Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 209 άτομα (16 μέλη και 193 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.524
Κριτικές
14
Like
3.657
Πόντοι
6.495

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.132
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 66δ Ιωάννα η βολειμπολιστρια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Εύα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Λίζα, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7 αριστερά & 7 δεξιά κλειστά.

Διδύμου 8α Νανσυ , απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8β Ντιαννα ο κοριτσαρος, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 16 Αναστασία, σε απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 18 υπόγειο κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 20 Ντιαννα και Ελένη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 κάτω Αγγέλα, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Διδύμου 22 όροφος Λυδία με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Μάγια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδυμου 27 Μαρία Ελένη και Βερονικα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16α Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αλκιβιάδου 16β Αλινα, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Αλκιβιάδου 16γ κλειστό.
 

sotka

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Είχαμε κάποιο κρούσμα ; Εγώ παρκαρο συχνά εκεί αλλά ποτέ δεν έχει γίνει κάτι !!! Βέβαια το αμάξι μου είναι σακατεμένο αλλά δεν παίζει πάντα ρόλο αυτό !!! Για μένα πιο καλά να το παρκάρετε μέσα στην φυλής !!!! Η άγκυρας !!!
Πριν μερικούς μήνες, μεσημέρι Κυριακής ,στην Αχαρνών στο ύψος της Διδύμου περίπου, μου χαράκωσαν, μάλλον με σουγιά το λάστιχο του αυτοκινήτου. Δεν εμπόδιζε ούτε έκλεινε τίποτα. Στη γωνία ήταν 3-4 μαύροι και κοιτούσαν περίεργα. Μη σου τύχει είναι αυτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
H ιδια ειναι που δουλευε Διδυμου
Το πρωι ηταν εκει παντως, στο Αχαρνων
Οντως δουλευε διδυμμου..αλλα στο 27 η στο 22 αυτή που ειναι αχαρνων..αν δεν κανω λαθος ρωτησε για την Αλιονα που ήταν στο 18 πανω.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.637
Like
7.586
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΓΚΕΣ :hi: :hi:

Η ταινια Μπορατ ειναι μια απο τις 3 αγαπημενες μου κ η Παμελα Αντερσον δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση στην εν λογω ταινια,ουτε στο γνωστο σιριαλ,ουτε στο ροζ βιντεο με το ταχυπλοο.
Μαλλον το χει το νομα...
Εντονη ζεστη αλλα τα σκαφτα σορτακια κ φορμακια :erection:εκαναν αναγκαια την επισκεψη στις συνοικιες του αγοραιου ερωτα :tn04:
Οπως αναφερει κ ο Ν.ΣΜ. στις 7 δεν δουλευε η μαυρουλα Μπιουτυ :afro: ενω στα Φ71 δεν δουλευει πια το μελαχρινο Ρουμανικο teen Λιλη οπως με ενημερωσε η 2τσα στο κατω  μαγαζι,η κοπελα του εν λογω μαγαζιου ηταν στο δοματιο.
Φ74+61 κλειστα :undecided:
Κατηφοριζω προς στ.Αττικης στο Αγ.Πετρου 2 κοπελες νεαρες σοβιετικες μια ξανθουλα αδυνατη με τελειωτικο στο στηθος κ μια μελαχρινη ομορφη κ αυτη.
Ενω η 2τσα με ενημερωσε οτι η Πατριτσια :tits2: :kissass2: δουλευει πλεον περιστασιακα αν εχει καποια αναγκη το μαγαζι :tickedoff:
Λεω ασε ας μην ρισκαρω με την ξανθουλα κ ας παω μεταξι που τα λεφτα εχουν αξια ειδικα το 10αρικο+το 5αρικο :2funny:αλλα + το 1,2 στον φουρνο αν παρεις μπουγατσα :smiley6600:
ΜΕΤΡΟ ΣΤ.ΜΕΤΑΞΙ :headbaning2: :thefinge: :new_shocked: :priest: :shit: :zombie: :thebigfinger: :stretcher: :wowmouth:
Κολ27Ις Ο νεαρος τσατσος μου παρουσιασε την Παμελα,μην δινοντας την παραμικρη σημασια στο αλλοδαπο που καπνιζε μια στριφτη κουραδα προσπαθωντας να ντουμανιασει :uglystupid: το παλαι ποτε μεγαλοπρεπες σαλονι αλλα κ την μαλακοπαρεα 3 ντοπιων εφηβων :jerking2: :jerking2: :jerking2: δινω το 10αρικακι κ με ενημερωνει οτι ο χρονος ειναι 10 min :smoking:
Μπαινω στο μεσαιο ακολουθωντας :wanker: :wanker: :erection: :erection: το μωρο με το απιστευτο μπουτοκωλι :headbaning2:το οποιο μπηκε στο δωματιο στο βαθος απ το οποιο βγηκε σε 5min+πολλα γραφω :smiley6600: :undecided:
Εγω με την σειρα μου :piss: στον νιπτηρα+με το που βγαζω το σοβρακο μου μπαινει η ΠαμΈλα οπως θα λεγε κ ο Μπορατ.
Ωραιο σωμα το περιμενα πιο σφιχτο βεβαια κ εκει ενημερωνομαι παλι για το 10λεπτο,για το γεγονος οτι δεχεται φιλακια μονο στα :tits2:+πολυ μου ειναι ενω με πολυ πιεση καναμε λιγα προκατ.
2 καλα ειχε η μαχη :birdman:
1.Η ανετη καποτα :coolcondom:
2.Τα ζεστα κολπικα υγρα που ενιωασα εκατερωθεν του πεος μου :headbaning2:
Η πιπα :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:ηταν μαλακια ή κυριως μαλακια,μια καρφωτη λαρυγγωτη :pipa3:διεισδυση εκαμα+τελος το χερατο στοματικο :thubsdown:
Την εβαλα να βγαλει τα πατουμενα,οπως κ εκαμε λεγοντας μου οτι χανουμε χρονο,βαζω τα ποδια της στους ωμους μου κ σαν Ελληναρας Εργατοπατερας καμω Μπουκα :takethis: :takethis: :takethis:ανοιγοντας το βολιβαριανο μουνακι.Το μωρο ναι μεν βογκουσε αλλα φαινονταν να γουσταρει :rockon:μετα απο πολλες βαθειες πουτσιες κ βογκιτα νιωθω τα καυτα κολπικα υγρα της :worship: :worship: :worship:ηταν η στιγμη που μου ζητησε να βγω.
Πιανω τον πλαστη  :tn04: :coolcondom:του οποιου το σκουφι ειχε ενα φιλμ απο διαφανη κολλωδη υγρα κ τον ξανακαρφωνω πλεον το μωλο φωναζε πιο δυνατα ενω οταν ρωτησα αν πονα στα εγγλεζικα μου λεει:ΥΟU΄RΕ ΑΝΙΜΑL... :undecided:συνεχισαμε με πουτσιες φωνες κραυγουλες μεχρι που τελειωσα μεσα της :coolcondom: :coolcondom:
Φευγοντας απο το δοματιο κατι μου ειπε στην γλωσσα της,μια λεξη...
Πραφανως+δεν θα ξαναπαω με την Παμελα :hi:
Βγαινω απο το πορδελο καμω δεξια στριβω παλι δεξια στην Κεραμ στο Hotel Keramikos ειχαν αραξει 4 5 :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:  κ βαραγανε ενω ενα ακομα  :zombie: αλανι το οποιο ειχα προσπερασει κ τραβαγε να τα βρει να παιξουν RESIDENT EVIL METAXI ελεγε στο κιν,λογικα σε αλλο  :zombie: ,"ΜΟΝΟ ΤΑΛΙΡΑ ΤΩΡΑ"παλι καλα που δεν εσκασε+ο Ζηκος με το ποδηλατο :2funny: :2funny: :2funny:

Πηγα στον φουρνο κ εφαγα μια μπουγατσα με 1,2 :thumbsup:

Αυτα απο μενα καλα να περνατε._


                                       :hi: :hi: :hi:

   


 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Πριν μερικούς μήνες, μεσημέρι Κυριακής ,στην Αχαρνών στο ύψος της Διδύμου περίπου, μου χαράκωσαν, μάλλον με σουγιά το λάστιχο του αυτοκινήτου. Δεν εμπόδιζε ούτε έκλεινε τίποτα. Στη γωνία ήταν 3-4 μαύροι και κοιτούσαν περίεργα. Μη σου τύχει είναι αυτά.
Προφανος θα έχεις πολύ καλό όχημα και το έκαναν από ζήλια καθαρά ...
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι 1 Άννα φυλής 74 δεξιά 2η βάρδια αξίζει τίποτα;;;; μελαχρινή ψιλοσκυλε πρόσωπο με ωραίο κώλο
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Πριν μερικούς μήνες, μεσημέρι Κυριακής ,στην Αχαρνών στο ύψος της Διδύμου περίπου, μου χαράκωσαν, μάλλον με σουγιά το λάστιχο του αυτοκινήτου. Δεν εμπόδιζε ούτε έκλεινε τίποτα. Στη γωνία ήταν 3-4 μαύροι και κοιτούσαν περίεργα. Μη σου τύχει είναι αυτά.

Εγώ τη μπέμπα ποτέ δεν την κατεβάζω εκεί πέρα. Την πάω σε κάποιο ΗΣΑΠ και πάω Βικτώρια με τον ηλεκτρικό. Το να περπατήσεις δυο βήματα πόσο κακό θα είναι;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Είχαμε κάποιο κρούσμα ; Εγώ παρκαρο συχνά εκεί αλλά ποτέ δεν έχει γίνει κάτι !!! Βέβαια το αμάξι μου είναι σακατεμένο αλλά δεν παίζει πάντα ρόλο αυτό !!! Για μένα πιο καλά να το παρκάρετε μέσα στην φυλής !!!! Η άγκυρας !!!
Formet αυτό είναι το αμάξι σου?
 

Συνημμένα

  • vet-01.jpg
    vet-01.jpg
    41,4 KB · Εμφανίσεις: 17

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
689
Πόντοι
86
Πριν μερικούς μήνες, μεσημέρι Κυριακής ,στην Αχαρνών στο ύψος της Διδύμου περίπου, μου χαράκωσαν, μάλλον με σουγιά το λάστιχο του αυτοκινήτου. Δεν εμπόδιζε ούτε έκλεινε τίποτα. Στη γωνία ήταν 3-4 μαύροι και κοιτούσαν περίεργα. Μη σου τύχει είναι αυτά.
Υπήρχαν στο αυτοκίνητο ίχνη από προσπάθεια παραβίασης;
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Καλησπερα παιδια,πηγαινω συχνα στο λιοσιων 73,ο χωρος ειναι περιποιημενος κ καποιες κοπελες που μ αρεσουν δινω το 20ρικο και μενω ευχαριστημενος.

μπορειτε να μου προτεινετε αντιστοιχα "σπιτια" δλδ καθαρα στη κατηγορια του 20ρικου ??και οι κοπελες να ναι σε αντιστοιχο επιπεδο??ευχαριστω!

αποκλειω το μεταξι,εκει στη γυρω περιοχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παιδιά σήμερα πέρασα από Διδύμου 20 για να τιμήσω την Άνκα για την οποία είχα διαβάσει και ακούσει τα καλύτερα και τελευταία φορά εκεί την είχα πετύχει (παλιότερα δούλευε Αλκιβιάδου), δεν τη βρήκα και ο συμπαθητικός νεαρός τσάτσος της πρωινής βάρδιας μου είπε ότι σταμάτησε όχι απλώς από εκεί, αλλά από τη δουλειά αυτή γενικά, μου είπε αλήθεια, γνωρίζει κάποιος κάτι; Επίσης πέρασα και από Διδύμου 16 για την Όλγα αφού έφαγα άκυρο στο 20 και μου είπε η τσατσά και γι' αυτήν ότι σταμάτησε από εκεί, την έχει εντοπίσει μήπως κάποιος σε άλλο σπιτάκι; Ήθελα πολύ να τις πάρω αυτές τις δύο κι έχω τρελαθεί
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
αφου η ωρα παιρνουσε κ βιαζομουν πηγα 73β πανω ,ηταν η οριανα και μια μισελ.

η μισελ παρουσιαστηκε σαν βενεζουαλα μερια αλλα τα ελληνικα της ηταν τουμπανο,προφανως γαμησα γυφτακι.....τωρα με κουλη που θα κοψει τα επιδοματα πρεπει να υποστηριξουμε και αυτη τη κατηγορια κορασιδων...

στα του αγωνα πολυ καλη πιπα,επαιζε πολυ με γλωσσα κ σε αργο ρυθμο οπως αρεσει εμενα.στα 4 και κλασικο ηρθε η εκτονωση που λογω εβδομαδιαιας αποχης ειχα πελωρια αναγκη...
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
91
Like
684
Πόντοι
80
Απογευματικη επισκεψη στα σπιτακια.

Φυλης 69 οροφος Τζουλιαννα ξανθια με σπαστο μαλλι και φουλ προγραμμα. Χαριτωμενη κοπελα στα ορια της μπαμπατσικης.η υπηρεσια οσο περιμεναμε ξεσκονισε το δωματιο και εριξε ενα σφουγγαρισματακι.
Φυλης 66 το δεξι Ευα μετρια σε εμφανιση.
Μεχρι αργα τα 54 56 και Διδυμου 7Α 7Β ηταν κλειστα. στο τελος της βολτας μου ειχε ανοιξει το 54 ισογειο.
Διδυμου 8Α Νανσυ χυμωδης κοντη κοπελα και χαμογελαστη η οποία οριακα ξεπερναει τον μεσο ορο υπηρεσιων της αλυσιδας.
Διδυμου 8 Β η Νταιανα με κορμι λαμπαδα αλλα με τα μουτρα στο πατωμα. Με απαξιωσε αφου βγηκε απο το δωματιο προτιμησε να παει για μπανιο και να ερθει μετα να την δω.
Φωκαιας 19 η Αθηνα. η υπηρεσια εταζε οτι η κοπελα δεν βιαζεται και δεν χτυπαει πορτες μεχρι να τελειωσει ο πελατησ. Επιβεβαιωθηκε οταν βγηκε μετα απο 10 λεπτα και 8 ατομα να περιμενουν στο σαλονακι!Απο εμφανιση μετριο προσωπο και κορμι γεματουλικο με κωλο στο προγραμμα.
Φωκαιας 25 Τζανινα ξανθια με σπαστο μαλλι καλο κορμι εντονι βαψιμο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.132
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 11α όροφος Χριστίνα μελαχρινή χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Λίνα ξανθιά μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ στο στομάχι και Μελισσα καστανοξανθη παχουλη με 2.5αρι βυζι , αμφ σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 11β Ρωξαννα μελαχρινή νταρντανα με 2αρι βυζι και Μόνικα ξανθοκαστανη χοντρή με 3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Λάουρα καστανή λεπτή πιτσιρικά με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Λιζα καστανοξανθη κοντουλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 ευθεία νέο αριστερά Άντζελα ξανθό πετιτ μιλφακι με 2αρι συν βυζι τατουάζ στα πλευρά στην αριστερή ωμοπλάτη και Βίκα στο δωμάτιο, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 ευθεία νέο δεξιά Άννα ξανθιά λεπτή κοπέλα με ωραίο κορμάκι μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα/Αννα στο δωμάτιο, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β Νατάσα η ξανθιά πολύ χοντρή πιτσιρικά γυρολόγος με το ανύπαρκτο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27β κλειστό.

Κολωνού 27γ Κρυσταλ από "Βενεζουέλα" ξανθοκαστανη κοντουλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Παμελα από "Βενεζουέλα" με καστανά μαλλιά τσουπωτή με κωλαρα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι γυαλάκια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Αννα μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Ορνελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι και Έλλη μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 32β κλειστό.

Κολωνού 32γ Τζένιφερ μελαχρινή κοπέλα από "Βενεζουέλα" σώμα με πιασίματα κωλαρα μεγάλη πεταχτη 3.5-4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Βιολετα ξανθιά σώμα προς το νταρντανε 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Χριστίνα ξανθιά χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 δεξια Ντανα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζάνα ξανθιά γκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 48 Άννα ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνου 48 νέο Νατάσα ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 53 κλειστό.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Παιδιά σήμερα πέρασα από Διδύμου 20 για να τιμήσω την Άνκα για την οποία είχα διαβάσει και ακούσει τα καλύτερα και τελευταία φορά εκεί την είχα πετύχει (παλιότερα δούλευε Αλκιβιάδου), δεν τη βρήκα και ο συμπαθητικός νεαρός τσάτσος της πρωινής βάρδιας μου είπε ότι σταμάτησε όχι απλώς από εκεί, αλλά από τη δουλειά αυτή γενικά, μου είπε αλήθεια, γνωρίζει κάποιος κάτι; Επίσης πέρασα και από Διδύμου 16 για την Όλγα αφού έφαγα άκυρο στο 20 και μου είπε η τσατσά και γι' αυτήν ότι σταμάτησε από εκεί, την έχει εντοπίσει μήπως κάποιος σε άλλο σπιτάκι; Ήθελα πολύ να τις πάρω αυτές τις δύο κι έχω τρελαθεί

Η Όλγα βρίσκεται στο βέργας 6 ημιόροφος πρωινή
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Ξεπετο φάση το Μεταξουργείο δεν αξίζει ούτε για τα χοντρα πλέον.. Αναγκαστικά σε ωθούν στο 20ρικο θες δε θες..
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα να μου πείτε ποια είναι η καλύτερη μιλφαρα από υπηρεσίες να βλέπεται και λίγο όμως
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom