Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (33 μέλη και 297 επισκέπτες)

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου ή αν απλά μεγάλωσα, αλλά κάποτε γαμούσα στη φυλής και γινότανε κάτι, αποτελούσε ένα κάποιο γεγονός.
Τώρα τρίχες.
Ίσως να φταίω εγώ, δεν ξέρω...
 

rambo1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
20
Like
477
Πόντοι
290
Γνωρίζει κάποιος απο τους συναγωνιστές που έχει χαθεί η Αλίνα το πιπινάκι απο την μοντελο-αλυσίδα ?
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Ξεχασα να πω και στον κοκος30 ότι το τραβελι δεν θα δουλέψει σήμερα γιατί θα πάει ολονυκτία η μουφα Σερβα.
Φυσικά αυτά τα ειπε η τσατσα, αρα καμία εμπιστοσύνη.

Ναεισαι καλα tnt
δεν ειχα σκοπο αποψε να περασω γιατι θελω να κρατηθω για αυριο το πρωι να παω ΜΑ 28 κουρτινα για την Αννα με το πιρσινγκ στη γλωσσα!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Οχι η Ολγα,
καλή κ η Ολγα εκφυλη προστηχοφατσα. εννοώ την Ανδριαννα αδύνατη ξανθά μαλάκια μαζεμένα φορούσε κ γιαλακια,φιλοτιμη σε έβαζε να κάνεις κάποιες καινούριες αλλιωτικες στάσεις αν τις έλεγες πως γίνεται έλεγε εσύ ξέρεις εσύ είσαι ο άνδρας κ κάτι τέτοια..
Ήταν αρκετό καιρό στο κολονου, αργότερα πήγε στο Ακομινάτου 2 όροφος με τις σκάλες που έχουν απότομη κλήση.
Τώρα χάθηκε από τα σπίτια αλλά Πειστευω κάπου θα ασκεί το επάγγελμα αυτή είναι άλλοστε η τέχνη που έμαθε.

Πολυ καλη και καυλιαρα η Αντριαννα. Τοτε εμφανισιακα για Μεταξι ηταν καλουλα, τωρα θα ειχαμε ουρες απ'εξω. Τελευταια φορα που διαβασα πληροφοριες ειχε πιασει κανονικη δουλεια και δεν εξασκουσε το "επαγγελμα".
Ισως και να νοικοκυρευτηκε το κοριτσι.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου ή αν απλά μεγάλωσα, αλλά κάποτε γαμούσα στη φυλής και γινότανε κάτι, αποτελούσε ένα κάποιο γεγονός.
Τώρα τρίχες.
Ίσως να φταίω εγώ, δεν ξέρω...

Που λες φίλε καπα φι, όταν κάνω αυτή
την ρημάδα ερώτηση τύπου ή στραβός είν
ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε... όπως κι άλλοι φίλοι αναρωτιούνται, μου απαντώ ακαριαία  ότι καιρός να έρθουν καινούργιες.

Δεν ξέρω γιατί άλλα παλιότερα κανείς δεν ειχε παραπονο. Νέοι, γεροι, κουτσοί, στραβοί όλοι ήταν χαρούμενοι.

Ας φέρουν κάτι ας πούμε σε...

Αλίνα Πολωνή, Κόνυ Γερμανίδα, Άντζελα Ρωσίδα, Ελενη Πολωνή Μιλενα Σλοβένα, Αλεξανδρα Ουκρανή τι να πω;

δεν ξερω κι εγώ ποια να πρωτογραψω βρε παιδί μου αλλά...ας φέρουν τέτοια κατηγορία!

Χο-χο...
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
μηπως ξερουμε τι ωρα αλλαζει η πρωινη βαρδυα στο μεταξι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Που λες φίλε καπα φι, όταν κάνω αυτή
την ρημάδα ερώτηση τύπου ή στραβός είν
ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε... όπως κι άλλοι φίλοι αναρωτιούνται, μου απαντώ ακαριαία  ότι καιρός να έρθουν καινούργιες.

Δεν ξέρω γιατί άλλα παλιότερα κανείς δεν ειχε παραπονο. Νέοι, γεροι, κουτσοί, στραβοί όλοι ήταν χαρούμενοι.

Ας φέρουν κάτι ας πούμε σε...

Αλίνα Πολωνή, Κόνυ Γερμανίδα, Άντζελα Ρωσίδα, Ελενη Πολωνή Μιλενα Σλοβένα, Αλεξανδρα Ουκρανή τι να πω;

δεν ξερω κι εγώ ποια να πρωτογραψω βρε παιδί μου αλλά...ας φέρουν τέτοια κατηγορία!

Χο-χο...

Περιμένω να γυρίσει η Ηλέκτρα από Λιοσίων 73 (έμαθα ότι λείπει στο εξωτερικό). Με τέτοια στσνταράκια παίζω λες κι είμαι κάνας παππούς.

Ένα καλό σουβλάκι δηλαδή, που στην τελική μπορείς να το βρεις οπουδήποτε. Δεν ξέρω αν μπορώ να γίνω ο τυπικός συνομιλητής σου...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Georgekara δεν είναι σταθερά όλα.
Αν πας 8 ή ώρα ας πούμε θα βρεις πολλά κλειστά. Πήγαινε καλύτερα δεκα.
Εκτος αν θες κάποια συγκεκριμένη πουτανα να είσαι πρώτος της για λόγους καθαριότητας ας πούμε κτλ
οπότε πες που θες.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Τα έχουν γράψει όλοι.
Κάθε μέρα δεν αλλάζει τίποτα το φοβερό.
Είδα στο προφίλ σου κι επειδή έχεις λίγα μηνύματα το τι θες.
Θες την Δημητρα. Ντυσου και πήγαινε στησου κοντά στην καφετέρια των Λεωνιδου 28. Εκεί πίνει καφέ. Αν την πετύχεις πες τι θες. Δεν παει πια στα μαγαζιά. Εγώ δεν την έχω δει. Καλή τύχη.
συχναζει η Δημητρα η μισελεν εκει τυπε :think: :S :S :S
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Περιμένω να γυρίσει η Ηλέκτρα από Λιοσίων 73 (έμαθα ότι λείπει στο εξωτερικό). Με τέτοια στσνταράκια παίζω λες κι είμαι κάνας παππούς.

Ένα καλό σουβλάκι δηλαδή, που στην τελική μπορείς να το βρεις οπουδήποτε. Δεν ξέρω αν μπορώ να γίνω ο τυπικός συνομιλητής σου...

Αναρωτηθηκες αν μεγαλωσες
και σατυρισα το σύστημα.
Αν είχες μεγαλωσει, δεν θα αναρωτιόσουν.
Θα ήσουν σίγουρος.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Που λες φίλε καπα φι, όταν κάνω αυτή
την ρημάδα ερώτηση τύπου ή στραβός είν
ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε... όπως κι άλλοι φίλοι αναρωτιούνται, μου απαντώ ακαριαία  ότι καιρός να έρθουν καινούργιες.

Δεν ξέρω γιατί άλλα παλιότερα κανείς δεν ειχε παραπονο. Νέοι, γεροι, κουτσοί, στραβοί όλοι ήταν χαρούμενοι.

Ας φέρουν κάτι ας πούμε σε...

Αλίνα Πολωνή, Κόνυ Γερμανίδα, Άντζελα Ρωσίδα, Ελενη Πολωνή Μιλενα Σλοβένα, Αλεξανδρα Ουκρανή τι να πω;

δεν ξερω κι εγώ ποια να πρωτογραψω βρε παιδί μου αλλά...ας φέρουν τέτοια κατηγορία!

Χο-χο...

Γιατί μια καλή να έρθει να την πηδάνε οι Αφρικάνοι και οι Ασιάτες με 20 ευρώ ενώ αν θα πάει μαζί τους στα Εμιράτα κ.λ.π θα παίρνει για το ίδιο πήδημα μαζί τους πενταπλάσια χρήματα; Οι Έλληνες δεν έχουν να ξοδέψουν πια τα χρήματα που ξόδευαν σε γυναίκες στο παρελθόν.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Γιατί μια καλή να έρθει να την πηδάνε οι Αφρικάνοι και οι Ασιάτες με 20 ευρώ ενώ αν θα πάει μαζί τους στα Εμιράτα κ.λ.π θα παίρνει για το ίδιο πήδημα μαζί τους πενταπλάσια χρήματα; Οι Έλληνες δεν έχουν να ξοδέψουν πια τα χρήματα που ξόδευαν σε γυναίκες στο παρελθόν.
party is over!
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Georgekara δεν είναι σταθερά όλα.
Αν πας 8 ή ώρα ας πούμε θα βρεις πολλά κλειστά. Πήγαινε καλύτερα δεκα.
Εκτος αν θες κάποια συγκεκριμένη πουτανα να είσαι πρώτος της για λόγους καθαριότητας ας πούμε κτλ
οπότε πες που θες.
οχι εννοω μεχρι τι ωρα ειναι η πρωτη βαρδυα.
πχ μεχρι 17.00;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γιατί μια καλή να έρθει να την πηδάνε οι Αφρικάνοι και οι Ασιάτες με 20 ευρώ ενώ αν θα πάει μαζί τους στα Εμιράτα κ.λ.π θα παίρνει για το ίδιο πήδημα μαζί τους πενταπλάσια χρήματα; Οι Έλληνες δεν έχουν να ξοδέψουν πια τα χρήματα που ξόδευαν σε γυναίκες στο παρελθόν.

Φίλε μου εγώ οφειλα να δώσω ισχυρή απάντηση στο σύστημα πορνείας μεσω της ερώτησης του καπα φι.
Δεν έγραψα λοιπόν για τον καπα φι.
Απλά πήρα την ευκαιρία να ρίξω ταπα.
Κσι το έκανα για να αποδείξω ότι στα ίδια σπίτια στην ίδια τιμη οι πουτανες ήταν πολύ καλύτερες κι ήταν όλοι ευχαριστημένοι.
Το πρόβλημα το έχουν αυτοί που δεν μπορούν να βρουν να φέρουν. Εσύ λες γιατί να έρθουν ενώ εγώ γιατί δεν φερνουν.
Εγώ κοιτώ το συμφέρον μας αλλά εσύ οχι. Αυτοί γιατί δεν κοιτούν το λογικό που είναι να παίρνουμε καλές υπηρεσίες σε ένα καλό χρονικό διάστημα; γιατί εγώ λοιπόν να νοιαστώ; δεν καταλαβαίνω, ειμαι από χωριό...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα φίλοι!
Πέρασα από Σταθμό Λαρίσης για Λιοσίων και Χωματιανού, και στην αριστερή πόρτα του Χωματιανού 11 είδα χαρτί που λέει ότι σφραγίστηκε για παραβίαση της αρχής..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Καλησπέρα φίλοι!
Πέρασα από Σταθμό Λαρίσης για Λιοσίων και Χωματιανού, και στην αριστερή πόρτα του Χωματιανού 11 είδα χαρτί που λέει ότι σφραγίστηκε για παραβίαση της αρχής..

δε θα ειχαν ντουζιερες μαλλον :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom