Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (0 μέλη και 88 επισκέπτες)

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.026
Πόντοι
7.865
Μάγκες καλά να μας κάνουν.Πάνε οι beta να γαμήσουν και δινουν 20€,μεροκάματο ολόκληρο για όσους εργάζονται με τον βασικό,για 5 λεπτά και το δέχονται.Μπαίνουμε εδώ ,γράφουμε,ξαναγράφουμε,ξαναγράφουμε και τίποτε...Εκεί!Δώστου χρήμα και μετά γκρίνια σαν κάτι γκομενες.Θέλει όχι μονο αποχή,αλλά και μανούρες.Μην μου αρχίσετε τις βλακείες του τύπου,θα έρθει η "ασφάλεια" και θα σε σαπακιάσει,καθώς αν το κάνει αυτό και πας στην αστυνομία και πείς ότι εκεί υπάρχει οίκος ανοχής,παράνομος εννοείται,ότι σου πήραν λεφτά και σε χτύπησαν,πάνε και τις τσουβαλιάζουν,με αυτόφωρα κτλ,σφραγίζουν το τσαρδί και του λεβέντη του κάνεις μήνυση για σωματική βλάβη,κλοπή,ηθική βλάβη,απόπειρα ανθρωποκτονίας,ψυχική οδύνη και κάμποσα ακομα,τα οποία μπορεί να φαίνονται φαιδρά,αλλά ενώπιον του δικαστηρίου δεν θα είναι και τόσο για τους κατηγορούμενους,καθώς επίσης κάνει καταγγελία κατά του μαλάκα του μπράβου για μαστρωπεία,όπου και η ποινή είναι 4 χρονάκια,θεωρείται κακούργημα,προς το παρόν,το σεβαστό δικαστήριο είναι ευαίσθητο σε τέτοια ζητηματα,χώρια τα άλλα...
Δεν νομίζω να ρισκάρει κανένας παλληκαράς όλα αυτά για  20 ευρω...Απλά είναι σκατόφατσες και λειτουργούν μονο εκφοβιστικά,αλλά κατα βάθος είναι λούλες.

Το επόμενο κεφάλαιο περί αποχής,είναι ο μόνος τρόπος σωτηρίας μας.Στην τελική δεν μας χαρίζεται τίποτε και δεν εξαρτώμαστε απο κανέναν.Αυτό να το πάρουν λίγο χαμπάρι οι αγαπούληδες που μας έχουν καταστρέψει πολυεπιπέδως.Πληρώνεις προϊόν με μεγάλη προσφορά,καθώς πουτάνες υπάρχουν πολλές και ορίζεις εσύ τις συνθήκες,σαν καταναλωτής.Ξέρω ότι το ΠΑΣΟΚ έκανε έργα και το αγαπάμε ενδόμυχα όλοι,γιατί όλοι κατα βάθος είμαστε γαύροι και πασόκοι,αλλά η σοσιαλιστική στρέβλωση μας έχει κάνει να μην καταλαβαίνουμε πως ο καπιταλισμός,στον οποίο ζουμε,δουλεύει έτσι.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Καλησπέρα σας, όσοι θέλετε ένα υγρό και απαλό ελεύθερο στοματικό, σπεύσατε στην Μισέλ Λιοσίων 73, είναι η τελευταία βάρδια της φεύγει για πατρίδα και θα επιστρέψει μετα τα Χριστούγεννα μου ειπε
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Καλησπέρα αλάνια!!

Ας τα πάρουμε ανάποδα μπας και καταλάβετε.
Πόσοι είναι αυτοί που γυρνάνε στους οίκους ανοχής αυθημερόν; Να πούμε εκατοντάδες; Πάντως είναι πάρα πολλοί. Πόσοι εξ αυτών ενημερώνουν, γράφουν, η έστω πληροφορούν για κάτι καινούριο η καλό; Μετρημένοι στα δάχτυλά ενός χεριού. Αλλά, έχουμε παρατηρήσει ότι, σε περίπτωση που γραφτεί κάτι απ το σάιντ πλακώνουν όλοι σαν τις σφίγγες. Που σημαίνει: ενώ ενημερώνονται δεν φιλοτιμούνται να γράψουν.

Από την άλλη, οι κοπέλες θέλετε η όχι, παίρνουν τα προσυμφωνημένα χρήματα έχουν η δεν έχουν πελάτες. Επομένως, η ενημέρωση ωφελεί τους ιδιοκτήτες, η τον ιδιοκτήτη και τους κηφήνες που ενημερώνονται χωρίς όμως, να σπαταλήσουν έστω μερικά δευτερόλεπτα να γράψουν το παραμικρό. Βλάπτει όμως τον φιλότιμο ενημερωτή διότι, πλακώνοντας η σάρα και η μάρα πολύ λογικό η κοπέλα να φολέψει.

Άρα το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να γράφουμε πμ αν βρούμε κάτι καλό με την συμφωνία ότι δεν θα δημοσιευτεί.

Αυτή είναι η πραγματικότητα δυστυχώς!!  :hi: 

Φιλε δε θα μπορουσε να ειπωθει καλυτερα. Πολυ σωστη η παρατηρηση
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
690
Πόντοι
86
Μάγκες καλά να μας κάνουν.Πάνε οι beta να γαμήσουν και δινουν 20€,μεροκάματο ολόκληρο για όσους εργάζονται με τον βασικό,για 5 λεπτά και το δέχονται.Μπαίνουμε εδώ ,γράφουμε,ξαναγράφουμε,ξαναγράφουμε και τίποτε...Εκεί!Δώστου χρήμα και μετά γκρίνια σαν κάτι γκομενες.Θέλει όχι μονο αποχή,αλλά και μανούρες.Μην μου αρχίσετε τις βλακείες του τύπου,θα έρθει η "ασφάλεια" και θα σε σαπακιάσει,καθώς αν το κάνει αυτό και πας στην αστυνομία και πείς ότι εκεί υπάρχει οίκος ανοχής,παράνομος εννοείται,ότι σου πήραν λεφτά και σε χτύπησαν,πάνε και τις τσουβαλιάζουν,με αυτόφωρα κτλ,σφραγίζουν το τσαρδί και του λεβέντη του κάνεις μήνυση για σωματική βλάβη,κλοπή,ηθική βλάβη,απόπειρα ανθρωποκτονίας,ψυχική οδύνη και κάμποσα ακομα,τα οποία μπορεί να φαίνονται φαιδρά,αλλά ενώπιον του δικαστηρίου δεν θα είναι και τόσο για τους κατηγορούμενους,καθώς επίσης κάνει καταγγελία κατά του μαλάκα του μπράβου για μαστρωπεία,όπου και η ποινή είναι 4 χρονάκια,θεωρείται κακούργημα,προς το παρόν,το σεβαστό δικαστήριο είναι ευαίσθητο σε τέτοια ζητηματα,χώρια τα άλλα...
Λίγο εξιδανικευμένη εικόνα έχεις για την αστυνομία. Αν απλά σκάσεις μύτη στο τμήμα για να καταγγείλεις κάτι που σου κάνανε σε έναν εκ των πραγμάτων ύποπτο χώρο όπως ένα μπουρδέλο και μάλιστα χωρίς να έχεις σοβαρούς μάρτυρες διατεθειμένους να δώσουν κατάθεση επώνυμα κτλ, όχι απλά δεν θα ασχοληθούν μαζί σου αλλά μπορεί να βρεις και τον μπελά σου από πάνω.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα σας, όσοι θέλετε ένα υγρό και απαλό ελεύθερο στοματικό, σπεύσατε στην Μισέλ Λιοσίων 73, είναι η τελευταία βάρδια της φεύγει για πατρίδα και θα επιστρέψει μετα τα Χριστούγεννα μου ειπε

Ωραίος.. Να σου πω. Ξέρεις ίσως και για την Μπρίτνεϋ αν έχει σταματήσει ή έχει φύγει προσωρινά για τη χώρα της;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Μάγκες καλά να μας κάνουν.Πάνε οι beta να γαμήσουν και δινουν 20€,μεροκάματο ολόκληρο για όσους εργάζονται με τον βασικό,για 5 λεπτά και το δέχονται.Μπαίνουμε εδώ ,γράφουμε,ξαναγράφουμε,ξαναγράφουμε και τίποτε...Εκεί!Δώστου χρήμα και μετά γκρίνια σαν κάτι γκομενες.Θέλει όχι μονο αποχή,αλλά και μανούρες.Μην μου αρχίσετε τις βλακείες του τύπου,θα έρθει η "ασφάλεια" και θα σε σαπακιάσει,καθώς αν το κάνει αυτό και πας στην αστυνομία και πείς ότι εκεί υπάρχει οίκος ανοχής,παράνομος εννοείται,ότι σου πήραν λεφτά και σε χτύπησαν,πάνε και τις τσουβαλιάζουν,με αυτόφωρα κτλ,σφραγίζουν το τσαρδί και του λεβέντη του κάνεις μήνυση για σωματική βλάβη,κλοπή,ηθική βλάβη,απόπειρα ανθρωποκτονίας,ψυχική οδύνη και κάμποσα ακομα,τα οποία μπορεί να φαίνονται φαιδρά,αλλά ενώπιον του δικαστηρίου δεν θα είναι και τόσο για τους κατηγορούμενους,καθώς επίσης κάνει καταγγελία κατά του μαλάκα του μπράβου για μαστρωπεία,όπου και η ποινή είναι 4 χρονάκια,θεωρείται κακούργημα,προς το παρόν,το σεβαστό δικαστήριο είναι ευαίσθητο σε τέτοια ζητηματα,χώρια τα άλλα...
Δεν νομίζω να ρισκάρει κανένας παλληκαράς όλα αυτά για  20 ευρω...Απλά είναι σκατόφατσες και λειτουργούν μονο εκφοβιστικά,αλλά κατα βάθος είναι λούλες.

Το επόμενο κεφάλαιο περί αποχής,είναι ο μόνος τρόπος σωτηρίας μας.Στην τελική δεν μας χαρίζεται τίποτε και δεν εξαρτώμαστε απο κανέναν.Αυτό να το πάρουν λίγο χαμπάρι οι αγαπούληδες που μας έχουν καταστρέψει πολυεπιπέδως.Πληρώνεις προϊόν με μεγάλη προσφορά,καθώς πουτάνες υπάρχουν πολλές και ορίζεις εσύ τις συνθήκες,σαν καταναλωτής.Ξέρω ότι το ΠΑΣΟΚ έκανε έργα και το αγαπάμε ενδόμυχα όλοι,γιατί όλοι κατα βάθος είμαστε γαύροι και πασόκοι,αλλά η σοσιαλιστική στρέβλωση μας έχει κάνει να μην καταλαβαίνουμε πως ο καπιταλισμός,στον οποίο ζουμε,δουλεύει έτσι.
Μάλλον δεν ξέρεις η δεν σου έχει τύχη κάτι και ευχομε να μην σου τύχει ποτέ !!!!! Ρε συ τα Αλβανακια που είναι χωρίς καν χαρτιά εδώ δεν το έχουν σε τίποτα να σε στηλουν  ΚΑΤ και μετά αντε να βρεις ποιος τι και πως !!!! Μακρυά από φασαρίες και κακοτοπιές και από μπουρδελα με υπηρεσίες και τα ας που είναι φόλες και ψάχνονται για φασαρίες ....... μακρυά άγνοησα τους μην πατάς καν εκεί !! Να πηγαίνεις εκεί που παιρνας καλά !!!! Και να πω πως υπάρχουν από την άλλοι και πελάτες που κάνουν κατάχρηση της καλοσύνης κάποιον καλών κοριτσιών και υπηρεσιών και αυτό απαράδεκτο !! Εγώ λέω τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη πάντα !!!! Λοιπόν μακρυά από φόλες κτλ.... και να φερόμαστε καλά στις εξηγημένες κοπέλες και υπηρεσίες αυτό είναι το μυστικό στο να παιρνας καλά !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Καλημέρα σε όλους.!! Γνωρίζει κανείς η Τζώρτζια από διδύμου, αν συνεχίζει να δουλεύει ή δουλεύει κάπου αλλού?
την πια ;;; Αυτή την φόλα ; Ούτε ξέρω ούτε θέλω να μάθω και ευχομε να μην ξανά πατήσει το πόδι της στην φυλής ποτέ ξανά !!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
σημερα λεω να κατεβω μια πιατσα μετα την αλλαγη να δω τι παιζει , αν δω τιποτα καλο νεο θα το γραψω αν και δε νομιζω

η ανταποκριση του ν σμυρνη της τελευταιας φορας δεν ειχε αλλαξει με αυτα που ειχα δει λιγες μερες πιο πριν
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Καλησπέρα σας, όσοι θέλετε ένα υγρό και απαλό ελεύθερο στοματικό, σπεύσατε στην Μισέλ Λιοσίων 73, είναι η τελευταία βάρδια της φεύγει για πατρίδα και θα επιστρέψει μετα τα Χριστούγεννα μου ειπε
Φιλε περασα χτες και ειδα την κοπελα αρκετη καλη κοντη με ωραιο σωμα μοιαζει λιγο μ ινδιανα αλλα δεν περασα μπορεις ν πεις εντυπωσεις νομιζω μιλαει μονο ισπανικα
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
H Τζώρτζια σταμάτησε οριστικά.


Αυτη για να γαμηθει μαζι σου καλα επρεπε να σε γουσταρει πολυ και μονο ετσι. Καλυτερα που σταματησε, τετοιες κοπελες καλυτερα να δουλευουν υποδοχη σε γυμναστηριο να παιζουν ολη μερα με το κινητο και να λενε ενα "καλησπερα σας" με ψευτικο χαμογελο, και παλι πισω τη καρεκλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα αλάνια!!

Ας τα πάρουμε ανάποδα μπας και καταλάβετε.
Πόσοι είναι αυτοί που γυρνάνε στους οίκους ανοχής αυθημερόν; Να πούμε εκατοντάδες; Πάντως είναι πάρα πολλοί. Πόσοι εξ αυτών ενημερώνουν, γράφουν, η έστω πληροφορούν για κάτι καινούριο η καλό; Μετρημένοι στα δάχτυλά ενός χεριού. Αλλά, έχουμε παρατηρήσει ότι, σε περίπτωση που γραφτεί κάτι απ το σάιντ πλακώνουν όλοι σαν τις σφίγγες. Που σημαίνει: ενώ ενημερώνονται δεν φιλοτιμούνται να γράψουν.

Από την άλλη, οι κοπέλες θέλετε η όχι, παίρνουν τα προσυμφωνημένα χρήματα έχουν η δεν έχουν πελάτες. Επομένως, η ενημέρωση ωφελεί τους ιδιοκτήτες, η τον ιδιοκτήτη και τους κηφήνες που ενημερώνονται χωρίς όμως, να σπαταλήσουν έστω μερικά δευτερόλεπτα να γράψουν το παραμικρό. Βλάπτει όμως τον φιλότιμο ενημερωτή διότι, πλακώνοντας η σάρα και η μάρα πολύ λογικό η κοπέλα να φολέψει.

Άρα το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να γράφουμε πμ αν βρούμε κάτι καλό με την συμφωνία ότι δεν θα δημοσιευτεί.

Αυτή είναι η πραγματικότητα δυστυχώς!!  :hi: 
Καλησπέρα φίλε θα διαφωνήσω εν μέρη με την άποψη σου.
Σκοπός του νήματος εδώ είναι η ενημέρωση όσοι ενημερώνουν και αφιερώνουν κάποιο χρόνο το κάνουν γιατί γουστάρουν και θέλουν να βοηθήσουν μέλη και επισκέπτες του σάιτ,χωρίς κανένα σκοπό και καμία υστεροβουλία έτσι θέλω να πιστεύω οπότε καλό είναι όσοι γράφουμε εδώ και μόνο να συνεχίσουμε όσο έχουμε διάθεση και χρόνο.

Λοιπόν στην ουσία τώρα έχω μια σημαντική πληροφορία αυτήν την ώρα στο Κολωνου53 δουλεύει ένα αστέρι πολύ όμορφη κοπέλα σαν τα κρύα τα νερά ψηλή μελανουρι σωματαρα πάρα πολύ αξιόλογη και δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο στην περιοχή την Λένε Μάσα δεν μιλάει Ελληνικά ούτε Αγγλικά κάνει απλό νορμάλ πρόγραμμα αμήχανη καί λίγο βιαστική στο σαλόνι αλλά είναι πάρα πολύ καλή εμφανισιακά πολύ ανώτερη από τον μέσο όρο.
Για άλλη μια φορά το Μεταξουργείο δίνει λύση
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Καλησπέρα φίλε θα διαφωνήσω εν μέρη με την άποψη σου.
Σκοπός του νήματος εδώ είναι η ενημέρωση όσοι ενημερώνουν και αφιερώνουν κάποιο χρόνο το κάνουν γιατί γουστάρουν και θέλουν να βοηθήσουν μέλη και επισκέπτες του σάιτ,χωρίς κανένα σκοπό και καμία υστεροβουλία έτσι θέλω να πιστεύω οπότε καλό είναι όσοι γράφουμε εδώ και μόνο να συνεχίσουμε όσο έχουμε διάθεση και χρόνο.

Λοιπόν στην ουσία τώρα έχω μια σημαντική πληροφορία αυτήν την ώρα στο Κολωνου53 δουλεύει ένα αστέρι πολύ όμορφη κοπέλα σαν τα κρύα τα νερά ψηλή μελανουρι σωματαρα πάρα πολύ αξιόλογη και δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο στην περιοχή την Λένε Μάσα δεν μιλάει Ελληνικά ούτε Αγγλικά κάνει απλό νορμάλ πρόγραμμα αμήχανη καί λίγο βιαστική στο σαλόνι αλλά είναι πάρα πολύ καλή εμφανισιακά πολύ ανώτερη από τον μέσο όρο.
Για άλλη μια φορά το Μεταξουργείο δίνει λύση
Καλησπέρα. Την είδα προχθές αλλά επειδή δεν άκουσα καλά το όνομα της ανέφερα ως Μαρία. Ήταν και μια άλλη μαζί της, Νίνα νομίζω την είπε η τσατσά πιο κοντή στρογγυλοπρόσωπη με καλό σωματάκι
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Καλησπέρα φίλε θα διαφωνήσω εν μέρη με την άποψη σου.
Σκοπός του νήματος εδώ είναι η ενημέρωση όσοι ενημερώνουν και αφιερώνουν κάποιο χρόνο το κάνουν γιατί γουστάρουν και θέλουν να βοηθήσουν μέλη και επισκέπτες του σάιτ,χωρίς κανένα σκοπό και καμία υστεροβουλία έτσι θέλω να πιστεύω οπότε καλό είναι όσοι γράφουμε εδώ και μόνο να συνεχίσουμε όσο έχουμε διάθεση και χρόνο.

Λοιπόν στην ουσία τώρα έχω μια σημαντική πληροφορία αυτήν την ώρα στο Κολωνου53 δουλεύει ένα αστέρι πολύ όμορφη κοπέλα σαν τα κρύα τα νερά ψηλή μελανουρι σωματαρα πάρα πολύ αξιόλογη και δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο στην περιοχή την Λένε Μάσα δεν μιλάει Ελληνικά ούτε Αγγλικά κάνει απλό νορμάλ πρόγραμμα αμήχανη καί λίγο βιαστική στο σαλόνι αλλά είναι πάρα πολύ καλή εμφανισιακά πολύ ανώτερη από τον μέσο όρο.
Για άλλη μια φορά το Μεταξουργείο δίνει λύση
ποια βάρδια δουλεύει παρακαλώ?
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Καλησπέρα φίλε θα διαφωνήσω εν μέρη με την άποψη σου.
Σκοπός του νήματος εδώ είναι η ενημέρωση όσοι ενημερώνουν και αφιερώνουν κάποιο χρόνο το κάνουν γιατί γουστάρουν και θέλουν να βοηθήσουν μέλη και επισκέπτες του σάιτ,χωρίς κανένα σκοπό και καμία υστεροβουλία έτσι θέλω να πιστεύω οπότε καλό είναι όσοι γράφουμε εδώ και μόνο να συνεχίσουμε όσο έχουμε διάθεση και χρόνο.

Λοιπόν στην ουσία τώρα έχω μια σημαντική πληροφορία αυτήν την ώρα στο Κολωνου53 δουλεύει ένα αστέρι πολύ όμορφη κοπέλα σαν τα κρύα τα νερά ψηλή μελανουρι σωματαρα πάρα πολύ αξιόλογη και δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο στην περιοχή την Λένε Μάσα δεν μιλάει Ελληνικά ούτε Αγγλικά κάνει απλό νορμάλ πρόγραμμα αμήχανη καί λίγο βιαστική στο σαλόνι αλλά είναι πάρα πολύ καλή εμφανισιακά πολύ ανώτερη από τον μέσο όρο.
Για άλλη μια φορά το Μεταξουργείο δίνει λύση

Δυστυχώς δεν είναι η άποψη μου, είναι η πραγματικότητα.
Εμένα με συμφέρει όσο κανέναν άλλον η ενημέρωση, αλλά δεν μπορώ να βλέπω κάθε φορά ένα μάτσο γίδια να βόσκουν στους οίκους και να γράφουν μόνο 5 με 10 άτομα το πολύ.
Προσωπικά, δεν ξανά γράφω ούτε για πλάκα αν βρω κάτι καλό. Την έχω πατήσει, πλάκωσαν οι κηφήνες και η κοπέλα φόλεψε. Στα @@ μου αν γαμήσουν τα βόιδια καλά η φάνε φόλα, απλά. Όταν φιλοτιμηθούν και οι 5 γίνουν 10, οι 10 20 κοκ τότε το συζητάμε.
Επίσης, δεν με απασχολεί αν θυσαβρίσουν οι νταβάδες. Μόνο εγώ να περνάω καλά, άντε και μερικοί φιλότιμοι που ενημερώνουν.
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Δυστυχώς δεν είναι η άποψη μου, είναι η πραγματικότητα.
Εμένα με συμφέρει όσο κανέναν άλλον η ενημέρωση, αλλά δεν μπορώ να βλέπω κάθε φορά ένα μάτσο γίδια να βόσκουν στους οίκους και να γράφουν μόνο 5 με 10 άτομα το πολύ.
Προσωπικά, δεν ξανά γράφω ούτε για πλάκα αν βρω κάτι καλό. Την έχω πατήσει, πλάκωσαν οι κηφήνες και η κοπέλα φόλεψε. Στα @@ μου αν γαμήσουν τα βόιδια καλά η φάνε φόλα, απλά. Όταν φιλοτιμηθούν και οι 5 γίνουν 10, οι 10 20 κοκ τότε το συζητάμε.
Επίσης, δεν με απασχολεί αν θυσαβρίσουν οι νταβάδες. Μόνο εγώ να περνάω καλά, άντε και μερικοί φιλότιμοι που ενημερώνουν.
αυτό ακριβώς.. Πριν ενάμιση με 2 χρόνια υπήρχαν αρκετοί ενημερωτες όπου κάνανε πλήρη και αναλυτική ενημέρωση.. Όλοι σταμάτησαν εκτός του Σμύρνη..

Πλέον το τελευταίο 6μηνο την θέση τους εδώ στο παρόν νήμα έχει πάρει μια συγκεκριμένη τριπλετα ενημερωτων που σκοπός τους είναι καθαρά να προμοταρει και οχι να ενημερώσει γτ έτσι βγάζουν και χρήματα..
Απόδειξη; αναφέρουν μια συγκεκριμένη κοπέλα και τις επόμενες 2με3 μέρες βλέπουμε κριτική για την συγκεκριμένη που έφαγε φόλα αυτός που ανεβάζει την κριτική..
Το παρόν νήμα από ενημέρωση έχει γίνει promoter καθαρά..

Αν έχουν λίγο μυαλό αυτοί που διαβάζουν το παρόν νήμα όταν βλέπετε μήνυμα του στυλ '' νέο ζουμερό αθώο όμορφο μπλα μπλα'' να μην πάτε.. Είναι 101% η φόλα που θα φάτε.. Αλλά αμ δε.. Σας αρέσουν οι φόλες.. Εδώ ουρά κάνουν για γιασμιν
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
καμια καινουρια SKINNY για την εβδομαδα που θα είμαι ΑΘΗΝΑ????
 

Επισκέπτης
Η κριτικη που εγραψα για το Λιοσιων 73  οπου βαρανε πορτες στο πενταλεπτο, δεν ανεβηκε ποτε. Αντιλαμβανεστε ολοι γιατι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom