που εκανε στο Δ27.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506

Αυτό το τραγουδάκι θέλω να βαζουν τα κοριτσάκια όταν κατεβαινω στις πιάτσες και να παιζει πινγκ πονγκ το μυαλό τους...

Συγνώμη για το  :offtopic:
 

207gt

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
καποιος καμια πληροφορια για λολιτα απο σπυρου πατση 40 ?δουλευει συνηθως 09.00 - 17.00.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom