Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (26 μέλη και 243 επισκέπτες)

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
162
Πόντοι
1
η καινουργια μαυρουλα που γραφετε πως ειναι ρε παιδες?
κωλαρα κλπ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
η καινουργια μαυρουλα που γραφετε πως ειναι ρε παιδες?
κωλαρα κλπ?

  Φυλής 65 δεξιά, Σίντι από Τζαμάικα. Γαζέλα δεν είναι, τα έχει τα μπουτάκια της, την κωλάρα της, το βυζί, αφάνα μαλλί. Και είναι και ψηλό κομμάτι. Για το ύψος, τα κιλά της, ο κώλος της και τα μπούτια της, είναι ωραίες αναλογίες. Εγώ έχω αδυναμία στις γαζέλες όμως…
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Μια χαρά είναι μέσα στο δωμάτιο και για πολλά και με φουλ όρεξη την δοκίμασα νωρίτερα αλλά σίγουρα η εμφάνιση και το σώμα της δεν λέει από την Μαριάννα που βαριέται που ζει η Ντιάνα καλύτερη επιλογή

Η Ντιάνα ειναι μια πολυ κατω του μετριου γυναικα και οποιος επενδύσει πανω της το μπλε χαρτονομισμα το σιγουρο ειναι πως θα το χασει. Για εμενα δεν αξιζει ουτε για μια φορα.
Βεβαια... γούστα ειναι αυτα.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Επίσκεψη στο Ιάσωνος -43, στη βραδινή βάρδια, με τη gilf Ελένη, μετά την κριτική έμπιστου συναγωνιστή  :hi: :hi: Η gilfάρα έχει φοβερό σώμα για την ηλικία της, αλλά είναι μόνο για σκληρούς μύστες  :rockon: :rockon: Είναι μέσα στην καύλα, και στο δωμάτιο κάνει τα πάντα όλα, και προσπαθεί να χώσει τη γλώσσα της όσο πιο βαθειά γίνεται μέσα στο παχύ έντερο του πελάτη  :kissass: :kissass2: Όμως, το δωμάτιο ήταν ίσως το πιο βρωμερό που έχω μπει, ενώ πάνω στο κρεβάτι υπήρχε και η χρησιμοποιημένη καπότα από τον προηγούμενο  συναγωνιστή :vomit: :vomit: Αν και η Ελένη είναι VFM, εγώ δεν πρόκειται να την ξανατιμήσω σε αυτόν τον οίκο, αν δεν τον περάσουν πρώτα από κλίβανο  :headbaning1: :rockon: Ανέβασα ήδη και κριτική, με το όνομα Brujeria :headbaning2:
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Όλοι οι "στρατηγοί" είναι μέλη και εδώ!
το ερωτημα ειναι αν πρωτον η κοπελα εχει κατι θεραπευσιμο και δευτερον αν ο στρατηγος εχει γνωση των νοσηματων που εχει και τα μεταδισει ηθελημενα...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
  Φυλής 65 δεξιά, Σίντι από Τζαμάικα. Γαζέλα δεν είναι, τα έχει τα μπουτάκια της, την κωλάρα της, το βυζί, αφάνα μαλλί. Και είναι και ψηλό κομμάτι. Για το ύψος, τα κιλά της, ο κώλος της και τα μπούτια της, είναι ωραίες αναλογίες. Εγώ έχω αδυναμία στις γαζέλες όμως…
.

Που είσαι ρε Μπιούτυ...αυτή ήταν γαζελάρα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
  Φυλής 65 δεξιά, Σίντι από Τζαμάικα. Γαζέλα δεν είναι, τα έχει τα μπουτάκια της, την κωλάρα της, το βυζί, αφάνα μαλλί. Και είναι και ψηλό κομμάτι. Για το ύψος, τα κιλά της, ο κώλος της και τα μπούτια της, είναι ωραίες αναλογίες. Εγώ έχω αδυναμία στις γαζέλες όμως…

κώλο δίνει?
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Επίσκεψη στο Ιάσωνος -43, στη βραδινή βάρδια, με τη gilf Ελένη, μετά την κριτική έμπιστου συναγωνιστή  :hi: :hi: Η gilfάρα έχει φοβερό σώμα για την ηλικία της, αλλά είναι μόνο για σκληρούς μύστες  :rockon: :rockon: Είναι μέσα στην καύλα, και στο δωμάτιο κάνει τα πάντα όλα, και προσπαθεί να χώσει τη γλώσσα της όσο πιο βαθειά γίνεται μέσα στο παχύ έντερο του πελάτη  :kissass: :kissass2: Όμως, το δωμάτιο ήταν ίσως το πιο βρωμερό που έχω μπει, ενώ πάνω στο κρεβάτι υπήρχε και η χρησιμοποιημένη καπότα από τον προηγούμενο  συναγωνιστή :vomit: :vomit: Αν και η Ελένη είναι VFM, εγώ δεν πρόκειται να την ξανατιμήσω σε αυτόν τον οίκο, αν δεν τον περάσουν πρώτα από κλίβανο  :headbaning1: :rockon: Ανέβασα ήδη και κριτική, με το όνομα Brujeria :headbaning2:
Ο συνδυασμός βρωμερό δωμάτιο, γριά πόρνη είναι ο ορισμός του παρακμιακού σεξ. Μπράβο φίλε μου αξίζεις συγχαρητήρια!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
γεια χαρα μαγκες. καταθεση πριν απο λιγο στο φωκαιας 24 στην ΑΝΝΑ.
υπ'οψιν αν καποιος την εχει ξαναδει οκ, αλλα εγω πρωτη φορα την εβλεπα.
ΔΕΝ ειναι πιπινι, ΔΕΝ ειναι μοντελο, αλλα ΔΕΝ ειναι και χοντρη, οπως εκθειαζουν καποιοι καποιες που πρεπει να εισαι συνδρομητης του national geographic για να πας μαζι τους.
ειναι ρωσιδα, μετριου αναστηματος, μαλλια καστανα μεχρι ωμους και λιγο πιο κατω, φυσικες βυζαρες λιγο πεσμενες (τις ειδα μεσα εννοειται), αλλα για μενα αυτο ειναι ακρως θηλυκοτατο και με λιγα πιασηματακια σωστα κατανεμημενα (ευτυχως).
το σετ εσωρουχων λιγο ακυρο by the way, δηλαδη δε σε καυλωνει και ισως το μονο φαουλ της γκομενας, για οποιον τα προσεχει αυτα.
εγω τα προσεχω, γιατι η εμφανιση ειναι αυτο που μετραει πρωτα απο ολα.
με το που τη βλεπω λοιπον και βγαινει για σαλοναρισμα, λεω οκ δε μου κανει λογω σωματοτυπου και παω να κανω κινηση για πουλο λεγοντας τη γνωστη ατακα, παω να κανω μια βολτα κτλπ κτλπ. ομως οσο πλησιαζε, μου εβγαζε ενα ωραιο στυλακι και η ομιλια της ειχε μια ιδιαιτερη προφορα που μου αρεσε και τελικα με πειθει λεγοντας μου χαμογελαστη, ελα παμε μεσα και θα περασουμε super.
ισως της αρεσα και εγω.
λεω δε γαμιεται, παμε. το πολυ πολυ μια ακομα εμπειρια που ισως βγει μαπα και οποτε τη ξαναδω θα φευγω στα καπακια χωρις πολλα πολλα.
σκαω μεσα, ετοιμαζομαι κτλπ.
σκαει η κοπελα με (ξαναλεω) φοβερο στυλ βγαζοντας μεγαλη καυλα και ξεκιναμε ενα super μπαλαμουτι (χουφτωματα, γλωσσοφιλα και φιλια σε βυζια) στο ορθιο οπου και καταληγουμε στην κρεβαταρα του οικου.
αρχιζω και πιστευω οτι παμε για καλο παιχνιδι τελικα και μου ξεκιναει μια πιπα... Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η ανευ καποτας.
μαγκες ειλικρινα ειχα αρκετο καιρο να νιωσω τοσο ωραια πιπα που μου εγινε καταρτι λεμε.
μου το ειπε και η κοπελα by the way.
ξανατονιζω Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η  πιπα. μιλαμε για full pansion (αρχιδια, ρουφηγμα, deep throat μεχρι πνιγμο, τιναγματα στη γλωσσα, γλωσσα στην ουρηθρα, λιγο δαγκωμα, super καυλωτικες ματιες κτλπ).
λεω εδω ειμαστε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, μια κοπελα που ξερει να πιπωνει σωστα ρε πουστη μου και την αφηνω να παιξει παιχνιδι.
τον εχω 17 ποντους (normal για μενα, δηλαδη δεν υπερηφανευομαι και το παιζω ψωλαρας) και λιγο παχυ και απορω πως τον εβαζε ολο μεσα στο στομα της αφου ενιωθα λαρυγγι τεζα.
anyway (εισαι τρελη καυλα της ελεγα), ξεκιναμε γαμησι τρελο με τις κλασσικες στασεις, cow, missionary και doggy οπου η θεα ειναι απιστευτη. επισης εχει φοβερη επιδερμιδα που εγω προσωπικα τρελαινομαι.
συναμα να πεφτουν και γλωσσοφιλα εννοειται και να μου λεει you are psycho machine, επειδη προφανως εδινα πονο.
αυτα τα γραφω γιατι πηγα 2 φορες μαζι της (διαφορετικες μερες) και τη δευτερη για να την τεσταρω πιο πολυ και να δω αν ημουν τυχερος η' αν ετσι παιζει μπαλα γενικως.
εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος και επιτελους βρηκα μια γκομενα που να κανει τρομερη πιπα.
τη βαζω ανετα στα επομενα standard μου και ευελπιστω να μεινει καμποσο καιρο ωστε να τη χορτασω.
αν δεν την εχετε δει η' παει μαζι της, πιστευω αξιζει να τη δοκιμασετε για να εχετε μια αποψη και εσεις.
τελος δεν τη ρωτησα ηλικια και ποσο καιρο ειναι εδω στο ψιλοsocial που ξεκινησαμε στην αρχη πριν πεσει το μπαλαμουτι.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ο "στρατηγός" έχει πλήρη γνώση των "παρασήμων" που φέρει και τα οποία μοιράζει αφειδώς σε όλα τα μπουρδέλα της Αθήνας!

Πριν από πολλούς μήνες τον είδε ιερόδουλη στο Συγγρού όταν η ίδια είχε πάει για δικό της έλεγχο και σε σχετική ερώτησή της σε γνωστό της εκεί γιατρό πληροφορήθηκε ότι το άτομο αυτό είναι φορέας σοβαρών ΣΜΝ.

Δωστε τον τον πουστη ξερα να προστατευονται και οι κοπελες και εμεις
 

smi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
27
Like
56
Πόντοι
0
καλησπερα σας,απογευματινη εξορμηση μεταξουργειο...πηγα στοχευμενα για Βικυ Μ. Αλεξανδρου 15 που ειχα διαβασει καλες κριτικες...δυστυχως εφυγα αχυστος..μεγαλο ξενερωμα αλλα κι αυτα μες το προγραμμα ειναι.καλες τσαρκες!!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
35
Like
7.186
Πόντοι
3.436
Είναι σοβαρότατη κατηγορία,
να λέμε όλοι μας κ εγώ ακόμα,
πρώτα βάζω εμένα,
για καποιον χωρίς να έχουμε αποδεικτικά στοιχεία ότι είναι φορέας σοβαρών σεξουαλικων μεταδιδομενων ασθενειών.
Τωρα το είπε η κοπελιά ότι το είπε ο γιατρός, κ απορώ τι γιατρος είναι αυτός..
εμένα στην δουλειά μου ότι βλέπω δεν το λέω ούτε στην οικογένειά μου.
Όπως κ να έχει κάποιοι πελάτες κ κάποιες εκδιδομενες είναι παθον ειναι φορείς Σ.Μ.Ν. δεν το επιδίωξαν, δυστυχώς έγινε..
Φέρουν ευθύνη..
Χρειάζεται υπευθυνότητα, οφείλουν να προστατεύουν τους άλλους,
δεν μπωρουν να μεταδίδουν ανεξέλεγκτα το νόσημα..
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
35
Like
7.186
Πόντοι
3.436
    Χάθηκες Ημηδαπέ... κρατάω απουσιολόγιο...
Ναι όντως, δουλειές πολλές υποχρεώσεις αλλά στον ελεύθερο χρόνο μου για να χαλαρώσω το χόμπι μου δεν το αφήνω ποτέ,
εκεί έξω γυρίζω πάντα,εξαρτημένος μοναχικος κολασμενος μπουρδελιαρης.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Ο "στρατηγός" έχει πλήρη γνώση των "παρασήμων" που φέρει και τα οποία μοιράζει αφειδώς σε όλα τα μπουρδέλα της Αθήνας!

Πριν από πολλούς μήνες τον είδε ιερόδουλη στο Συγγρού όταν η ίδια είχε πάει για δικό της έλεγχο και σε σχετική ερώτησή της σε γνωστό της εκεί γιατρό πληροφορήθηκε ότι το άτομο αυτό είναι φορέας σοβαρών ΣΜΝ.
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (12).jpg
    αρχείο λήψης (12).jpg
    4,9 KB · Εμφανίσεις: 22

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Μεγαλη προσοχη 

Σε αρκετα μπουρδελα στο Μεταξουργειο ερχονται οι κοπελες με με ανοιχτο χυμα προφυλακτικο το ακουμπούν στο στρωμα στο κομοδινο η το κρατανε στο χερι τους και οταν ερθει η ωρα το περνανε στον πουτσο. Νομιζω πως αν βλεπουμε κατι τετοιο πρεπει να ζηταμε αμεσα κλειστο προφυλακτικο που θα ξεσφραγισθει μπροστα μας για καθε ευνοητο λόγο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom