Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Η κριτικη που εγραψα για το Λιοσιων 73  οπου βαρανε πορτες στο πενταλεπτο, δεν ανεβηκε ποτε. Αντιλαμβανεστε ολοι γιατι.
μπορείς να μας πεις εδώ με κάποιες λεπτομέρειες τι ακριβώς ας χάλασε, και τα 2 οικήματα έχουν καλές έχουν και κακές, μια εκ των καλών ειναι Μισέλ, η πλειοψηφία που μαρεσαν φύγανε, ιζαμπελα, ίνα, Λάουρα, Τζέσικα κλπ κλπ.. Μια φόλα επίσης του οίκου είναι η όριανα, είμαι πελάτης από της πρώτες μέρες του οίκου από το 2017 που άνοιξε, περιέγραψε την τσατσα και ποια κοπέλα πήρες να αποφύγουμε
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
μπορείς να μας πεις εδώ με κάποιες λεπτομέρειες τι ακριβώς ας χάλασε, και τα 2 οικήματα έχουν καλές έχουν και κακές, μια εκ των καλών ειναι Μισέλ, η πλειοψηφία που μαρεσαν φύγανε, ιζαμπελα, ίνα, Λάουρα, Τζέσικα κλπ κλπ.. Μια φόλα επίσης του οίκου είναι η όριανα, είμαι πελάτης από της πρώτες μέρες του οίκου από το 2017 που άνοιξε, περιέγραψε την τσατσα και ποια κοπέλα πήρες να αποφύγουμε

Μίλησα με υπηρεσία στο τηλέφωνο και μου είπε πως η Ιζαμπέλα είναι στη Ρωσία και ότι λογικά θα γυρίσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Καλησπέρα. Την είδα προχθές αλλά επειδή δεν άκουσα καλά το όνομα της ανέφερα ως Μαρία. Ήταν και μια άλλη μαζί της, Νίνα νομίζω την είπε η τσατσά πιο κοντή στρογγυλοπρόσωπη με καλό σωματάκι

Μαρία και Μασα είναι το ίδιο όνομα στις ρωσοφωνες χώρες. Το Μάσα είναι το χαϊδευτικό της Μαρίας.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Μίλησα με υπηρεσία στο τηλέφωνο και μου είπε πως η Ιζαμπέλα είναι στη Ρωσία και ότι λογικά θα γυρίσει.
ευχαριστώ πολύ, δεν ήταν σούπερ μέσα,αλλά 2 μέτρα γυναίκα, τελευταία όλο κοντές φέρνουν εκεί
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54α Αλινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Νικόλ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Νανσυ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Τατιάνα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ & 72 κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, με πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά κάνουν ακόμα εργασίες.

Φυλής 59 κάτω Χριστίνα και Εβελινα, αμφότερες με πρωκτικό.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Εύα, φουλ πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β κλειστά.

Φυλής 65α Έλλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Συλβανα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στις βυζαρες.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 69α Τζουλιανα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 69β Εύα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο, παλιότερα δουλευε στο 71α.

Φυλής 71 Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α Κάρλα, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Διδυμου 27 Μαρία Στέλλα Βικτόρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Βερονικα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, όλες οι κοπέλες κάνουν και αυταρχικό καθώς και παετουζες.

Διδύμου 22 ισόγειο Λυδία με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 όροφος Μαριάννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ντιαννα καινούργια κοπέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 20 Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 υπόγειο Σονια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλο.

Διδύμου 16 Αλινα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 8β Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Βερόνικα απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Διδύμου 8α Λίζα, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7β & 7α κλειστά.

Έλλης 3 Ρωξανη και Αλεξία, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 48 Νίνα μελαχρινή κοπέλα σώμα με αρκετά πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθιά γκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 53. Νατάσα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ μιλφ με κοντό μαλλί παχουλη με 2αρι συν βυζι και Βικτόρια ξανθιά μιλφ πολύ λεπτή με μικρό βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Σουζάνα ξανθοκαστανο γκρανι σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Ρωξανη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22β Βικτόρια ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Άννα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Καρίνα ξανθιά χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 κλειστό.

Μεγαλου 28α αριστερά κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 (νέος οίκος) Αντριανα ξανθιά γκρανι νταρντανα με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο  κουρτίνα Μαρία καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικα Μαρία μελαχρινή κοπέλα. πολύ χοντρή 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Περδικα 3 αριστερά Κατερίνα καστανή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Περδικα 3 δεξιά κλειστό.

Ιάσωνος 43 Μαρία καστανή μαυριδερή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Άννα μελαχρινή με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσωνος 46α κλειστό.

Ιάσωνος 46β Βαλερία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46 κλειστό.

Ιάσωνος καινούργιο αριστερά κλειστό.

Ιάσωνος καινούργιο στη μέση Παολα ξανθιά νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος καινούργιο δεξιά Άννα ξανθιά κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους παχουλη με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο Μαρία ξανθοκαστανη λεπτή με 1.5αρι βυζι, αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Ιάσωνος 44 κλειστό.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
καλησπερα στην παρεα! κατεβαινω Αθηνα μεσα στην βδομαδα για εργασιακες υποχρεωσεις και λεω να επισκεφτω την αγαπημενη μου γειτονια. Θα μπορουσε καποιος μυστης να ενημερωσει αν παιζουν κοπελες σκιννυ φαση κοτνοπουτανα που ειναι και η λατρεια μου? ευχαριστω εκ των πρωταιρων παιχτες μου
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Κρας τεστ με 2 μωράκια.

1η: Ντανιέλ από Αγίου Πέτρου 7. Σχετικά κοντούλα με τσουπωτό σφιχτό κορμί, βυζάρες σιλικονάτες, συμπαθητικό κώλο και γλυκό προσωπάκι. Προκαταρκτικά κάτι φιλάκια στο σώμα και συνέχεια με τρομπόνι αρκετά καλό. Στήνεται φοβερά στα τέσσερα και πιάνεται και από την άκρη του κρεβατιού με το ένα χέρι δημιουργώντας μια πολύ καυλωτική εικόνα. Για μια φορά καλή.

2η: Συλβάνα από Φυλής 84β. Μαυριδερό μωράκι, μάλλον ρομά και όχι αλβανίδα όπως λένε με ωραίο καυλιάρικο προσωπάκι, σφιχτό κορμάκι με στητό, καλοσχηματισμένο βυζάκι και όμορφο κωλαράκι. Καλό, ντιπ τρομπόνι, αλλά κατα τ'άλλα όχι κάτι το τρελό στον αγώνα. Το ευχαριστήθηκα πάντως γιατί είναι αρκετά στενή και η αίσθηση ήταν πολύ καλή. 
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
καλησπερα στην παρεα! κατεβαινω Αθηνα μεσα στην βδομαδα για εργασιακες υποχρεωσεις και λεω να επισκεφτω την αγαπημενη μου γειτονια. Θα μπορουσε καποιος μυστης να ενημερωσει αν παιζουν κοπελες σκιννυ φαση κοτνοπουτανα που ειναι και η λατρεια μου? ευχαριστω εκ των πρωταιρων παιχτες μου

Μια καλή επιλογή είναι η Ρακέλ που συνήθως θα την πετύχεις στο πιπίνου 65 απόγευμα. Ωραίο πιπινάκι και με καλές υπηρεσίες. Σκίννυ, αλλά ψηλό μωρό είναι και η Λίζα από μοντελοαλυσίδα. Δύο φορές έχω περάσει μαζί της, την πρώτη ήταν πολύ καλή, την δεύτερη έκανε αγγαρεία. Τελευταία και καλύτερη, αν είσαι και λίγο αγαπούλης Αρίνα, η οποία έχω χάσει την μπάλα σχετικά με το που δουλεύει, καθώς αλλάζει τους οίκους σαν τα πουκάμισα. Νομίζω τελευταία φορά ήταν στο φυλής 71.
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Μια καλή επιλογή είναι η Ρακέλ που συνήθως θα την πετύχεις στο πιπίνου 65 απόγευμα. Ωραίο πιπινάκι και με καλές υπηρεσίες. Σκίννυ, αλλά ψηλό μωρό είναι και η Λίζα από μοντελοαλυσίδα. Δύο φορές έχω περάσει μαζί της, την πρώτη ήταν πολύ καλή, την δεύτερη έκανε αγγαρεία. Τελευταία και καλύτερη, αν είσαι και λίγο αγαπούλης Αρίνα, η οποία έχω χάσει την μπάλα σχετικά με το που δουλεύει, καθώς αλλάζει τους οίκους σαν τα πουκάμισα. Νομίζω τελευταία φορά ήταν στο φυλής 71.


ευχαριστω πολυ αδερφε. Αυτη η ρακελ μηπως ειναι η ιδια που δουλευε περσυ στη ρεμουνδου? ειχα περασει νοεμβριο περσυ και ηταν καυλα το μωρο. εχει καμμια σχεση?
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.026
Πόντοι
7.865
Λίγο εξιδανικευμένη εικόνα έχεις για την αστυνομία. Αν απλά σκάσεις μύτη στο τμήμα για να καταγγείλεις κάτι που σου κάνανε σε έναν εκ των πραγμάτων ύποπτο χώρο όπως ένα μπουρδέλο και μάλιστα χωρίς να έχεις σοβαρούς μάρτυρες διατεθειμένους να δώσουν κατάθεση επώνυμα κτλ, όχι απλά δεν θα ασχοληθούν μαζί σου αλλά μπορεί να βρεις και τον μπελά σου από πάνω.
Φιλαράκι δεν σου τα εχουν πεί καθόλου καλά.Είναι υποχρεωμένοι να πάνε για αυτοψία,όπως επίσης είναι υποχρεωμένοι να ζητήσουν χαρτιά και να προχωρήσουν στις διαδικασίες σφράγισης κτλ κτλ.Επίσης θα πάρουν το υλικό απο τις κάμερες,το οποίο επίσης αν έχει "χαθεί" ειναι σαν να εχει γίνει,βάσει νόμου,καθώς την στιγμή που έχεις κάμερες και καταγραφικό είσαι και ο άμεσα υπεύθυνος για την διαχείριση του αρχείου σου.Αν δεν κάνω λάθος,οι συσκευές απο default κρατάνε αρχείο μιας βδομάδας.

Τελος πάντων,προσωπικά πιστεύω ότι αξίζει να βάζεις στην θέση του το κάθε κατακάθι και το κάνω όπου χρειάζεται.Οι νταβάδες ειναι υποθετικό .οτι θα σε δείρουν,καθώς είναι λίγο το αντίτιμο,σε σχέση με το επι θα επακολουθήσει,καθώς και 2 ώρες να μεινει κλειστό το μπουρδέλο(συνήθως την επομένη το ανοίγουν ξανά) και να πάνε και οι πουτάνες στο αυτόφωτο,είναι απώλεια σημαντική.
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Να ρωτήσω εγω κατι;; παρατηρώ λιοσιων 73Α+Β εχει μόνιμα 2 κοπελες... Ηλέκτρα και Κωνσταντινα... Επίσης υπάρχει ποτε ποτε μια Έλενα και μια Μαριάννα; αν θυμαμαι καλα.. Υπάρχει κάποιο Σπιτάκι που να αλλάζει κοπέλες και να βλέπουμε νεο υλικό;
Προτείνετε οι γνώστες.
Καλο φθινόπωρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Να ρωτήσω εγω κατι;; παρατηρώ λιοσιων 73Α+Β εχει μόνιμα 2 κοπελες... Ηλέκτρα και Κωνσταντινα... Επίσης υπάρχει ποτε ποτε μια Έλενα και μια Μαριάννα; αν θυμαμαι καλα.. Υπάρχει κάποιο Σπιτάκι που να αλλάζει κοπέλες και να βλέπουμε νεο υλικό;
Προτείνετε οι γνώστες.
Καλο φθινόπωρο

Βλέπε και το site του Σπύρου Πάτση 40,είναι οι ίδιες κοπέλες με τα Λιοσίων 73Α και 73Β.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54α Αλινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Νικόλ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Νανσυ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Τατιάνα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ & 72 κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, με πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά κάνουν ακόμα εργασίες.

Φυλής 59 κάτω Χριστίνα και Εβελινα, αμφότερες με πρωκτικό.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Εύα, φουλ πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β κλειστά.

Φυλής 65α Έλλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Συλβανα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στις βυζαρες.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 69α Τζουλιανα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 69β Εύα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο, παλιότερα δουλευε στο 71α.

Φυλής 71 Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α Κάρλα, απλό πρόγραμμα.
Φιλε η μαρια στ 86α ειναι η πιτσιρικα η ρουμανα που ειναι καινουργια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Καλησπέρα σας, η Βερονικα με τι όνομα δουλεύει τώρα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom