Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Η Τανια απο βεργας 6 βραδυνης βαρδιας δουλευέι στην ρεμουνδου 21α στο οσροφο πρωινη βαρδια
μια διορθωρση απο δικο μου λαθος η Τανια απο Βεργας 6 ειναι πρωινη στο ΜΑΓΝΙΣΙΑΣ 1 και οχι στην Ρεμουνδου εγω μπερδευτικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 136, 134β και 134α κλειστά.

Φυλής 134 Σάσα, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φυλής 109β Καρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 71α Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Ροξι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α Ολίβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελένη/Αντινα , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Λάουρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α, 84β, 84α, 65β και 65α κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Όλγα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Τζοανα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Αννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος Αλισια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 κλειστά.

Φυλής 72 Άννα το τούμπανο μελαχρινή πια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μπούτι, με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Αλεξάνδρα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Άννα/Ιλονα απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Χριστίνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 24 και Φωκαίας 27Β πάνω κλειστά.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 27α Ναταλία η μιλφ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α Σαρα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Χριστίνα, φουλ πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φωκαιας 17β Παολα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17α Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 δεξια Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη, με πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Πολυ κριμα εαν σταματησε για παντα η Μπιούτη...τρομερο στοματικο και τρομερη κωλαρα

Και βυζάρες και καμπύλες γενικά, η κοπέλα δεν υπήρχε, πρέπει να είναι η πιο μουνάρα μαύρη που έχω πάρει ποτέ μου... Όσο για το στοματικό που λες, καβλώνω και μόνο που θυμάμαι σκηνικό να κάθεται μπρούμυτα στην άκρη του κρεβατιού ακουμπώντας στους αγκώνες της με το στόμα ανοιχτό και να περπατάω εγώ όρθιος προς το μέρος της με την πούτσα καβλωμένη φουλ και να την "κουμπώνω" στο στοματάκι της που ήδη με περίμενε αρχίζοντας ένα απίστευτο τσιμπούκι... Αχ!
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
627
Πόντοι
81
Magkes petuxa poutana pou douleve metaksourgio me 15 an thimamai kala, na doulevei se eparxiako studio me to aplo na ksekinaei sta 30 eurw! E re ti gamane kapioi meta tin mish athina pou perase apo panw ths tha perasoun kai ola ta vlaxadera kai tha lene pigame sto studio pou einai kathara kai exei mounares xaxaxaxa @@@@@
 

Κατιαουπα

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μπορειτε να μου προτεινετε που να ψαξω για κοπελα με μεγαλη περιφερεια οπισθιων;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Παιδια περασμα πριν λιγο απο φωκαιας 25α εψαχνα την γιασμιν αλλα δεν δουλευε σημερα μπηκα στ σαρα πολυ ωραια κοπελα μιλαει καλα εληνικα μελαχρινο αδυνατο με με μικρο βυζακι αλλα πεταχτω κ ωραιο κωλο το προγραμμα της απλο δινει κατι φιλια στην αρχη πιπα καλη δεν αντεχει δυνατο σφυροκοπημα και σφαλιαρες γκρινιαζει λιγο αλλα γενικα συμετεχει δεν ειναι ενα ακομα κομοδινο...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα σε όλους, μένω επαρχία και θα έρθω Αθήνα την άλλη εβδομάδα. Γνωρίζετε αν η Φωτεινή έχει επιστρέψει από διακοπές ?
Αρκετή ζήτηση η Φωτεινή..
Για αυτό λένε αυτός που δουλεύει ο καλός δεν χάνεται ποτέ..
Απεναντιας οι μοντελε πιτσιρικες των γειτονικών σπιτιών βαράνε μύγες η πιο συγκεκριμένα στα πλαίσια της εποχής κουνούπια..
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Η Φωτεινή είναι τη μία για το  δεκάρικο μπορεί να μην είναι τόσο όμορφη νταξει γούστα είναι αυτά αλλά έχει ωραίο σώμα για την ηλικία της και αυτό που κάνει το κάνει με πάθος... Είναι μέσα στη καυλα
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Διδυμου 22, Μαριάννα,  γύρισε?  Μην κατεβαίνω τσάμπα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Διδυμου 22, Μαριάννα,  γύρισε?  Μην κατεβαίνω τσάμπα
Καλημέρα όχι δεν γύρισε ακόμα σύντομα εντός των επόμενων ημερών πιστεύουμε.
Τώρα δουλεύουν στο ισόγειο Λίνα και Λήδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Είναι η βερονικα τωρα Φώκαιας ξέρουμε?
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Η Φωτεινή είναι τη μία για το  δεκάρικο μπορεί να μην είναι τόσο όμορφη νταξει γούστα είναι αυτά αλλά έχει ωραίο σώμα για την ηλικία της και αυτό που κάνει το κάνει με πάθος... Είναι μέσα στη καυλα
Οπότε έχω πάει στον οίκο που εκδίδεται φουλ δωμάτια και συνάδελφοι στην αναμονή. Τυχαίο; Δεν νομίζω
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
τι λένε αυτές οι δύο από υπηρεσίες?
Η Λήδα κάνει φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό σε γενικές γραμμές είναι τίμια αλλά δεν λέει από εμφάνιση μέτρια φάτσα αδιάφορη προς άσχημη σώμα παρατημένο με κοιλιά
Η Λίνα πιο αδύνατη και κοντή δεν γνωρίζω πάντως δεν μου γεμίζει το μάτι και αυτή είναι εντελώς αδιάφορη εμφανισιακά

Σκερβελοκαταστασεις .....
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Η Λήδα κάνει φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό σε γενικές γραμμές είναι τίμια αλλά δεν λέει από εμφάνιση μέτρια φάτσα αδιάφορη προς άσχημη σώμα παρατημένο με κοιλιά
Η Λίνα πιο αδύνατη και κοντή δεν γνωρίζω πάντως δεν μου γεμίζει το μάτι και αυτή είναι εντελώς αδιάφορη εμφανισιακά

Σκερβελοκαταστασεις .....

Φιλε Ramada ειχαμε καμια τυχη με την Ολγα απο Κολωνου 30Β? Ευχαριστω και συγγνωμη για τηε επιμονη. Δε βλεπω να ξερει κανεις αλλος εδω
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Η Φωτεινή είναι τη μία για το  δεκάρικο μπορεί να μην είναι τόσο όμορφη νταξει γούστα είναι αυτά αλλά έχει ωραίο σώμα για την ηλικία της και αυτό που κάνει το κάνει με πάθος... Είναι μέσα στη καυλα
Κ εγώ τις πρώτες φορες που ειχα παει ,εντάξει εχει ωραίο σώμα για την ηλικία της ,αλλα κάπου ζοριζομουν σχετικα με την ομορφιά εχει σπαση στο προσωπο πρέπει να ειναι 50+
αλλα στην πορεία με το πάθος που βγάζει ομόρφυνε στα ματιά μου.
Έλεγα να μη το πω αλλα θα το πω ,αυτό που δεν μου αρεσει ειναι οτι ένακεινωνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό μπροστά στα πακια..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φιλε Ramada ειχαμε καμια τυχη με την Ολγα απο Κολωνου 30Β? Ευχαριστω και συγγνωμη για τηε επιμονη. Δε βλεπω να ξερει κανεις αλλος εδω
Καλησπέρα δεν είχα κάτι νεώτερο φίλε μόλις μίλησα με πελάτη της και δεν την έχει εδώ και καιρό.
Να σου πω δεν πέρασα από το μαγαζί καθώς έχω δώσει έμφαση σε κάποιες άλλες Ρωσσιδες Μιλφ που περιμένω να επιστρέψουν στο Μεταξουργείο
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
Την προσοχή σας λίγο, στο φωκαιας 17 κάτω δουλεύει μια Κατερίνα δηλώνει Βουλγάρα, η τσατσά γνωστή ανακοινώνει ελεύθερο στοματικό, σημαντική επισυμανση, ΔΕΝ Κάνει, δεν παίρνει μωρό μαντήλα μαζί επίτηδες για να έχει την δικαιολογία, της λέω μάναρι μου γιαυτό μπήκα, μα μου, γτ δεν πας πίσω της λέω να τα φέρεις? Χάνουμε χρόνο λέει, τεσπα λίγα προκαταρκτικα, δοξα το θεό έδινε κωλο, και της τον έσκισα αλύπητα, αυτά, μην πιστεύετε όλες όσες λένε ακα στοματικο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom