Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 360 άτομα (36 μέλη και 324 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Περαστικά !! Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι κάτι σοβαρό !!!
Και την επόμενη φορά,και εσύ και οι άλλοι συναγωνιστές,να αποφεύγετε το 69,το ΑΚΑ και τα γλωσσόφιλα..Δεν παίζουμε με την υγεία,τα έχουμε ξαναπεί !!!

Και όσοι κράζετε κάποιες κοπέλες του Λ73 που τα αποφεύγουν,είστε ανίδεοι..Μεταδίδονται και με το σάλιο τα ΣΜΝ..
Καλά κάνουν αρκετές από το Λιοσίων 73 και τα αποφεύγουν !!!!

Αυτό ισχύει και για τα στούντιο..
εκπροσωπος του λ73 εισαι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
εκπροσωπος του λ73 εισαι;
    Όχι, απλώς κέρδισε μια φορά την προσφορά του Λ73. Δωρεάν free fuck, πληρώνοντας μόνο το 50% της αξίας + €10 επιπλέον μόνο. Έχοντας δικαίωμα να επιλέξει, όποια κοπέλα θέλει, η οποία όμως να εργάζεται στον οίκο την συγκεκριμένη στιγμή.

Υ.Γ. Σε προσφορά με μόνο €3 η χρησιμοποιημένη πετσέτα...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Κατι με κολλησε η Αντριανα απο Χωματιανου. Ποναει ο λαιμος μου και η γλωσσα μου.
Απο hpv κολλας το μικροβιο που σε ακραια περιπτωση δημιουργει καρκινο του στοματος,εχει διαβασει για μια γκομενα στην Βρετανια που πεθανε απο αυτο μετα απο στοματικο σεξ.
Να το κοιταξεις.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
εκπροσωπος του λ73 εισαι;

Δεν έχει σημασία εάν είμαι εκπρόσωπος του Λ73 ή του Λ79 ή του Λ76..Σημασία έχει η υγεία σου και η υγεία των κοριτσιών..

ΑΣΧΕΤΟ : Οφείλω να παραδεχτώ ότι πάω συχνά στο Λ73.Και εμένα μου είχε χτυπήσει μια φορά η τσατσά την πόρτα στα 8-10 λεπτά και ήταν όντως ηλίθια,συν το ότι αποφεύγω το λ73α..
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
   Όχι, απλώς κέρδισε μια φορά την προσφορά του Λ73. Δωρεάν free fuck, πληρώνοντας μόνο το 50% της αξίας + €10 επιπλέον μόνο. Έχοντας δικαίωμα να επιλέξει, όποια κοπέλα θέλει, η οποία όμως να εργάζεται στον οίκο την συγκεκριμένη στιγμή.

Υ.Γ. Σε προσφορά με μόνο €3 η χρησιμοποιημένη πετσέτα...

Ρε σεις,χαλαρώστε.Υπάρχουν σοβαρότερα θέματα να συζητήσουμε από το εάν εκπροσωπώ ένα μπουρδέλο ή όχι.Ντάξει,μου αρέσει αυτή η αλυσίδα,αλλά όχι ότι δεν έχω και παράπονα!! Μια φορά η τσατσά μου χτύπησε την πόρτα στα 8 λεπτά δυνατά και μη σας πώ ότι μια άλλη φορά ήταν να με βάλει σε δωμάτιο που ήταν πριν ένας άλλος και απλά τέντωσε τα σεντόνια !! Εγώ δεν μπήκα σε αυτό,της ζήτησα να μπω σε ένα άλλο..

Το σημαντικότερο από όλα αυτή τη στιγμή είναι η υγεία των συναγωνιστών και των κοριτσιών και όχι το εάν είμαι εκπρόσωπος του Λ73.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
123
Like
50.945
Πόντοι
27.261
γεια χαρα μαγκες. καταθεση στην περιβοητη ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ απο βεργας 6 ημιοροφο.
σε προηγουμενη μου τσαρκα την ειχα δει για πρωτη φορα στο βεργας 6 υπογειο πρωινη και ειχα γραψει οτι ειναι ωραιο milf με ωραια καυλοφατσα. τοτε την ειχα δει με ωραια εσωρουχα, μου εκανε παιχνιδι να περασω λεγοντας μου οτι θα περασουμε πολυ ωραια και ειχα σχηματισει ωραια γνωμη. της ειχα πει οτι επειδη ειμαι σκαστος απο δουλεια, θα περασω μια αλλη φορα σιγουρα.
να λοιπον που ηρθε αυτη η φορα.
μπαινοντας λοιπον στον οικο περιμενανε 2-3 καθιστοι.
με το που μπαινω για καλη μου τυχη εβγαινε απο δωματιο εκεινη εντελως γυμνη. με βλεπει αγνοοντας τους αλλους (μπορει και να τους ειδε standard με την εμπειρια της) και μου λεει ελα περνα μεσα να περασουμε ωραια. παιζει να τους ηξερε και επικεντρωθηκε σε μενα επειδη ημουν πρωταρης για να με κανει πελατη ισως, λεω εγω επισης μια δευτερη εκδοχη.
της λεω σου ειχα πει την προηγουμενη φορα που ημουν σκαστος απο δουλεια οτι θα περασω σιγουρα και να'μαι λοιπον μετα τη δουλεια με ανεση χρονου.
να σου πω, τι νουμερο εχω... γιατι βλεπω τις 2 πορτες απο τα δωματια κλειστες.
ειναι κενο το δωματιο που περισσευει η' περιμενει κανενα απο τα παιδια που περιμενουν ηδη να μπει
??? εκεινη τη στιγμη μου λεει περνα εσυ και δε θα αργησω, αρα καταλαβα οτι ηταν free. της το ξαναλεω και μου λεει σε σενα θα ερθω πρωτη, νομιζοντας μαλλον οτι βιαζομουν να γαμησω ισως και οτι επαιζε να εφευγα. εκεινη την ωρα ταυτοχρονα σηκωθηκαν ολοι και φυγανε επι την ευκαιρια και της λεω, αμα εχεις ηδη πελατες στα 2 δωματια, δε χρειαζεται να τους γειωσεις. απλα σε ρωτησα εννοωντας αν ειναι free το 3ο που περισσευε. και μου λεει παλι, οχι περνα και δε θα αργησω.
οκ λεω και περναω. ετοιμαζομαι και περιμενω.
οντως μετα απο λιγο σκαει η τυπισσα μεσα στην τρελη χαρα και μου σκαει φιλι στο στομα.
μου ηρθε μια μυρωδια και γευση απο κεφτεδακια και της λεω... καλα ρε c, δε ντρεπεσαι, κεφτεδακια τρως την ωρα που δουλευεις ?? φερε και σε μενα ενα γιατι πως να αντεξω και σκαει στα γελια. γελαω και εγω και ξεκιναει η κωμωδια.
εσυ τα μαγειρεψες ?? οχι μου λεει, απο την ελληνικη κουζινα τα πηρα.
πεφτει γελωντας στο κρεβατι αλλα και καλα πειραγμενη, με το μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια (γυμνη μπηκε εννοειται).
πεφτω και εγω διπλα της και μου εχει την πλατη γυρισμενη οτι ενοχληθηκε και καλα γκομενιστικα τσαλιμακια.
εγω να χουφτωνω σε ολο το κορμι και παντου, by the way δεν εδειξε σημαδι ενοχλησης πουθενα.
τα βυζια σιλικονες, που μου τη σπανε αισχρα, αλλα δε με χαλασε γιατι δεν ηταν εντελως πετρα που ειναι τελειως αντιαισθητικο. το μουνι αξυριστο.
μετα απο λιγο αδιαφορο social, παει να ξεκινησει πιπα και της λεω ανευ, γιατι εχω μαθει οτι εισαι πολυ καλη. γελαει και παει να ξεκινησει.
η μυρωδια να ειναι εντονη  εντωμεταξυ. μαλακα λεω δε γινεται αυτο που ζω. μετα δηλαδη της λεω να τον ψησω και να τον κανω bbq, γιατι δε θα χρειαζεται exra μυρωδικα. και δωστου γελιο.
εχει περασει σιγουρα ενα 10λεπτο με αυτην τη μαλακια και λεω αντε να δω πως θα καταληξει η ολη ιστορια.
ψιλοσοβαρευει η φαση και εμενα να μου εχει σηκωθει καπως σχετικα καλα, γιατι με τετοια ξενερα δεν επαιζε με τιποτα να σηκωθει τεζα.
με την πιπα να πω εδω οτι δεν τρελαθηκα κιολας σε σχεση με την ΑΝΝΑ απο φωκαιας 24 οροφο που ειχα γραψει σε προηγουμενο post, μιας και εβαζε αρκετουτσικο χερι αφου εβλεπε οτι δεν σηκωνεται ο παιχτης.
sex λοιπον σε 3 στασεις... cow, missionary και doggy, οπου να δινω πονο αλλα να μην καυλωνω εντελως και εννοειται να μη μπορω να χυσω με τιποτα (λογω της ολης καταστασης και μυρωδιας απο τα γαμωκεφτεδακια πιο πολυ).
εχει ηδη χτυπησει πορτα η υπηρεσια και της εχει φωναξει, που μεχρι εκεινη την ωρα νομιζα οτι δεν υπηρχε, αλλα αυτη εκει στον αγωνα. της ειπε κατι στη γλωσσα της νομιζω (??), δεν καταλαβα και δεν εδωσα σημασια κιολας.
εχω ιδρωσει και παμε να ξεπερασουμε το 15λεπτο χαλαρα. εκεινη τη στιγμη ακουω και πελατες να μπαινουν. σταματαει σε καποια φαση, μου βγαζει την καποτα και μου λεει δε γινεται να μεινεις εδω στο μαγαζι 20 λεπτα και βγαινει εξω αφηνοντας με με το πουλι στο χερι κυριολεκτικα. της λεω sorry και εγω με τη σειρα μου, αλλα οχι ενοχλημενος.
κανει το σαλοναρισμα στον κοσμο που ειχε μπει και ξαναμπαινει σε μενα.
ξαπλαρει στο κρεβατι και ξεκιναει πιπα παλι με μενα ορθιο.
με λιγη ισπανικη, με λιγο mouthfuck καταφερνω και χυνω στο στομα της και στα βυζια της.
σηκωνεται τα φτυνει, πλενεται, σκουπιζεται και φευγοντας μου λεει με ναζι, σε περιμενω παλι.
της λεω οκ.
για να κλεισω λοιπον, δεν τρελαθηκα κιολας, αλλα ισως φταιει το σκηνικο με τα γαμωκεφτεδακια.
θα ξαναπαω για ενα 2ο checkup και αν ειναι στην ιδια φαση δεν προκειται να ξαναπαω εννοειται.
για να συγκρινω κιολας, προτιμω την ΑΛΙΟΝΑ απο αχαρνων 85 οροφο, που ειναι στην ιδια κατηγορια πιστευω, milf και οι 2 και με ωραιο σωμα σχετικα. την εχω γαμησει 3 φορες μεχρι στιγμης και κανει πολυ καλυτερο service + οτι δεν εχει σιλικονες.
αυτα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Το σημαντικότερο από όλα αυτή τη στιγμή είναι η υγεία των συναγωνιστών και των κοριτσιών και όχι το εάν είμαι εκπρόσωπος του Λ73.

   Πραγματικά θέλετε και τα λέτε αυτά; Άμα σκάσει πάλι καμία βόμβα με ιερόδουλες με HIV και αρχίζουν και της ξεφτιλίζουν με τις φωτογραφίες τους την μια πίσω από την άλλη, τότε τι θα λέτε; Δεν θα βγαίνατε από το σπίτι;
   Όταν μιλάω για κακοήθειες μερικών εδώ μέσα… απλώς με επιβεβαιώνεται…
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
123
Like
50.945
Πόντοι
27.261
να πω επισης οτι απο μοντελοαλυσιδα ειδα ανοιχτα το 56 και 54 οροφο.
σε αλλη μερα ειχα πετυχει ανοιχτο το 56 παλι αλλα το 54 κατω.
με ενημερωσε μια κοπελα οτι θα ξανανοιξουν και οτι κλεισανε, γιατι ειχε σκασει η αστυνομια επειδη ειχαν καποια θεματα καποιες κοπελες που δουλευεανε εκει.
στη διδυμου ακομα κλειστα παντως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
και κατω απο τη γλωσσα και πανω αλλα στο κεντρο της γλωσσας

Ενας Θεος ξερει τι μικροβιο μπηκε μεσα μου

Και να πεις οτι γλωσσοφιλαει κανονικα... Κουναγε τη γλωσσα της δεξια αριστερα σαν φιδι

Αυτο γιατι δεν το ειχε γραψει κανεις ως τωρα και ολοι λεγαν για ρουφηχτα γλωσσοφιλα και παπαριες;


Φιλε οπως το περιγραφεις και απο τη γενικη ιατρικη που θυμαμαι υπαρχει περιπτωση να ειναι ερπης η γονοροια. Ο μυκητας τεινει να παιρνει ενα πρασινωπο χρωμα. θελεις δερματολογο η Συγγρου. Καμια φορα αμα πας επαρχια νοσοκομειο στα επειγοντα σου βρισκουν τι ειναι.

Περαστικα και τις καλυτρερες ευχες μου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
                                                                                      :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:

    Καλό μου ξημέρωμα και δουλεύω το πρωί. Πάντα είχα ιδιαίτερη αδυναμία στις βραδινές εξορμήσεις μετά τη μια το βράδυ. Τα πάντα ήσυχα, ήρεμα, ειδικά τις καθημερινές... Αυτή την φορά είπα να παίξουμε σε καινούριες καταστάσεις και πέρασα σε τρεις διαφορετικούς οίκους, όπου θα γράψω και αναλυτική κριτική και για τις 3 κοπέλες... Λοιπόν ενημερώνω για την βραδινή βάρδια.

    Φυλής 200, κλειστό.
    Φυλής 136, κλειστό.
    Φυλής 134Β, Ιωάννα με απλό πρόγραμμα (η ψηλή η μοντέλα από Φυλής 66Δ).
    Φυλής 134Α, κλειστό.   
    Φυλής 134, κλειστό.
    Φυλής 109Β, Καρίνα και Νέλλη με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φυλής 109, πήγα να δοκιμάσω την Άννα και ξενέρωσα που δεν την βρήκα (είναι στην απογευματινή βάρδια), και δεν συγκράτησα το όνομα της άλλης κοπέλας. Νομίζω ότι ήταν η Κατερίνα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.

    Φυλής 81, Λιλή με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο κορμί και πρωκτικό.
    Φυλής 71Α, Μαίρη με απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 71, κλειστό
    Φυλής 69Β, Άννα Βουλγάρα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικό.
    Φυλής 69Α, Ολίβια με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φυλής 67, Αντριάνα και Έλενα κλασσική δύναμη στην καύλα της εμφάνισης. Να πω την αλήθεια, από έξω πέρασα, δεν μπήκα στο κόπο να μπω μέσα... (τώρα αν ήταν μια από τις δυο, συγχωρέστε με).
    Φυλής 86 δεξιά, Πέρλα από Βενεζουέλα, σε απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 86 αριστερά, Λάουρα με ελεύθερο στοματικό και Άντζελα με απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 65 δεξιά, Σίντι από Τζαμάικα, μαυρούκα, με απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 65 κλειστό.
    Φυλής 84, κλειστό.
    Φυλής 84Α, κλειστό.

    Φιλιππίδου 11Α, Σύλβια με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φιλιππίδου 11Β, Τζοάννα, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί.
    Φυλής 61, κλειστό.
    Φυλής 59 κάτω, Άννα με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικό.
    Φυλής 74 αριστερά, Μαρία σε απλό πρόγραμμα
    Φυλής 74 δεξιά, κλειστό
    Φυλής 72, Άννυ με απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 66Δ, Beauty μαυρούκα, με απλό πρόγραμμα. Μπαίνω μέσα, κάθομαι, είναι δυο παλικάρια, τους ρωτάω ποια κοπέλα είναι και σηκώνομαι και φεύγω. Εκείνη την ώρα βγαίνει η τσατσά... Γύρνα πίσω αγορίνα μου, δεν είμαι εγώ η κοπέλα. ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ;; με τέτοια θέματα που ανοίγετε στο forum για τσατσάδες... τρόμαξα...
    Φυλής 66Α, κλειστό.
    Φυλής 56, η Άννα με απλό πρόγραμμα
    Φυλής 54, οι άλλες δυο πόρτες στην σειρά κλειστές.
 
    Φώκαιας 7, Έμιλυ, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα. Έκλεισε όμως στις 03:00 και πήγα να περάσω...
    Φώκαιας 7, Σαμπίνα με απλό πρόγραμμα.
    Φώκαιας 7 κάτω σκάλες, Άννα με απλό πρόγραμμα όπως ενημερώθηκα από την υπηρεσία την άλλη φορά ήταν με ελεύθερο στοματικό.
    Φώκαιας 17, Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικό και Ρωξάνη με απλό πρόγραμμα.
    Φώκαιας 17 επάνω άνοιξε φώτα μετά τις 03:00, με Ισαμπέλα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος και Πάολα με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικό.
    Φώκαιας 19, Χριστίνα, ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
    Φώκαιας 25 πάνω, κλειστό.
    Φώκαιας 25 κάτω, κλειστό. (είχε για ντεκόρ τον τσάτσο στα σκαλάκια του μαγαζιού).
    Φώκαιας 27Α, Νάταλι, ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στόμα και πρωκτικό και Όλγα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
    Φώκαιας 27Β, Αλέξια, με την κωλάρα σε υπερπαραγωγή, με απλό πρόγραμμα.
    Φώκαιας 27Β, Σάρα με απλό πρόγραμμα.
    Φώκαιας 24, Άννα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.

    Σημείωση πρώτη: Παίζουν δυο skinny. Το πρώτο είναι η Νέλλη από Φυλής 109Β, πολύ σιχαμερός οίκος, θα ακολουθήσει κριτική για Νέλλη. Και Άντζελα από Φυλής 86 αριστερά.
    Σημείωση δεύτερη: Δοκιμάσθηκαν πρώτη φορά, από εμένα... Νέλλη, Κατερίνα και Νάταλι, θα ακολουθήσει κριτική και για τις τρεις.
    Σημείωση τρίτη: Γιατί δεν κοιμάμαι, και κάθομαι και μαλακίζομαι, δουλεύω το πρωί.

                                                                                      :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Παιδιά διαβάζω τους φόβους σας εδώ μέσα και τις πραγματικές ή φανταστικές ενίοτε ιστορίες με ΣΜΝ και ειλικρινά δεν ξέρω πώς να αντιδράσω... Αν είναι τόσο εύκολο να κολλήσεις ΣΜΝ όπως τα λέτε μερικοί, τότε εμάς που συχνάζουμε και σε κωλόμπαρα γαμησάδικα και γλωσσοφιλιάζουμε, γλείφουμε, χύνουμε στο στόμα και τον δίνουμε για τσιμπούκι σε γυναίκες εντελώς αμφιβόλου υγιεινής και σε χώρους άσ' τα να πάνε θα πρέπει να μας θεωρείτε κασκαντέρ του αγοραίου έρωτα, πραγματικά... Κι η πλάκα είναι ότι αν ανατρέξετε στα ανάλογα threads για γαμήσια σε τέτοιους χώρους κανείς δεν αναφέρει τίποτα για ΣΜΝ και τα λοιπά, πώς γίνεται εδώ πέρα να αναφέρεται κάθε βδομάδα και από μια ιστορία ειλικρινά δεν το ξέρω, ίσως βέβαια απλά εγώ και κάποιοι άλλοι συναγωνιστές να είμαστε τυχεροί μέχρι στιγμής, τί να πω
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
διαβάζω τους φόβους σας εδώ μέσα και τις πραγματικές ή φανταστικές ενίοτε ιστορίες με ΣΜΝ  και ειλικρινά δεν ξέρω πώς να αντιδράσω... Αν είναι τόσο εύκολο να κολλήσεις ΣΜΝ όπως τα λέτε μερικοί, απλά εγώ και κάποιοι άλλοι συναγωνιστές να είμαστε τυχεροί μέχρι στιγμής, τί να πω
Λένε ότι η στάμνα πολλές φορές πάει για νερό αλλά μία φορά σπάει..
Μιλάει κάποιος παρασημοφορημένος το '09 και το '19 .  :cool2:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
"Όποιος φυλάει τα ρούχα του έχει τα μισά" λέει μια παροιμία.

Ο Τσατσόπουλος που υπερηφανευόταν ότι "είχε πηδήξει την μισή Αθήνα" είδατε πού κατέληξε;
Μπορεί και από μακροχρόνια χρήση Βιάγκρα ή συναφών....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
μπα δε νομίζω εγώ έχασα φίλο από ανεύρυσμα καρδιάς το 2016.. 47 ετών μόνο απλά τον Τατσόπουλο τον πρόλαβαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
                                                                                      ...

   Σημείωση τρίτη: Γιατί δεν κοιμάμαι, και κάθομαι και μαλακίζομαι, δουλεύω το πρωί.

...
                                                                                   

Χαχαχαχαχαχαχαχα ΘΕΟΣ!!
Φιλαράκι κι εγώ την ίδια απορία έχω κάποιες φορές για τον εαυτό μου
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Για την Αντριαννα εχει ηδη αναφερθει οτι απο τον Φλεβαρη και Μαρτη  δεχεται και Πακιστανους...

Μαγκες καλησπερα εκανα μια τσαρκα μιας κ ειχα ρεπο και περασα απο χωματιανου για αντριαννα αλλα ξενερωσα απο την αναμομη κι οτι ειχε και πακιστανους στο περιμενε...


 H ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ Έχει όμορφο πατούρι αλλά ήτανε πιο καλύτερη παλιότερα τώρα έχει αρχίσει να φαρδαίνει λίγο κώλος της.
Την πρώτη φορά που την πήρα πριν από πάρα πολύ καιρό ήταν αρκετά καλή.
Δεύτερη φορά δεν μπορούσε να με τελειώσει με τίποτα και στο δίπλα δωμάτιο είχε βάλει Πακιστανό.
 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα.Ειχα ρωτησει για κανα πιπινι σε Φυλης ή εκει γυρω αλλα δεν ειχα γραψει βαρδια.Με συγχωρειτε...1η ή 2η ενδιαφερομαι.Επισης για Ρακελ αν εχουμε καποιο νεο.Σας ευχαριστω
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Τσατσα σε γνωστο οικο που εκανε χρυσες δουλειες πριν μερικους μηνες,  ετυχε να μου πιασει συζητηση οσο περιμενα τη κοπελα να βγει να τη δω.

Μου ειπε αυτολεξει οτι ολοι σχεδον εκεινοι οι αραβοφωνοι, ζητανε απο τα κοριτσια ελευθερο σεξ χωρις προφυλαξεις και επισης ειναι και πολυ βιαιοι μαζι τους. Επισης και αρκετοι ελληνες ζητανε ελευθερο σεξ χωρις καποτες αλλα εκεινοι δεν ειναι τοσο βιαιοι. Οι ελληνες θελουν περισσοτερο να γαμανε κωλο αλλα ζητανε και απο την κοπελα διαφορα κασκαντερικα. Μου ειπε αυτολεξει επιπλεον οτι οταν οι δουλειες δεν πανε καλα, τους βαζουμε μεσα και τους αραβοφωνους γιατι πως αλλιως θα βγαλουν τα λεφτα της ημερας.

Επισης εχω δει περιστατικα να ειναι μεσα αραβαφωνος και η κοπελα να πεταγεται εξω μετα απο ωρα απο το δωματιο πανικοβλητη. Ειδικα μια φορα ειδα μια να βγαινει και να παιρνει απο ντουλαπακι κατι ασπρα μπουκαλακια και  πηγε τουαλετα τρεχοντας... Γιατι να βγει πανικοβλητη; Σπασαν τα νερα ας πουμε;

Τωρα για την τυπισσα που την επαθε ο Norden, αν το επαθε οντως απο εκεινη, τοτε βγαλτε τα συμπερασματα μονοι σας.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Η συντριπτική πλειοψηφία των οίκων ανοχής λειτουργεί χωρίς άδεια λόγω της ανεφάρμοστης νομοθεσίας που διέπει την λειτουργία τους, αυτό αποτέλεσμα έχει οι εργαζόμενες ιερόδουλες να μην υποβάλλονται στις εξετάσεις που προβλέπει ο νόμος, ενώ οι περισσότερες εργάζονται με πλαστά έγγραφα παραμονής στη χώρα ή τουριστικές βίζες, αυτό το γεγονός σε συνέργεια με τις επικίνδυνες πρακτικές της συνεύρεσης ( ελεύθερα στοματικά, φιλιά με γλώσσα, γλυψίματα κλπ) και ο συγχρωτισμός με αλλοδαπούς φέροντες άγνωστο αριθμό νοσημάτων δημιουργούν ένα εκρηκτικό κοκτέιλ που ο καθένας πρέπει να λαμβάνει σοβαρά υπόψη του
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom