Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (48 μέλη και 313 επισκέπτες)

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.857
Πόντοι
456
Επίσκεψη, ξημερώματα Τετάρτης, στο Φωκαίας 25Α. Δούλευε ένα ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΟΥΝΙ, ονόματι Γιασμίν. Όμορφο πρόσωπο, ωραίο σώμα και απίστευτη κωλάρα. Δυστυχώς, προσφέρει υπέρ-απλό πρόγραμμα και μέσα στο δωμάτιο είναι μεγάλη φόλα. Δεν γλύφει αρχίδια, δεν δέχεται γλείψιμο, δεν δέχεται φιλιά, κατά την διάρκεια της πίπας δεν βγάζει τα εσώρουχα και κατά την διάρκεια του σεξ, δεν βγάζει ούτε το σουτιέν, εάν δεν της το πεις. Στο γαμήσι, δεν αντέχει ούτε μέτριας έντασης σπρώξιμο και κλέβει όπου μπορεί, σε όλες τις στάσεις. Για μια φορά καλή ήταν, απλά για να λέω ότι γάμησα ένα ωραίο μουνί, αν και το δανεικό 20ρικο, ακόμα το κλαίω.
οπως τα λες...αλλα χτες το βραδυ η ουρα για την γαμησουν εφτανε μεχρι τον αγιο παντελεημονα!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
Ρε παιδιά τι γίνεται επιτέλους? Ολο κριτικές για γκιλφ διαβάζω, κάνα ωραίο μωρό υπάρχει? Δεν θέλω να πληρώνω για γιαγιάδες ρε παίδες , αν είναι δυνατόν δλδ, και δεν με ενδιαφέρουν τα κλισέ τύπου 'η γριά κότα έχει το ζουμι' η μία 50αρα ίσα με 2 25αρες, αν δεν υπάρχει το πρώτο βήμα η οπτική έλξη, δηλαδή η εμφάνιση μιας ιεροδουλης, πως θα διεχερθεις? Χαλάτε την πιάτσα η πλειοψηφία που δίνετε αξία σε τετοιες, εγώ τον είχα δώσει στην Ελένη γκιλφ ακα στοματικο και ήταν 48 Κολωνου, και ήταν μες την γκρινια, την έχεις χοντρή και δεν μπορώ, και και, στην αντίθετη πλευρά μια γυναίκα θα πάει με έναν μεγάλο μόνο για τα λεφτά ενώ εμεις παρακαλούμε για λίγη ηδονή αυτές, έχετε δει καμία γκιλφ στο Red light district στο Άμστερνταμ? Βερολίνο? Μόναχο? Προτιμώ να βαρέσω μια μαλάκια καλύτερα γιατί εδω δεν μιλάμε για μιλφ 35 με 40, εδώ μιλάνε για γυναίκες 55 συν
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ρε παιδιά τι γίνεται επιτέλους? Ολο κριτικές για γκιλφ διαβάζω, κάνα ωραίο μωρό υπάρχει? Δεν θέλω να πληρώνω για γιαγιάδες ρε παίδες , αν είναι δυνατόν δλδ, και δεν με ενδιαφέρουν τα κλισέ τύπου 'η γριά κότα έχει το ζουμι' η μία 50αρα ίσα με 2 25αρες, αν δεν υπάρχει το πρώτο βήμα η οπτική έλξη, δηλαδή η εμφάνιση μιας ιεροδουλης, πως θα διεχερθεις? Χαλάτε την πιάτσα η πλειοψηφία που δίνετε αξία σε τετοιες, εγώ τον είχα δώσει στην Ελένη γκιλφ ακα στοματικο και ήταν 48 Κολωνου, και ήταν μες την γκρινια, την έχεις χοντρή και δεν μπορώ, και και, στην αντίθετη πλευρά μια γυναίκα θα πάει με έναν μεγάλο μόνο για τα λεφτά ενώ εμεις παρακαλούμε για λίγη ηδονή αυτές, έχετε δει καμία γκιλφ στο Red light district στο Άμστερνταμ? Βερολίνο? Μόναχο? Προτιμώ να βαρέσω μια μαλάκια καλύτερα γιατί εδω δεν μιλάμε για μιλφ 35 με 40, εδώ μιλάνε για γυναίκες 55 συν


Επί το πλείστον στο Μεταξουργείο και σε κάποια κοντά του.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Όσο για τις milf,υπάρχουν αρκετές γυναίκες 35 ετών και άνω που είναι σούπερ ελκυστικές και πολύ πιο έμπειρες και πρόθυμες από τις 18-30,για να μην πώ 18-27 που είναι η πλειοψηφία..Καταλαβαίνω ότι δε σας αρέσουν οι 55 και άνω,αλλά σε κάποιους άλλους πελάτες,που είναι γύρω στα 60-65,ε,καλό είναι να δουλεύουν και ιερόδουλες μεγαλύτερες από αυτές της πλειοψηφίας,και όχι απαραίτητα 55+,αλλά γύρω στα 40-45..
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Είναι λίγο κάπως για έναν γύρω στα 60 να πληρώνει για κάποια γύρω στα 20-25,ακόμα και αν οι γυναίκες θεωρούνται από κάποιους (ΚΑΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ) πιο ελκυστικές σε αυτές τις ηλικίες..

Δοκιμάστε την Υβόννη από Ιωαννίνων 5.Εγώ είμαι 21 και εκείνη 43 και πέρασα και γαμώ μαζί της !!!
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
336
Κριτικές
1
Like
579
Πόντοι
81
Καλησπερα σας ειμαι καινουργιος εδω.Υπαρχει καποιο μπουρδελο με κοπελες που χρησιμοποιουν strap on;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.636
Πόντοι
10.686
Καλησπερα σας ειμαι καινουργιος εδω.Υπαρχει καποιο μπουρδελο με κοπελες που χρησιμοποιουν strap on;
Μην παρεξηγηθώ... Με τα κωλοκινητά αφής μού πήγε το δάχτυλο στο like κατά λάθος...
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Καλησπερα σας ειμαι καινουργιος εδω.Υπαρχει καποιο μπουρδελο με κοπελες που χρησιμοποιουν strap on;
Σε όσα μαγαζιά κατά την παρουσίαση των κοριτσιών η τσατσά αναφέρει αυταρχικό είναι σεξ με στραπόν
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Μήπως ξέρει κανένας, η Μόνικα απο Παρασίου 36, σε ποιό στούντιο εργάζεται παράλληλα ;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
8
Like
1.744
Πόντοι
216
Ψιλοχαλια η κατασταση στα μπουρδελα. Πολλα κλειστα , οι γκομενες κοντευουν να γινουν μονιμες και ειναι οι ιδιες για μηνες,χρονια. Καποιες καλες,εξαφανιστηκαν και αν ρωτησεις παντα επιστρεφουν σε ενα μηνα εδω και μερικα χρονια... Τα πρωινα ειναι γεματα παπουληδες,τα απογευματα πακηδες και τα βραδια εφηβους αλβανους. Που και που βλεπεις και κανενα δικο μας ελληνα σε παραγωγικη ηλικια ο οποιος ξεχωριζει λογω εμφανισης αμεα ... κλασικος κοντοχοντρος με βλεμα αγελαδας και φοβισμενος ιδρωμενος απο αγχος μην τον δει κανεις η μην τον κλεψουν τα λαθρομουσλιμια που κυκλοφορουν περιξ. Αλλη μια κατηγορια ειναι τα ελληνικα τσιαουα δηλαδη κατι τυποι που ειναι γυρω στο 1.50 και τους τραβανε οι φιλοι τους να γαμησουν στα μπου αφου εχουν καταλαβει οτι εξω τα πραγματα ειναι δυσοιωνα γι αυτους.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
Ψιλοχαλια η κατασταση στα μπουρδελα. Πολλα κλειστα , οι γκομενες κοντευουν να γινουν μονιμες και ειναι οι ιδιες για μηνες,χρονια. Καποιες καλες,εξαφανιστηκαν και αν ρωτησεις παντα επιστρεφουν σε ενα μηνα εδω και μερικα χρονια... Τα πρωινα ειναι γεματα παπουληδες,τα απογευματα πακηδες και τα βραδια εφηβους αλβανους. Που και που βλεπεις και κανενα δικο μας ελληνα σε παραγωγικη ηλικια ο οποιος ξεχωριζει λογω εμφανισης αμεα ... κλασικος κοντοχοντρος με βλεμα αγελαδας και φοβισμενος ιδρωμενος απο αγχος μην τον δει κανεις η μην τον κλεψουν τα λαθρομουσλιμια που κυκλοφορουν περιξ. Αλλη μια κατηγορια ειναι τα ελληνικα τσιαουα δηλαδη κατι τυποι που ειναι γυρω στο 1.50 και τους τραβανε οι φιλοι τους να γαμησουν στα μπου αφου εχουν καταλαβει οτι εξω τα πραγματα ειναι δυσοιωνα γι αυτους.
Σάββατα θα δεις και καλοντυμένους που επέστρεψαν από τα μπουζούκια
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Δεν ξέρω για την Όλγα έχω καιρό να περάσω από το Μαγαζί πάντως πριν κάτι μήνες είχαν φέρει μια άλλη που της έμοιαζε δεν φορούσε γυαλιά επίσης ολγα πολύ καλή θα περασω αύριο μεθαύριο και θα ενημερώσω.
Πάντως σίγουρη επιλογή στο Κολωνου30 όροφο είναι η Άννα μελαχρινή Μιλφ με το κοντό μαλλί που δουλεύει κάποια χρόνια στο μαγαζί  από τα πιο τίμια 10€α και το συγκεκριμένο μαγαζί από τα πιο καθαρά στο Μεταξουργείο.

Ευχαριστω φιλε Ramada με την Ολγα εχω ιστορια και εχω περασει πολυ καλα. Θα δοκιμασω Μαρια αν δεν τη βρω.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Διδυμ/16α - 1η βαρδια. H ηλιοκαμενη απο τις διακοπες της housewife γειτονισσα Αλινα- ρωσιδα. Για bbw καταστασεις. Σε απλο με στοματικο ακαπελα. Περασα για ενα γρηγορο τσαλακωμα απο περιεργεια. Δεν το μετανιωσα, αποχωρησα με καλες εντυπωσεις. Ακουλουθει κριτικη.  :sunglasses:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.755
Κριτικές
6
Like
11.216
Πόντοι
3.936
Ρε παιδιά τι γίνεται επιτέλους? Ολο κριτικές για γκιλφ διαβάζω, κάνα ωραίο μωρό υπάρχει? Δεν θέλω να πληρώνω για γιαγιάδες,αν δεν υπάρχει το πρώτο βήμα η οπτική έλξη, δηλαδή η εμφάνιση, πως θα διεχερθεις? Χαλάτε την πιάτσα η πλειοψηφία που δίνετε αξία σε τετοιες, στην αντίθετη πλευρά μια γυναίκα θα πάει με έναν μεγάλο μόνο για τα λεφτά ενώ εμεις παρακαλούμε για λίγη ηδονή αυτές, έχετε δει καμία γκιλφ στο Red light district στο Άμστερνταμ? Βερολίνο? Μόναχο? Προτιμώ να βαρέσω μια μαλάκια
Δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες. Την πιάτσα την χαλάνε τα Πάκι που και την γιαγιά απ' τα καπί να τους βάλεις στα Βou. θα την γκαμήσουν. Έτσι αναγκαστικά ακολουθούμε και οι υπόλοιποι στους οικους των 10 και των 20. Είναι αυτό που λέμε ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. Λονδίνο- Αμστερνταμ και Βερολίνο όπως προείπες οι τιμές χτυπάνε κόκκινο. Άρα με ότι έχεις εδώ πορεύεσαι.. Αλλιώς το ρίχνεις στα cg και ότι σου κάτσει.. Όμως εκεί είναι πολλά τα λεφτά Άρη για μερικές φορές την εβδομάδα.  :cool2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Όσο για το Λιοσίων 73.ΔΕΝ είναι μπουρδέλο για να ανακοινώνετε το πρόγραμμα και τις βάρδιες του στην ενημέρωση για μπουρδέλα.ΣΤΟΥΝΤΙΟ είναι,οπότε γράφετε για αυτό στην <<Ημερίσια ενημέρωση για στούντιο>>.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Όσο για το Λιοσίων 73.ΔΕΝ είναι μπουρδέλο για να ανακοινώνετε το πρόγραμμα και τις βάρδιες του στην ενημέρωση για μπουρδέλα.ΣΤΟΥΝΤΙΟ είναι,οπότε γράφετε για αυτό στην <<Ημερίσια ενημέρωση για στούντιο>>.
Αυτο μονος σου το σκεφτηκες νεος; ή με παρεα.. Εχεις δει πολλα στουντιο στα 20 γιουρο; γιατι αν εχεις δει και αλλα.. δειξε και σε εμας ενα απο αυτα  :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom