Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (17 μέλη και 187 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Πριν μια βδομαδα πηγε φιλαρακι φυλης και του εκανε εντυπωση μια κοπελα με ραστα λιγο μελαμψη στο δερμα απ ονομα νομιζω ειπε κατι σε γιαζμιν γνωριζει καποιος την κοπελα
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Πριν μια βδομαδα πηγε φιλαρακι φυλης και του εκανε εντυπωση μια κοπελα με ραστα λιγο μελαμψη στο δερμα απ ονομα νομιζω ειπε κατι σε γιαζμιν γνωριζει καποιος την κοπελα
Ειναι καλη οχι τιποτα ιδιαιτερο .Το ατου της ειναι η ωραια κωλαρα που εχει.Αυτη δουλευε μαζι με την ελληνιδα Βερόνικα απο το Νοέμβρη μεχρι τον Δεκέμβριο και μετα σταματησαν μαζι.Τωρα εδω και δυο εβδομαδες περιπου επεστρεψε και δουλευει μαζι με την γνωστη Βερόνικα  στην τριτη βαρδια.Επισης την πλασαρουν σαν ελληνοβραζιλιανα.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε μάγκες μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει, αν ξέρει φυσικά, γιατί είναι κακό να χύνει η εταίρα;  :think:
:embarrased:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Ρε μάγκες μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει, αν ξέρει φυσικά, γιατί είναι κακό να χύνει η εταίρα;  :think:
:embarrased:
Οι ιερόδουλες κατά βάση και στην μέγιστη πλειοψηφία τους δεν χύνουν. Οι οργανισμοί που έχουν με πελάτες είναι fake. Αν τώρα βρεθεί σε φάση και τελειώσει μετά λογικά και για κάποιο χρονικό διάστημα που ποικίλει ανάλογα την γυναίκα είναι " κομμένη" αυτός είναι σημαντικός λόγος να μην θέλει να έχει οργασμό
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Γεια και χαρά σε όλους τους συνοδηπόρους, επιστροφή μετά τις διακοπές του Αυγούστου στα σοκακια της αμαρτίας των απολαυσεων αλλα και των απογοητευσεων.

Βραδυνή προς ξημερωματα βολτα σε Φυλής και Μεταξουργείο πλήρη η απογοήτευση... το ξημέρωμα με εβρισκε στην πλατεια της Μεταξένιας γειτονιάς ηταν Κυριακή πρωι και οι ορδες τουριστων αλλα και μεταναστων εδειναν ζωή χρωμα υποσχεσεις για νεα ταξίδια για νεες επιστροφές...
Καπου εκει το βλέμμα μου στάθηκε στη αναμένη λάμπα της οδού Καλλέργη, εκει που πριν εναν χρονο σχεδον εκανε τις βολτες της μια ξυπολυτη αγγελική πριγκιπισσα που ειχε εκπέσει σε αυτην την γωνια για να δεχθει στο αλαβαστρινο κορμί της τις αποτροπεες ηδονές τους καθενός απο εμάς ημεδαπών αλλοδαπων κ.α.
Με τις σκέψεις αυτές εσπρωξα την σηδερένια βρωμικη πορτα η εγενική Κυρία του σπιτιου με καλωσόρησε κ μου ειπε πως εχει μια καινουρια κοπελα πρωτη ημέρα στην δουλεια. Ξάφνου  η απογοήτευση υποχώρησε και με την εισοδο της ντροπαλής κορασίδας αντικατασταθηκε απο εκπληξη χαρά και ευγνωμοσύνη για την Μεταξένια γειτονιά.

Η κοπέλα λοιπόν ειναι απο Ρωσία χθες ηταν πραγματικά η πρωτη της ημέρα στην εργασία αυτη. Ειναι γυρω στα 20χρ με καστανα προς σκουρα σπαστά μαλλια πιο κατω απο τους όμους. Το προσωπό της όμορφο με ανατολιτικα και βόρεια χαρακτηριστικά με μια εσωτερική ηρεμία και χαρακτηριστική ευγένεια. Το σώμα της κανονικό και υψος γυρω στο 165 το στηθος της λιγο ταλαιπωρημένο απο προσφατη γέννα προφανώς με αρκετα ενεργές ρωγούλες.
Ως νέα στην εργασία δεν εχει την εμπειρία να χειριστει η να πάρει πρωτοβουλίες εχει όμως αρκετή προσοχη για την χρήση του προφυλακτικού και είναι καθαρή κοπέλα.
Στον αγώνα ειναι δεκτική σε καθε καθοδήγηση δεχεται γλυψιμο στο μουνάκι της και δαχτυλάκια στον ζεστό της κολπο τα μουνοχιλά της ειναι καλοσχηματισμενα ενω η επιδερμίδα της στην γυρω περιοχή άκρως απολαυστική. Δεχεται γλυψιμο και στης δυό τηςτρυπούλες και το απολαμβάνει πολυ.
Η απρόσμενη εκπληξη ηταν ομως το στοματικό της νομίζω πως εδω θα αφήσει εποχή. Οταν δοκιμάσετε θα με θυμηθείτε.
Την Ζιζέλ (..έτσι την βαφτισαν το Κυριακάτικο αυτό πρωινό του Αυγούστου) λοιπόν την συνάντησα δυο φορες και ηταν εξαιρετική ο κολπος της ηταν με ωραία αισθηση ζητηστε της να μην βάλει λοιπαντικό.
Της αρέσουν τα χάδια ειναι πολυ ευγενική καλοσυνάτη και ζεστή κοπέλα.
Η Ζιζέλ λοιπόν ενας εκπεσών Άγγελος στην κόλαση της Μεταξένιας ετούτης γειτονιάς με τις ορδές βαρβάρων ημεδαπών και αλλοδαπών ανάμεσα στα δυό της πόδια.
Άλλοι θα πανε εκεί να προσκυνήσουν αλλοι θα πανε Εκεί να αμαρτήσουν.
Η όμορφη Ζιζέλ θα είναι εκει τα πρωινά θα μας προσμένει ελπίζοντας στα ονειρά της για ένα καλύτερο αυριο.

Αυτά απο εμένα.

Καλή συνέχεια σε όλους.
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
παιδια αμα ξερετε καμια απο 18-45 καλλη που να κανει τα παντα χωρις βιασυνες και να δινει κώλο χωρις μα και μου ,να μην βιαζεται του στυλ τελειωσε ο χρονος πειτε, οχι σε 10 λεπτα εξω .καθαρη . 1 η 2 βαρδυα στη φυλης. Ευχαριστω οσοι ξερετε γραψτε το συντομοτερο δυνατον!! :zfuck:
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Ειναι καλη οχι τιποτα ιδιαιτερο .Το ατου της ειναι η ωραια κωλαρα που εχει.Αυτη δουλευε μαζι με την ελληνιδα Βερόνικα απο το Νοέμβρη μεχρι τον Δεκέμβριο και μετα σταματησαν μαζι.Τωρα εδω και δυο εβδομαδες περιπου επεστρεψε και δουλευει μαζι με την γνωστη Βερόνικα  στην τριτη βαρδια.Επισης την πλασαρουν σαν ελληνοβραζιλιανα.
Γνωριζεις σπιτι που δουλευει και τι ωρες και στον φιλο μου γ βραζιλιανα την πασαραν απλως ξερει πορτογαλικα τηε μιλησε κ δεν ηξερε λογικα γισ καμια ρουμανα γυφτισσα τη κοβω
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Γνωριζεις σπιτι που δουλευει και τι ωρες και στον φιλο μου γ βραζιλιανα την πασαραν απλως ξερει πορτογαλικα τηε μιλησε κ δεν ηξερε λογικα γισ καμια ρουμανα γυφτισσα τη κοβω
Εργαζεται στο φωκαιας 25 κατω
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Εργαζεται στο φωκαιας 25 κατω
Εισαι ωραιος αδερφε θα περασω μια βολτα
Εχεις περασεις μαζι της λεει τιποτα πιο πολυ με εψησε ο κολλητος για τα ραστα μαλλια που ειχε και το λιγο μελαμψο δερμα οταν πηγε αυτος
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
864
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Επίσκεψη, πριν από λίγες ημέρες, στο Φωκαίας 27Β (στα ξύλινα σκαλάκια). Πήγα λίγο πριν την λήξη της πρωινής βάρδιας και πέρασα με ένα έκφυλο μελαχρινό milf, την Βαλέρια. Μέσα στο δωμάτιο ήταν πολύ θερμή, με αρκετά προκαταρκτικά, πολύ χαμούρεμα και αρκετά γλωσσόφιλα. Όταν της είπα να μου γλύψει τα αρχίδια, αυτή μου τα γυάλισε. Ακολούθησε πίπα ακάποτη και σεξ σε δύο στάσεις, ιεραποστολικά και πισωκολλητά, όπου έχυσα δυνατά. Άλλο ένα τίμιο 20ρικο, το οποίο έπιασε τόπο!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.751
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Συναγωνιστές προσοχή! Από ένα γνωστό ξανθό ευτραφή γκίλφ που παίζει σε διπλό ταμπλό σε οίκους των 20 αλλά και των 10. Πήρα πρόσφατα παράσημο. Έκανα μία αναφορά σήμερα στην σελίδα του φόρουμ ΣΜΝ.  :S
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
414
Like
753
Πόντοι
81
Συναγωνιστές προσοχή! Από ένα γνωστό ξανθό ευτραφή γκίλφ που παίζει σε διπλό ταμπλό σε οίκους των 20 αλλά και των 10. Πήρα πρόσφατα παράσημο. Έκανα μία αναφορά σήμερα στην σελίδα του φόρουμ ΣΜΝ.  :S
ZANA?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.751
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
όχι, απο το έψιλον ξεκινά..
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Η Ελένη είναι που δουλεύει βεργας και Κολωνού
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Επειδή λείπω εκτός Αθηνών τώρα που βρίσκομαι Αθήνα από το πρωί πρώτη κατάθεση Τάνια φυλής 109 πολύ καλό μωρό έχω πάει μια φορά μαζί της. Το μεσημεράκι επισκέφτηκα την Πατρίτσια στον άγ. Πέτρου  Και εκεί κατάθεση ήταν επιτυχής πολύ καλό μωρό. Τώρα το απόγευμα κατά τις εφτά κατηφόρισα για την Νάταλι Μαραθώνος και Αχιλλέως 48 αν και έχω προηγούμενα μαζί της είπα να περάσω. Έρχεται στο δωμάτιο τα τυπικά για  Γεια σου μωρό μου ξεκινάει να κάνει πίπα τις δω δεν θα τα βγάλεις αργότερα μωρό μου αφού είδε δεν γινόταν τίποτα αποφάσισε να βγάλει το κορμάκι χωρίς το στηθόδεσμο. Αφού είναι και δε σηκωνόταν το εργαλείο κάτι άρχισε και έβριζε τα δικά της βάζει προφυλακτικό . Πάμε για πισωκολλητό  Χωρίς να έχει σηκωθεί όμως πρέπει προσπάθησα τίποτα .Άρχισε και έλεγε τα δικά της πάλι μαλώνουμε έπαιζε δεν ξέρω τι  Άρχισε και έλεγε τα δικά της πάλι  Μάλλον με έβριζε στη γλώσσα της και της λέω αφού φωνάζεις τις έξι να κάνουμε εγώ ξέρω όλους πελάτες ναι έτσι λέω και μαζί έχουμε κάνει κι άλλες φορές αλλά επειδή φωνάζεις τελευταίες φορές δεν έχουμε κάνει τίποτα Νο σεξ. Οπότε την παράτησα  Ούτε που ενδιαφέρθηκε να προσπαθήσει το εικοσάρικο το πήρε βέβαια και εγώ φυσικά δεν πρόκειται να ξαναπάω μαζί της .  Θα γράψω και κριτική σχετικά με την Νάταλι. Και φεύγω  Και επισκέπτομαι το Μαράκι στο φυλής 86 πολύ καλό μωρό δεν κάνει παπάδες μέσα αλλά το εργαλείο σηκώθηκε και έχει πολύ καλή τρυπούλα και τελείωσα πανηγυρικά μετά την ήττα της Νάταλις αυτά από μένα καλή συνέχεια και καλό βράδυ !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Συναγωνιστές προσοχή! Από ένα γνωστό ξανθό ευτραφή γκίλφ που παίζει σε διπλό ταμπλό σε οίκους των 20 αλλά και των 10. Πήρα πρόσφατα παράσημο. Έκανα μία αναφορά σήμερα στην σελίδα του φόρουμ ΣΜΝ.  :S
περαστικά !!
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερες ομορφες ξερει κανεις αν ξανανοιξε το ιστορικο μπουρδελακι στην οδο Κω στην Κυψελη ;;;περασα απο εξω το ειδα ανακαινισμενο και φωτακι αναμενο αλλα δεν ειχα χρονο να ελεγξω 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom