Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (41 μέλη και 250 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φυλής λίγα από απόμερα...

Φυλής 81 Συλβια μελαχρινό γλυκό κορίτσι με βυζαρες και ζουμερη περιφέρεια . Απλό πρόγραμμα. Αυτη αποκλείεται να είναι ξεπέτα γιατί δεν είχε ίχνος αρνητικότητας αν διεκρινα ορθώς αλλά δεν με καλύπτει το πρόγραμμα. Το σπίτι είναι πολύ ωραίο κι απορω γιατί δεν πάει κανείς. Δεν βλέπω γαμησάκια.

Φυλής 109 κάτω Ειρήνη η ξανθιά ζουμερη που βγήκε σαλόνι σαν αστραπή. Γελαστη με πεσμένες βυζαρες λόγω βάρους τους
και φαρδιά λεκάνη. Έβγαινε κι ένας Πακιστανός. Δεν ξέρω αν γαμησε. Εγώ είπα ότι έβγαινε οχι ότι γαμησε.
Ελ στοματικό. Η Ειρήνη , όχι ο Πακιστανος. Τελοσπάντων...την έχει γαμησει κανείς να πει γνώμη;

Φυλής 109 όροφος ήταν μία Χριστινα κουνιστή και λεπτή με ελ.στοματικό.
Ξέρει κανείς τίποτα ή εχετε ξεκόψει
(κι εσείς) από Φυλής ;

Φυλής 134 ισόγειο Γκαμπριέλλα
η μελαχρινή με γυαλιά που βαριέται
να σαλοναρει. Απλό πρόγραμμα.
Αυτή κανεις έχει μπει να πει κάτι;
ελεηστε γνώση...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Φυλής 81 Συλβια μελαχρινό γλυκό κορίτσι με βυζαρες και ζουμερη περιφέρεια . Απλό πρόγραμμα. Αυτη αποκλείεται να είναι ξεπέτα γιατί δεν είχε ίχνος αρνητικότητας ανδιεκρινα ορθώς αλλά δεν με καλύπτει το πρόγραμμα. Το σπίτι είναι πολύ ωραίο κι απορω γιατί δεν πάει κανείς. Δεν βλέπω γαμησάκια.

Φ81 πήγα την προηγούμενη εβδομάδα.Πολύ φιλική και γλυκιά η Σίλβια και έχυσα στις βυζάρες της..
Όντως,το σπίτι έχει στουντιακή ατμόσφαιρα και φωτισμό,με ντουζιέρα και σφραγισμένες πετσέτες..
Στην υποδοχή χτες που είπα να ξαναπεράσω, είδα και έναν Πακιστανό,όμως δεν ξέρω αν θα έπρεπε να ανησυχώ..
Γενικά το συγκεκριμένο οίκο ΔΕΝ τον φοβάμαι μιας και η καθαριότητά του είναι πάνω από το μέσο όρο της περιοχής.Απλά λέω...
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Έγραψα "με τίποτα" γιατί από ότι έχω διαβάσει αποσπασματικά περίμενα κάτι καλύτερο ως εμφάνιση και κάπου εξεπλαγην.
Το έγραψα κι ως διφορούμενο επειδή με τα δικά μου γούστα δεν θα εμπαινα.
Εγώ, όχι οι άλλοι.
Πριν λίγο διαβασα μία κριτική που ψιλόταιριάζει. Δίδυμου, Τροφωνιου κτλ δεν πάω πια εδω και καιρό γιατί πέφτει πολύ κιλό ή ραγαδα που κάπου με έχει κουράσει στα δέκα ευρώ ως εμφάνιση και δεν την θέλω και στα είκοσι ευρώ. Πιθανόν να είναι αυτή λοιπόν.
Αν θες, πήγαινε μία βολτα και δες.
Δώδεκα αλλάζουν. Θα είναι λογικα μία μελαχρινή τσατσα ψιλοξενερα κι αγριωπη στην όψη ηλικίας 50+ . Νομίζω ήταν παλιότερα του χώρου αν θυμάμαι καλά.
Είναι λίγο ογκώδης αυτή που ειδα, πως να στο πω; Όχι ότι δεν βλέπεται αλλά έχει ένα άλφα εκτόπισμα. Δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Τώρα ελπίζω να είμαστε όλοι οκ σε συννενόηση.
Πάρε δωμάτιο αριστερά του τοιχου μόλις
μπαινεις. Στο ευθεία το κρεβάτι είναι άχρηστο. Αυτά από μένα.

Υ.γ σου απάντησε κι ο ραμαντα στα σίγουρα οπότε...
Σας ευχαριστω πολυ ολους σας συναγωνιστες... Αν Και η βαρδια της συν η περιοχη προϋποθετουν πολλη προσοχη και μετρα ασφαλειας, θα παω και φυσικα θα ενημερωση...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
καλα το λ73 πλεον ειναι ενα κοινο μπουρδελο της σειρας

Κοίτα,το 73Β είναι αρκετά πιο καθαρό και πιο ατμοσφαιρικό και όσες φορές έχω μυρίσει τα σεντόνια,μυρίζουν απορρυπαντικό (ακόμα και μια φορά που είχα πάει 9 το βράδυ για την Μπρίτνεϊ,απορρυπαντικό μύριζε)..Στο 73Α έχω δει σκόνες στο πάτωμα,το σαλόνι μυρίζει αρωματομουνίλα και τα σεντόνια μαζί με το μαξιλάρι, ιδρωτίλα...Δεν ξαναπατάω σε αυτό το καταθλιπτικό ντέλο,που είναι λες και το έχουν εγκαταλείψει για 10-20 χρόνια !!!!!!!

Λ73Β,ΣΠ40,Ιωαννίνων 3 και 5 πάω.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φ81 πήγα την προηγούμενη εβδομάδα.Πολύ φιλική και γλυκιά η Σίλβια και έχυσα στις βυζάρες της..
Όντως,το σπίτι έχει στουντιακή ατμόσφαιρα και φωτισμό,με ντουζιέρα και σφραγισμένες πετσέτες..
Στην υποδοχή χτες που είπα να ξαναπεράσω, είδα και έναν Πακιστανό,όμως δεν ξέρω αν θα έπρεπε να ανησυχώ..
Γενικά το συγκεκριμένο οίκο ΔΕΝ τον φοβάμαι μιας και η καθαριότητά του είναι πάνω από το μέσο όρο της περιοχής.Απλά λέω...

Μπορώ να πω ότι η Σύλβια
με έχει εξιταρει.
Είχε μία έντονη παρουσία στον χώρο
αν και το σαλονάρισμα ήταν ανύπαρκτο.
Μία μοναδική έλξη που όμοιά της συναντώ κάθε 50 ίσως και κάθε 100 βόλτες.
Δεν μου έδωσε την δυνατότητα να τη δω
ως εργαζόμενη με στυλ ότι μου κάνει χάρη για να της αλλάξω τον αδόξαστο.
Την σκέφτομαι εδώ και αρκετή ώρα.
Θέλω να τον παιξω, άρα την γουστάρω.

Την ποθω και φοβάμαι ότι αν μπω
θα περάσω καλά αλλά όχι όπως θέλω.
Μόνη διέξοδος να πάω να ξεδωσω σε κάποια μιλφ και να την περάσω πριονοκορδέλα.
Βρίσκομαι σε ένταση...ποια θα την πληρώσει άραγε;;;

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οποιος θελει αποστεωμενο μωρο φυλης 66 οχι το δ, το αλλο, τωρα! Αλεξανδρα, 0 πιασιματα οριακα εχει λιγη χειρολαβη στο βυζακι που προεξεχει απο το κοκαλέ!

Δοκιμαστηκε η Σαρα χτες 3η βαρδια φωκαιας 27 οροφος. Τρομερα ανοιγματα ποδιων, εγινε δουλεια καλη παροτι ολα με φιλτροσακούλα. Στην υγιεινη θα μπορουσε να ειναι και καλυτερη, μια ελαφρια μουνιλομυκητιασοαρωμα, το ειχε!
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
280
Κριτικές
46
Like
3.974
Πόντοι
1.651
@Αντισθένης ! Κατάπιε το σύστημα το 1)3 της κριτικής μου? Παράξενο ! Κρίμα που δεν την είχα αποθηκεύσει ......
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Οποιος θελει αποστεωμενο μωρο φυλης 66 οχι το δ, το αλλο, τωρα! Αλεξανδρα,  
παραγινε αυτη,ας παει πισω στη μολδοβλαχια να τσιμπησει κανα κιλο και μετα ξαναρχεται,στο 66 δ το πρωι παιζει νεο κομματι,Ντενια ,αυθεντικη Ταιλανδεζα απο το καζακσταν,πετιτ κορμακι  και φρεσκο κρέας σε όλα του,αξιεπαινη η προσπαθεια του οικου και πρέπει να ενισχυθει απ όλους μας καταθετοντας τον οβολο μας προκειμενου να ακολουθησουν με σοβαρες ανανεωσεις και οι υπολοιποι οικοι,αντε γιατι χειμωνιασε πια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οντως πολυ καλο φαινεται το ταυλανδεζακι.
Θα δοκιμαζα και εγω, αλλα οχι ακομα.
Οσο να ναι θα μου κακοφανει μετα απο προσφατη μου επισκεψη ταυλανδη οπου πηγαινες και ψωνιζες οποια γουσταρες, απο οπου γουσταρες και την εφερνες το χοτελ σου με 30-35 ευρω την 1-2 ωρες, ή ολη τη νυχτα με κανα 60ευρω ή εναλλακτικα μονο με κερασματα σε κλαμπακι.
Θα μου κακοφανει λοιπον να εχω το ταυλανδεζακι για 10 λεπτα σε μπουρδελο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
361
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Οντως πολυ καλο φαινεται το ταυλανδεζακι.
Θα δοκιμαζα και εγω, αλλα οχι ακομα.
Οσο να ναι θα μου κακοφανει μετα απο προσφατη μου επισκεψη ταυλανδη οπου πηγαινες και ψωνιζες οποια γουσταρες, απο οπου γουσταρες και την εφερνες το χοτελ σου με 30-35 ευρω την 1-2 ωρες, ή ολη τη νυχτα με κανα 60ευρω ή εναλλακτικα μονο με κερασματα σε κλαμπακι.
Θα μου κακοφανει λοιπον να εχω το ταυλανδεζακι για 10 λεπτα σε μπουρδελο.
Μας δουλεύετε ρε συναγωνιστές βραδιάτικα; Άκου Ταϊλανδεζάκι από Καζακστάν...Είστε τρολλ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
παρομοιο ναι ...ημουν μεταξι και τρωω φολα στο 10ευρω ....και λεω δεν γινεται να μεινω αχυστος οποτε παω φυλης ...ειχα περασει σε δωματιο και η κοπελα επειδη ειχε αλλα δυο δωματια αργησε να ερθει ...στην αναμονη αρχισα να τον παιζω να περασει η ωρα... σε μια φαση ομως καυλωνω δεν κρατηθηκα και εχυσα ...με τον που χυνω ακουω πορτα να ανοιγει και να μπαινει η πουτανα ...δεν καταφερε να μου σηκωθει ποτε....εδιωξα την κοπελα απο το δωματιο λεγοντας της οτι δεν φταει και οτι κατι επαθα εγω ...η χειροτερη μου μερα ηταν αυτη ...με λιγα λογια εδωσα 30 ευρω για εναν αυνανισμο που θα μπρουσα να τον κανω και σπιτι μου
Δεν πειράζει εσύ να είσαι καλά, αν δεν πάθει δεν μαθαίνεις..
Είχα πάθει κάτι παρόμοιο είχα πάει με κάποια κοπέλα τελείωσα κ μετά απο 6 ώρες πήγα με άλλη με την Ανδριάνα με τα γιαλακια που ήταν κολονου νομίζω 30 Α όροφος  κ μετά ακόμινατού πριν κάνα 3 χρόνια,
δεν μπορούσα να τελειώσο με τίποτα αλλά η Ανδριάνα αν δεν τελειώνεις δεν σε άφηνε να φύγεις με βίασε στην ουσία..
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μας δουλεύετε ρε συναγωνιστές βραδιάτικα; Άκου Ταϊλανδεζάκι από Καζακστάν...Είστε τρολλ;
Πιστεύω ότι οι πελάτες γοητευονται από τις εθνικότητες.
Όπως ακριβώς κάποιες Αλβσνιδες κομπιαζουν να πουν απο που ειναι για λόγους που δεν χρήζουν ενημέρωσης, έτσι κι οι πελάτες π.χ λαχταρούν μία Σερβα ή μία Τουρκάλα ή μία με μπουργκα ή κι εγώ δεν ξέρω τι.
Αυτό για μένα πηγάζει από επιθυμία που έγινε ανάγκη. Στην ουσία αν η άλλη δεν γαμηθει καλά, παίρνει μηδεν κι ας είναι και καρυατιδα από την Ακρόπολη.
Έτσι γίνεται όταν πληρωνεις...

 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
ΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ :rockon: :rockon: :rockon:

Η ενταξη πριν μηνες του Διδ7Β.Δεξια στην μοντελοαλυσιδα με κατεβαλε ψυχολογικα :-( :-( :-(
Στην σκεψη πως μια απιστευτη+σπανια πατουρα  :kissass: :kissass2: :kissass: :kissass2:δεν θα ηταν πλεον προσφερομενη κοντευε να με οδηγησει στην παρανοια.
Η απουσια της Τζωρτζια ηταν κενο το οποιο απλα δεν μπορουσε να καλυφθει :tickedoff: :headbang:

Χθες σε ερευνα μου στο ιντερνε :coffee: ειδα οτι η Τζω επεστρεψε :bounce-glasses: :happy: :bounce-glasses: :happy:

Αφου βιωσα το μαρτυριο του Ηλεκτρικου,μονο το Αττ-Βικτ,σκαω στην πλατεια μολις ειχε αρχισει να μοιραζεται το φαγι καποιας ΜΚΟ χαμηλα στην πλατεια :undecided:ενω η τσιγαριλα ηταν ανυποφορη...πανω στην πλατεια δεν μπορουσα να ανασανω,το κοψα το 2013 μετα απο 10 χρονια...:thumbsup:

Τα φωτα της Διδ δεν ειχαν αναψει δημιουργωντας μια ατμοσφαιρα που κ το Μετακσοι θα ζηλευε :undecided:
Το 7Α ηταν κλειστο μπαινω στο 7Β κ εμφανιζεται μια απο τις πιο καυλιαρες γυναικες που εχω :fuck2: ,ημουν τακτικοτατος πελατης πριν ακομα γινω μελος του σαι :headbaning1: :headbaning1:
Στο πορδελο ηταν κ η 2τσα με ενα σκυλακι
Η Τζω ειναι καλυτερη απο ποτε,ενω μολις χθες Παρ αρχισε παλι να δουλευει οπως μου ειπε στο σαλονι.
Στο δωματιο τι να γραψω,ειναι απιστευτη με μπουτοκωλι που θα ζηλευαν πολλα εκατομυρια λατινων :kissass: :kissass2:
Αντεχει το δυνατο :fuck2:κ φαινεται να το απολαμβανει,ειναι πολυ πολυ καθαρη κ καμει ΜΟΝΟ ΑΠΛΟ προγραμμα  :smiley6600:Μετα το :fuck2:πηγε για :shower:
Με μενα ειναι πολυ τρυφερη κ δεν βιαζεται :rose:

Ειναι βεβαιο πως θα ξαναπαω :erection:κ πως αν της αρεσεις κ εχεις τα κυβικα θα καλοπερασεις :headbaning1: :coolcondom:

Τελος καλο θα ηταν να γινει κατι με το Α/C αν κ αναμενο δεν λειτουργουσε :tickedoff:  :tickedoff:

Αυτα τα λιγα απομενα κ καλα να περνατε :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

                              :hi: :hi: :hi:
 

loco8

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2015
Μηνύματα
42
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά θα μπορούσε κάποιος να μου πει που θα μπορούσαμε να βρούμε την Άννυ,βερονικα(φυλής 86 και Φωκαίας 25),την Ειρήνη από φυλής και την κατερινα την Σερβα με το φουλ προγραμμα;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Παιδιά θα μπορούσε κάποιος να μου πει που θα μπορούσαμε να βρούμε την Άννυ,βερονικα(φυλής 86 και Φωκαίας 25),την Ειρήνη από φυλής και την κατερινα την Σερβα με το φουλ προγραμμα;

Αυτό που γνωρίζω είναι ότι αυτή τη στιγμή στα ΤΕΙ Αιγάλεω έχουν μαζευτεί πάνω από 2.000 ψοιτήτριες και κάνουν ολονύκτιο πάρτι!

Όποιος είναι μάγκας πηγαίνει τώρα και πηδάει μετά από μερικές ώρες ένα super μουνί ξοδεύοντας λιγότερα από 20 ευρώ!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ιάσωνος 20 ασανσέρ η καινούργια Τζούλια στην δεύτερη βάρδια.
Μελαχρινή, παχουλή ευγενική γαλοπούλα με απλό πρόγραμμα.
Σχεδόν άχρηστη σε όλα πλην απειρο-ελάχιστης συμμετοχής.

Βαριέμαι να γράψω πάλι τις ίδιες.

Πήγα και γάμησα κάπου κι εγώ, δεν έχει σημασία που.

Κόσμος άπειρος...98% αλλοδαποί (τελευταίας κατηγορίας όμως)
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Δεν πειράζει εσύ να είσαι καλά, αν δεν πάθει δεν μαθαίνεις..
Είχα πάθει κάτι παρόμοιο είχα πάει με κάποια κοπέλα τελείωσα κ μετά απο 6 ώρες πήγα με άλλη με την Ανδριάνα με τα γιαλακια που ήταν κολονου νομίζω 30 Α όροφος  κ μετά ακόμινατού πριν κάνα 3 χρόνια,
δεν μπορούσα να τελειώσο με τίποτα αλλά η Ανδριάνα αν δεν τελειώνεις δεν σε άφηνε να φύγεις με βίασε στην ουσία..
Ανδριαννα η Ολγα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom