Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Μια μέρα μετά από συνεύρεση μαζί της έκανα τη μαλακία και της είπα ότι η εμφάνισή της είναι για στούντιο. Καλά να πάθω.  :headbang:
κάτι μλκς σαν εσένα χαλάνε τη πιάτσα.. Θεοποιειτε μερικές και το περνούν πάνω τους.. Λες και είναι κάτι τρομερό σήμερα να βρεις μια όμορφη γυναίκα..
 

Επισκέπτης
Δοκιμασα το απογευμα την καινουρια Ρουμανα Τζουλη του Λιοσιων 73 ανω. Κοντουλα, ομορφουλα, αλλα... μαντεψτε στα ποσα λεπτα χτυπαει πορτα η τσατσα. Στα ΠΕΝΤΕ λεπτα με το ρολοι! Εχει πελατεια επειδη ειναι καινουρια και πανε να βγαλουν απ τη μυγα ξυγγι.

Το πρωι στο Ρεμουνδου 20 βρισκεται η μικροκαμωμενη Λωρη. Η Λωρη ειναι μια απο τις πιο φιλοτιμες και υπομονετικες πουτανες που υπαρχουν στα μπουρδελα. Κανει αυστηρα απλο προγραμμα και προσεχει πολυ την καθαριοτητα και την υγιεινη της. Πιστευω αξιζει να δινουμε τα λεφτα μας εκει που μας σεβονται και οχι εκει που μας κοροιδευουν με πενταλεπτα. Ο τσατσος που δουλευει και στο Πιπινου, παντα ευγενεστατος.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Όπως το πάνε οι τσατσάδες θα τις πληρώνουμε για το σαλονάρισμα και μόνο..  :S
Πάντως μόλις χτυπάνε.. φεύγοντας τις ρωτάω; τι χτυπάς μωρή; θέλεις να σου ζητήσω τα λεφτά μου πίσω αν φύγω αχυστος ή θες να φας μαύρο σε κάποια κριτική..  :cool2:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
κάτι μλκς σαν εσένα χαλάνε τη πιάτσα.. Θεοποιειτε μερικές και το περνούν πάνω τους.. Λες και είναι κάτι τρομερό σήμερα να βρεις μια όμορφη γυναίκα..
Όπως το πάνε οι τσατσάδες θα τις πληρώνουμε για το σαλονάρισμα και μόνο..  :S
Πάντως μόλις χτυπάνε.. φεύγοντας τις ρωτάω; τι χτυπάς μωρή; θέλεις να σου ζητήσω τα λεφτά μου πίσω αν φύγω αχυστος ή θες να φας μαύρο σε κάποια κριτική..  :cool2:
Όπως το πάνε οι τσατσάδες θα τις πληρώνουμε για το σαλονάρισμα και μόνο..  :S
Πάντως μόλις χτυπάνε.. φεύγοντας τις ρωτάω; τι χτυπάς μωρή; θέλεις να σου ζητήσω τα λεφτά μου πίσω αν φύγω αχυστος ή θες να φας μαύρο σε κάποια κριτική..  :cool2:
Υπάρχουν πολλές φόλες .... που δεν αξίζουν αλλά κάποιοι τα σκάνε τα φράγκα...και υπάρχουν και κάποιες με φοβερά προγράμματα με λίγα λεφτά ωραίες παρουσίες αλλά με πολύ  επικυνδινα προγράμματα !! Με λίγα λόγια η τους ύψους η του βάθους ... θέλει πολύ αυτοσυγκράτηση για όποιον πάει στην πιάτσα ώστε να περάσει καλά και άκυνδινα ....με αυτές που κάνουν σούπερ σπέσιαλ προγράμματα ........ και ξέρουμε όλοι θεωρο τι γίνεται ...εγώ προσωπικά αν θέλετε την δίκη μου άποψη  και στάση πλέον στα πράγματα .. επηδη δεν έχω αυτοσυγκράτηση καλή έχω αποσυρθη ..πάω με πολύ λίγες (2..).. και περνάω καλά και ακυνδινα ....καλημερες !!!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Δοκιμασα το απογευμα την καινουρια Ρουμανα Τζουλη του Λιοσιων 73 ανω. Κοντουλα, ομορφουλα, αλλα... μαντεψτε στα ποσα λεπτα χτυπαει πορτα η τσατσα. Στα ΠΕΝΤΕ λεπτα με το ρολοι! Εχει πελατεια επειδη ειναι καινουρια και πανε να βγαλουν απ τη μυγα ξυγγι.

Το πρωι στο Ρεμουνδου 20 βρισκεται η μικροκαμωμενη Λωρη. Η Λωρη ειναι μια απο τις πιο φιλοτιμες και υπομονετικες πουτανες που υπαρχουν στα μπουρδελα. Κανει αυστηρα απλο προγραμμα και προσεχει πολυ την καθαριοτητα και την υγιεινη της. Πιστευω αξιζει να δινουμε τα λεφτα μας εκει που μας σεβονται και οχι εκει που μας κοροιδευουν με πενταλεπτα. Ο τσατσος που δουλευει και στο Πιπινου, παντα ευγενεστατος.
Φιλε περασα κ γω απ την ρουμανα αλλα δεν μπηκα πως σου φανηκε στ δωματιο ;;
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Δοκιμασα το απογευμα την καινουρια Ρουμανα Τζουλη του Λιοσιων 73 ανω. Κοντουλα, ομορφουλα, αλλα... μαντεψτε στα ποσα λεπτα χτυπαει πορτα η τσατσα. Στα ΠΕΝΤΕ λεπτα με το ρολοι! Εχει πελατεια επειδη ειναι καινουρια και πανε να βγαλουν απ τη μυγα ξυγγι.

Το πρωι στο Ρεμουνδου 20 βρισκεται η μικροκαμωμενη Λωρη. Η Λωρη ειναι μια απο τις πιο φιλοτιμες και υπομονετικες πουτανες που υπαρχουν στα μπουρδελα. Κανει αυστηρα απλο προγραμμα και προσεχει πολυ την καθαριοτητα και την υγιεινη της. Πιστευω αξιζει να δινουμε τα λεφτα μας εκει που μας σεβονται και οχι εκει που μας κοροιδευουν με πενταλεπτα. Ο τσατσος που δουλευει και στο Πιπινου, παντα ευγενεστατος.

Φίλε, μια από τα ίδια και με εμένα με μια άλλη κοπέλα, σύντομα χτύπησε την πόρτα.. Κάτι τέτοια κάνουν οι τσατσάδες που δούλευαν κάποτε στη Φυλής.. Καλύτερα να την πετύχεις στο Σπ40 που εκεί δε χτυπάνε πόρτες και είναι πιο ωραία η ατμόσφαιρα..
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μια μέρα μετά από συνεύρεση μαζί της έκανα τη μαλακία και της είπα ότι η εμφάνισή της είναι για στούντιο. Καλά να πάθω.  :headbang:

Δεν είναι η ομορφιά που καθορίζει το πού θα δουλέψει μια κοπέλα.. Αλλά το στυλ, η επίδοση και οι απόψεις της για το πόσα λεφτά θέλει να παίρνει..

Δεν είναι εμπόρευμα η ομορφιά.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Η Μάγισσα Νίκη για την οποία μιλάτε κατά καιρούς ποια είναι ;;;
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Καλημέρα σε όλους,η Πατρίσια από Αγ.Πέτρου  συνεχίζει να δουλεύει εκεί?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Παίδες ξέρετε πότε γυρίζει η Μπάρμπορα;;;
Και για ... τους φίλους γνώστες... Έχει αλλάξει κιν;
Έχω αυτό που τελειώνει σε 07...πήρα τηλ αλλά δεν...
Μετά έστειλα σμσ και μετά από λίγο με πήρε μια αλλη σαννυ νομίζω κι έκανα τον... κινέζο...

Κάποιος γνώστης;;;
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Η Τζοάννα από Φιλιπίδου μια χαρά σώμα έχει δεν έχει πάρει κιλά την τσεκάρισα χθες..
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.959
Πόντοι
5.435
Ασε φιλαρακι μολις γυρισα απ φυλης η βερονικα εχει γινει πλαστικη φιλε  κωλαρακι εχει πεσει εχει φτιαξει κατι τεραστια χειλη που δεν την πανε οκ εχει ακομη ωραιο κορμι κ αυτη τι σκυλοφατσα πορνοσταρ αλλα οπως λες δουλευει εξω τωρα και τα εχει γραψει στ μουνι της γεματο το σαλονι κ δεν ειπε ουτε ενα γεια αμεσως στ δωματιο
πάντα έτσι ήταν φίλε μου, από την αρχή που δούλευε, απλά τότε είχε και καλό σέρβις, τώρα φόλεψε

Η Τζέσικα από Αγίου Πέτρου 7 πήγε σε στούντιο:



Πάει κι αυτή, μεγαλοπιάστηκε. :S Ωραίο μουνί στο 20ρικο, αλλά 50 δε θα της έδινα.
την πήρε φίλος μου πρόσφατα στο στούντιο Θ365, στο 50άρικο καλή είπε ήταν αλλά απλό πρόγραμμα. Όταν του είπα ότι με 30 την είχα πάρει στο Αγ. Πέτρου μαζί με την Πατρίτσια παρτούζα και με λεσβιακό δεν με πίστευε... Φυσικά ούτε λόγος για 50 τώρα, δεν πειράζει κάποια στιγμή θα γυρίσει

Μια μέρα μετά από συνεύρεση μαζί της έκανα τη μαλακία και της είπα ότι η εμφάνισή της είναι για στούντιο. Καλά να πάθω.  :headbang:
κάτι μλκς σαν εσένα χαλάνε τη πιάτσα.. Θεοποιειτε μερικές και το περνούν πάνω τους.. Λες και είναι κάτι τρομερό σήμερα να βρεις μια όμορφη γυναίκα..
Μην παραμυθιάζεστε... καμία από αυτές δεν πρόκειται να πάρει στα σοβαρά λόγια πελατών. Υπάρχουν τα αφεντικά, οι νταβάδες κλπ που πιστέψτε με, μόνο αυτούς ακούνε. Αν πει ο νταβάς ότι θα δουλέψει σε στού, εκεί θα πάει. Αν πει σε μπου, εκεί θα πάει. Είναι πολλά περισσότερα που γίνονται και παίζονται πίσω από αυτά που φαίνονται.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Η κατάσταση με τον χρόνο παραμονής στο δωμάτιο όσο πάει και χειροτερεύει ειδικά με τις κοπέλες οι οποίες έχουν ζήτηση. Η προηγούμενη αποχή βελτίωσε προσωρινά την κατάσταση αλλά δεν έδωσε λύση στο πρόβλημα. Ας κατατεθούν εκ νέου κάποιες σκέψεις από συναδέλφους
 

Επισκέπτης
Φιλε περασα κ γω απ την ρουμανα αλλα δεν μπηκα πως σου φανηκε στ δωματιο ;;
Τι να μου φανει; Μεχρι να γδυθουμε χτυπησε η πορτα! Μου λεει πρεπει να φυγω και μου εδειχνε την τσατσα. Και να θελει να δουλεψει δεν την αφηνουν. Αυτα γινονταν τις παλιες επιχες με τους ναυτικους. Εβαζαν μια ομορφουλα να τους δελεασει, την ακολουθουσαν σε ενα σκοτεινο δρομακι, τους βαραγε καποιος πισωπλατα στο κεφαλι και τους εκλεβαν το πορτοφολι. Δυστυχως εκει φτασαμε. Δε γουσταρατε αποχη, δε βαζετε μυαλο.
 

Επισκέπτης
Φίλε, μια από τα ίδια και με εμένα με μια άλλη κοπέλα, σύντομα χτύπησε την πόρτα.. Κάτι τέτοια κάνουν οι τσατσάδες που δούλευαν κάποτε στη Φυλής.. Καλύτερα να την πετύχεις στο Σπ40 που εκεί δε χτυπάνε πόρτες και είναι πιο ωραία η ατμόσφαιρα..
Σιγα μην τους ξαναδωσω λεφτα με την ελπιδα οτι καποτε θα με αφησουν να γαμησω!!!

bitch_plz.jpg


Μαυρο στην κλεφταλυσιδα.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Σιγα μην τους ξαναδωσω λεφτα με την ελπιδα οτι καποτε θα με αφησουν να γαμησω!!!

bitch_plz.jpg


Μαυρο στην κλεφταλυσιδα.

Νταξει δεν το κάνουν και πάντα.. Απλά κάποιες τσατσαδες είναι βλαμμένες.
 

sokr@tis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2019
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.!! Γνωρίζει κανείς η Τζώρτζια από διδύμου, αν συνεχίζει να δουλεύει ή δουλεύει κάπου αλλού?
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
κάτι μλκς σαν εσένα χαλάνε τη πιάτσα.. Θεοποιειτε μερικές και το περνούν πάνω τους.. Λες και είναι κάτι τρομερό σήμερα να βρεις μια όμορφη γυναίκα..

Να αγιάσει το στόμα σου! Λες και η άλλη είναι έργο τέχνης και ότι θα έπρεπε να αξιολογείται τιμολογιακά βάσει το ποσό ωραία είναι.. Ο επαγγελματισμός είναι το παν, αφού πρόκειται για επάγγελμα!!

 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μην παραμυθιάζεστε... καμία από αυτές δεν πρόκειται να πάρει στα σοβαρά λόγια πελατών. Υπάρχουν τα αφεντικά, οι νταβάδες κλπ που πιστέψτε με, μόνο αυτούς ακούνε. Αν πει ο νταβάς ότι θα δουλέψει σε στού, εκεί θα πάει. Αν πει σε μπου, εκεί θα πάει. Είναι πολλά περισσότερα που γίνονται και παίζονται πίσω από αυτά που φαίνονται.

Όσοι έχουν στούντιο έχουν και μπουρδέλα;;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Καλησπέρα αλάνια!!

Ας τα πάρουμε ανάποδα μπας και καταλάβετε.
Πόσοι είναι αυτοί που γυρνάνε στους οίκους ανοχής αυθημερόν; Να πούμε εκατοντάδες; Πάντως είναι πάρα πολλοί. Πόσοι εξ αυτών ενημερώνουν, γράφουν, η έστω πληροφορούν για κάτι καινούριο η καλό; Μετρημένοι στα δάχτυλά ενός χεριού. Αλλά, έχουμε παρατηρήσει ότι, σε περίπτωση που γραφτεί κάτι απ το σάιντ πλακώνουν όλοι σαν τις σφίγγες. Που σημαίνει: ενώ ενημερώνονται δεν φιλοτιμούνται να γράψουν.

Από την άλλη, οι κοπέλες θέλετε η όχι, παίρνουν τα προσυμφωνημένα χρήματα έχουν η δεν έχουν πελάτες. Επομένως, η ενημέρωση ωφελεί τους ιδιοκτήτες, η τον ιδιοκτήτη και τους κηφήνες που ενημερώνονται χωρίς όμως, να σπαταλήσουν έστω μερικά δευτερόλεπτα να γράψουν το παραμικρό. Βλάπτει όμως τον φιλότιμο ενημερωτή διότι, πλακώνοντας η σάρα και η μάρα πολύ λογικό η κοπέλα να φολέψει.

Άρα το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να γράφουμε πμ αν βρούμε κάτι καλό με την συμφωνία ότι δεν θα δημοσιευτεί.

Αυτή είναι η πραγματικότητα δυστυχώς!!   :hi:   
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom