Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 201 άτομα (23 μέλη και 178 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Οι εταίρες είναι ένα μεγάλο κομμάτι της κοινωνίας και μετ έπειτα της ζωής μας.
Η όλη βιομηχανία παραγωγής πορνό είναι κάτι υπαρκτό και δεν υπάρχει μόνο στα σπιτάκια η στα γραφεία. Υπάρχει στο ίντερνετ, στην τηλεόραση, σε ταινίες, στην δουλειά, στον δρόμο και γενικά μια εταίρα φεύγει δέκα έρχονται.
Το θέλουμε η όχι, πάμε η δεν πάμε στα σπιτάκια, οι εταίρες θα υπάρχουν και θα υπάρχουν χιλιάδες άλλοι να πάνε.
Δεν ευθυνόμαστε εμείς γι αυτό, ούτε και μπορούμε να το αλλάξουμε.
Τι κάνουμε λοιπών; Η χρησιμοποιούμε τις εταίρες για την χρησιμότητα τους, η κλαίμε πάνω απ το χυμένο γάλα.
Απλό είναι.  :sunglasses:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καμια κριτική για την παολα εχουμε??
την εχει παρει καποιος να μας πει....
Είναι πολύ καλή η Παολα. Θέλει να κάνει πελάτες, δεν είναι φωλα.
Μία φορά την πήρα, την ιδρώνει τη φανέλα. Ότι λέει το κανει και παραπάνω. Απλως κώλο δυσκολευτηκα να τον βαλω και μετά από λίγο μουρμουριζε ή να τελειώσω γρήγορα ή να τον ξαναβαλω μουνι. Δεν σφαξανε, το τελος ήρθε στο κωλαντερο με καποτουλα φυσικά.
Μου λέει να ξανάρθεις σύντομα, αλλά δεν έτυχε...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
   Όταν θα ποστάρεις δική μου παλαιότερη ανάρτηση, θα την απαντάς κιόλας, δεν θα γράφεις έκθεση ιδεών. Ούτε να ξανά ανακυκλώνεις τα λεγόμενα σου, για ότι όλα αυτά όπως σου είπα και πριν, παραπέμπουν σε κακοήθεια… Εσύ κάτι άλλο αναζητάς από τις ανακοινώσεις σου, και όχι στην ανιδιοτελή ενημέρωσή μας.
   
   Τα σχόλια σου είναι εσκεμμένα με σκοπό τη δημιουργία εντυπώσεων  και μόνο. Θα επιχειρηματολογήσω, δεν θα αερολογήσω, ούτε θα κακολογήσω τις κοπέλες που μας ανέχονται…
Καλησπέρα

Εδώ σταμάτησα να διαβάζω.
Κοίτα φίλε δεν θα κάτσω να διαβάσω τα σεντόνια, ούτε να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου.

Απλά ενημέρωσα για αυτές τις 3 και είπα τι πιστεύω.
Από δω και πέρα όποτε διαβάζω ενημέρωση για κάποια που απέχει από την πραγματικότητα θα ενημερώνω τους φυσιολογικούς μπουρδελιάρηδες που διαβάζουν το σαιτ για το ποιά είναι όντως όμορφη και ποια όντως γαμιέται καλά εφόσον τις ξέρω.

Και για να πω και κάτι θετικό να μην νομίζει όποιος διαβάζει ότι μόνο κράζω, αυτή τη στιγμή στη Φυλής υπάρχουν 3 κοπέλες που αξίζουν και από γαμήσι αλλά και από εμφάνιση τα λεφτά τους:
1) Μαρία Αλβανίδα Φυλής 69πάνω
2) Τζοάννα Φιλιπίδου 11πάνω
3) Σόνια Φυλής 84 και 65.
(η σειρά δεν είναι αξιοκρατική)

Όποιος θέλει λοιπόν ας πάει σε κάποια από αυτές και μετά να μου πει αν βλέπεται η Μόνικα με τις "γωνίες"  :headbang: στο πρόσωπο ή αν η Εύα έχει ωραίο σκίννυ σώμα ή είναι μια καχεκτική με παραμορφωμένο πρόσωπο.

Και προς θεού δεν θέλω να πω ότι δεν πρέπει κάποιος να πηγαίνει μαζί τους ή δεν κάνουν καλό γαμήσι λέω απλά ότι ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ, όποιον δεν τον ενοχλεί αυτό καλά θα κάνει να πάει.

υ.γ. και εγώ έχω πάει στη Ζάνα με το βασιλικό τσιμπούκι και πέρασα καλά αλλά δεν είπα η Ζάνα η μουνάρα με τις ωραίες καμπύλες.

Καλή συνέχεια σε όλους

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ: Τελικά διάβασα το πόστ σου και δεν έχω λόγια.. ρε μπαγάσα βουλωμένο γράμμα διαβάζεις.
Και επειδή είσαι λίγο άσχετος και χθεσινός στο σπορ, η Εύα στο Μεταξουργίο γαμιόταν στο 20άρικο πριν 4-5 χρόνια (Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 αν έχεις πάει ποτέ είναι 20άρικο).
Μια μας την λες στουνιακιά μια ότι γαμιόταν στο 10άρικο στο μπουρδέλο μου και την ξαναθέλω πίσω.
Αποφάσισε μάστορα, στούντιο έχω ή μπουρδέλο.  :2funny:
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Η σονια ισως να ειναι το πιο τουμπανο φυλης τωρα η κοπελα ειναι πολυ εμφανισιμη με κωλαρα νταξει κανει απλο προγραμμα αλλα περνας πολυ καλα μαζι της πολυ δυσκολα βρισκεις μουναρα και να μην ειναι κομοδινο μεσα η να δουλευει και να περνανε οι πελατες μονο απο την εμφανιση της...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ: Τελικά διάβασα το πόστ σου και δεν έχω λόγια.. ρε μπαγάσα βουλωμένο γράμμα διαβάζεις.
Και επειδή είσαι λίγο άσχετος και χθεσινός στο σπορ, η Εύα στο Μεταξουργίο γαμιόταν στο 20άρικο πριν 4-5 χρόνια (Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 αν έχεις πάει ποτέ είναι 20άρικο).
Μια μας την λες στουνιακιά μια ότι γαμιόταν στο 10άρικο στο μπουρδέλο μου και την ξαναθέλω πίσω.
Αποφάσισε μάστορα, στούντιο έχω ή μπουρδέλο.  :2funny:

    Καλά έκανες και το διάβασες τελικά... όπως λες και εσύ, αλλά ξέχασες να πάρεις μεταφραστή, να σου μεταφράζει αυτά που διαβάζεις, για να τα καταλαβαίνεις αυτά που είναι και όχι όπως θες εσύ... Εκτός από κακοήθης είσαι και βλάκας!!
    Το studio το ανέφερε άλλος συνοδοιπόρος από εδώ μέσα, και το ανέφερα, δεν είπα οτι έχεις studio... Για κανένα μπουρδέλο στο Μεταξουργείο θα σου έκοβε μόνο, και αυτό υπό την δούλεψη αλβανού μετανάστη και μόνον.
   Από εκεί και πέρα ας κάνεις όσες αναρτήσεις θέλεις, τουλάχιστον να μην προσβάλεις τα κορίτσια, να μην είσαι κακοήθης… ας είσαι μόνο βλάκας, θα είναι επιτυχία και αυτό.
   
    Στόκε, δεν κατάλαβες τι σου είπα στο πρώτο ποστάρισμα, και τώρα που αντιλήφθηκες προσπαθείς να το απαξιώσεις.
 

Επισκέπτης
Η σονια ισως να ειναι το πιο τουμπανο φυλης τωρα η κοπελα ειναι πολυ εμφανισιμη με κωλαρα νταξει κανει απλο προγραμμα αλλα περνας πολυ καλα μαζι της πολυ δυσκολα βρισκεις μουναρα και να μην ειναι κομοδινο μεσα η να δουλευει και να περνανε οι πελατες μονο απο την εμφανιση της...
τη σονια μια φορα ειχα δει που τη χαιδευε ο κυρ Βασιλης με τα βρωμοδαχτυλα του για να την παρουσιασει και απο τοτε οποτε τη βλεπω σκεφτομαι οτι θα ακουμπησω την πουτσα ή το στομα μου εκει που χαιδευε ο κυρ Βασιλης.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
0_938.jpg
1.jpg

    Υπάρχουν αρκετοί εδώ μέσα που τα γουστάρουμε αυτά, και για αυτό το λόγο αναφέρουμε ως skinny. Και θα τα εκθειάζουμε όσο θέλουμε. Δυστυχώς όμως υπάρχουν και βλάκες που βλέπουν το τραβέλι μπροστά τους και θα μπουν στο σπιτάκι… 
    Πρόσεχε επειδή φοβάμαι ότι είσαι ένας από αυτούς παίζει και μια εν ονόματι Barbie, με πολύ καλές κριτικές Αγκυράς 1. Μην πας και περάσεις… και μετά τους κράζεις κιόλας… γιατί δεν ήταν έτσι ακριβώς όπως τα διάβασες, ή νόμιζες οτι κατάλαβες οτι διάβασες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

KwstasZvezda

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες το πρωί από το Μετάξι και αναζήτηση για κάτι εμφανίσιμο και παράλληλα καλό στο δωμάτιο, μετά από βραδινή έξοδο με φίλους. Οι μισοί οίκοι ανοιχτοί και οι επιλογές λιγοστές. Επιλέγω ένα κοράσιο από το μπου της Κολωνού 27Β στο υπόγειο. Δίνω το 10αρικο στη τσατσά και περνάω στο διπλανό δωμάτιο, αφού το κοράσιο είχε άλλον συναγωνιστή πριν από εμένα. Μπαίνω σε ένα θεοσκότεινο δωμάτιο και με τα ρολα υγείας πεταμένα στο κρεβάτι... Τα μαζεύει η τσατσά πριν γδυθώ και έρχεται μετά από λίγο το κοράσιο (όνομα δυστυχώς δεν συγκράτησα). Παω να πιάσω την συζήτηση στα αγγλικά και μου κάνει νόημα πως δεν ξέρει να μιλήσει, παει να βαλει τον σκουφο και δεν τον βαζει σωστά πάνω στην βιασύνη της, βαζει κρέμα επίσης στην πουτσα και στο μουνι και τα κάνει πουτανα, άντε να της εξηγήσεις τώρα... Τον φτιάχνω εντέλει μόνος και εν συνεχεία αρχίζει την πίπα και ρουφάει κυριολεκτικά 3 φορές, ίσως η χειρότερη που μου εχουν κάνει. Έρχεται από πάνω χωρίς ωστόσο να κάθεται σωστά και αρχίζω και μυρίζομαι την φόλα, αλλάζουμε μετά απο δύο λεπτά και την βάζω σε ιεραποστολικό και εκεί να τα παίρνω στο κρανίο, καθώς δεν άνοιγε επίτηδες σωστά τα πόδια της, ώστε να μην μπορω να μπω τελειως μεσα... Με αυτά και με αυτα την γυρίζω στα 4 και δεν στήνεται σωστα με τα ποδια της, με αποτέλεσμα να προσπαθώ με νυχια και με δόντια να την γαμησω, αρχιζω να φωνάζω και μετά μου κανει νόημα και καλά με το ρολόι στο χέρι της ότι τελείωνε... Μου τραβαει μια μαλακια για να τελειώσω και της κανω νόημα φυγε... Με χαιρετάει και φεύγει... Απελπιστική η κατάσταση, αν δεν έχεις στανταράκια και πας σπάνια στα μπου αυτά παθαίνεις δυστυχώς...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.640
Like
7.590
Πόντοι
1.056
τη σονια μια φορα ειχα δει που τη χαιδευε ο κυρ Βασιλης με τα βρωμοδαχτυλα του για να την παρουσιασει και απο τοτε οποτε τη βλεπω σκεφτομαι οτι θα ακουμπησω την πουτσα ή το στομα μου εκει που χαιδευε ο κυρ Βασιλης.
Δεν εισαι ο μονος... :undecided: :S :-(
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Ιερόδουλη.. Το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου.. Δουλεύει για τα λεφτά.. Κι όπως σε όλες τις δουλειές θα υπάρχουν κακοί πελάτες. Η και ευγενικοί πελάτες.. Πελάτες όμορφοι αλλά και άσχημοι.. Πελάτες κουκουρουκου πελάτες τρελοί μουρλοι..

Τι σου δίνει αυτός ο άνθρωπος; σεξ...υπηρεσια είναι το σεξ; από ποτε.. Και πως έγινε υπηρεσία το σεξ..

Κάποιοι πάνε στα μπουρδελα για να τους πηδηξουν και θεωρούν αυτό υπηρεσία.. Άλλοι πάνε για να συζητήσουν και θεωρούν αυτό υπηρεσία.. Άλλοι πάνε για να γαμησουν και να κάνουν σεξ γτ έχουν πολύ καιρό να γαμησουν η γτ πολύ απλά να έχουν καβλες εκείνη τη στιγμή και να θεωρούν αυτό υπηρεσία..

Αμπελοφιλοσοφιες; όσες έχουν αποκάλεσει κατά καιρούς φόλες έχω περάσει και κάνα σεξ ήρεμα και όμορφα.. Δεν ζητάω ούτε να με γαμησει ούτε να πάρει πιπα στο θάμνο ενώ την περιλουζει η μασχαλιλα μου και το τυράκι από το πουλάκι..

Μαθεται να είστε άνθρωποι πάνω από όλα και όχι παραλλογοι.. Να ζητάς εσύ που είσαι 65 χρόνων από έναν άνθρωπο να συμπεριφερεται το ίδιο σε εσένα και σε εμένα που είμαι 30 δεν είναι παράλογο;

Τι επειδή έκανε σαν τρελή για να σε βάλει στο δωμάτιο και έξω σου έκανε χαρές και μόλις μπήκες άλλαξε η ατμόσφαιρα; δεν έχετε ξαναδεί κράχτες σε μαγαζιά; όσοι περισσότεροι πελάτες τόσα περισσότερα χρήματα.. Κι οι ιερόδουλες το κάνουν για τα χρήματα γτ είναι ένα επάγγελμα.. Το πώς θα συμπεριφερθει στο κάθε πελάτη είναι διαφορετικό.. Οι υπηρεσίες που αναφέρεις εσύ είναι η συμπεριφορά.. Και η συμπεριφορά δεν εξαγοράζεται.. Έχετε να κάνετε με ανθρώπους..
[/quo
Τα σεβη μου μυστη, πολυ ορθος ο τροπος σκεψης σου  :hi:
 

Markosss13

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Για σε όλους μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια γυναίκα με τεράστια βίζια ευχαριστώ
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
τη σονια μια φορα ειχα δει που τη χαιδευε ο κυρ Βασιλης με τα βρωμοδαχτυλα του για να την παρουσιασει και απο τοτε οποτε τη βλεπω σκεφτομαι οτι θα ακουμπησω την πουτσα ή το στομα μου εκει που χαιδευε ο κυρ Βασιλης.
Μην ακουμπησεις στομα φιλε τοτε γενικα θα κανει μπανιο γιατι εχει πολυ κοσμο και δεν νομιζω να το πηγαινει σερι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Η βαθμολογία μου για την Σονιά στο  B.N.T.M.(bou next top model).

Σώμα: 10

Πρόσωπο: 6
Εχεις περασει αγορινα εγω 2 φορες που πηγα να περασω ειχε αλλα 3 ατομα μπροστα και γενικα βαριεμαι ν περιμενω λενε απο τις κριτικες οτι η κοπελα την ιδρωνει τημ φανελα..
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Η σονια ισως να ειναι το πιο τουμπανο φυλης τωρα η κοπελα ειναι πολυ εμφανισιμη με κωλαρα νταξει κανει απλο προγραμμα αλλα περνας πολυ καλα μαζι της πολυ δυσκολα βρισκεις μουναρα και να μην ειναι κομοδινο μεσα η να δουλευει και να περνανε οι πελατες μονο απο την εμφανιση της...

Από πότε κάνει απλό η Σόνια; Ξέρω ελεύθερο τελειωτικό στο στήθος.  :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.772
Πόντοι
1.686
Κυριακή  13.10.2019
απόγευμα


Στο Φυλής 54 Α ( πάνω) ήταν η Λίζα.
Η γνωστή ψηλή, ρωσόφωνη, μοντελέ
όμορφη ξανθιά γύρω στα 22-23 χρονών.

Πέρασα και είχε κεφάκια !

Κάποιες κοπέλες της αλυσίδας έφυγαν για
την πατρίδα τους.
Αυτό όμως έχει να κάνει με τυπικές διαδικασίες μάλλον .
Ας ελπίσουμε να επανέλθουν μετά κάποιους μήνες.

Περιμένω να επιστρέψει η Ρενάτα.
Πάλι με χρόνια με καιρούς , πάλι
δικιά  μας θα είναι !  :rockon: :rockon:

https://[URL unfurl="true"]www.eirinika.gr/sites/default/files/sitefiles_2019-02/geloiografia_2.jpg[/img[/URL]]

:headbang3: :headbang3:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.772
Πόντοι
1.686
Δεν έχω περάσει ποτέ με Σόνια...γιατί με χαλάει το προσωπό της...μιάζει με νυφίτσα!

εμένα μου θυμίζει τη Σερ όταν ήταν νέα
Η φωτό είναι επεξεργασμένη στο σάϊτ  hairstyles.
Στην πραγματικότητα μοιάζει περισσότερο με τη Σόνια.

Την έχω πάρει προ 5ετίας περίπου όταν πρωτοήρθε
και την έχω πάρει πολλές φορές( Τη Σόνια, όχι τη Σερ  :grin: ).

Είναι στανταράκι.
 

Συνημμένα

  • 5b2e07966656167a54d83aace1d14750--cher-biography-cher-bono.jpg
    5b2e07966656167a54d83aace1d14750--cher-biography-cher-bono.jpg
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 23
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom