Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Το Αγ. Πέτρου είναι καλό ;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
776
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
χαιρετω τους συναγωνιστες του αιδοιου!!

να ρωτησω κιγω για καποιες : η Νικη απο κολωνου 30 υπογα αλλαξε παλι ωραριο ( πηγε πρωινό?)
επισης στα μαραθωνος παραμενει η φολα η νατασσα που την παρουσιασε η τσα σαν καινουργια στο γωνιακο...χαααχ
ρωτησα την ομορφουλα τσατσα στο μεσαιο για την μαιρη την μελαχρινη ουκρανεζα με καρε μαλλι(ειχε κανει και βεργας 3 και 7 )που δεν ηταν μεσα στα φαβορι γενικα εγω ομως αγαπησα....ειπε πως δεν ηταν στα συγκεκριμενα μαγαζια αλλα εδω γυρω... μηπως καποιος ξερει?
επισης η αννα η πολωνεζα απο φυλης 86 και φωκαιας 27 θα κανει καμια εμφανιση?

αυτα γενικα απογοητευση απο την πιατσα εχω κανει 3 γυρες εδω και μια βδομαδα και δεν μπηκα πουθενα .....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Ξέρεις κανείς εαν έχει επιστρέψει η Χριστίνα Ελληνοουκρανέζα, Φώκαιας 27α στο υπόγειο!!
Συνήθως δουλεύει την απογευματινή βάρδια.

χθες που περασα ηταν εκει φιλε.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Πέρασα στην πρωινή βάρδια στο Φώκαιας 17 β πάνω που έχει σκαλιά με μια Ράνια Ρωσίδα ..καλή συμμετοχή αλλά δεν κάνει αλλά στοματικό..όχι κάτι το ιδιαίτερο
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κομπλέ.

Θα το επισκεφτώ σύντομα.
 

puspa

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
Απογευματινή βάρδια,σήμερα, στη Φώκαιας 25Α ήταν η Βερόνικα, τη γνωστή πρωην κοκκινομάλα, νυν μαυρομάλλα. Έχει αφαιρέσει κάποιες υπηρεσίες, π.χ. ακάποτη πιπα και το τελειωτικό στο στόμα, κώλο δίνει κανονικά.
Στο ίδιο μαγαζί δούλευε και η Άννυ, αλλα δε δουλεύει πλέον μου είπανε.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Ένα γρήγορο πέρασμα κατά τις οκτώ από Μεταξουργείο όπου προτίμησα την Άννα στο Ιάσωνος 2 όροφο, ακάποτη πίπα όχι κάτι ιδιαίτερο αλλά έχει πολύ όμορφα μάτια και καθώς με κοίταζε στο ιεραποστολικό φτιάχτηκα. Στο Κολωνού 53 είχε δύο που τις είδα για πρώτη φορά (Νίνα, Μαρία) νεαρές, μαυρομάλλες με καλά σωματάκια. Ξέρει κάτι περισσότερο κάποιος; Καλό βράδυ
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Ένα γρήγορο πέρασμα κατά τις οκτώ από Μεταξουργείο όπου προτίμησα την Άννα στο Ιάσωνος 2 όροφο, μέτρια κατάσταση γενικά αλλά έχει πολύ όμορφα μάτια και καθώς με κοίταζε όταν την έπαιρνα ιεραποστολικά με έφτιαξε. Στο Κολωνού 53 είχε δύο που τις είδα για πρώτη φορά (Νίνα, Μαρία) νεαρές, μαυρομάλλες με καλά σωαματάκια. Ξέρει κάτι περισσότερο κάποιος; Καλό βράδυ
Απογευματινή βάρδια,σήμερα, στη Φώκαιας 25Α ήταν η Βερόνικα, τη γνωστή πρωην κοκκινομάλα, νυν μαυρομάλλα. Έχει αφαιρέσει κάποιες υπηρεσίες, π.χ. ακάποτη πιπα και το τελειωτικό στο στόμα, κώλο δίνει κανονικά.
Στο ίδιο μαγαζί δούλευε και η Άννυ, αλλα δε δουλεύει πλέον μου είπανε.
8
Απογευματινή βάρδια,σήμερα, στη Φώκαιας 25Α ήταν η Βερόνικα, τη γνωστή πρωην κοκκινομάλα, νυν μαυρομάλλα. Έχει αφαιρέσει κάποιες υπηρεσίες, π.χ. ακάποτη πιπα και το τελειωτικό στο στόμα, κώλο δίνει κανονικά.
Στο ίδιο μαγαζί δούλευε και η Άννυ, αλλα δε δουλεύει πλέον μου είπανε.
Φιλε η βερινικα ειναι η κοπελα που δουλευε με γιασμιν γιατι πηγα τις προαλες για αυτες τις δυο και τελικα δουλευε μια σαρα εκει 3 βραδινη παντα
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Παιδια γνωριζει καποιος εαν δουλευει καθε βραδυ η γιασμνιν στ φωκαιας 25  γιατι προχτες ηταν κλειστος ο οικος και εαν αξιζει η βερονικα που δουλευει στ ιδιο μαγαζι..ευχαριστω πολυ
 

King lion

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Χαιρεται ξερεις κανεις σε ποιο οικο δουλευει η ρακελ και ποια βαρδια.Ευχαριστω
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
Παιδια γνωριζει καποιος εαν δουλευει καθε βραδυ η γιασμνιν στ φωκαιας 25  γιατι προχτες ηταν κλειστος ο οικος και εαν αξιζει η βερονικα που δουλευει στ ιδιο μαγαζι..ευχαριστω πολυ

Η Γιασμίν συνήθως πιάνει δουλειά μετά τις 00:30 στο Φωκαίας 25Β (το κάτω). Τώρα που πέρασα είναι στο πόστο της με κόκκινα εσώρουχα και κόκκινες ζαρτιέρες. Απλό προγραμματάκι όμως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Η Γιασμίν συνήθως πιάνει δουλειά μετά τις 00:30 στο Φωκαίας 25Β (το κάτω). Τώρα που πέρασα είναι στο πόστο της με κόκκινα εσώρουχα και κόκκινες ζαρτιέρες. Απλό προγραμματάκι όμως.
Φιλε ευχαριστω προχτες που πηγα το 25β ηταν κλειστο και μπηκα στ 25α το ξερω για το απλο προγραμμα απλως εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ωραιο μουνι απ συμετοχη δεν ξερω τπτ εχεις περασει εσυ ??
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
Φιλε ευχαριστω προχτες που πηγα το 25β ηταν κλειστο και μπηκα στ 25α το ξερω για το απλο προγραμμα απλως εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ωραιο μουνι απ συμετοχη δεν ξερω τπτ εχεις περασει εσυ ??

Και σήμερα κλειστό ήταν στην αρχή της τρίτης βάρδιας, όταν ξαναπέρασα στις 00:40 ήταν ανοιχτό.
Φαίνεται δυνατό μουνέτο, όμως κάτι δε μου κάθεται καλά και δεν έχω περάσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Και σήμερα κλειστό ήταν στην αρχή της τρίτης βάρδιας, όταν ξαναπέρασα στις 00:40 ήταν ανοιχτό.
Φαίνεται δυνατό μουνέτο, όμως κάτι δε μου κάθεται καλά και δεν έχω περάσει.
Εγω περασα γυρω στις 3 λογικα πρεπει να ηταν κλειστο μετα το τελος της2 απογευματινης πολυ δυνατο λενε ολοι απλως στις κριτικες λενε οτι ειναι λιγο σαν κομοδινο δεν συμετεχει κ πολυ με το απλο προγραμμα που εχει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Ρε μαγκες καλησπερα και σορρυ κιολας αλλα να ρωτησω κατι? το ελευθερο στοματικο δεν το φοβαστε?? μονο εγω ειμαι χεστης?

Όπως το πάρεις, κάποιοι έχουμε κάνει κάτι κασκαντεριλίκια που το ελεύθερο στοματικό φαντάζει καθημερινότητα για εμάς :P

Καλησπέρα στην παρέα και από μένα... χρόνια στον χώρο με αρκετές παραστάσεις, αλλά σήμερα είπα να αρχίζω να μοιράζομαι τις εμπειρίες μου μαζί σας!! Φίλε Σπιρτούλη, άμα δεν έχεις κάνει ποτέ ελεύθερο στοματικό γενικά με πουτάνα, θα σου πρότεινα να μην το κάνεις ποτέ... όπως σε όποιον δεν είχε ποτέ του την εμπειρία με πουτάνα, δεν του την προτείνω!! Αυτή είναι η μια πλευρά του νομίσματος... Η άλλη είναι, ότι το ελεύθερο στοματικό σε μπουρδέλο, δεν είναι καθαρά το θέμα της αίσθησης (σίγουρα σε πολλούς δεν σηκώνεται αν δεν υπάρξει ακάποτο πριν) αλλά το εγκεφαλικό θέμα της ξεφτίλας... το ποσό μπορεί να σε φτιάχνει, το πόσες πούτσες έχει γλύψει έτσι και εσύ είσαι ένας από την σειρά που θα ακολουθήσει, η πόσα χυσίματα πια έχουν γίνει μέσα σε αυτό το στόμα, ακόμα και όσο πιο βρώμικος μπορεί να είναι ένας χώρος και ή άλλη πρέπει να δουλεύει εκεί μέσα και να ταπεινώνεται μπορεί να σε φτιάχνει ακόμα και αυτό... Εν κατακλείδι, αν ψάχνεσαι καθαρά για το θέμα της αίσθησης του ακάποτου... καλά κάνεις και έχεις τις αμφιβολίες σου, και να συνεχίσεις να τις έχεις!! Σε άλλους που μπορεί να αναζητήσουμε κάτι περισσότερο πίσω από ένα ελεύθερο στοματικό, άσε μας να παίρνουμε τα ρίσκα μας!!

Σας ευχαριστώ...

Είσαι δικός μου εσύ ;)
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
315
Πόντοι
21
καλημερα η σονια μια κοπελα μικρη σε ηλικια με φοβερο σωμα. σταμτησε; ητ εχω καιρο να διαβασω για αυτην..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom