Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (38 μέλη και 276 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ξέρετε που μπορούμε να βρούμε καμία ξανθούλα μικρη;

https://[URL unfurl="true"]www.aixmi.gr/wp-content/uploads/2015/11/athensbeer2.jpg[/img[/URL]]

Πιστεύω, ότι την πρώτη την σερβίρουν και σε μικρή... όχι πάνω από €4.5 και μας πιάσουν κότσο!!
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Παίδες εκτός απο Λιοσιομαγαζα, υπάρχουν αλλα που μπορουμε να βλέπουμε τα κορίτσια καιντις βάρδιες;
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Μικρή νυχτερινή γυροβολια στο παρακμιακό μετάξι Κολωνού 11 ισόγειο Εύα ξανθιά με 15€ στο υπόγειο περίμενα ανοιχτό κόσμος μέσα περίμενε κοπέλα τσατσά δεν είδα  :think: Κολ 15 δεξιά Αντζελίνα γεματουλα ξανθιά με 10€
Κολ 15 στο βάθος αριστερά μια Νικόλ μελαχρινή με 10€ καινούργια έλεγε η τσατσά Κολ 15 αριστερά αρχή η Ρήτα  :erection: πιπινα μελαχρινή τιμήθηκε στα 15€ καλουτσικη προς καλή  :fuck2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.478
Κριτικές
1.272
Like
227.268
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53 Παολα καστανοξανθη πολύ χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Για κάποιους που στέλνουν πμ η Νατάσα θα δουλέψει σήμερα απόγευμα στο 48 νέο και αύριο εδώ από το άνοιγμα του οίκου μέχρι βράδυ

Κολωνού 48 νέο  Μαρία ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό και  Εύα ξανθιά γκρανι παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό , κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 48   Μάσα/Μαρσα μελαχρινή κοπέλα με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα λεπτά πόδια 2αρι βυζι με καλή ρογα και Ντασα μελαχρινή σώμα με πιασίματα,πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 όροφος Λάουρα μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί πολύ χοντρή 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Αλινα μελαχρινή μιλφ παχουλη με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Ντιαννα  μελαχρινη κατσαρομαλλα παχουλη με 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά ευθεία Στέλλα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα κοιλίτσα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώσε ο τσάτσος, την προηγούμενη φορά που δουλεύει με γυναίκα υπηρεσία είχε ανακοινωθεί ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 32α Λίζα ξανθιά κοντή κοπελίτσα με γλυκό πρόσωπο, ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Καρίνα καστανή λεπτή κατσαρομαλλα ψηλή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στον αφαλό και πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα και Νίνα μελαχρινή κοπέλα από την Βενεζουέλα με μακρύ ίσιο μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 32β Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Εύα ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Γιούλα/Ιουλία μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α δύο  Λιλυ ξανθοκαστανη"λατινα" κοντή με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι πάρα πολλά τατουάζ και Τζένιφερ μελαχρινή "λατινα" σώμα με πιασίματα μεγάλη κωλαρα 3. 5αρι σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Φλορα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί πολύ χοντρή 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Κολωνού 27β Σοφία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 23 Γιάννα/Άννα καστανή παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 καινούριο δεξιά Άννα ξανθιά κοπέλα λεπτή με μικρό βυζι και Άντζελα ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι διαφορά μικρά τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 καινούριο αριστερά Μαρίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Ντιαννα /Ντανα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Μαρία/Μαρίνα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωμου 11α ισόγειο Βιολετα ξανθιά κοπέλα νταρντανα με 1.5αρι βυζι ψηλή, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος Αλινα μελαχρινή χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Παίδες εκτός απο Λιοσιομαγαζα, υπάρχουν αλλα που μπορουμε να βλέπουμε τα κορίτσια καιντις βάρδιες;
Είναι πολλά.
Αγ.Πετρου7
Ιωαννινων 3 και 5
Aγκυρας 9
Χωματιανου 11β
Φυλης 200 κ.α
Ψαξε για sex studios στην Αθηνα στο google ;)

Παρεμπιπτόντως,αυτή η Νατάσα από στουντιοαλυσίδα δεν είναι ίδια με την Βίκυ από Βεργας 3?Η είναι ιδέα μου?
Θυμάμαι με κοιτούσε στα μάτια όταν μου έκανε στοματικό και έχει το ίδιο βλέμμα.
 

Συνημμένα

  • 5d7e2577a3785_3459_natasa15.jpeg
    5d7e2577a3785_3459_natasa15.jpeg
    23,8 KB · Εμφανίσεις: 41

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.478
Κριτικές
1.272
Like
227.268
Πόντοι
46.232
τώρα live

Αχαρνών 85 Εβελινα ξανθιά κοπέλα πολύ όμορφη με ψιλοκανονικο σώμα σιλικονατο βυζι τατουάζ διαφορά, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα επιλεκτικά. Μετά τις 1700 θα έρθει η Αλιονα.

Αγκυρας 9 Συλβια στο δωμάτιο... μαλακιες την είδα στο κουζινακι... Όποτε έχω πάει ποτέ δεν την έχω πετύχει σε δωμάτιο...σώμα με πιασίματα σιλικονατο βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου ανακοινώνει η υπηρεσία.

Αγκυρας 12α Όλγα καστανή ψηλή χοντρή με 3αρι βυζι και Φωτεινή μελαχρινή κοντή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Αγκυρας 12β κλειστό.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 109α Άννα ξανθοκαστανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λιλυ ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 109β Τανια καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 134 Σάσα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φυλής 134α, 134β & 136 κλειστά.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Σμύρνη τη Βαλέρια από  Φυλής 86 την έχεις δει; Εμφανισιακά πως είναι; Αξίζει τον κόπο γτ έλεγα να περάσω μια βόλτα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.478
Κριτικές
1.272
Like
227.268
Πόντοι
46.232
Τι εννοείς αν την έχω δει ?την έχω αναφέρει από την πρώτη μέρα που δούλεψε. ..Καθώς και οταν την πετυχαίνω στις ενηνερωσεις μου, ψηλή νταρντάμα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα κάνει αλλά τη μια φορά που την πήρα έμεινα ευχαριστημενος.
 

Keratsini7

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
14
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν λίγο σε 2 μόνο σπίτια λόγο έλλειψη χρόνου. Φωκαιας και φυλής με τις 2 πόρτες κολλητές, πρώτα στην αριστερό ήταν μια πιτσιρικα αδιάφορη δε μου γέμισε το μάτι και πάω δίπλα ήταν η Άννα. Μου φάνηκε καλή και μπήκα. Πρώτη εντύπωση με το που μπήκα στο δωμάτιο πολύ καλή καθώς έκπληκτος είδα ότι είχε ντουζ. Όπως περίμενα γιατί μπήκα ταυτόχρονα κα κάποιον άλλον και πήγε πρώτα μαζί του, ακούω ότι φεύγει σχετικά γρήγορα λέω ωραία έρχεται και ανοίγει η πωρτα και μπαίνει η τσατσά και με βλέπει φάτσα κάρτα γυμνό.... Ωχχχχ συγνώμη συγνωμη αρχίζει να λέει και έφυγε... Ακούω από μέσα την Άννα να τις ρίχνει μπινελίκια... Στο ρεζουμέ τώρα. Μπήκε η Άννα λίγα φιλάκια λίγα χαδακια τσιμπουκι με προφυλακτικό μέτριο θα έλεγα, εγώ από πάνω για λίγο μετά στα 4 που έκανε πολύ καλό στήσιμο και τελείωσα έτσι... Ντουζάκι και δρόμο. Δε πέρασα και άσχημα αλλά έχω περάσει και καλύτερα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σε ποιά στουντιοαλυσίδα ξαπλώνει η Νατάσα για να την εξετάσουμε;
στους "γερμανούς"...Αριστοτέλους, Τριγγετα, Ισμήνης, Αθηνών 204 κ Θησέως 35...την είδα προσφατα..γλυκουλα...
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Μίνι τσάρκα στο Μετάξιτο μεσημέρι και είδα κουλά πράγματα...Ξεκινάμε από την Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 όπου και οι 2 οίκοι είναι κλειστοί με λουκέτα και στις πόρτες είναι γραμμένα τα ονόματα των κορασίδων με τα τηλέφωνα τους. Στην Ιασωνος 46 η Βαλέρια (πάντα κρύα) με ακαπέλα, 69, και τελειωτικό στα βυζιά ! Στην Κολωνού 53 η Πάολα. Στο Κολωνού 48 (νέο) από τις 4:30 είχαν βάλει καρέκλα στην πόρτα και δεν δεχόντουσαν επισκέψεις. Το δεξί ήταν κλειστό. Ιασωνος 2 (επάνω) καλούτσικη μπαμπάτσικη κορασίδα με την τσατσά να μην βγαίνει καν να ανακοινώσει πρόγραμμα επειδή ήταν απασχολημένη στο να μιλάει στο τηλ.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Πηγα στην πατρισια αγιου πετρου 7, ΠΟΡΝΟΣΤΑΡΙΚΗ ΠΙΠΑ,ΠΟΡΝΟΣΤΑΡΙΚΟ ΣΤΗΣΙΜΟ,ΠΟΡΝΟΣΤΑΡΙΚΟ ΓΑΜΗΣΙ, Εκλαιγε που τον επερνε μεχρι το λαρρυγι χωρις παραπονο,θα ακολουθησει κριτικη  :heavymetalbig: Κατα τα αλλα φυλης και περιξ τα ιδια και τα ιδια,οπως λεει ο φιλος πορνομεταναστης σε βαθος χρονου θα φερνουν ακομα και ινδες
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
352
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
τα 2 σπιτάκια στην λιοσίων 73,, βλέπω απο τις βαρδιες,, εχουν κατι πιπινια....ξέρει κανεις τιποτε;;;θενκς!
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ φίλε!

Στις φωτογραφίες μοιάζει πολύ με την Βίκη! Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι αυτή;
Μια ομοιότητα υπάρχει , καλά λες. Και είναι και από τη Ρωσία.
Δεν αποκλείεται να είναι αυτή.
Δεν μπορεί να σταμάτησε το άθλημα στα ντουζένια της η Βίκυ.
Πιστεύω κάπου δουλεύει/θα δουλέψει (αν δεν είναι η Νατάσα)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ευχαριστώ πολύ φίλε!

Στις φωτογραφίες μοιάζει πολύ με την Βίκη! Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι αυτή;
δεν έχω άποψη σχετικα με το αν είναι η όχι...δε την ξέρω τη Βίκυ
 

ADAM66

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Καμια σχεση, ουτε για πλακα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
δεν έχω άποψη σχετικα με το αν είναι η όχι...δε την ξέρω τη Βίκυ
Όχι δυστυχώς δεν είναι η Βίκυ(Βέργας 3, Πιπίνου 118) η πιο όμορφη κοπέλα που εμφανίστηκε στην πιάτσα της Φυλής τα τελευταία δύσκολα χρόνια άστο απίστευτη απώλεια αναντικατάστατη.

Στο Φώκαιας27 όροφο το απόγευμα δούλευε μια νεαρή σχετικά ψηλή κοπέλα νταρντανα η Ιννες έχω την εντύπωση ότι είχε δουλέψει πριν κάνα ενάμιση μήνα με το όνομα Ντιάνα στο Φυλής 81
Πάντως είχε αρκετή δουλειά και κάποιος πλήρωσε για δεύτερη φορά οποίος πέρασε και μπορεί ας δώσει καμία πληροφορία επιπλέον αν αξίζει να δοκιμαστεί
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
    Τύπος πάει στην Φυλής, και βρίσκει τους γνωστούς οίκους της μοντελοαλυσίδας, που έχουμε προαναφέρει τόσες φορές, κλειστούς. Για τα πιο πολλά, τα ανοιχτά, δεν έχεις τίποτα να ρωτήσεις;

Όχι, για τα ανοιχτά είμαι καλυμμένος.

Τι έχει γίνει με την μοντελοαλυσίδα; Δεν είμαι τακτικός πελάτης ούτε μπαίνω στο forum καθημερινά οπότε δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το τι έχει γίνει, γιαυτό και μου έκανε εντύπωση που ήταν όλα κλειστά.

Επίσης, είναι και το Πιπινου 65 στην αλυσίδα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom