Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (27 μέλη και 219 επισκέπτες)

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Απο σκιννυ τι παιζει ρε παιδια?
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Καλό μωράκι η Σάσα. Τίμια θα την χαρακτήριζα, ούτε κρύο ούτε ζέστη. Για μια φορά λόγω εμφάνισης δεν τα κλαις.
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Καλό μωράκι η Σάσα. Τίμια θα την χαρακτήριζα, ούτε κρύο ούτε ζέστη. Για μια φορά λόγω εμφάνισης δεν τα κλαις.

για τη νεα κοπελα στο στουντιο μιλας απο βενεζουελα;
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Πέρασα από το Μεγ. Αλεξάνδρου -22 ισόγειο, αλλά ακόμα είναι κλειστό.  :'( Ξέρει άραγε κανείς που δουλεύει τώρα η milf Μαρίνα, που δούλευε σε αυτό τον οίκο την απογευματινή βάρδια ?? Στην πόρτα υπάρχει μόνο το τηλ. της Ειρήνης.

Η μιλφ Μαρινα μαζι με την Ειρηνη τις ειδα αποψε γυρω στις δεκα το βραδυ στον οικο Μεγ.Αλεξανδρου 25
Οπως σου ειχα γραψει την ειχα δει στον απεναντι οικο με την κουρτινα.
Σημερα σε αυτον τον οικο ηταν η Μαρια η νυμφομανης.
Ισως να μην εχουν σταθερο "σπιτι".
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
11
Like
2.885
Πόντοι
731
Μολις περασα απο λιοσιων 73α περιπου στη 1 το βραδυ και πηρα την βικτωρια ωραιο σωμα με ωραιο χαμογελο 26 χρονων μου ειπε οτι ειναι μελαχρινη αδυνατη ...η τσατσα λεει οτι ειναι απο βενεζουελα εμενα μου φερνει κατι σε γυφτισα . τελος παντων, μετριο προγραμμα, πιπα αθλια, στο σεξ δεν εκλεψε ....θα ακολουθησει κριτικη, αν και δεν θελω να σταθω τοσο στην κοπελα, οσο στο επιπεδο καθαριοτητας, που εχει πεσει το συγκεκριμενο ιδρυμα . βρωμα ζεστη, ιδρωτιλα ακομα και στο σαλονι..το δωματιο βρωμικο με εντονη μυροδια και υγρασια ...καμια σχεση με το παλιο λιοσιων 73 οπως το θυμαμαι πριν 2 χρονια που ελεγες οτι οντως παω σε κατι ανωτερο ...πλεον εχε γινει ενα κοινο μπουρδελο τησ σειρας ...σας παραθετω και μια φωτογραφια απο τα σεντονια του κρεβατιου..... :vomit:
 

Συνημμένα

  • 70950929_939712389716938_3545912479747932160_n.jpg
    70950929_939712389716938_3545912479747932160_n.jpg
    188,5 KB · Εμφανίσεις: 23
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
                                                                                                        :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:


    Λοιπόν, μόλις επέστρεψα… σταμάτησα και στον Jonny για 2 hotdog ήπια και 2 zero (μάγκες δεν βγαίνει αλλιώς, λίγο διαφήμιση να βγαίνουν οι βενζίνες). Καταδρομική για την πάρτι μου στις 11:30 να κλείσω την βάρδια της Σόνιας, Φιλιππίδου 11Α κάτι παραπάνω από μισή ώρα και νομίζω ότι εκτονώθηκα για τα καλά. Βγαίνοντας από τον οίκο, σκέφτομαι, δεν κάνω και μια καταγραφή της βραδινής βάρδιας, να ενημερώσω τους ξενύχτηδες τι παίζει τις καθημερινές… (μετά τις 12 το βράδυ και τα περισσότερα ως 5 το πρωί).

    Φυλής 81, Λιλή με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο κορμί και πρωκτικό.
    Φυλής 71Α, Νικόλ, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φυλής 71, Ρόξυ με απλό πρόγραμμα, αλλά είναι καύλα το κορίτσι.
    Φυλής 69Β, κλειστό.
    Φυλής 69Α, Ολίβια με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί, μελαχρινή και καυλωτικό κορμάκι.
    Φυλής 67, Αντριάνα και Έλενα κλασσική δύναμη στην καύλα της εμφάνισης. Μου ήρθε λίγο μυρωδιά από φοσμπά μέσα από το κουζινάκι…
    Φυλής 86 αριστερά, Πέρλα από Βενεζουέλα, σε απλό πρόγραμμα αλλά μου θύμιζε τα κοριτσάκια που βλέπουμε στο GNTM, αλλά σε εξωτικό style.
    Φυλής 86 δεξιά, κλειστό.
    Φυλής 65 δεξιά, Σίντι από Τζαμάικα, μαυρούκα, το έχω κόψει το άθλημα με τις μαύρες αλλιώς θα την τιμούσα. Η υπηρεσία ανέφερα ότι είναι φρέσκο πράμα.
    Φυλής 65 αριστερά, Εμμανουέλλα σε απλό πρόγραμμα, από τις λίγες κοπέλες λαμπάδες της Φυλής. Μου αρέσει πιο πολύ τώρα που έχει λίγο μπούτι και κώλο παραπάνω, αλλά πάντα αψεγάδιαστο το κορμί της.
    Φυλής 84, κλειστό.
    Φυλής 84Α, κλειστό.

    Φιλιππίδου 11Α, Σύλβια με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φιλιππίδου 11Β, κλειστό
    Φυλής 61, κλειστό.
    Φυλής 59, κλειστό
    Φυλής 74 αριστερά, Σαμπίνα με απλό πρόγραμμα, λίγο άνοιξε η πόρτα να ρωτήσει κάτι την υπηρεσία, και είδα ένα ξανθό όμορφο αδύνατο κοριτσάκι.
    Φυλής 74 δεξιά, κλειστό
    Φυλής 72,κλειστό.
    Φυλής 66Δ, κλειστό.
    Φυλής 66Α, κλειστό.
    Φυλής 54, τρείς πόρτες στην σειρά κλειστές κλασσικά και αυτές.
   
    Φώκαιας 7, Έμιλυ, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα.
    Φώκαιας 7 μεσαία πόρτα, κλειστό.
    Φώκαιας 7 κάτω σκάλες, Άννα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φώκαιας 7 κάτω σκάλες, Έλενα θα επιστρέψει στις 15 Οκτωβρίου, έχουν και χαρτί στην πόρτα για ενημέρωση.
    Φώκαιας 17, Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικό.
    Φώκαιας 17 επάνω, κλειστό.
    Φώκαιας 19, Χριστίνα, ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
    Φώκαιας 25 πάνω, Σάρα (η αγαπημένη στην μισή Αθήνα από Φιλιππίδου 11Β).
    Φώκαιας 25 κάτω, κλειστό.
    Φώκαιας 27Α, Νάταλι, ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στόμα και πρωκτικό.
    Φώκαιας 27Β, Όλγα, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
    Φώκαιας 27Β, Μελίνα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
    Φώκαιας 24, κλειστό.

    Εν κατακλείδι, η Φυλής υπολειτουργεί τις βραδινές ώρες, έχω την εντύπωση ότι Παρασκευή και Σάββατο ανοίγουν μερικοί οίκοι παραπάνω και παίζουν στα σπιτάκια μερικά αρκετά καλά κομμάτια αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία για να μπω σε λεπτομέρειες… Πέφτω να ξαπλώσω, αλλά μου γυρνάει από το μυαλό να πεταχτώ πάλι να ανοίξω κανένα κωλαράκι…


                                                                                                    :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
   
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
....@.Dod0s.......οπότε την αξίζει την δοκιμη;;;τι λες;;;

    Εμένα μου αρέσει, δεν την έχω πάρει ακόμα μην παρεξηγηθώ... αλλά μόλις θελήσω να γαμήσω ένα καλό μουνί, νομίζω ότι θα είναι στις πρώτες επιλογές!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Απο σκιννυ τι παιζει ρε παιδια?

    Φοβάμαι ότι θα σας απογοητεύσω, αλλά skinny με την πραγματική έννοια όπως την ζητάτε... έχω καιρό να δω σε μπουρδέλο. Ίσως παίζει από Μεταξουργείο μεριά, αλλά δεν έχω άποψη.
    Στην προηγούμενη ενημέρωση μου, είχα κάνει αναφορά για μια skinny ευχάριστη κοπελίτσα επί της Καποδιστρίου με το που περάσεις το φανάρι της Αριστοτέλους, €30 αυτή και €10 το δωμάτιο, είπε ότι έκανε και κώλο, αλλά οι κριτικές που διάβασα στην ενημέρωση για τις πιάτσες της Αθήνας δεν ήταν και οι καλύτερες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Pitsicoco88

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
42
Like
330
Πόντοι
20
                                                                                                        :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:


  Βγαίνοντας από τον οίκο, σκέφτομαι, δεν κάνω και μια καταγραφή της βραδινής βάρδιας, να ενημερώσω τους ξενύχτηδες τι παίζει τις καθημερινές…

                                                                                                    :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
   

Είσαι πολύ μεγάλος παίχτης φίλε 1000 μπράβο
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
                                                                                                        :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:


    Λοιπόν, μόλις επέστρεψα… σταμάτησα και στον Jonny για 2 hotdog ήπια και 2 zero (μάγκες δεν βγαίνει αλλιώς, λίγο διαφήμιση να βγαίνουν οι βενζίνες). Καταδρομική για την πάρτι μου στις 11:30 να κλείσω την βάρδια της Σόνιας, Φιλιππίδου 11Α κάτι παραπάνω από μισή ώρα και νομίζω ότι εκτονώθηκα για τα καλά. Βγαίνοντας από τον οίκο, σκέφτομαι, δεν κάνω και μια καταγραφή της βραδινής βάρδιας, να ενημερώσω τους ξενύχτηδες τι παίζει τις καθημερινές… (μετά τις 12 το βράδυ και τα περισσότερα ως 5 το πρωί).

    Φυλής 81, Λιλή με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο κορμί και πρωκτικό.
    Φυλής 71Α, Νικόλ, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φυλής 71, Ρόξυ με απλό πρόγραμμα, αλλά είναι καύλα το κορίτσι.
    Φυλής 69Β, κλειστό.
    Φυλής 69Α, Ολίβια με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί, μελαχρινή και καυλωτικό κορμάκι.
    Φυλής 67, Αντριάνα και Έλενα κλασσική δύναμη στην καύλα της εμφάνισης. Μου ήρθε λίγο μυρωδιά από φοσμπά μέσα από το κουζινάκι…
    Φυλής 86 αριστερά, Πέρλα από Βενεζουέλα, σε απλό πρόγραμμα αλλά μου θύμιζε τα κοριτσάκια που βλέπουμε στο GNTM, αλλά σε εξωτικό style.
    Φυλής 86 δεξιά, κλειστό.
    Φυλής 65 δεξιά, Σίντι από Τζαμάικα, μαυρούκα, το έχω κόψει το άθλημα με τις μαύρες αλλιώς θα την τιμούσα. Η υπηρεσία ανέφερα ότι είναι φρέσκο πράμα.
    Φυλής 65 αριστερά, Εμμανουέλλα σε απλό πρόγραμμα, από τις λίγες κοπέλες λαμπάδες της Φυλής. Μου αρέσει πιο πολύ τώρα που έχει λίγο μπούτι και κώλο παραπάνω, αλλά πάντα αψεγάδιαστο το κορμί της.
    Φυλής 84, κλειστό.
    Φυλής 84Α, κλειστό.

    Φιλιππίδου 11Α, Σύλβια με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φιλιππίδου 11Β, κλειστό
    Φυλής 61, κλειστό.
    Φυλής 59, κλειστό
    Φυλής 74 αριστερά, Σαμπίνα με απλό πρόγραμμα, λίγο άνοιξε η πόρτα να ρωτήσει κάτι την υπηρεσία, και είδα ένα ξανθό όμορφο αδύνατο κοριτσάκι.
    Φυλής 74 δεξιά, κλειστό
    Φυλής 72,κλειστό.
    Φυλής 66Δ, κλειστό.
    Φυλής 66Α, κλειστό.
    Φυλής 54, τρείς πόρτες στην σειρά κλειστές κλασσικά και αυτές.
   
    Φώκαιας 7, Έμιλυ, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα.
    Φώκαιας 7 μεσαία πόρτα, κλειστό.
    Φώκαιας 7 κάτω σκάλες, Άννα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φώκαιας 7 κάτω σκάλες, Έλενα θα επιστρέψει στις 15 Οκτωβρίου, έχουν και χαρτί στην πόρτα για ενημέρωση.
    Φώκαιας 17, Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικό.
    Φώκαιας 17 επάνω, κλειστό.
    Φώκαιας 19, Χριστίνα, ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
    Φώκαιας 25 πάνω, Σάρα (η αγαπημένη στην μισή Αθήνα από Φιλιππίδου 11Β).
    Φώκαιας 25 κάτω, κλειστό.
    Φώκαιας 27Α, Νάταλι, ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στόμα και πρωκτικό.
    Φώκαιας 27Β, Όλγα, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
    Φώκαιας 27Β, Μελίνα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
    Φώκαιας 24, κλειστό.

    Εν κατακλείδι, η Φυλής υπολειτουργεί τις βραδινές ώρες, έχω την εντύπωση ότι Παρασκευή και Σάββατο ανοίγουν μερικοί οίκοι παραπάνω και παίζουν στα σπιτάκια μερικά αρκετά καλά κομμάτια αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία για να μπω σε λεπτομέρειες… Πέφτω να ξαπλώσω, αλλά μου γυρνάει από το μυαλό να πεταχτώ πάλι να ανοίξω κανένα κωλαράκι…


                                                                                                    :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
   
Φιλε η σαρα οντως πολυ ομορφη κοπελα απλως δουλευει με την εμφανιση της και μονο νταξει δεν ειναι κομοδινο μεσα απλως πολυ απλο προγραμμα εαν το επαιζε κ λιγο θα ειχε μαζεψει ολη την χαρτουρα απο φυλης..
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερες η Ραχηλ απο Πιπινου 65 ειναι καπου αλλου διοτι εχω περασει και αρκετες φορες το εχω πετυχει κλειστο!
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Μολις περασα απο λιοσιων 73α περιπου στη 1 το βραδυ και πηρα την βικτωρια ωραιο σωμα με ωραιο χαμογελο 26 χρονων μου ειπε οτι ειναι μελαχρινη αδυνατη ...η τσατσα λεει οτι ειναι απο βενεζουελα εμενα μου φερνει κατι σε γυφτισα . τελος παντων, μετριο προγραμμα, πιπα αθλια, στο σεξ δεν εκλεψε ....θα ακολουθησει κριτικη, αν και δεν θελω να σταθω τοσο στην κοπελα, οσο στο επιπεδο καθαριοτητας, που εχει πεσει το συγκεκριμενο ιδρυμα . βρωμα ζεστη, ιδρωτιλα ακομα και στο σαλονι..το δωματιο βρωμικο με εντονη μυροδια και υγρασια ...καμια σχεση με το παλιο λιοσιων 73 οπως το θυμαμαι πριν 2 χρονια που ελεγες οτι οντως παω σε κατι ανωτερο ...πλεον εχε γινει ενα κοινο μπουρδελο τησ σειρας ...σας παραθετω και μια φωτογραφια απο τα σεντονια του κρεβατιου..... :vomit:


Υπηρεσίες στούντιο χαχαχαχα χαχαχαχα
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Όλοι οι "στρατηγοί" είναι μέλη και εδώ!
τώρα εσύ λες ότι κάτι έπαθε η συγκεκριμένη και μάλιστα ξέρεις και από ποιόν το έπαθε και περιμένεις να σε πιστέψουμε, καλά
 

Menelaos Troboglou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το Τζωρτζόσπιτο ανήκει στη μοντελοαλυσίδα;  :think:
Κάπου διάβασα ότι η Τζώρτζια σταμάτησε, ισχύει;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.951
Πόντοι
27.261
Φιλε η σαρα οντως πολυ ομορφη κοπελα απλως δουλευει με την εμφανιση της και μονο νταξει δεν ειναι κομοδινο μεσα απλως πολυ απλο προγραμμα εαν το επαιζε κ λιγο θα ειχε μαζεψει ολη την χαρτουρα απο φυλης..

η συγκεκριμενη κοπελα ειναι απο αυτες που αμα της αρεσεις θα περασεις καλα πιστευω. ετσι εχω καταλαβει τουλαχιστον. προσωπικα εχω κανει απιστευτα γαμησια μαζι της οταν ηταν στον οροφο της φιλιππιδου. ολες οι τσατσαδες βαραγανε πορτα 2-3 φορες καθε φορα που πηγαινα και στο τελος οταν εβγαινα μου λεγανε αργεις παρα πολυ, αλλα η σαρα στο μουνι της κανονικοτατα καθε φορα και παντα μεσα στη γλυκα μαζι μου. μια φορα μαλιστα πηγαμε να πεσουμε απο το κρεβατι απο την ενταση που ειχαμε. γενικως ειναι απο τις κοπελες που εχω ταιριαξει παρα πολυ στην ολη φαση και την τιμουσα παντα οταν κατεβαινα για τσαρκα. στον οροφο της φωκαιας ομως, στη μεταγραφη που εκανε, δεν εχω παει ακομα επειδη δεν εχω αμαξι δικο μου πλεον. θα παω standard ομως αφου εχω καιρο, για να δω αν εχει αλλαξει συμπεριφορα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom