Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (22 μέλη και 235 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Κι εγω θα επαναλαβω το ερωτημα για Μπιανκα (Φωκαιας, όροφος):
Την εχει παρει το μάτι κανενος? Ξερουμε αν ειναι ακομα στα πραγματα??


Δεν την ειχα παρει ποτέ και μου 'χε μεινει απωθημενο...

Επειδη προσωπικα δε μου πολυεκανε αν και την εχω τιμησει  μια φορα με καλες σχετικα εντυπωσεις, εχω να τη δω απο τις χριστουγεννιατικες γιορτες. Μετα σκασανε οι καινουριες που ειναι μεχρι και τωρα και δεν τη ξαναειδα. Δηλαδη κανα 6μηνο σιγουρα. Αν κανω λαθος ομως, ας γραψει και καποιος αλλος αν ξερει πιο καλα και αν θελει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kosamf

jumaru1982

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανένας αν η Αλίνα απο το Φυλής 109β δουλεύει ακόμα εκεί και τι βάρδια?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.132
Πόντοι
46.232
τώρα live


Κεραμεικού 15β Λίνα από "Βενεζουέλα" μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 15α Μελισσα από "Βενεζουέλα" μελαχρινή χοντρή με μακρύ ίσιο μαλλί μεγάλη πεταχτη κωλαρα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 13β κλειστό.

Κεραμεικού 13α  Γιασμιν ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κεραμεικού 13 κλειστό

Ακομινάτου 2 όροφος κλειστό.

Ακομινάτου 2 ισόγειο Νατάσα ξανθιά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλινα

Καλλέργη 33 Σουζάνα ξανθιά χοντρή με μακρύ ίσιο μαλλί 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Καιτη ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί χοντρή με κωλαρα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Σουζάνα ξανθοκαστανο γκρανι σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Ρωξανη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι και Χριστίνα ξανθοκαστανη μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι τατουάζ στο δεξί στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22β Βικτόρια ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Άννα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Καρίνα ξανθιά χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 κλειστό.

Μεγαλου 28α αριστερά κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 (νέος οίκος) Αντριανα ξανθιά γκρανι νταρντανα με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο  κουρτίνα Μαρία καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικα Μαρία μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά πολύ χοντρή 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Περδικα 3 αριστερά Συλβια ξανθιά νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Περδικα 3 δεξιά κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.132
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Αγκυρας 9 Συλβια, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Αγκυρας 12α Καιτη και Αλεξάνδρα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αγκυρας 12β Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71α

Φυλής 71 Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Τζούλια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 69α, 67 και 86β κλειστά.

Φυλής 86α Μαρία, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Χριστίνα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β κλειστό.

Φυλής 65α Ελλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74, 72, 66δ κλειστά.

Φυλής 66α Εύα απλό πρόγραμμα.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
14
Like
2.836
Πόντοι
2.811
Στις Καλλέργης το στενό...
Παίζεται τρελό ρώσικο μωλό...
Την λένε Ζιζέλ...
Και είναι 18...
Ντροπαλό και άβγαλτο κι αυτό...
Έχει ρόζ στενό μουνάκι...
Και αθώο ωραίο προσωπάκι...
Δεν δίνει φιλάκια...
Δεν γλύφει αρχιδάκια...
Παίρνει πιπούλες με φιλτράκια...
:respect: :heavymetalbig:

Τίποτα δεν σου ξεφεύγει!

Μωρό μ' ευγενικό και χαμογελαστό προσωπάκι.
Έτσι κι εγώ φοβήθηκα μη με φολιάσει λιγουλάκι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παιδιά μιας και αναφέρθηκε από κάποιον ότι η τσατσά στο Φωκαίας 19 που δουλεύει με την Αθηνά τη νυμφομανή χτυπάει πόρτες: Πέρασα απόψε το απόγευμα (για τσάρκα) μιας και δεν την είχα δει ποτέ από κοντά αυτήν την Αθηνά και όχι απλώς μου το διέψευσε κατηγορηματικά, αλλά όση ώρα ήμουν εκεί που πιάσαμε και την κουβέντα μ' αυτήν και μ' ένα συναγωνιστή ούτε κατά διάνοια δεν είδα πόρτα να χτυπάει, ούτε δυνάμωμα μουσικής και τα γνωστά κόλπα. Μου είπε μόνο ότι υπάρχει κι ένα όριο και δεν μπορεί να αφήσει κάποιον να είναι μέσα για κανα μισάωρο, πράγμα λογικό, τώρα ίσως αυτός που ανέφερε χτύπημα πόρτας να έπεσε σε καμιά τέτοια περίπτωση
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
Παιδιά μιας και αναφέρθηκε από κάποιον ότι η τσατσά στο Φωκαίας 19 που δουλεύει με την Αθηνά τη νυμφομανή χτυπάει πόρτες: Πέρασα απόψε το απόγευμα (για τσάρκα) μιας και δεν την είχα δει ποτέ από κοντά αυτήν την Αθηνά και όχι απλώς μου το διέψευσε κατηγορηματικά, αλλά όση ώρα ήμουν εκεί που πιάσαμε και την κουβέντα μ' αυτήν και μ' ένα συναγωνιστή ούτε κατά διάνοια δεν είδα πόρτα να χτυπάει, ούτε δυνάμωμα μουσικής και τα γνωστά κόλπα. Μου είπε μόνο ότι υπάρχει κι ένα όριο και δεν μπορεί να αφήσει κάποιον να είναι μέσα για κανα μισάωρο, πράγμα λογικό, τώρα ίσως αυτός που ανέφερε χτύπημα πόρτας να έπεσε σε καμιά τέτοια περίπτωση
Γιατι δουλευε χτες η Αθηνα ; Προχτες δεν ηταν παντως !
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Ρε παίδες την πάτησα... πήγα σφαίρα για μπαρμπορα στο Βέργας που είχα καιρό να την πάρω και τζιφος δεν ήταν εκεί...

Ξέρουμε που βόσκει;;;;
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Ρε παίδες την πάτησα... πήγα σφαίρα για μπαρμπορα στο Βέργας που είχα καιρό να την πάρω και τζιφος δεν ήταν εκεί...

Ξέρουμε που βόσκει;;;;
Κάπου διάβασα ότι κάνει διακοπές και θα επιστρέψει Σεπτέμβριο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom