Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 205 άτομα (16 μέλη και 189 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Μην είσαι τόσο σίγουρος για το αν είναι λατινες η όχι.τουλαχιστον για Κολωνού 27Α και Γ επειδή είναι πολύ φίλη μου η υπηρεσία και είχα την ίδια απορία με εσένα ζήτησα και είδα το διαβατήριο από μια από τις κοπέλες που ήταν στη βαρδυα.μπορεις να το ζητήσεις και εσύ για του λόγου το αληθές.
Ρε Garcia ολες οι τσατσαδες ειναι φιλες σου,πως γινετε?
 

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
668
Like
50
Πόντοι
6
καλημερα!!Ξερεται αν η Ναταλι το σαμιαμιδι απο Ιασωνος 27 και 37 δουλευει?
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Η Βίκη είναι και μοντελάρα και ήταν και καλή στο δωμάτιο,εγω τη πρόλαβα βεργας,ξέρουμε αν δουλεύει κάπου ή σταμάτησε;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η σάρα από φιλλιπιδου ξέρει κανείς πότε τα γυρίσει? Το καλύτερο κορίτσι της περιοχής
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι η Άννυ από Φωκαίας 25 όροφο ξέρουμε αν δουλεύει κάπου;;;
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.963
Πόντοι
5.435
Η Βίκη είναι και μοντελάρα και ήταν και καλή στο δωμάτιο,εγω τη πρόλαβα βεργας,ξέρουμε αν δουλεύει κάπου ή σταμάτησε;
Η Βίκυ φίλε μου ήταν καλή στην αρχή που είχε έρθει. Στο Πιπινου. Μόλις μάζεψε χρήματα άρχισε να πετάει φολες δεξιά και αριστερά. Στο Βεργας δε...άστα να πάνε. Από το παράθυρο τις πέταγε
Για ομορφιά δεν το συζητάμε... μανουλομανουλο 
 

GiannisyaTsTs

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Έχετε να προτείνετε κανένα ΜΠΟΥ στην Αθηνά περί της Φυλής ή Μεταξουργείο που να μην είναι τελείως απρόσωπο?? Να εχει λίγα προκαταρκτικά, χουφτώματα,φιλάκια κτλ?? Έχω δοκιμάσει 2-3 Φωκαίας αλλά είναι φάση "γάμα και εσύ να πάμε παρακάτω"...και ως άπειρος δεν με εμπνέουν για :erection:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Σχεδον τα ιδια και η  Λάνα, Χάλια αποδοση  και ειρωνικο στιλ μετά από λίγο κιρό ,,
 

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
188
Like
136
Πόντοι
1
Παιδιά να ρωτήσω, ήρθα από εξωτερικό για λίγες μέρες, ξέρετε αν δουλεύει η Αλιονα στη Διδυμου; αν ναι σε πιο σπίτι και τι βάρδια; ευχαριστώ
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Σήμερα πριν την λήξη της πρωινής βάρδιας βρέθηκα στο σαλόνι του κρεμπιεδόσπιτου Κολωνού 48. Το συγκεκριμένο σπίτι έχει ρομαντικό παρελθόν και παρόν απ' ότι όλα δείχνουν...Μόλις βγήκε στο σαλόνι η μελαχρινή ομορφούλα Ντάσα που πήρα πριν λίγες μέρες, εμφανίστηκε στο σαλόνι ένας Αλβανός και μολις τον είδε η τσατσά, έκρυψε αμέσως την κοπέλα μέσα στο δωμάτιο για να μην την δει ο Αλβανός λέγοντας του ότι η κοπέλα δεν θέλει να περάσει μαζί του γιατί μετά θα πρέπει να κάνει μπάνιο και έχει αρρωστήσει εξαιτίας του...Αμέσως το μυαλό μου πήγε στο γεγονός ότι ο Αλβανός της έριξε κρεμπιέ, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν το έριξε ύπουλα ή με συναίνεση της κοπέλας...Πάντως εγώ πέρασα με την κοπέλα και ήταν εντελώς διαφορετική στο πρόγραμμα της...Είχε κόψει την ακάποτη πίπα, τα φιλιά στο στόμα και ήταν απόλυτα αλλαγμένη σε σχέση με την προηγούμενη φορά προς το χειρότερο...Σίγουρα ο Αλβανός κάτι της έκανε που την ταρακούνησε...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Έχετε να προτείνετε κανένα ΜΠΟΥ στην Αθηνά περί της Φυλής ή Μεταξουργείο που να μην είναι τελείως απρόσωπο?? Να εχει λίγα προκαταρκτικά, χουφτώματα,φιλάκια κτλ?? Έχω δοκιμάσει 2-3 Φωκαίας αλλά είναι φάση "γάμα και εσύ να πάμε παρακάτω"...και ως άπειρος δεν με εμπνέουν για :erection:
Δυστυχώς φιλε πολύ δύσκολο έως απίθανο να βρεις μαγαζί ειδικά Φυλής-Φωκαιας που νά κάνουν προκαταρκτικά ξεχασε το.
Καλύτερα αφού είσαι άπειρος να πάς Διδυμου στα μεγάλα νούμερα από το 16 και κάτω εως το27 λίγο πιο εντάξει εκεί.

Πάντως νωρίτερα πριν κάνα δυωρο δοκίμασα την Άννα Φωκαιας24 πολύ μέτρια πράγματα εντελώς τυποποιημένη διαδικασία ανεβάζω κριτική σε λίγο
 

GiannisyaTsTs

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Δυστυχώς φιλε πολύ δύσκολο έως απίθανο να βρεις μαγαζί ειδικά Φυλής-Φωκαιας που νά κάνουν προκαταρκτικά ξεχασε το.
Καλύτερα αφού είσαι άπειρος να πάς Διδυμου στα μεγάλα νούμερα από το 16 και κάτω εως το27 λίγο πιο εντάξει εκεί.

Πάντως νωρίτερα πριν κάνα δυωρο δοκίμασα την Άννα Φωκαιας24 πολύ μέτρια πράγματα εντελώς τυποποιημένη διαδικασία ανεβάζω κριτική σε λίγο

Ευχαριστω για την απαντηση!Καταλαβα! Ειναι λιγο αμηχανη η φαση και δεν μπορω να ενεργησω! :( Αυριο θα παω να κανω μια εξορμηση να δω τι παιζει...
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
1.408
Πόντοι
6.820
Πρόσφατο πέρασμα από Πιπίνου 65 και η Ρακέλ ήταν στο πόστο της, από τα πιο άθλια δέλα που έχω περάσει ποτέ στην ζωή μου, χάλια όλο το δωμάτιο και μειωμένη απόδοση το κλιματιστικό. Η Ρακέλ πάντως ήταν χαμογελαστή από την ώρα που βγήκε στο σαλόνι μέχρι που έφυγε από το δωμάτιο μου. Τζέλ δεν ξέρω αν βάζει γενικά με εμένα πάντως δεν έβαλε και το έζησε μέχρι και το τελευταίο πιστόνιασμα, έκανε μούσκεμα το σεντόνι με τα υγρά της. Καλό τσιμπούκι, όχι μέχρι τέρμα αλλά προσπαθούσε να τον πάρει όσο πιο βαθιά μπορούσε.
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Mια Αλέξια απο Ρουμανία κοντή με ωραίο κόλο και καλό πρόσωπο μελαχρινή 3η βάρδια στο Φυλής 61 δούλευε για κάποιο καιρό που είναι τώρα ?
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Ξερει κανεις ποτε επιστρεφει η αννυ απτο φωκαιας 25 η αγνωστο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Ξερει κανεις ποτε επιστρεφει η αννυ απτο φωκαιας 25 η αγνωστο;
άγνωστο.. Το να ρωτάς κάθε μέρα δε σημαίνει οτι θα πάρεις μια απάντηση όπως το '' επιστρέφει 25 Αυγούστου '' καλοκαίρι είναι διακοπές θα πήγε ήμαρτον δηλαδή.. Τι πιο λογικό
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
967
Κριτικές
12
Like
2.715
Πόντοι
736
Καλημέρα στην παρέα. Γνωρίζει κανένας που θα βρώ και αν υπάρχει καμία απο κούβα?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα μια ερώτηση προς διαχειστες ή κάποιον που γνωρίζει χτες ανέβασα μια κριτική για Φωκαιας24 αλλά επειδή δεν είχα καλό σήμα μάλλον δεν μου εμφάνισε στο τέλος το μήνυμα στο κίτρινο πλαίσιο που αναφέρει πως όταν εγκριθεί θα ανέβει τελικά υποβλήθηκε ή να την ξαναγράψω?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom