Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (34 μέλη και 222 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ο εκπληκτικός χαρακτήρας της, δεν θα σε πουλήσει ποτέ ούτε θα σου κάνει πονηριές. Είναι καλό κορίτσι.

Δεν κοιτώ χαρακτήρες στο ζήτημα
οπότε απλώς δέχομαι
στανταρ ότι λες επειδή δεν με απασχολεί.

Βρίσκω ομως πολύ το 90% για συναλλαγή
που οι ενημερώσεις κι οι κριτικές στέκονται στο 10%.
Πάντως τα λέμε ωραία γιατί δεν έχεις καταντήσει Σαλιέρι σαν μερικούς μερικούς που έχουν πάρει στο κυνήγι τον Μότσαρτ...
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
Αν εννοείς την σγουρομάλλα μιλφ το δίνει κανονικά αδελφέ, 12 πρωί έως 12 βράδυ
[/quote
οχι φιλε εννοω μια αρκετα παχουλη οχι με πολυ σγουρα μαλλια ,τελευταια ηταν τσατσα..
χαρακτηριστικο βαθυ τσιμπουκι..
 

Lustful in Athens

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
13
Like
54
Πόντοι
0
Περίοδος δοκιμών με νέες αφίξεις.
Η πρώτη περίπτωση.
Δοκιμάστηκε Ντέμυ Φυλής 66Δ. Παρουσιάστηκε ως Ταϊλανδέζα και πράγματι έχει ασιατικά χαρακτηριστικά και σκούρο δέρμα ΝΑ Ασίας. Νεαρή, μικροκαμωμένη με μικρό αλλά υπαρκτό βυζί και κώλο και συμπαθητικό πρόσωπο για τα ασιατικά δεδομένα.Μιλά μόνο αγγλικά (καλά όμως) και κάνει απλό.
Άφησε προκαταρκτικά κυρίως από μέρους μου κατόπιν επιθυμίας μου (εξερεύνηση του σώματός της με χέρια και γλώσσα) και στο κύριο μέρος, footfuck, πίπα που δεν μένει αξέχαστη και δύο κλασσικές στάσεις όπου στα τέσσερα έχει κανείς και θέα σε τατουάζ στη πλάτη. Κάποια στιγμή κτύπησε η τσατσά αλλά είχε περάσει πράγματι αρκετά παραπάνω από δεκάλεπτο και μόλις τελείωνα άλλωστε. Παρόλα αυτά συνέχισε και λίγο με σόσιαλ, γενικά πολύ άνετη με το χρόνο και σε επαγγελματικά πλαίσια ευγενική, πράγμα που με έκανε να κινηθώ σε χαλαρούς ρυθμούς γενικότερα.
Το δωμάτιο ευρύχωρο σχετικά αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. 
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
καλησπερα παιδια ,
Η μαρια η ρωσσιδα που δουλευε παλια ιασωνος 46 πρωινη και μετα εγινε τσατσα στο μεγαλου αλεξανδρου .ακομα τσατσα ειναι?
Aν λες την Μαρια τη σγουρομαλλα σημερα πρωι δουλευε στο Μεγαλου Αλεξανδρου κουρτινα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Στο Μαγνισιας 1 νεα παρουσία μια Ρωσιδα με κοντα μαυρα μαλλια με σχιστα ματια και ωραια πιασιματα δουλευει πρωί τα κανει ολα πλυν κωλο την λενε Λάουρα, ενω το απογευμα στο ιδιο σπιτι ειναι η Ντιανα με φουλ
Αυτο με τα ''παντα ολα πλην κωλου'' ειναι για πολλα γελια..  Σαν να λεει, εχουμε πιτα γυρο απο ολα..
αλλα χωρις κρεας  :cheesy: :grin: :cheesy:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Επίσκεψη στο Λιοσίων 73Α, με τρία καινούργια πιπίνια. Μάγια, μελαχρινή ρουμάνα με όμορφο πρόσωπο και σώμα, άνετα την πέρασα για ασιάτισα.
Καμέλια πετίτ και σκίνυ ρωσιδούλα με μακρύ καστανόξαθο μαλλί, πολύ όμορφη και ευδιάθετη.
Έβελυν αδιάφορη βενεζουελάνα με κάποια τατού

Στο 73Β η Γιάννα μπαμπάτσικη ρωσίδα με διαλλακτικό πρόγραμμα και καλή χριστιανή όπως είπε η τσατσά. Δεν λέει και πολλά αλλά υπόσχεται πολλά
Πάολα και Βικτώρια νεαρές από βενεζουέλα που ούτε καν τις συγκράτησα
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Μια απελπισμενη βολτα εχτες στην μετρια εως κακη πιατσα, η ιδιες και ιδιες,τα ιδια προσωπα,η ιδιες τσατσαδες,ετοιμες για τσακωμο,χαμογελαστες οταν μπαινεις,ξινες και σε βριζουν στην γλωσσα τους οταν φευγεις και δεν περνας, περπατωντας στην αχαρνων,παντου πακιστανοι,ινδοι,κουρδοι,παντου μαγαζια μεταναστων,ποτε απεκτησαν περισσοτερα δικαιωματα αυτοι απο τον ελληνα? Τοσο μαλακας ειναι ο ελληνας ποια? Πως εγινε ο μπαγκλαντεσιανος απο ξυπολυτος με 3 καταστηματα και ο ελληνας με το ζορι την βγαζει? Μπορει να μου το εξηγησει καποιος? Τεσπα,θα με πουν ρατσιστη η αριστεροι,αλλα οπως ειχε πει και ο τραμπ πριν χρονια,ενας εργαζομενος μεταναστης στην Αμερικη ισουται με εναν ανεργο αμερικανο... Καλα δεν το συζητω καν για μεταξουργειο,πρεζονια,βελονες,αστεγοι,περιεργοι,πελατες με υποπτες φατσες,κατρουλια,τωρα κανουν το αλλο,πετανε ολα τα σκουπιδια απο τους καδους και γεμιζουν σκουπιδια τους δρομους ψαχνωντας στους καδους τιποτα..Οπως εδειξε και ο πορνομεταναστης ενα βιντεο στα ρωσικα και πραγματικα εχει γινει ρεζιλη η αθηνα και το κεντρο της,να δουμε τωρα με την αναπλαση της τι θα γινει..

Ειχα καποια δεδομενα στο κινητο τσεκαρω στο λιοσιων 73α μια καινουργια εβελυν,παω σιγα σιγα,ειχε κοσμο στο σαλονι για νυχτα τεταρτης...Η κοπελα ηταν μεσα,απο βενεζουελα λεει,παιδια για μενα καμια σχεση με λατινα εμφανισιακα,σλαβικα χαρακτηριστικα εντελως,καστανοξανθη,λευκο δερμα,γαλαζια ματια,τσιμπουκοχειλα ,προφορα ρωσικη καπως,τοσο σανο τρωνε η πλειοψηφια ρε σεις? Μπαμ κανει για σλαβικη ομορφια,με πορλαβε ενα ναυαγιο στο σαλονι και πληρωσε,πληρωσα και εγω,και δυστηχως επρεπε να περιμενω να τελειωσει αυτος,τα σεντονια αυτου του στουντελου εχουν μια χαρακτηριστικη μυρωδια ,σαν τα σεντονια που τα παρατας στο παταρι η στο ντουλαπι ολο το καλοκαιρι και τα βγαζεις ξανα το χειμωνα,τεσπα,η ποιοτητα και καθαριοτητα του στουντιο μπουρδελου αυτου εχουν πεσει και εδω μαζι με της κοπελες,μπουκαραν στην πορνεια δυνατα στης αρχες μεχρι να αποκτησει φημη και πελατεια και τωρα τιποτα... Η εβελυν δεν αργησε να ερθει,πραγματικα η επικοινωνια ηταν παρα πολυ δυσκολη ,αγγλικα 0,καλα και ισπανικα που ελεγε οτι ηξερε,με το ζορι τα μιλαγε αλλα τελοσπαντων...Ηθελα μονο στοματικο,εβαλε καποτα,λεω ωχ,μας ειπαν ψεματα παλι για το ελευθερο στοματικο,περνανε 3-4 λεπτα της ειπα θελω μονο στοματικο,εκανε και deepthroat ,μου λεει φινιτο? Της κανω νοημα δεν μπορω με καποτα,βγαζει την καποτα και τον καταπινει γυμνο,παλι deepthroat  ,φοβερο στοματικο,ουτε δοντι ,ουτε τιποτα,και το βασικοτερο χωρις χερια...τελειωσα σε 2 λεπτα...Με φιλησε ,και εφυγε..Καλα ηταν για 20... Θα ανεβασω και κριτικη... Το κατειχε απιστευτα το στοματικο παντως... δεν καναμε τιποτα αλλο για να εχω αποψη...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μεσα αξιζει στο δωματιο?
Εφυγες ικανοποιημενος?
Κοίτα φίλε για την εύσωμη Άννα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Κουρτίνα που δουλεύει πρωί από τις 06:00-12:00 με δεδομένο ότι ζητούμενο δεν θα αποτελέσει η εμφάνιση μπορώ να πω ότι η κοπέλα είναι ευχάριστη χαμογελαστή τίμια για10€ ναι έφυγα ικανοποιημένος.

 

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
155
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά. πέρυσι τέτοια εποχή ειχα έρθει για βόλτα Αθήνα και ειχα πάρει μία μικρή με το όνομα Ντιανα στο φυλής 71Α. ξέρουμε αν δουλεύει ακομα εκεί? αχ όχι που μπορουμε να το βρουμε?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Μαγκες καλησπερα γνωριζει κανενας εαν η  παολα απο βενεζουελα που δουλευει τωρα τελευταια στ λοσιων 73β ειναι η ιδια κοπελα που δουλευε μεταξουργειο πριν λιγο καιρο με το ιδιο ονομα..
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
''εκανα 1η καταθεσαρα σε ΑΝΝΑ απο φωκαιας 24 οροφο, που μετα και την τριτη φορα που τη γαμησα, χθες δηλαδη, μπηκε ηδη στον καταλογο με τα standards της τρεχουσας σεζον. οτι και να πω ειναι λιγο για τη γκομενα και επειδη ειχα ξανα-αναφερθει για τη συγκεκριμενη σε προηγουμενο post, δε χρειαζεται να επαναλαμβανομαι. για μενα ειναι στο top5 της φυλης αυτην τη στιγμη και τελος.'' 
..τάδε έφη papaphilips και συμφωνώ απολύτως..η κοπέλα δίνει ρεσιτάλ τίμιου ξεζουμίσματος..αυταπάρνηση κι επαγγελματική αφοσίωση σ'αυτό που κάνει στο ψηλότερο επίπεδο!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Λίγα πριν την λήξη Μεταξουργείο δεύτερη βαρδια...

Κεραμικού 15 ισόγειο  Ανγκελς και Λίνα.
Μπαζοφολα η παχιά πρώτη με ξανθοκαστανο μαλλί και έντονα πιασιματα.
Η δεύτερη μελαχρινή θλιμμένη τελείως με ίχνη γέλιου.  Ένα κορμί απλά δεκτικό.
Τυπική στα όρια να ζορίζεσαι.
Απλό κι οι δυο.

Ιασωνος 2 όροφος Νατάσα ξανθιά άλογα με κωλαρα κι ελεύθερο στοματικό.
Απλή στο σαλόνι και στανταρ χυνεις αλλά δεν σου μένει κάτι, εν αντίθεση με...

Ιασωνος 1 μεσαίο αριστερά που παίζει η Ελλη η ξανθιά όμορφη κοπέλα με άκρως θηλυκά χαρακτηριστικά αλλά και κιλά.
Πάχυνε κι άλλο.
Απλό πρόγραμμα αλλά συμμετοχή που κάτι σου μένει βγαίνοντας.

Ιασωνος 1 μεσαιο δεξιά Μαρίνα που συνεχίζει απο απογευμα. Θα την πιάσουμε πόρτα για το χειμώνα.

Κολωνού 53 επιστροφή Μάσας. Μελαχρινός στραβοσουγιας.
Υπεραπλο πρόγραμμα στα όρια αποστείρωσης.

Κολωνού 45 Μαρίνα η μελαχρινή φολα με απλό.


 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
''εκανα 1η καταθεσαρα σε ΑΝΝΑ απο φωκαιας 24 οροφο, που μετα και την τριτη φορα που τη γαμησα, χθες δηλαδη, μπηκε ηδη στον καταλογο με τα standards της τρεχουσας σεζον. οτι και να πω ειναι λιγο για τη γκομενα και επειδη ειχα ξανα-αναφερθει για τη συγκεκριμενη σε προηγουμενο post, δε χρειαζεται να επαναλαμβανομαι. για μενα ειναι στο top5 της φυλης αυτην τη στιγμη και τελος.'' 
..τάδε έφη papaphilips και συμφωνώ απολύτως..η κοπέλα δίνει ρεσιτάλ τίμιου ξεζουμίσματος..αυταπάρνηση κι επαγγελματική αφοσίωση σ'αυτό που κάνει στο ψηλότερο επίπεδο!



ελα μαγκα δευτερη βαρδυα ειναι αυτη ???


εχω ενα ραντεβου αυριο για ποτακι αν δεν μου κατσει θα περασω πιατσα που εχω καιρο απο αυγουστο να δω τι παιζει

νταξει τριτη περναω εγω δεν νομιζω να δω και μεγαλες αλλαγες
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μια απελπισμενη βολτα εχτες στην μετρια εως κακη πιατσα, η ιδιες και ιδιες,τα ιδια προσωπα,η ιδιες τσατσαδες,ετοιμες για τσακωμο,χαμογελαστες οταν μπαινεις,ξινες και σε βριζουν στην γλωσσα τους οταν φευγεις και δεν περνας, περπατωντας στην αχαρνων,παντου πακιστανοι,ινδοι,κουρδοι,παντου μαγαζια μεταναστων,ποτε απεκτησαν περισσοτερα δικαιωματα αυτοι απο τον ελληνα? Τοσο μαλακας ειναι ο ελληνας ποια? Πως εγινε ο μπαγκλαντεσιανος απο ξυπολυτος με 3 καταστηματα και ο ελληνας με το ζορι την βγαζει? Μπορει να μου το εξηγησει καποιος? Τεσπα,θα με πουν ρατσιστη η αριστεροι,αλλα οπως ειχε πει και ο τραμπ πριν χρονια,ενας εργαζομενος μεταναστης στην Αμερικη ισουται με εναν ανεργο αμερικανο... Καλα δεν το συζητω καν για μεταξουργειο,πρεζονια,βελονες,αστεγοι,περιεργοι,πελατες με υποπτες φατσες,κατρουλια,τωρα κανουν το αλλο,πετανε ολα τα σκουπιδια απο τους καδους και γεμιζουν σκουπιδια τους δρομους ψαχνωντας στους καδους τιποτα..Οπως εδειξε και ο πορνομεταναστης ενα βιντεο στα ρωσικα και πραγματικα εχει γινει ρεζιλη η αθηνα και το κεντρο της,να δουμε τωρα με την αναπλαση της τι θα γινει..

Ειχα καποια δεδομενα στο κινητο τσεκαρω στο λιοσιων 73α μια καινουργια εβελυν,παω σιγα σιγα,ειχε κοσμο στο σαλονι για νυχτα τεταρτης...Η κοπελα ηταν μεσα,απο βενεζουελα λεει,παιδια για μενα καμια σχεση με λατινα εμφανισιακα,σλαβικα χαρακτηριστικα εντελως,καστανοξανθη,λευκο δερμα,γαλαζια ματια,τσιμπουκοχειλα ,προφορα ρωσικη καπως,τοσο σανο τρωνε η πλειοψηφια ρε σεις? Μπαμ κανει για σλαβικη ομορφια,με πορλαβε ενα ναυαγιο στο σαλονι και πληρωσε,πληρωσα και εγω,και δυστηχως επρεπε να περιμενω να τελειωσει αυτος,τα σεντονια αυτου του στουντελου εχουν μια χαρακτηριστικη μυρωδια ,σαν τα σεντονια που τα παρατας στο παταρι η στο ντουλαπι ολο το καλοκαιρι και τα βγαζεις ξανα το χειμωνα,τεσπα,η ποιοτητα και καθαριοτητα του στουντιο μπουρδελου αυτου εχουν πεσει και εδω μαζι με της κοπελες,μπουκαραν στην πορνεια δυνατα στης αρχες μεχρι να αποκτησει φημη και πελατεια και τωρα τιποτα... Η εβελυν δεν αργησε να ερθει,πραγματικα η επικοινωνια ηταν παρα πολυ δυσκολη ,αγγλικα 0,καλα και ισπανικα που ελεγε οτι ηξερε,με το ζορι τα μιλαγε αλλα τελοσπαντων...Ηθελα μονο στοματικο,εβαλε καποτα,λεω ωχ,μας ειπαν ψεματα παλι για το ελευθερο στοματικο,περνανε 3-4 λεπτα της ειπα θελω μονο στοματικο,εκανε και deepthroat ,μου λεει φινιτο? Της κανω νοημα δεν μπορω με καποτα,βγαζει την καποτα και τον καταπινει γυμνο,παλι deepthroat  ,φοβερο στοματικο,ουτε δοντι ,ουτε τιποτα,και το βασικοτερο χωρις χερια...τελειωσα σε 2 λεπτα...Με φιλησε ,και εφυγε..Καλα ηταν για 20... Θα ανεβασω και κριτικη... Το κατειχε απιστευτα το στοματικο παντως... δεν καναμε τιποτα αλλο για να εχω αποψη...

Το ότι κάποιες λένε ότι είναι από Βενεζουέλα ενώ δεν είναι, δεν είναι και κάτι καινούριο... Και μια άλλη γνωστή, που το όνομά της αρχίζει από Ο, δεν ξέρει καν ισπανικά σύμφωνα με παλαιότερες κριτικές.. Πάντως σκέφτομαι να την επισκεφτώ αυτήν και την Τζούλη και την άλλη την Καμέλια, μιας και μου αρέσει το καστανόξανθο μαλλί στις κοπέλες..

Όσο για το 73Α, είναι άθλιο.. Κλεισούρα και κατάθλιψη.. Άσε που το σεντόνι και εμένα μου έβγαζε μια χάλια μυρωδιά, συν το ότι με το που μπαίνεις στο σαλόνι, βλέπεις βρωμιά στο πάτωμα, λες και είσαι σε μπουρδέλο του Μεταξουργείου, γιατί σαν επίπεδο καθαριότητας, ΓΕΡΝΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ προς το μέσο όρο της οδού Κολωνού,που είχα πάει από περιέργεια μια φορά μες στο Φλεβάρη.. Το σαλόνι βρωμάει ΣΕΡΒΙΕΤΙΛΑ...Αν είναι να επισκεπτώ τις παραπάνω κοπέλες, μόνο στο 73Β ή στο Σπ40 στο Βοτανικό..

Τέλος, καλά έκανες και ανέβασες την εμπειρία σου για να ξέρουμε και εμείς οι συναγωνιστές ποιες να πρωτοπάρουμε...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Κατάθεση ΑΝΝΑ ΦΩΚΑΙΑΣ 24 όροφος. Μετά από πολλά χρόνια αποχής από τα μπουρδελα η Ρωσίδα μιλφ αξίζει το 20ρικο με το παραπάνω.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
ελα μαγκα δευτερη βαρδυα ειναι αυτη ???


εχω ενα ραντεβου αυριο για ποτακι αν δεν μου κατσει θα περασω πιατσα που εχω καιρο απο αυγουστο να δω τι παιζει

νταξει τριτη περναω εγω δεν νομιζω να δω και μεγαλες αλλαγες
17:00-123:59 μέχρι Τρίτη. Μετά φεύγει από ότι είπε η τσατσα. Εάν προλάβαινα θα πήγαινα κ για 2ο γύρο απόψε. Τα αξίζει τα 20 χαλαρα.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
παιδια γνωμη για τη πιπα της αλιονας απο αχαρνων 85???κανει deepthroat βαθια κ ολα τα ωραια αυτα??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom