Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 415 άτομα (18 μέλη και 397 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πήγα σε πολλά αλλά γράφω λίγα...

Ιασωνος 19 ισόγειο ήταν η Άνδρεα και μία αλλη δωμάτιο. Όποιος θέλει μπαίνει με Άνδρεα. Μιλαμε για υπερμέτρια. Ξανθιά συμπαθής με ελαφρά πιασιματα. Ευγενική αλλά δεν μπορεί πολλά.

Ιασωνος 20 όροφος Ζιζέλ μία κοντή καστανη ξεπετα. Ομορφούλα  αλλά τίποτα μέσα.
Απλό πρόγραμμα της σειράς. Ούτε καν τα βασικά.

Κολωνού 23 υπογειο ακομα την Ναταλία έχουν;;; άρχισε να συρρικνώνεται ως γυναίκα λόγω ηλικίας.

Ιασωνος 44 νέο στην μέση βγήκε η Νίνα
η κοντή ξεπετα. Μιλαμε για το τίποτα.

Εξηκιου 18β ήταν η Τζουλια από Κνιδου. Εδώ και χρόνια δεν λέει καν πρόγραμμα. Τι να πει; Αφού είναι ειδική κατηγορία οπότε μιλάει το βυζί. Αλλα και ποτε πέρασε κανείς ωραια;

Βέργας 6 στο πάνω ήταν μία ξανθιά με τεραστια βυζια κι απλο πρόγραμμα η οποια βαριοταν. Διαγράφτηκε ηδη κι από βόλτα.

Βέργας 3 δεξιά η κοντή Καίτη.
Αυτή διαγωνίζεται αν είναι χειρότερη της Λάνας ή της Βικυς που ήταν η μις βαριεμαρα...για να μην πω τίποτα άλλο.

Και μπορώ να γράψω άλλες πενήντα.

Ποια από αυτές αν της σκάσετε τα διπλά μπορεί να παίξει μουντιάλ;
Καμία. Αρα δεν είναι τα λεφτά.
Δεν μπορούν. Τέρμα. Πρέπει να μπορείς να κάνεις αυτή την δουλειά.

Αναγκαστικά μπήκα ξανά με Αναστασία
στο Ιασωνος 46 όροφο.
Ένα 7/10  που γίνεται 9/10 πλασματικα λόγω χαλαρής ατμόσφαιρας.
Άντε να παει 8/10 το σέρβις οπότε καλά είναι. Και τελικά φαίνεται αυτή καλή επειδή οι άλλες ειναι μετριες ή φολες.

Κι από κει πέρα με μία Μαρίνα του Ιάσωνος 2 όροφο, μία Σοφία του Κ27, μία Ελενη του Κ53 που ακόμα έρχεται αλλά δεν έχει φτάσει και κάτι άλλες λίγες ως πληρες πακέτο σερβις. Πόσο θα αντέξουν; Ήδη κλαταρουν. Αν παρουν και δύο τρια μεγαλα προγράμματα ημερησίως θα βγάλουν την βαρδια με αναστεναγμούς. Ή συντριπτική πλειοψηφία των υπολοίπων, είναι για μία υπηρεσία με το ζόρι ή εντελώς φολαρες.
Παλιά βγαιναμε με ανάσα γλυκιά και μία ελαφροτητα.
Περπατουσαμε  νιωθοντας λίγο πάνω από
το εδαφος και άνετα παρολο τα κομμένα γονατα. Αυτό ήταν το σημάδι ότι γαμησες ωραία.
Τώρα βγαίνουμε κατσουφιασμένοι
και καθόλου ιδρωμένοι.
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
    Θα πω κάποια πράματα, που παραπέμπουν σε κακοήθεια. Η Μόνικα, είναι μια όμορφη γυναίκα, αδύνατη, ταλαιπωρημένη. Εγώ που την είχα δει, δεν μου έβγαλε κάτι αρνητικό. Σίγουρα, έχω αδυναμία στις αδύνατες κοπέλες και όταν το πρόσωπο κάνει και πολλές γωνίες εμένα μου αρέσει, σε άλλους όχι.
    Για την Εύα, το ξαναέγραψες... και σίγουρα αυτός είναι και ένας από τους λόγους που δουλεύει πλέον στην Φυλής. Γιατί κατά τα φαινόμενα, δεν μπορεί πια να δουλέψει στα πόστα που συνήθιζε...

    Και πολύ καλά κάνεις και το αναφέρεις... αλλά, οι κοπέλες δεν κλέβουν κάποιον προσπαθούν να κάνουν την δουλειά τους. Για πιο λόγο να τους δημιουργούμε πρόβλημα;
Από νομικής άποψης λόγο προσωπικών δεδομένων ακόμα και μια κοπέλα που έχει προέλθει από αλλαγή φύλου, δεν είναι υποχρεωμένη να σου πει τι ήταν (άσχετο που δεν με βρίσκει σύμφωνο αυτό).

    Έχω ακούσει για μερικές κοπέλες εδώ μέσα που δούλευαν στην Φυλής, και βρήκανε δουλειά σε studio, να υπάρχει κράξιμο από μερικούς ότι εγώ με €20 και εσύ με €100 και τώρα ούτε καν δεν πρόκειται, και δεν υπάρχει λόγος κλπ κλπ. Σίγουρα, και εγώ μια κοπέλα που έδινα €20 και έμαθα ότι πήγε σε studio, δεν την έψαξα καν... Ποιός ο λόγος όμως να της δημιουργήσω πρόβλημα. Σκεφτείτε τον εαυτό σας στην θέση της, να κάνεις καινούριο άνοιγμα σε δουλειά και να σε κρατάνε πίσω οι παθογένειες του παρελθόντος. Υπάρχουν κριτικές, υπάρχουν ποσταρίσματα, τον να βγαίνουμε και να κράζουμε 2 και 3 φορές την εβδομάδα συγκεκριμένες κοπέλες το θεωρώ μεγάλη κακοήθεια από πλευράς μου, συν ότι μάλλον κάτι άλλο παίζει από πίσω.

    Το ότι θα βρω την Μόνικα, αδυνατισμένη και κουρασμένη στο τέλος της βάρδιας της, και εγώ θα μπω να την ξεκολιάζω σε ένα υποτιθέμενο δωμάτιο που είναι ο χώρος εργασίας της, εμένα με φτιάχνει και πολλούς άλλους εδώ μέσα (ήταν και το πρώτο μου ποστάρισμα περί ξεφτιλίσματος στα μπουρδέλα).
    Και η Εύα που λες, με καυλώνει... Αν την είχες πηδήξει στα studio στα καλά της, να αισθάνεσαι τυχερός... αν δεν θες τώρα, άφησε την τουλάχιστον να βγάζει το μεροκάματο.
Καλησπέρα σε όλους

1) Για τη Σύλβια, είναι απαράδεκτη που δεν το λέει στο σαλόνι με κάποιο τρόπο διακριτικά καθώς μπαίνουν μέσα πιτσιρίκια και την πατάνε και γαμάνε τραβέλι χωρίς να το ξέρουν. Όσο για το νομικά είναι αστείο αυτό που λες, δηλαδή είναι όλα νόμιμα τα μπουρδέλα και χρειάζονται gdpr!! Αλλά και έτσι να το πάρεις (παρότι είναι αστείο) δεν την ρωτήσαμε το όνομα της ή κάποιο άλλο προσωπικό δεδομένο, απλά να ενημερώσει αυτούς που πληρώνουν για να την γαμήσουν ότι είναι τράβελος.

2) Για τη Μόνικα αν σου αρέσει δικαίωμά σου και καλά κάνεις αλλά εγώ θέλω να προστατεύσω άτομα σαν εμένα που μου αρέσουν οι ωραίες γυναίκες από το να χάσουν τον χρόνο τους να πηγαίνουν εκεί κάτω νομίζοντας ότι θα δουν την γκόμενα της φωτογραφίας

3) Για την Εύα αφενός δεν δούλευε στο στούντιο της Κωνσταντινουπόλεως αλλά στο υπόγειο μπουρδέλο.
Είναι καχεκτική και με παραμορφομένο πρόσωπο.
Όποιος την θυμάται από το μπουρδέλο δεν υπάρχει λόγος να πάει να την δει, και για αυτό το γράφω.
Δεν γίνεται μια απαξιωμένη Μεταξουργειακή πουτάνα, που δεν είχε κόσμο στο Μετάξι, ξαφνικά να γίνεται μουνάρα και να παρουσιάζεται σαν απίστευτη κορμάρα. δηλαδή ΕΛΕΟΣ.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πήγα σε πολλά αλλά γράφω λίγα...

Βέργας 3 δεξιά η κοντή Καίτη.
Αυτή διαγωνίζεται αν είναι χειρότερη της Λάνας ή της Βικυς που ήταν η μις βαριεμαρα...για να μην πω τίποτα άλλο.
Καλησπέρα φίλε αναφέρεις την Βίκυ από Βεργας3 η οποία σίγουρα ήταν η πιο όμορφη κοπέλα που εμφανίστηκε τα τελευταία χρόνια στην πιατσα τέτοιες παρουσίες αποτελούν κόσμημα για την πιάτσα πολύ κρίμα που σταμάτησε προσωπικά μου είχε φερθεί θαυμάσια ήταν πολύ καλή η Λανα άχρηστη ακατάλληλη εντελώς όπως και μια Σάντρα που δουλεύει τώρα στο μαγαζί αυτό.
Όσα μαγαζιά και αν γυρίσεις όπου και να πας  καλλονή και τόσο όμορφη κοπέλα σαν την Βίκυ δεν θα συναντήσεις πουθενά.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Αδέλφια.εχω καιρό να κατέβω λόγω μασσαζερι τον τελευταίο καιρό.αλλα το ταμείον είναι πολύ μείον πλέον.κανα καλό τσιμπούκι παίζει απογευματινή βάρδια?τπτ Πιπίνου,άγκυρας?όχι καμμία δρακουλιαρα..
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα φίλε αναφέρεις την Βίκυ από Βεργας3 η οποία σίγουρα ήταν η πιο όμορφη κοπέλα που εμφανίστηκε τα τελευταία χρόνια στην πιατσα τέτοιες παρουσίες αποτελούν κόσμημα για την πιάτσα πολύ κρίμα που σταμάτησε προσωπικά μου είχε φερθεί θαυμάσια ήταν πολύ καλή η Λανα άχρηστη ακατάλληλη εντελώς όπως και μια Σάντρα που δουλεύει τώρα στο μαγαζί αυτό.
Όσα μαγαζιά και αν γυρίσεις όπου και να πας  καλλονή και τόσο όμορφη κοπέλα σαν την Βίκυ δεν θα συναντήσεις πουθενά.

Ή Λανα ήταν υπερφολάρα. Από την αρχή.
Ή Βικυ ήταν όντως μία εντυπωσιακή γυναίκα με βαθιά προσόντα και πλήρης διαύγεια σε ότι έκανε μέχρι που κατάντησε φόλα.

Γι αυτό και δεν γράφω τα υπόλοιπα πλην ότι κατάντησε μις βαριεμάρα.

Εξάλλου όταν βγαινεις στην σύνταξη ή αποσύρεσαι θα κριθείς βάση όλων των ενσημων που κόλλησες κι όχι για τα μισά
ή για τον χαρακτήρα σου.

Τα αυτά λοιπόν της Βικυς στον τομέα της δεν ήταν αρκούντως ικανοποιητικά.
Το αντίθετο μάλιστα.
Ένα από τα πιο εντυπωσιακά μουνιά του χώρου κατάντησε φολάρα.
Δεν υπάρχουν δικαιολογίες για κανέναν αρα ούτε και για τις εκδιδόμενες.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Τελευταία φορά είχα πάρει τη βικη παρέα με τηνΛανα την πρώτη μέρα που είχε έλθει για δουλειά (η λανα) στο Βεργας 3.ειχα ανεβάσει κ κριτική.καβλα παρτουζα..αργότερα ναι χάλασε κ η μία κ η άλλη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους

1) Για τη Σύλβια, είναι απαράδεκτη που δεν το λέει στο σαλόνι με κάποιο τρόπο διακριτικά καθώς μπαίνουν μέσα πιτσιρίκια και την πατάνε και γαμάνε τραβέλι χωρίς να το ξέρουν. Όσο για το νομικά είναι αστείο αυτό που λες, δηλαδή είναι όλα νόμιμα τα μπουρδέλα και χρειάζονται gdpr!! Αλλά και έτσι να το πάρεις (παρότι είναι αστείο) δεν την ρωτήσαμε το όνομα της ή κάποιο άλλο προσωπικό δεδομένο, απλά να ενημερώσει αυτούς που πληρώνουν για να την γαμήσουν ότι είναι τράβελος.

2) Για τη Μόνικα αν σου αρέσει δικαίωμά σου και καλά κάνεις αλλά εγώ θέλω να προστατεύσω άτομα σαν εμένα που μου αρέσουν οι ωραίες γυναίκες από το να χάσουν τον χρόνο τους να πηγαίνουν εκεί κάτω νομίζοντας ότι θα δουν την γκόμενα της φωτογραφίας

3) Για την Εύα αφενός δεν δούλευε στο στούντιο της Κωνσταντινουπόλεως αλλά στο υπόγειο μπουρδέλο.
Είναι καχεκτική και με παραμορφομένο πρόσωπο.
Όποιος την θυμάται από το μπουρδέλο δεν υπάρχει λόγος να πάει να την δει, και για αυτό το γράφω.
Δεν γίνεται μια απαξιωμένη Μεταξουργειακή πουτάνα, που δεν είχε κόσμο στο Μετάξι, ξαφνικά να γίνεται μουνάρα και να παρουσιάζεται σαν απίστευτη κορμάρα. δηλαδή ΕΛΕΟΣ.

   Όταν θα ποστάρεις δική μου παλαιότερη ανάρτηση, θα την απαντάς κιόλας, δεν θα γράφεις έκθεση ιδεών. Ούτε να ξανά ανακυκλώνεις τα λεγόμενα σου, για ότι όλα αυτά όπως σου είπα και πριν, παραπέμπουν σε κακοήθεια… Εσύ κάτι άλλο αναζητάς από τις ανακοινώσεις σου, και όχι στην ανιδιοτελή ενημέρωσή μας.
   
   Τα σχόλια σου είναι εσκεμμένα με σκοπό τη δημιουργία εντυπώσεων  και μόνο. Θα επιχειρηματολογήσω, δεν θα αερολογήσω, ούτε θα κακολογήσω τις κοπέλες που μας ανέχονται…
   
   Το μόνο που θα σου έδινε δικαίωμα, να πεις την άποψη σου, ήταν η Σύλβια. Και αυτό γιατί υπήρξε μια κριτική από κάποιο μέλος, και κάποιοι άδραξαν την ευκαιρία να το συζητήσουν. Και φυσικά θα ήταν δεκτή η γνώμη σου, αλλά εγώ σχολίασα την κακοήθεια σου, την μικροπρέπεια σου, την βλακεία σου αν θες γιατί μόνος σου συνεχίζεις και κακολογείς τα κορίτσια χωρίς κάποιο λόγο. Θα μου πεις μετά, δεν μπορώ να μιλήσω, για όποια κοπέλα θέλω εδώ μέσα; Φυσικά και μπορείς, όχι όμως όταν υπάρχει ήδη ένα άλλο θέμα και ο σκοπός σου είναι  απλώς να δημιουργήσεις εντυπώσεις… ελπίζω να είναι μόνο αυτός!!
    Δεύτερον επαναλαμβάνεις σχόλιο για την Εύα χωρίς λόγο…

Την είδα χτες καθώς έμπαινε στον οίκο
Μωβ ράστα μαλλιά
Αδύνατη στα όρια παρεξηγήσεως.
Έσπασα το κεφάλι μου που την έχω ξαναδεί και είμαι σχεδόν βέβαιος ότι πρόκειται για την πάλαι ποτέ τούμπανη Εύα που δούλευε για καιρό στο Κεφαληνίας 75 στούντιο.
Τώρα έχει μείνει η σκιά της.
   Έχει ειπωθεί, από μέλλος πριν από εσένα, και έχεις καταφέρει να κάνεις 2 ανακοινώσεις και να την κατηγορείς, χωρίς κάποιον προφανή λόγο… Θες να την πάρεις πάλι πίσω στο μαγαζί σου, να την πηδάνε με δεκάευρα; Ποίος ξέρεις; Εγώ πάντως όχι… Δεν μπορώ να απαντήσω για εσένα… Και ποιος μίλησε, ότι η τύπισσα είναι μουνάρα; Εσύ το ανέφερες, γιατί εδώ μέσα έχει αναφερθεί ως skinny και όποιος είναι λάτρης του είδους να τρέξει… γιατί δεν κυκλοφορούν και πολλά αποστεωμένα στην Φυλής.  Ανάρτησα και κριτική με την Εύα και πέρασα και καλά, και όσοι τους αρέσει η φάση ότι μπορούν να σπάσουν μια κοκαλιάρα στο κρεβάτι πήγαν και ας μας πουν τις εντυπώσεις τους…

Καλησπέρα τύποι μου. Λοιπόν σήμερα ήμασταν μαρλον μπραντο και στο δωμάτιο.
Πέρασα στην Ευα και ευχαριστώ το φίλο που έγραψε στο νήμα ότι είναι πολύ καλή ή Ευα. Φωκαιας 27 μεσαίο λοιπόν. Αρκετά καλή πίπα, με επιμονη και διάρκειας. Στο σεξ πολύ καλή,μονο στο πισωκολλητο έδειχνε πως την καταλάβαινε λίγο, αλλά και πάλι δεν κολωσε. Πολύ καβλιαρα με φιλιά κτλ. Τώρα π έγραψε ο φίλος ότι είναι ή Ευα του κωνσταντινουπολεως 166. Οντως πολύ καλό μνημονικό. Την είχα πάρει και εγώ εκεί και όμως δεν την θυμηθηκα. Μοναδικό μειονέκτημα ότι είναι υπερβολικα αδύνατη,οπως ήταν και όταν την είχα πάρει παλιά...

Κρίμα που δεν την θυμηθηκα, γιατί αν καταλαβαίνω ότι είναι αυτή θα ζηταγα τελείωμα στο στόμα.
    Δεν βλέπω πουθενά να αναφέρετε μουνάρα, και τρέξτε, η όπως θα ήθελες εσύ να την παρουσιάζουμε για να μας κράξεις… Θες να δεις και την κριτική μου… Διάβασε την, απλώς ζήτα και βοήθεια να σου μεταφράζουν όπου νομίζεις εσύ ότι καταλαβαίνεις κάτι διαφορετικό.
   
   Όσο για την Μόνικα, τόσο καιρό, τι το κρατάς μυστικό; Γιατί δεν νομίζω να ανέβηκαν προχτές οι φωτογραφίες της στο site.
 
   Και αν θες, σε παραλληλίζω και με τον φίλο μου τον FORMET. Ο οποίος έτσι στο άκυρο, ακριβώς όπως εσύ, άρχιζε να κράζει μια Ελένη Ακάποτη. Η ανιδιοτέλεια του ήταν τόσο μεγάλη, και τόσο άντρας όπως φάνηκε αργότερα, που μας ενημέρωσε μετά από έναν χρόνο, άντε μισό για να μην είμαι υπερβολικός, για να μας προστατέψει… Ο FORMET πήγε με πουτάνα που του πρότεινε την εξής εμπειρία… +€10 να την γαμήσει ακάποτο (να σου πω κάτι, μαγκιά του). Η συνέχεια στην ιστορία του, έχει ως εξής, τρελάθηκε για κανέναν 6μηνο κάνοντας εξετάσεις ανά δίμηνο, αφού συνειδητοποίησε (περιέργως) ότι δεν θα πήγαινε μόνο μαζί του χωρίς καπότα… Έρχεται μετά από 6-8 μήνες στο άκυρο, αφού είναι σίγουρος για τον εαυτό του, και μας ενημερώνει όλους με ανιδιοτέλεια για μια Ελένη Ακάποτη μου τον κέρασε φόβο και τρόμο.
   
   Αυτός είσαι και εσύ… ένας τσάτσος… αν έχεις να πεις κάτι πες το την ώρα που πρέπει, και όχι όταν πιστεύεις ότι θα κερδίσεις εντυπώσεις. Ελπίζω αυτή την φορά να κατάλαβες την κακοήθεια σου, και κάποιοι ίσως να πήρατε και ένα μάθημα κακοήθειας. Υπάρχουν κοπέλες που μας ανέχονται, ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ… Μην τις κράζουμε χωρίς λόγο…
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται αυτές που είναι από Βενεζουελα ή Αφρικη να είναι αξίες εργάτριες του σεξ μόνο στην Φυλής, άγ. Πέτρου κτλ ενώ στο Μεταξουργείο βγαίνουν όλες φολες. Δηλαδή το δεκάρικο κάνει την διαφορά ; ας πάει λοιπόν  κάποιος μετρ στο Μεταξουργείο να δώσει όχι είκοσι αλλά τριάντα ευρώ κι αν του βγει τεφαρικι καμία από Βενεζουελα ή Αφρικη ή κι εγώ δεν ξέρω από που, να έρθει να το γράψει. Όχι τίποτα άλλο αλλά έχουν βρει το παραμύθι ότι τι περιμένεις με δέκα ευρώ; Λες κι αν παρει περισσότερα θα υποστηρίξει αξιόπιστα το πρόγραμμα που κανει. Με την καμία αυτό. Ή παροχή είναι τουλάχιστον 80% κάτω (σχεδόν παντού) και δεν ισχύει ότι μεγαλωνουμε και τέτοιες μαλακιες. Δεν μπορούν να υποστηρίξουν πρόγραμμα αυτές που ερχονται και τελικά αυτό επεκτεινεται σε όλες τις εθνικότητες. Αν η άλλη δεν μπορεί να κάνει αυτή την δουλειά, πάει και τελείωσε. Την έχουν ακούσει για τα καλά και έχουν εμπεδώσει στερεοφωνικα ότι ο Έλληνας και μία 70 χρόνων να του δώσεις με 100 κιλά στην πλάτη, απαξ κι ανοίξει πόδια θα βρει πελάτες. Οπότε έρχονται αυτές που ερχονται. Δυστυχώς έτσι είναι. Τα δε πιπίνια είναι εντελώς τεμπελικα.
Το μόνο που κρατώ τελικα από τα ποστ που έκανες πέραν της σατυρας που σου απαντουσα είναι ότι πρέπει να μπαινεις με τη πουτσα καγκελο παιζοντας την απέξω. Εσύ απλά το ειπες με μία λέξη.


Δεν γίνεται άλλο. Δεν μπορούν πλέον να υποστηρίξουν πρόγραμμα.
Τα έλεγε ένας προφεσορεξ που έγραφε εδώ να έρθουν καινούργιες όπως κι άλλοι που διάβαζα αλλά τελικά αντί να αλλάξουν οι πουτανες , τα παράτησαν οι πελάτες.

η λογικη του απλυτου ''παλιου'' ελληνα..
ο εν λογω ελληνας οπως εσυ που ειναι ο χειροτερος πελατης οπουδηποτε...
σε ξενοδοχεια 2 αστερων που ζητα υπηρεσιες 5στερου..
σε γυμνατηρια που πληρωνει 10 ευρω το μηνα ζητα και απαιτει απο τον γυμναστη να ειναι συνεχεια απο πανω του λες και πληρωνει personal trainer 50 ευρω την ωρα

ο παραλλογος ελληνας πελατης οπως εσυ που ειστε η χειροτερη φαρα εκει εξω πατε και στα μπουρδελα του 10ρικου,και απαιτειτε υπηρεσιες 50ρικου

η λογικη που εσυ συναψες ..να ακολουθει το προγραμμα της λες και ειναι το ιδιο να ρουφας ψωλες πακιδων non stop και να πληρωνεσαι 2ευρω τον καθε πακι και το ιδιο στην φυλης η σε στουνιο...

ναι δε θα σας μαθουμε τωρα..σας ξεραμε απο παντα!
τρομαρα σου μου θες και σατυρα..

Δεν μπορούν πλέον να υποστηρίξουν πρόγραμμα. πωω δεν υπαρχετε πραγματικα... :ban: απ την ζωη :jerking:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
η λογικη του απλυτου ''παλιου'' ελληνα..
ο εν λογω ελληνας οπως εσυ που ειναι ο χειροτερος πελατης οπουδηποτε...
σε ξενοδοχεια 2 αστερων που ζητα υπηρεσιες 5στερου..
σε γυμνατηρια που πληρωνει 10 ευρω το μηνα ζητα και απαιτει απο τον γυμναστη να ειναι συνεχεια απο πανω του λες και πληρωνει personal trainer 50 ευρω την ωρα

ο παραλλογος ελληνας πελατης οπως εσυ που ειστε η χειροτερη φαρα εκει εξω πατε και στα μπουρδελα του 10ρικου,και απαιτειτε υπηρεσιες 50ρικου

η λογικη που εσυ συναψες ..να ακολουθει το προγραμμα της λες και ειναι το ιδιο να ρουφας ψωλες πακιδων non stop και να πληρωνεσαι 2ευρω τον καθε πακι και το ιδιο στην φυλης η σε στουνιο...

ναι δε θα σας μαθουμε τωρα..σας ξεραμε απο παντα!
τρομαρα σου μου θες και σατυρα..

Δεν μπορούν πλέον να υποστηρίξουν πρόγραμμα. πωω δεν υπαρχετε πραγματικα... :ban: απ την ζωη :jerking:

Εσύ λεγε ότι θες. Εγώ δεν απαιτω τίποτα.
Όταν πληρώνω δεκα θέλω να χύσω νορμαλ.
Το ίδιο και στα είκοσι.
Και χίλια να εδινα αυτο θα ζητουσα τηρουμενων των αναλογιών.
Αν η άλλη δεν ξέρει να βάλει καποτα ή νυσταζει ή σκύβει σαν λέγκο, δεν με απασχολεί.
Ας πάει για ύπνο ή σε άλλη δουλειά.
Τώρα το που σκαρφιστηκες εσύ ότι ζητώ με δεκα να γαμησω δυσανάλογα, μόνο εσύ ξέρεις.
Κι έκανες και γάργαρα
ότι ούτε με τα διπλά δεν μπορούν.
Γιατί και τότε τίποτα δεν θα κάνουν.
Είπαμε...όσες δεν μπορούν αυτή την δουλειά να πάνε αλλού. Δεν είναι κακό.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Συνιστω ψυχραιμια ...Φιλε eternal ,εχω γνωστους που παραπονιουνται για το σουβλακι για 10 και 20 σεντ ,και που ειναι η πρωτοι που θα στησουν κωλο ,θα ειναι πρωτοι στην ουρα σε καθε πληρωμη ενφια και οτι αδικο φορο  λεγοντας μου πρεπει να ειμαστε σωστοι στο κρατος και ετσι πρεπει απεναντι σε καθε παρανομο συνταγματικα φορο βαζει η εκαστοτε κωλοκυβερνηση στην Ελλαδα...Ειναι παραξενο και περιεργο πλασμα ο ελλην απο τα αρχαια χρονια
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Εσύ λεγε ότι θες. Εγώ δεν απαιτω τίποτα.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται αυτές που είναι από Βενεζουελα ή Αφρικη να είναι αξίες εργάτριες του σεξ μόνο στην Φυλής, άγ. Πέτρου κτλ ενώ στο Μεταξουργείο βγαίνουν όλες φολες.

η τρολλαρεις η απλα γραφεις για να γραφεις...ετσι για να εχεις το τελευταιο λογο (εγωισμος / εγωκεντρικος).. ε θα σου κανω το χατηρι αφου βλεπω οτι δεν υπαρχει λογικη ουτε σε αυτα που γραφεις ουτε στον τροπο σκεψης σου! :uglystupid:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
η τρολλαρεις η απλα γραφεις για να γραφεις...ετσι για να εχεις το τελευταιο λογο (εγωισμος / εγωκεντρικος).. ε θα σου κανω το χατηρι αφου βλεπω οτι δεν υπαρχει λογικη ουτε σε αυτα που γραφεις ουτε στον τροπο σκεψης σου! :uglystupid:

Άλλο εγωιστής κι άλλο εγωκεντρικός.
Από κει και πέρα ή παράθεση τι να λέει;
είναι ψέμματα ότι οι εκ Βενεζουέλας κι Αφρικη δέχονται ωραία λόγια Φυλής και άγ.Πετρου ενώ στο Μεταξουργείο θάβονται όλες; Άσε τι λέω εγώ. Δες τι λένε όλοι οι άλλοι. Πως γίνεται αυτό; Ας το πάνε είκοσι κι εκεί στην τελική να δούμε τι θα γίνει. Τιποτα δεν θα γίνει αγόρι μου.
Τον πελάτη δεν τον νοιάζει αν η πουτάνα δέχεται Ασιάτες ή όχι ούτε αν έχει καλο περιβάλλον.
Πληρωνει-γαμαει-φευγει.
Εξάλλου εσύ δεν ήρθες να ενημερώσεις αλλά να λύσεις τα προβλήματα του κλάδου.
Κάτσε και λυσε τα μόνος σου.
Εγώ όταν πληρώνω θέλω απλά να χυνω κομπλέ στο πρόγραμμα που λεει ότι κάνει.
Αν δεν ξερουν ορισμένες τι τους γίνεται, δικό τους πρόβλημα.
Συνεπώς έρχεται το κάθε απομεινάρι πια και υποχρεωνομαστε να ξενερώνουμε.

 

Επισκέπτης
Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται αυτές που είναι από Βενεζουελα ή Αφρικη να είναι αξίες εργάτριες του σεξ μόνο στην Φυλής, άγ. Πέτρου κτλ ενώ στο Μεταξουργείο βγαίνουν όλες φολες. Δηλαδή το δεκάρικο κάνει την διαφορά ; ας πάει λοιπόν  κάποιος μετρ στο Μεταξουργείο να δώσει όχι είκοσι αλλά τριάντα ευρώ κι αν του βγει τεφαρικι καμία από Βενεζουελα ή Αφρικη ή κι εγώ δεν ξέρω από που, να έρθει να το γράψει. Όχι τίποτα άλλο αλλά έχουν βρει το παραμύθι ότι τι περιμένεις με δέκα ευρώ; Λες κι αν παρει περισσότερα θα υποστηρίξει αξιόπιστα το πρόγραμμα που κανει. Με την καμία αυτό. Ή παροχή είναι τουλάχιστον 80% κάτω (σχεδόν παντού) και δεν ισχύει ότι μεγαλωνουμε και τέτοιες μαλακιες. Δεν μπορούν να υποστηρίξουν πρόγραμμα αυτές που ερχονται και τελικά αυτό επεκτεινεται σε όλες τις εθνικότητες. Αν η άλλη δεν μπορεί να κάνει αυτή την δουλειά, πάει και τελείωσε. Την έχουν ακούσει για τα καλά και έχουν εμπεδώσει στερεοφωνικα ότι ο Έλληνας και μία 70 χρόνων να του δώσεις με 100 κιλά στην πλάτη, απαξ κι ανοίξει πόδια θα βρει πελάτες. Οπότε έρχονται αυτές που ερχονται. Δυστυχώς έτσι είναι. Τα δε πιπίνια είναι εντελώς τεμπελικα.
Το μόνο που κρατώ τελικα από τα ποστ που έκανες πέραν της σατυρας που σου απαντουσα είναι ότι πρέπει να μπαινεις με τη πουτσα καγκελο παιζοντας την απέξω. Εσύ απλά το ειπες με μία λέξη.

Περασα κι από Καλυμνου 48 πσνω χθες κι ήταν η Βαλερια με την Άννα. Καλά ρε ως πότε θα δουλεύουν αυτές οι γυναίκες;
δεν πρέπει να πάνε για ξεκούραση;
επιτρέπεται να δουλεύει ακόμα η Πωλίνα;
η Ευα από Κών/λεως;
ας τους δώσουν σύνταξη να τελειώνουμε.
Δεν γίνεται άλλο. Δεν μπορούν πλέον να υποστηρίξουν πρόγραμμα.
Τα έλεγε ένας προφεσορεξ που έγραφε εδώ να έρθουν καινούργιες όπως κι άλλοι που διάβαζα αλλά τελικά αντί να αλλάξουν οι πουτανες , τα παράτησαν οι πελάτες.
στο μπουρδελο παει ο, τι χειροτερο ειναι προθυμος να αποδεχτει ο πελατης. Αν μπορουσαν θα φερναν μαιμουδες σε παραβαν.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
στο μπουρδελο παει ο, τι χειροτερο ειναι προθυμος να αποδεχτει ο πελατης. Αν μπορουσαν θα φερναν μαιμουδες σε παραβαν.

Φέρνουν αυτές που φέρνουν γιατί έχουν καταλάβει ότι με τόση αγαμία θα πάμε εκεί. Και μετά σπίτι με πονοκέφαλο.
Καλύτερα να μην πηγαίναμε δηλαδή.
Για να βρεις κάτι καλό , πρέπει να ψάχνεις μία ώρα άσε που αν στραβοχυσεις
η επαναληπτική θα είναι χειροτερη.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ιερόδουλη.. Το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου.. Δουλεύει για τα λεφτά.. Κι όπως σε όλες τις δουλειές θα υπάρχουν κακοί πελάτες. Η και ευγενικοί πελάτες.. Πελάτες όμορφοι αλλά και άσχημοι.. Πελάτες κουκουρουκου πελάτες τρελοί μουρλοι..

Τι σου δίνει αυτός ο άνθρωπος; σεξ...υπηρεσια είναι το σεξ; από ποτε.. Και πως έγινε υπηρεσία το σεξ..

Κάποιοι πάνε στα μπουρδελα για να τους πηδηξουν και θεωρούν αυτό υπηρεσία.. Άλλοι πάνε για να συζητήσουν και θεωρούν αυτό υπηρεσία.. Άλλοι πάνε για να γαμησουν και να κάνουν σεξ γτ έχουν πολύ καιρό να γαμησουν η γτ πολύ απλά να έχουν καβλες εκείνη τη στιγμή και να θεωρούν αυτό υπηρεσία..

Αμπελοφιλοσοφιες; όσες έχουν αποκάλεσει κατά καιρούς φόλες έχω περάσει και κάνα σεξ ήρεμα και όμορφα.. Δεν ζητάω ούτε να με γαμησει ούτε να πάρει πιπα στο θάμνο ενώ την περιλουζει η μασχαλιλα μου και το τυράκι από το πουλάκι..

Μαθεται να είστε άνθρωποι πάνω από όλα και όχι παραλλογοι.. Να ζητάς εσύ που είσαι 65 χρόνων από έναν άνθρωπο να συμπεριφερεται το ίδιο σε εσένα και σε εμένα που είμαι 30 δεν είναι παράλογο;

Τι επειδή έκανε σαν τρελή για να σε βάλει στο δωμάτιο και έξω σου έκανε χαρές και μόλις μπήκες άλλαξε η ατμόσφαιρα; δεν έχετε ξαναδεί κράχτες σε μαγαζιά; όσοι περισσότεροι πελάτες τόσα περισσότερα χρήματα.. Κι οι ιερόδουλες το κάνουν για τα χρήματα γτ είναι ένα επάγγελμα.. Το πώς θα συμπεριφερθει στο κάθε πελάτη είναι διαφορετικό.. Οι υπηρεσίες που αναφέρεις εσύ είναι η συμπεριφορά.. Και η συμπεριφορά δεν εξαγοράζεται.. Έχετε να κάνετε με ανθρώπους..
Καλα σου λεει ο αλλος να πας να κανεις χαλαουα για να σε γουσταρουν οι πουτανες,δεν υπαρχει σωτηρια για εσενα ψηλε μου.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
η λογικη του απλυτου ''παλιου'' ελληνα..
ο εν λογω ελληνας οπως εσυ που ειναι ο χειροτερος πελατης οπουδηποτε...
σε ξενοδοχεια 2 αστερων που ζητα υπηρεσιες 5στερου..
σε γυμνατηρια που πληρωνει 10 ευρω το μηνα ζητα και απαιτει απο τον γυμναστη να ειναι συνεχεια απο πανω του λες και πληρωνει personal trainer 50 ευρω την ωρα

ο παραλλογος ελληνας πελατης οπως εσυ που ειστε η χειροτερη φαρα εκει εξω πατε και στα μπουρδελα του 10ρικου,και απαιτειτε υπηρεσιες 50ρικου

η λογικη που εσυ συναψες ..να ακολουθει το προγραμμα της λες και ειναι το ιδιο να ρουφας ψωλες πακιδων non stop και να πληρωνεσαι 2ευρω τον καθε πακι και το ιδιο στην φυλης η σε στουνιο...

ναι δε θα σας μαθουμε τωρα..σας ξεραμε απο παντα!
τρομαρα σου μου θες και σατυρα..

Δεν μπορούν πλέον να υποστηρίξουν πρόγραμμα. πωω δεν υπαρχετε πραγματικα... :ban: απ την ζωη :jerking:

Ρε bro άσε το καθένα να εκφράζεται ελεύθερα, διαφωνείς η συμφωνείς οφείλεις να σέβεσαι την κάθε άποψη.
Σε κάθε τι που γράφεις, είναι να κριτικάρεις τον καθένα, γράψε τις απόψεις σου, αλλά άσε τους άλλους να έχουν τις δικές τους. Ούτως η άλλως δεν θα βάλεις εσύ μυαλό στον καθένα.
Γράψε καμιά ενημέρωση, πες μας για καμιά καλή εταίρα και άσε τους άλλους να έχουν τα πιστεύω τους.  :hi:
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Ρε bro άσε το καθένα να εκφράζεται ελεύθερα, διαφωνείς η συμφωνείς οφείλεις να σέβεσαι την κάθε άποψη.
Σε κάθε τι που γράφεις, είναι να κριτικάρεις τον καθένα, γράψε τις απόψεις σου, αλλά άσε τους άλλους να έχουν τις δικές τους. Ούτως η άλλως δεν θα βάλεις εσύ μυαλό στον καθένα.
Γράψε καμιά ενημέρωση, πες μας για καμιά καλή εταίρα και άσε τους άλλους να έχουν τα πιστεύω τους.  :hi:

απο αυτες που δοκιμασα προσφατως λιγο πολυ εχουν προαναφερθει...απο αλλους
φυλης βραδυνη η μπιουτυ σαν πιο προσφατη..πολυ καλη και εξω και μεσα..
σαρα απο φωκαιας βραδυνη που τωρα μετακομισε επεισης πολυ καλη χημεια κ εξω κ μεσα..
και τελευταια φωκαιας 24 πρωινη μια ξανθια με βυζαρες η κορινα καρινα? εκει δεν υπηρχε χημεια τυπικη..για τα χοντρα..μπηκα για τις βυζαρες κλασικα απλα μεσα πολυ θεατρινισμοι που εμενα με ξενερωνουν( ελα καυλιαρη μου ναι αντρακλα μου τετοια)

στα υποψιν ιζαμπελα απο φωκαιας νανσυ απο βεργας(αν την πετυχω ποτε) μια στελλα ξανθια απο μ.α 28(αν την πετυχω και αυτη ποτε)


απλα δεν αντεχω τους παραλογισμους...οι παραπανω που τους τα χωνω φασκουν αντιφασκουν και στην ουσια δεν ξερουν και οι ιδιοι τι θελουν η τι ζητανε..αυτο με τρελενει... τα θελουν ταυτοχρονα ΟΛΑ και τιποτα μαζι... ε καπου νισαφι με την ελληνικη ηλιθιοτητα.. εχω αλεργια στους ηλιθιους ανθρωπους δεν τους αντεχω τρελενομαι..
 

Επισκέπτης
Μπορεί να έχεις βαρεθεί να την ακούς, αλλά αποτελεί μια αλήθεια της απώτερης προϊστορίας. Προτού εξελιχτούμε καν σε ανθρώπους. Τότε που με αντάλλαγμα το σεξ, τα θηλυκά των πρωτευόντων θηλαστικών εξασφάλιζαν τροφή για τους απογόνους τους από το άλφα αρσενικό.

Ώσπου μπήκανε στο παιχνίδι και οι υπόλοιποι, οι "δευτεράντζες", συνεισφέροντας ο καθένας ισότιμα σε υπηρεσίες και προϊόντα για την επιβίωση της ορδής, και οι άλφα πήραν τον πούλο.

Και οι θηλυκές οργάνωσαν παρτούζες για τον εορτασμό της κοινοκτημοσύνης της αρσενικής εργατικής δύναμης, ως άνθρωποι πλέον, και όχι ως ζώα.
υπαρχει ακομα καποια ημιπρωτογονη φυλη της οποιας οι γυναικες οταν θελουν να πιασουν παιδι, μαζευουν ολους εκεινους τους αντρες στους οποιους θελουν να μοιασει - ο καθενας εχει ενα επιθυμητο χαρακτηριστικο, και γαμιουνται μαζι τους.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
απλα δεν αντεχω τους παραλογισμους...οι παραπανω που τους τα χωνω φασκουν αντιφασκουν και στην ουσια δεν ξερουν και οι ιδιοι τι θελουν η τι ζητανε..αυτο με τρελενει... τα θελουν ταυτοχρονα ΟΛΑ και τιποτα μαζι... ε καπου συναφη με την ελληνικη ηλιθιοτητα.. εχω αλεργια στους ηλιθιους ανθρωπους δεν τους αντεχω τρελενομαι..

Ένας ηλίθιος η έξυπνος ότι και να γράψεις, μα ότι και να γράψεις θα παραμείνει αυτό που είναι.
Τι είναι ποιο ηλίθιο; Ο ηλίθιος να γράφει σαχλαμάρες, η ο έξυπνος να ασχολείται με τις σαχλαμάρες του ηλίθιου; Φυσικά το δεύτερο, διότι ένας ηλίθιος επόμενο είναι να διατυπώνει βλακείες.
Εξάλλου, μην πιστεύεις ότι οι εκατοντάδες εταίρες που βρίσκονται στο κέντρο της Αθήνας εργάζονται με το πιστόλι στον κρόταφο. Ενδεχομένως να υπάρχει κάποια εκμετάλλευση αλλά αυτό είναι μια πολύ μικρή μειοψηφία.   
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom