Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (31 μέλη και 211 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.132
Πόντοι
46.232
Για όσους ενδιαφέρονται, επέστρεψε η Τζοαννα από το Φιλιππιδου 11 όροφος. Την είδα στο δρόμο στην αλλαγή της βάρδιας και πήγα καρφί στο μαγαζί. Φυσικά μπήκα δώματιο. Είναι το ίδιο καλή όπως την ξέραμε πριν φύγει. Άλλη μια καλή επιλογή στο 20αρικο που συνδυάζει εμφάνιση και υπηρεσίες.
Όπως τα λες ακριβώς φίλε μου,  βέβαια κάποιοι που συστηματικά τις βγάζουν όλες φόλες και αυτή ξεπετα την εχουν πει...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Λοιπόν σε καμία βδομάδα επιστρέφει η πραγματικα καλή κοπέλα στο Διδυμου22 Μαριάννα η αδυνατούλα ελπίζουμε να φέρει και καμία καλή φίλη της να ξαναβρούμε την κανονικότητα.
Επίσης όποιος θέλει τίμιες κοπέλες στο Μεταξουργείο καλές περιπτώσεις είναι η Αλινα και Νατάσα στο Ακόμινατου 2 ισόγειο πρωινή βάρδια
Μαρινα-Αννα Ιάσωνος2 όροφο
Νατάσα-Ελενη Κολωνου53 Πρωί
Επίσης μια Άννα στο μαγαζί της Μεγάλου Αλεξάνδρου Λαβύρινθος που έχει είσοδο και από Πέρδικα
Αυτές έχουν δοκιμαστεί με καλά αποτελέσματα
 

Supremenike

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Γιασμήν από Φώκαιας ποια βάρδια την βρίσκουμε?
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Δοκιμασμένη και πολύ αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά βιάζεται και στα τρία λεπτά σου λέει να χύσεις ξεπετα δεν αξίζει.
Όντως δινει γλωσσοφιλα και δεν είναι άσχημη σε εμφάνιση έχει ενδιαφέρον πρόσωπο σε σώμα είναι χαλαρή αλλά έχει πιασίματα γενικότερα όμως είναι ακατάλληλη εγώ δύο φορές της έδωσα ευκαιρία αλλά το μετάνιωσα τσάμπα φράγκα
Σε εμένα δεν έδειξε βιασύνη ή να με πιέσει να χύσω γρήγορα και στα καθήκοντά της ήταν καλή. Θα την ξανά δοκιμάσω βέβαια για να έχω πιο πλήρη εικόνα...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.963
Πόντοι
5.435
Θα συμφωνήσω απόλυτα η Αγγέλα είναι δύναμη στο δωμάτιο και τιμάει και με το παραπάνω το 20ευρώ.
Επίσης μου κάνει  εντύπωση που τόσοι "μύστες"εδώ μέσα και δεν  έχουν αναφερθεί στην λυσσαρα Αθηνά από το Φώκαιας 19

Χτεσινή καταδρομική σε μερικά σπιτάκια κατά την διάρκεια της 2ης βάρδιας. Είχαμε:
Φωκαίας:
19: η Αθηνά. Μελαχρινή κοπέλα με πιασίματα. Είναι στην κατηγορία προμιλφ. Εμένα μου θυμίζει την γκόμενα την σκυλού που βλέπεις στα μπουζούκια ντυμένη ξέκωλα. Την έχω δει δύο τρεις φορές και κάτι μου έλεγε το πορνοένστικτό μου ότι θα είναι καλή μέσα. Αποφάσισα να ρισκάρω και όντως δεν έπεσα έξω. Γαμιέται καλά, πιπώνει επίσης καλά και γενικότερα είναι μια τίμια επιλογή στο 20άρικο δεδομένου ότι κάνει και φουλ πρόγραμμα.

Η κοπέλα είναι δύναμη μέσα, όπως τα λες λυσσάρα, νύμφο, γαμιέται δίχως αύριο. Για αυτούς που ψάχνουν υπηρεσίες είναι ότι πρέπει.
Σχετικά με την Αγγέλα, τουλάχιστον εμφανισιακά είναι καλύτερη από τις υπόλοιπες του μαγαζιού. Για το δικό μου γούστο πάντα. Αλλά και σε υπηρεσίες που την δοκίμασα πρόσφατα είναι πολύ καλή.
Βέβαια δεν περνάμε όλοι με όλες το ίδιο. Άλλες οι απαιτήσεις του ενός και άλλες του άλλλου
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Ερώτηση: Συναγωνιστές, η Μπιανκα από Φωκαιας 17Β εργάζεται ακόμα ? έχω καιρό να την επισκεφθώ..
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Ερώτηση: Συναγωνιστές, η Μπιανκα από Φωκαιας 17Β εργάζεται ακόμα ? έχω καιρό να την επισκεφθώ..
μια ξανθιά λες ε με βυζαρες νυχτερινή βάρδια? Μουναρος ήτανε. Την είχα πάρει.οταν είχα πάει φυλής νυχτερινή βάρδια δεν είχα μπει εκεί. Πριν κάνα 2 εβδομαδες
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
870
Πόντοι
81
Περασμα απο Βεργας για να βρω την Μπαρμπορα αλλα μου ειπαν οτι ερχεται 1Σεπτεμβριου για δουλεια..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
αυτη η αθηνα αξιζει,ειναι απογευματινη βαρδυα φωκαιος 19 ;και αν ξερετε καμια για τα παντα κυριως για κολο χωρις βιασυνες πειτε κατι σαν πωλινα 18-35 τερμα ανωμαλη και λυσσαρα. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΦΙΛΟς ΚΑΙ ΕΙΠΕ οτι η τσατσα χτυπαει την πορτα και ανεβοκατεβαζει τον ηχο της φωνης.αμα ξερει καποιος ας πει  :think:
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω απόλυτα η Αγγέλα είναι δύναμη στο δωμάτιο και τιμάει και με το παραπάνω το 20ευρώ.
Επίσης μου κάνει  εντύπωση που τόσοι "μύστες"εδώ μέσα και δεν  έχουν αναφερθεί στην λυσσαρα Αθηνά από το Φώκαιας 19

καλημέρα ..Την παλιά γνωστή αθηνά λες απο φωκαιας 27?
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.556
Πόντοι
266
Ρε παιδιά την ΝΑΤΑΛΙ την πολύ αδυνατουλα και κοντή απο Ιάσωνος 27 και 37 την έχει πάρει το μάτι σας???Της έχουν παρασκισει το μουνακι μήπως και έχει παει για αγρανάπαυση στην ΒΟυλγαρια η την χάσαμε τελείως?
 

jumaru1982

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά καμιά καλή τέτοια ώρα στη φυλής και τριγύρω?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
αυτη η αθηνα αξιζει,ειναι απογευματινη βαρδυα φωκαιος 19 ;και αν ξερετε καμια για τα παντα κυριως για κολο χωρις βιασυνες πειτε κατι σαν πωλινα 18-35 τερμα ανωμαλη και λυσσαρα. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΦΙΛΟς ΚΑΙ ΕΙΠΕ οτι η τσατσα χτυπαει την πορτα και ανεβοκατεβαζει τον ηχο της φωνης.αμα ξερει καποιος ας πει  :think:
Κοίτα φίλε όλα τα μαγαζιά Φυλής-Φωκαιας λειτουργούν με τον κανόνα του10λεπτου συνολικού χρόνου παραμονής στο δωμάτιο όχι του χρόνου παραμονής της κοπέλας στο δωμάτιο αν σε βρίσκει σύμφωνο αυτό να πληρώσεις 20€πουλα για 6-7λεπτα και μετά να χτυπάει την πόρτα η τσατσά ή να ανεβάζει την ένταση της μουσικής προκειμένου να μην υπερβαίνει τα 10λεπτα σε καμία των περιπτώσεων στο δωμάτιο τότε σκέψου καί κάνε ότι νομίζεις δικά σου τα φράγκα και η επιλογή.
Πάντως ο φίλος σου λέει ότι συμβαίνει και δεν νομίζω να έχει κανένα απολύτως λόγο να μην σου πει την αλήθεια.

Στο Μπουρδέλο και εγώ και οι περισσότεροι πιστεύω δεν πάμε ούτε για να βιώσουμε τίποτα σούπερ σπέσιαλ καταστάσεις πάμε να ξεδωσουμε και να φύγουμε.
Το μεγάλο πρόβλημα των τελευταίων χρόνων εκτός από την δραματική πτώση του επιπέδου είναι η υψηλή τιμή 20€ο γι αυτό που προσφέρουν αφού λοιπόν δεν μπορούν οι κοπέλες να προσφέρουν τίποτα ιδιαίτερο ούτε έχουν καμία διάθεση καί ικανότητα να εξυπηρετήσουν επαγγελματικά και να κερδίσουν τον πελάτη οκ εντάξει γιατί λοιπόν δεν μειώνουν την τιμή η ισοπέδωση που επικρατεί και το αντίτιμο των 20€ έχει διώξει σχεδόν όλους τους διαχρονικούς πελάτες της Φυλής κατά κύριο λόγο Έλληνες.
Αποτέλεσμα έχει απογειωθεί η βυζιτα οι ανεξάρτητες και τα γραφεία σε τέτοιο βαθμό που δεν βρίσκει κανείς ούτε για αστείο δωμάτιο.
Ακόμα και τα στούντιο επιβιώνουν πρόσφατα δεν είδαμε παράδειγμα μέτριας κοπέλας να πηγαίνει από μπουρδέλο σε στούντιο και να στέκεται εκεί αυτό τα λέει όλα,καλά για τα μασατζιδικα έχουν φουλ δουλειά.

Έτσι έχουν διαμορφωθεί πλέον τα πράγματα στην πιάτσα του20€ου και δεν διαφαίνεται κανένα σημάδι αλλαγής ή βελτίωσης

 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Ρε παιδιά την ΝΑΤΑΛΙ την πολύ αδυνατουλα και κοντή απο Ιάσωνος 27 και 37 την έχει πάρει το μάτι σας???Της έχουν παρασκισει το μουνακι μήπως και έχει παει για αγρανάπαυση στην ΒΟυλγαρια η την χάσαμε τελείως?

Την είδα πριν λίγες μέρες πρωινή στο Ιασ. 37Α (όροφος).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Έτσι έχουν διαμορφωθεί πλέον τα πράγματα στην πιάτσα του20€ου και δεν διαφαίνεται κανένα σημάδι αλλαγής ή βελτίωσης

Έτσι είναι, εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων είναι μόνο για ξεμπούκωμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Λοιπόν σε καμία βδομάδα επιστρέφει η πραγματικα καλή κοπέλα στο Διδυμου22 Μαριάννα η αδυνατούλα ελπίζουμε να φέρει και καμία καλή φίλη της να ξαναβρούμε την κανονικότητα.
Επίσης όποιος θέλει τίμιες κοπέλες στο Μεταξουργείο καλές περιπτώσεις είναι η Αλινα και Νατάσα στο Ακόμινατου 2 ισόγειο πρωινή βάρδια
Μαρινα-Αννα Ιάσωνος2 όροφο
Νατάσα-Ελενη Κολωνου53 Πρωί
Επίσης μια Άννα στο μαγαζί της Μεγάλου Αλεξάνδρου Λαβύρινθος που έχει είσοδο και από Πέρδικα
Αυτές έχουν δοκιμαστεί με καλά αποτελέσματα

Φιλε Ramada Η Ολγα με τα  γυαλακια απο Κολωνου 30Β πρωτο οροφο ξερεις τι απεγινε η αν υπαρχει ακομα?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φιλε Ramada Η Ολγα με τα  γυαλακια απο Κολωνου 30Β πρωτο οροφο ξερεις τι απεγινε η αν υπαρχει ακομα?
Δεν ξέρω για την Όλγα έχω καιρό να περάσω από το Μαγαζί πάντως πριν κάτι μήνες είχαν φέρει μια άλλη που της έμοιαζε δεν φορούσε γυαλιά επίσης ολγα πολύ καλή θα περασω αύριο μεθαύριο και θα ενημερώσω.
Πάντως σίγουρη επιλογή στο Κολωνου30 όροφο είναι η Άννα μελαχρινή Μιλφ με το κοντό μαλλί που δουλεύει κάποια χρόνια στο μαγαζί  από τα πιο τίμια 10€α και το συγκεκριμένο μαγαζί από τα πιο καθαρά στο Μεταξουργείο.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Σήμερα το μεσημέρι γάμησα για πολλοστή φορά την Άντζελα που επέστρεψε μετά από διακοπές στο Κολωνού 15 στο δεξί μπουρδελο μόλις μπαίνεις στην στοά που στεγάζει τα τέσσερα μπουρδέλα...Πέρασα καλά όπως πάντα και μετά από λίγο επανήλθαν οι σεξουαλικές δυνάμεις και μπήκα στο Κολωνού 45 το αριστερό στο βάθος...Εκεί η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο και είπα να ρισκάρω να δώσω το δεκαρικο χωρίς να δω ποια δουλεύει. Είχα σταμπαρει ότι δουλεύει εκεί μια καλουτσικη πιτσιρίκα από προηγούμενες τσάρκες και ευχήθηκα να είναι αυτή...Τελικά μετά από λίγο άνοιξε η πόρτα και πέτυχα διάνα γιατί ήταν αυτή που φαντάστηκα. Μόλις μπήκε άρχισα να πασπατευω την κωλάρα της και αυτή να λέει στα Ρώσικα να την αφήσω να πάρει ανάσα. Της μίλησα και γω στα Ρώσικα λέγοντας της ότι θα είμαι καλός μαζί της γιατί την είδα λίγο κομπλαρισμένη. Με το που βγάζει το σουτιέν το ξανασκέφτεται και σηκώνεται και φεύγει αφήνοντας με, με τον πούτσο στο χέρι και λέγοντας ότι δεν θέλει να πάει μαζί μου γιατί θα την λιώσω από το βάρος μου και ότι αυτή είναι πολύ αδύνατη να με αντέξει. Της λεω εγώ μετά, δηλαδή γουστάρεις μόνο μαύρους να σε γαμάνε? Δεν απάντησε και βγήκε από το δωμάτιο. Μόλις βγήκα από το δωμάτιο τα εψαλα στην τσατσά και ρώτησα το όνομα της κοπέλας για να το αναφέρω εδώ μπας και γλυτώσει κάποιος που δεν είναι μοντέλο. Το όνομα της είναι Μαρίνα και όποιος δεν είναι φιτ μοντέλο καλύτερα να μην δοκιμάσει...
Για να αναπληρώσω το χαμένο γαμήσι πήγα Ιάσωνος 1Γ και πήρα την Νατάσσα η οποία αν και δούλευε σερί 12ωρο, δεν βιαζόταν καθόλου στο δωμάτιο, ήταν ευχάριστη και κάναμε παθιασμένο σεξ φεύγοντας ικανοποιημένος μετά την ήττα που δέχτηκα πριν...
 

NIK 39

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
αυτή είναι στο Λέλας Καραγιάννη - Η Γιάννη απο Μαραθώνος δουλεύει κανονικά στο συγκεκριμένο μασατζίδικο
Δέν ενδιαφέρομαι εγώ φίλε, γιά ένα γνωστό μου έκανα τήν ερώτηση πού δέν τά καταφέρνει μέ τό ίντερνετ. Ευχαριστώ πάντως.
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
13
Like
207
Πόντοι
11
Λοιπόν σε καμία βδομάδα επιστρέφει η πραγματικα καλή κοπέλα στο Διδυμου22 Μαριάννα η αδυνατούλα ελπίζουμε να φέρει και καμία καλή φίλη της να ξαναβρούμε την κανονικότητα.
Επίσης όποιος θέλει τίμιες κοπέλες στο Μεταξουργείο καλές περιπτώσεις είναι η Αλινα και Νατάσα στο Ακόμινατου 2 ισόγειο πρωινή βάρδια
Μαρινα-Αννα Ιάσωνος2 όροφο
Νατάσα-Ελενη Κολωνου53 Πρωί
Επίσης μια Άννα στο μαγαζί της Μεγάλου Αλεξάνδρου Λαβύρινθος που έχει είσοδο και από Πέρδικα
Αυτές έχουν δοκιμαστεί με καλά αποτελέσματα
Η Νατασα και η Ελένη δουλεύουν πρωινή βαρδεια ? Η Ελ´ενη ειναι η ξανθούλα η Ρωσσιδα που δούλευε στο 48 βραδινή ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom