Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα


Καλύμνου 48α Μαρία και Χριστίνα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Καλύμνου 48β Ναταλι όπως κάθε Πέμπτη στο ρεπό την Πωλινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μαγνησίας 1 Χριστίνα από Βεργας 3 Ρεμουνδου 20 Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο κλπ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Αλινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λιλυ στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 109β Τανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 134 Σάσα, απλό πρόγραμμα αυταρχικό και ποδολαγνεια. Δουλεύει σχεδόν τριπλοβαρδια....

Φυλής 134α κλειστό.

Φυλής 134β Γιάννα ξανθό μιλφ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 136 & Πιπινου 65 κλειστά.

Αγίου Πέτρου 7 Φαμπιανα και το τούμπανο η Ντανιελα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα αλλά στα 40 ευρώ.

Περγάμου 1 κλειστό.

Ρεμουνδου 20 Πατρίτσια, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 21 κλειστό.


Ρεμουνδου 21α Γκαλινα και Αλίκη αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασάζ.

Αλκαμένους 113 Αλινα, απλό πρόγραμμα, τώρα με το που ανοίγεις την πόρτα και μπαίνεις ακούγεται ηχογραφημένο helo wellcome...

Αλκαμένους 117 Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στις βυζαρες.

Περγάμου 27 Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Supremenike

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
τώρα live επιγραμματικα


Καλύμνου 48α Μαρία και Χριστίνα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Καλύμνου 48β Ναταλι όπως κάθε Πέμπτη στο ρεπό την Πωλινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μαγνησίας 1 Χριστίνα από Βεργας 3 Ρεμουνδου 20 Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο κλπ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Αλινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λιλυ στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 109β Τανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 134 Σάσα, απλό πρόγραμμα αυταρχικό και ποδολαγνεια. Δουλεύει σχεδόν τριπλοβαρδια....

Φυλής 134α κλειστό.

Φυλής 134β Γιάννα ξανθό μιλφ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 136 & Πιπινου 65 κλειστά.

Αγίου Πέτρου 7 Φαμπιανα και το τούμπανο η Ντανιελα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα αλλά στα 40 ευρώ.

Περγάμου 1 κλειστό.

Ρεμουνδου 20 Πατρίτσια, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 21 κλειστό.


Ρεμουνδου 21α Γκαλινα και Αλίκη αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασάζ.

Αλκαμένους 113 Αλινα, απλό πρόγραμμα, τώρα με το που ανοίγεις την πόρτα και μπαίνεις ακούγεται ηχογραφημένο helo wellcome...

Αλκαμένους 117 Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στις βυζαρες.

Περγάμου 27 Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Η Ντανιέλα από Αγ.Πετρου πως είναι εμφανισιακά?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
επίσης επαναλειτουργια του
Φυλής 200, δουλεύει η Κατερίνα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πίσω κότσο, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Σμύρνη πες κάτι παραπάνω για Ντανιέλα από Αγίου Πέτρου αν μπορείς μπας κα την επισκεφτούμε!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα κύριοι ήθελα να σας ρωτήσω μήπως γνωρίζετε για δύο Ρωσσιδες Μιλφ που δούλευαν πριν κάνα δυόμιση μήνες στο μεσαίο μαγαζί σε αυτά που είναι κολητα στην Ιάσωνος 44 Αλινα και Έρρικα αν τις δει κανένας σε κάποιο μαγαζί ας ενημερώσει αν μπορεί.


Κατά τα άλλα τίποτα ιδιαίτερο στο Μεταξουργείο στην πρωινή βάρδια στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Κουρτίνα δουλεύει η Μαρία πρωί απόγευμα ως αργά
Ακόμινατου 2 ισόγειο η Νατάσα ξανθιά συμπαθητική η Αλινα έλειπε είχε ρεπό

Κωνσταντινουπόλεως 166Α ισόγειο πήγα για την Αλεξία ψηλή Μιλφ αλλά δουλεύει νύχτα όπως μου είπε η τσατσά δούλευε μια Αλεξάνδρα ξανθιά νταρντανα Μιλφ με κοντοκουρεμένο μαλλί είχε κάτι ωραίο επάνω αρκετά ενδιαφέρον έχει δοκιμάσει κανένας μαζί της να μας δώσει καμία επιπλέον πληροφορία αξίζει?
 

Emenos

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Like
104
Πόντοι
0
ρε μαγκες καλησπερα και σορρυ κιολας αλλα να ρωτησω κατι? το ελευθερο στοματικο δεν το φοβαστε?? μονο εγω ειμαι χεστης?
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
ρε μαγκες καλησπερα και σορρυ κιολας αλλα να ρωτησω κατι? το ελευθερο στοματικο δεν το φοβαστε?? μονο εγω ειμαι χεστης?

Το αποφεύγω και εγώ..Γενικά απόφευγέ το και εσύ,μπορεί να κολλήσεις αφροδίσια..
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Το αποφεύγω και εγώ..Γενικά απόφευγέ το και εσύ,μπορεί να κολλήσεις αφροδίσια..
Καλησπέρα στην παρέα και από μένα... χρόνια στον χώρο με αρκετές παραστάσεις, αλλά σήμερα είπα να αρχίζω να μοιράζομαι τις εμπειρίες μου μαζί σας!! Φίλε Σπιρτούλη, άμα δεν έχεις κάνει ποτέ ελεύθερο στοματικό γενικά με πουτάνα, θα σου πρότεινα να μην το κάνεις ποτέ... όπως σε όποιον δεν είχε ποτέ του την εμπειρία με πουτάνα, δεν του την προτείνω!! Αυτή είναι η μια πλευρά του νομίσματος... Η άλλη είναι, ότι το ελεύθερο στοματικό σε μπουρδέλο, δεν είναι καθαρά το θέμα της αίσθησης (σίγουρα σε πολλούς δεν σηκώνεται αν δεν υπάρξει ακάποτο πριν) αλλά το εγκεφαλικό θέμα της ξευτίλας... το ποσό μπορεί να σε φτιάχνει, το πόσες πούτσες έχει γλύψει έτσι και εσύ είσαι ένας από την σειρά που θα ακολουθήσει, η πόσα χυσίματα πια έχουν γίνει μέσα σε αυτό το στόμα, ακόμα και όσο πιο βρώμικος μπορεί να είναι ένας χώρος και ή άλλη πρέπει να δουλεύει εκεί μέσα και να ταπεινώνεται μπορεί να σε φτιάχνει ακόμα και αυτό... Εν κατακλείδι, αν ψάχνεσαι καθαρά για το θέμα της αίσθησης του ακάποτου... καλά κάνεις και έχεις τις αμφιβολίες σου, και να συνεχίσεις να τις έχεις!! Σε άλλους που μπορεί να αναζητήσουμε κάτι περισσότερο πίσω από ένα ελεύθερο στοματικό, άσε μας να παίρνουμε τα ρίσκα μας!!

Σας ευχαριστώ...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Παίδες ξέρετε πότε γυρίζει η Μπάρμπορα;;;
Και για ... τους φίλους γνώστες... Έχει αλλάξει κιν;
Έχω αυτό που τελειώνει σε 07...πήρα τηλ αλλά δεν...
Μετά έστειλα σμσ και μετά από λίγο με πήρε μια αλλη σαννυ νομίζω κι έκανα τον... κινέζο...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
είναι επικίνδυνο, αλλά μεγάλη απόλαυση το ριμαδι

Δεν κάνουμε πάντα ο,τι μας αρέσει..Υγεία πάνω από όλα..Απόλαυση είναι και ο μπάφος ή το τσιγάρο..
Δοκίμασε ισπανικό με 3άρια.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
ρε μαγκες καλησπερα και σορρυ κιολας αλλα να ρωτησω κατι? το ελευθερο στοματικο δεν το φοβαστε?? μονο εγω ειμαι χεστης?
είμαστε κασκαντέρ, ακαποτοι καταδρομείς..
το φοβόμαστε αλλά είναι κ η καβλα σύμμαχος οπότε γαμησε τα..
Μπωρει να κάνουν κάποιες ελεύθερο στοματικό αλλά πρώτα βλέπουν την κλινική εικόνα εξωτερικά πως είναι όταν το καθαρίζουν με το μωρομανδυλο, αν υπάρχουν κονδυλώματα η συφηλη η κάτι παθολογικο-αφροδίσιο δεν θα το κάνουν, οπότε υπάρχει μια ασφάλεια.
Αλλα κ πάλι όλα σχετικά είναι.
Τόσα ζευγάρια που βλέπουμε έξω σε καφέ μπαρ στο δρόμο ολλων των ηλικιών από μαθητές γυμνασίου έως δευτερα τρίτα αντα νομίζεις εκεί δεν κάνουν ελεύθερο στοματικό..εκει δεν υπάρχει κίνδυνος..
Μου έλεγε μια φίλη δερματολόγος δεν προφτενει να εξετάζει νεαρά κορίτσια που πηγαίνουν εκεί με τις μητέρες τους, επειδή είναι κ η ίδια γυναίκα μην πάνε σε άνδρα γιατρό, με αφροδίσια νοσήματα που τα αποκτούν λόγω άγνοιας της ηλικίας τους..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Παίδες ξέρετε πότε γυρίζει η Μπάρμπορα;;;
Και για ... τους φίλους γνώστες... Έχει αλλάξει κιν;
Έχω αυτό που τελειώνει σε 07...πήρα τηλ αλλά δεν...
Μετά έστειλα σμσ και μετά από λίγο με πήρε μια αλλη σαννυ νομίζω κι έκανα τον... κινέζο...

Αν όντως άλλαξε ας μου στείλει κάποιος σε πμ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ξέρεις κανείς εαν έχει επιστρέψει η Χριστίνα Ελληνοουκρανέζα, Φώκαιας 27α στο υπόγειο!!
Συνήθως δουλεύει την απογευματινή βάρδια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
166
Πόντοι
1
Θα ειναι αραγε η Ντανιελλα το απογευμα Αγ. Πετρου?
 

ΜΠΑΛΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
ρε μαγκες καλησπερα και σορρυ κιολας αλλα να ρωτησω κατι? το ελευθερο στοματικο δεν το φοβαστε?? μονο εγω ειμαι χεστης?

Και εγώ χέστης είμαι φιλαράκο.Φοβάμαι τους κρεμπιέδες.Δεν βαριέσαι.Ο καθένας με τους φόβους του.Μην κοιτάς τι φοβόμαστε εμείς.Κοίτα να περνάς καλά εσύ.Θες καπότα στο στοματικό?Βάλτην.Για να έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο.Δεν είναι κακό.Σημασία έχει να περνάμε καλά,και να αισθανόμαστε ασφαλείς μετά το φάσωμα.Αν είναι να μας τρώει η αγωνία για έναν πήδο........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom