Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (30 μέλη και 219 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ποια Χριστίνα είναι αυτή;έχω χάσει την μπάλα...
Μηπως το αλβανακι που λεει οτι ειναι ρωσιδα απο φυλης 84?
Αυτο το κοντο χριστινακι ειναι ομορφο παντως ειναι η αληθεια, αλλα φαινεται πολυ ξινομούνα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
Κοιτα φιλε για την σαρα στον προηγουμενο οικο που δουλευε ειχα ακουσει πολυ καλα πραγματα οχι εγω οτι περασα χαλια απλως πρωτη φορα την πηρα εσυ ειχατε αλλη χημεια μεταξυ σας μετα απο καμποσες φορες απλως η κοπελα απ οτι βλεπω κριτικες δουλευει απ τ 2016 3 χρονια δλδ δεν θα εχει τα στανταρ της κ την ορεξη που ειχε στην αρχη κ κατι αλλο δεν την κανω για γεωργια μερια μαλλον απ καπου απ βαλκανια πρεπει να ειναι..

απο γεωργια ειναι standard. για ολα τα αλλα που αναφερεις εχω ηδη απαντησει στα προηγουμενα post.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
επειδη εικαι δικαιος και δε μου αρεσουν οι φανφαρες, σε πιο παλιο post ειχα αναφερει οτι στην επιστροφη της ΤΖΟΑΝΝΑ απο φιλιππιδου οροφος, ειχε γινει σα γιουβαρλακι και αποφασισα να τη βαλω στον παγο για λιγο καιρο, μιας και ειχα ξενερωσει απο το παρουσιαστικο.
στη χθεσινοβραδυνη τσαρκα μου λοιπον, ειπα να checkαρω μια παλι... συνεχιζει να τρωει ολο το φαγακι της η' οχι???
για καλη μου τυχη δεν ανεβηκα τζαμπα τα σκαλια.
το μωρο εχει χασει και ψιλοθυμιζει την παλια που ειχαμε πρωτογνωρισει. θελει λιγο ακομα για να γινει top βεβαια, αλλα και ετσι ειναι οκ.
μπηκα εννοειται χαλαρα και το ευχαριστηθηκα. με θυμοταν επισης. η γκομενα ειναι μεσα στην καυλα & στην αναλογη τρελα που πρεπει να υπαρχει σε αυτην τη δουλεια.
δε χρειαζεται να γραψω τιποτα περισσοτερο απο service, γιατι φανταζομαι τα ξερουμε ολοι σχεδον. για τους πιο νεους καλο θα ηταν να τη δοκιμασουν.
το μονο κουφο της υποθεσης ειναι οτι μου ειπε οτι δουλευει διπλοβαρδια σχεδον καθε μερα χωρις να την πειραζει. εκει λιγο παραξενευτηκα, αλλα επειδη μου το ειπε με ενα πολυ χαλαρο στυλακι, χωρις να την ενοχλει και χωρις να καταλαβω καποια δυσαρεσκεια (οπως ειχα καταλαβει απο ΑΛΙΝΑ μοντελοαλυσιδας π.χ. καποια στιγμη), ειπα οκ θα εχει τους λογους της, θα θελει να γινει millionaire.
χαιρετηθηκαμε με φιλι και ανανεωσαμε για το επομενο rdv, αφου την εχω στις standard επιλογες μου.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
καλημέρα φίλε. Η Ντιανα που λες είναι μια νταρντανοκατασταση;
Καλημέρα ναι είναι κάπως έτσι αρκετά μέτρια σε εμφάνιση ίσως στο δωμάτιο να αξίζει τώρα για δοκιμή μετά από σκεψη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Keratsini7

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
14
Πόντοι
0
Καλημέρα ναι είναι κάπως έτσι αρκετά μέτρια σε εμφάνιση ίσως στο δωμάτιο να αξίζει τώρα για δοκιμή μετά από σκεψη
την ίδια λέμε  μάλλον. Αυτή που είναι στον όροφο. Έχω πάει μια φορά δεν είχα περάσει άσχημα. Ότι είχε πρωτοέρθει για δουλειά και ήταν κάπως διστακτική στην αρχή μετά από λίγο και φιλιά και γλυψιματα τελειώσαμε και οι 2 καί με ευχαρίστησε στο τέλος χαρούμενη.. Είναι μέσα στις επιλογές αν δε βρω κάτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
την ίδια λέμε  μάλλον. Αυτή που είναι στον όροφο. Έχω πάει μια φορά δεν είχα περάσει άσχημα. Ότι είχε πρωτοέρθει για δουλειά και ήταν κάπως διστακτική στην αρχή μετά από λίγο και φιλιά και γλυψιματα τελειώσαμε και οι 2 καί με ευχαρίστησε στο τέλος χαρούμενη.. Είναι μέσα στις επιλογές αν δε βρω κάτι
Οκ έγινε φίλε ευχαριστώ για την απάντηση πάντως σίγουρα στο Διδυμου22 δεν υπάρχει πλέον καμία επιλογή δοκιμασμένες όλες με πτωτική πορεία τελευταία αποτυχία η αδύνατη Μαριάννα,και αυτή η Ντιάνα πολύ μέτρια σε εμφάνιση ίσως της δώσω μια ευκαιρία αλλά θα το σκεφτώ
 

Keratsini7

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
14
Πόντοι
0
Οκ έγινε φίλε ευχαριστώ για την απάντηση πάντως σίγουρα στο Διδυμου22 δεν υπάρχει πλέον καμία επιλογή δοκιμασμένες όλες με πτωτική πορεία τελευταία αποτυχία η αδύνατη Μαριάννα,και αυτή η Ντιάνα πολύ μέτρια σε εμφάνιση ίσως της δώσω μια ευκαιρία αλλά θα το σκεφτώ
έχεις δίκιο φίλε καμία αξιόλογη περίπτωση από την 1η βάρδια, στο ισόγειο στην 2η βάρδια είχα πετύχει μια σχετικά καλή με φουλ πρόγραμμα αλλά δε θυμάμαι το όνομα της.
 

Επισκέπτης
Η νεαρη στρουμπουλη τσατσα στο Ρεμουνδου 21 ισ. υποψιαζομαι οτι μπαινει δωματιο.
 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα σε ολους.Ξερουμε καποιο κοριτσακι αντε το πολυ 25 χρονων σε Φυλης ή εκει γυρω?Να ειναι απο υπηρεσιες καλη εστω...Και για τη Ρακελ εχουμε κανενεα νεο?Ευχαριστω...
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Παιδια καλημερα σε ολους.Ξερουμε καποιο κοριτσακι αντε το πολυ 25 χρονων σε Φυλης ή εκει γυρω?Να ειναι απο υπηρεσιες καλη εστω...Και για τη Ρακελ εχουμε κανενεα νεο?Ευχαριστω...
Βάρδια;
 

jack71

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες. Καμια καλη με μεγαλη περιφερεια γνωριζουμε?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Γεια χαρά κύριοι ήθελα να σας ρωτήσω μήπως γνωρίζει κανείς και έχει εμπειρία για μια δυο κοπέλες

Α) Ντιάνα Μελαχρινή μέτρια εμφανισιακά καί σέ σώμα από Διδυμου22
Β) Μια ξανθιά που είδα σήμερα στο Ρεμούνδου 21 ισόγειο αυτή μου κίνησε την περιέργεια είχε κάτι ωραίο επάνω της αν έχει κάποιος δοκιμάσει ας δώσει κάποια πληροφορία αν θέλει

Επίσης να αναφέρω ότι το απόγευμα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α πού ήταν κλειστό δούλευε η Μαρίνα Μιλφ από το 22 μόνη της

Τη Ντιάνα τη δοκίμασα πριν κάνα δυο βδομάδες... άσχημη στο πρόσωπο... μέσα είναι θερμή... χωρίς πολλά πολλά..δε θα τη ξαναεπαιρνα...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τη Ντιάνα τη δοκίμασα πριν κάνα δυο βδομάδες... άσχημη στο πρόσωπο... μέσα είναι θερμή... χωρίς πολλά πολλά..δε θα τη ξαναεπαιρνα...
Μια χαρά είναι μέσα στο δωμάτιο και για πολλά και με φουλ όρεξη την δοκίμασα νωρίτερα αλλά σίγουρα η εμφάνιση και το σώμα της δεν λέει από την Μαριάννα που βαριέται που ζει η Ντιάνα καλύτερη επιλογή
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
καλησπερα παιδες. Καμια καλη με μεγαλη περιφερεια γνωριζουμε?

Τι εννοείς; Μα οι περισσότερες με μεγάλη περιφέρεια είναι! Χαχαχα

Αρχή Φωκαιας ή 7 ή 9 Αλεξάνδρα
Φυλής 86 Β Άννα Πολωνέζα
Φυλής 69 όροφος Εύα
Φιλιππίδου 11 κάτω μελαχρινή δεν θυμάμαι όνομα
Διδυμου 18 Β Μαρία όπως και σχεδόν όλα στη διδύμου!

Όπως βλέπεις υπάρχουν μποοολικες επιλογές για "περιφέρεια". Το ανάποδο είναι πιο δύσκολο...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
συνέχεια live


Φυλής 69α Τζούλια/Τζουλιανα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο αυταρχικό και ποδολαγνεια.
Εδοκιμασθη με άριστες εντυπώσεις ! Το κατέχει το "θέμα"

:hi:
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Κάποια καλή επιλογή για 2 κοπέλες στο δωμάτιο παίζει; Δεν έχω καθόλου εμπειρία επί του θέματος καθώς δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ, αλλά αν υπήρχε κάτι αξιόλογο, θα με έψηνε αρκετά!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom