Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Προς ενημέρωση..

Η Μπρίτνεϊ του στούντιο Λ73 σταμάτησε.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Προς ενημέρωση..

Η Μπρίτνεϊ του στούντιο Λ73 σταμάτησε.
Στο καλό να πάει λοιπόν η κοπέλα φίλε δεν νομίζω να λείψει σε κανέναν οπότε η πληροφορία αυτή είναι χωρίς ουσία για τους περισσότερους έτσι και αλλιώς δεν έχει αναφερθεί ή αναζητηθεί από κανέναν.

Υπάρχουν και άλλα μαγαζιά Λιοσίων και περιξ
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Στο καλό να πάει λοιπόν η κοπέλα φίλε δεν νομίζω να λείψει σε κανέναν οπότε η πληροφορία αυτή είναι χωρίς ουσία για τους περισσότερους έτσι και αλλιώς δεν έχει αναφερθεί ή αναζητηθεί από κανέναν.

Υπάρχουν και άλλα μαγαζιά Λιοσίων και περιξ

Γούστα είναι αυτά,όπως και να'χει..

Εγώ προσωπικά απογοητεύτηκα,γιατί ήταν μια πολύ γλυκιά κοπελίτσα και φοβάμαι μήπως πάει κάπου αλλού να δουλέψει και δε σέβονται την υγιεινή της εκεί πέρα..Γιατί εδώ μέσα,έχω διαβάσει πως κάποιες Λατίνες αφήνουν στουντέλα και πηγαίνουν σε βρωμερά μπουρδέλα και τις λυπάμαι..
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Κ εγώ τις πρώτες φορες που ειχα παει ,εντάξει εχει ωραίο σώμα για την ηλικία της ,αλλα κάπου ζοριζομουν σχετικα με την ομορφιά εχει σπαση στο προσωπο πρέπει να ειναι 50+
αλλα στην πορεία με το πάθος που βγάζει ομόρφυνε στα ματιά μου.
Έλεγα να μη το πω αλλα θα το πω ,αυτό που δεν μου αρεσει ειναι οτι ένακεινωνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό μπροστά στα πακια..
οτι πηδιεται αερα πατερα ακαποτα δεν σε πειραζει?το ελ. στοματικο σε πειραξε στα πακια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.379
Πόντοι
41.129
οτι πηδιεται αερα πατερα ακαποτα δεν σε πειραζει?το ελ. στοματικο σε πειραξε στα πακια?

απο προσωπικη εμπειρια το λες τυπε η ετσι ακουσες καπου απο καποιον
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Μαγκες εφευγα απο σχολη(Βικτόρια) και σε ενα φαναρι σταματα ενας ταρίφας και λεει προς στο μερος μου(αλλα οχι σε εμενα) γεια σου βικαραα και γυρναω και βλεπω μια γυναικα με γουνα ομορφη σε προσωπο κοκκινομαλλα να λεει ψιλοδιστακτικα γεια σου στον ταριφα. Απο οτι καταλαβα πρεπει ναναι απο καποιο μπουρδελο απο εκει κοντα, ξερετε τιποτα?
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Γούνα τέτοια εποχή;;;; :think:  :think:  :think: κάτι δεν μου κολλάει
 

WhiteMamba6

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Αδελφια, 2η βαρδια τι παιζει σε Αγ.Πετρου, Πιπινου 118 και Αχαρνων 85;;
Αν αξιζει να κατεβω για καταδρομικη!!
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

WhiteMamba6

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Γενικα μηπως ξερεις ποιες κοπελες δουλευουν στα συγκεκριμενα αυτη την περιοδο;
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Οχι γουνα, καπαρτινα φοραγε απλα δεν θυμωμουν πως λεγοταν και εγραψα γουνα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
απογευματινη τσαρκα με μετρια προς κακη μερα θα ελεγα, μιας και πολλα μπουρδελα ηταν κλειστα και σε αυτα που ηταν ανοικτα βρηκα πανω κατω τις ιδιες κοπελες. :(
anyway... ετρεξα για ΤΖΟΑΝΝΑ απο φιλιππιδου μιας και ειχα δει οτι επεστρεψε. μπαινω και βλεπω 3-4 να περιμενουν να τη δουν. στο 1 αγωνιζοταν η κοπελα, στο 2 την περιμενε συμπουρδελιαρης και το 3ο ηταν free. μπηκα με φορα, αφου ειπα στην τσατσα οτι την ξερω την κοπελα... δηλαδη δεν την ειδα να σαλοναρει.
μετα απο λιγο σκαει η ΤΖΟΑΝΝΑ και τρωω ΤΟ... Ξ Ε Ν Ε Ρ Ω Μ Α !!!! εχει παχυνει και εχει γινει σα γιουβαρλακι. ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙ  ρε μωρο λεμε, γιατι ????? το προσωπο εχει στρογγυλεψει (λογικο) και το μαλλι το ειχε σαν playmobil (αυτο με τις αφελειες μαλλον λεγεται). προσωπικη αποψη, δεν της παει καθολου αυτη η εικονα γιατι χανει παρα πολυ σε σχεση οπως ηταν παλια.
απο υπηρεσιες πανω κατω οι ιδιες με πριν φυγει (τις ξερετε και δε χρειαζεται να γραψω επιπλεον) αν και σε λιγο πιο low level θα ελεγα. εδω μπορει να φταινε τα συνεχωμενα δωματια και δινω ενα point στην κοπελα.
την πηδηξα σε μονο μια σταση (doggy) και γρηγορα, μιας και ειχα ξενερωσει απο την εικονα και δε μου ειχε σηκωθει και ολοκληρωτικα :(((((
και για να κλεισω, για οσους τους αρεσουν οι αφρατες και δεν εχουν παει μαζι της εννοειται, να πανε να τη δουν την κοπελα γιατι πιστευω αξιζει (εγω τη βαζω στον παγο μεχρι νεοτερας παντως λογω εμφανισης).

p.s. : ηθελα να γραψω και αναλυτικη ενημερωση, αλλα οπως προεγραψα, πανω κατω ηταν οι γνωστες κοπελες και δεν εκανα τον κοπο.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.919
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
μια διορθωρση απο δικο μου λαθος η Τανια απο Βεργας 6 ειναι πρωινη στο ΜΑΓΝΙΣΙΑΣ 1 και οχι στην Ρεμουνδου εγω μπερδευτικα
Δεν πειράζει τύπε, άλλωστε και οι διορθώσεις θέλουν διόρθωμα...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα κύριοι βραδυνή περιστροφή πριν λίγη ώρα Φυλής έτσι έκανα ένα μικρό δειγματοληπτικό έλεγχο μπαίνοντας στα εξής μαγαζιά:

Φιλιπιδου11 ισόγειο Σύλβια η Μελαχρινή κοπέλα ήταν δωμάτιο
Στον όροφο Τζοανα μαυρισμένη από τον ήλιο έχει πάρει λίγο αλλά δεν μπορώ να συμφωνήσω με τον φίλο παραπάνω που την χαρακτηρίζει σαν γιουβαρελακι σίγουρα όταν ξεκίνησε Κολωνού53 σαφώς ήταν πιο ωραία και εμένα κάτι με χάλασε όπως την είδα σήμερα.
Φωκαιας19 Μαρία μελαχρινή σώμα με πιασίματα πολύ αρνητικό ύφος στο σαλόνι απαγορευτική κάθε σκέψη για τυχόν δοκιμή
Φωκαιας27 ισόγειο Νάταλι η Νατα βετεράνος Μιλφ πλέον,
Ισόγειο Αλεξία απασχολημένη στο δωμάτιο
Φωκαιας24 Βαλέρια η νεαρή αδύνατη καινούργια κοπέλα η μόνη που άξιζε εμφανισιακά σαφώς πολύ ανώτερη από όσες δουλεύουν αυτή την στιγμή Φυλής-Φωκαιας

Μεταβολές δεν υπάρχουν τα ίδια και τα ίδια όπως τα γνωρίζετε αφίξεις νέες δεν παίζουν
Καλό ξημέρωμα


 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Καλησπέρα σας από μένα, η ζανα με το ελεύθερο στοματικό, ξέρετε αν δουλεύει πουθενά? Η αδύνατη 30αρα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Καλησπέρα δεν είχα κάτι νεώτερο φίλε μόλις μίλησα με πελάτη της και δεν την έχει εδώ και καιρό.
Να σου πω δεν πέρασα από το μαγαζί καθώς έχω δώσει έμφαση σε κάποιες άλλες Ρωσσιδες Μιλφ που περιμένω να επιστρέψουν στο Μεταξουργείο

Ευχαριστω πολυ φιλε! Ειναι δυσκολη η οικονομικη ξενητεια και λιγος ο χρονος στην πατριδα. Εχεις καμια προταση για κατι αναλογο/παρεμφερες (ιδιο στυλ γυαλακια, ναζι κλπ?). Σε διαβαζω παντα για να εχω σφαιρικη ενημερωση
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδια,ξερετε αν η Μαρινα απο Αχαρνων 85 δουλευει καπου?
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα!

Το Αγίου Πέτρου 7 είναι καθαρό; είναι καλές στο σεξ οι κοπέλες εκεί;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom