Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 208 άτομα (16 μέλη και 192 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Διαφωνώ.Στη φυλής και στα γυρω στενά υπάρχει ασφάλεια.Υπάρχουν μάτια που παρακολουθούν και θα επέμβουν όταν χρειαστεί.Μπορεί να βλέπεις καμιά φορα πρεζάκια και ύποπτες φάτσες αλλά είναι σχεδόν απίθανο να τολμήσουν να κάνουν κάτι σε περαστικούς η αυτοκινητα
Μάλλον δεν έχεις μιλήσει με άτομα που έχουν πέσει θύματα κλοπών διαρρήξεων έχω γνωστό που του έκλεψαν αμάξι από την Δεριγνύ και στα γύρω στενά που αναφέρεις όχι δεν υπάρχει ασφάλεια ενδεικτικά αναφέρω κάποια σημεία όπου υπάρχουν περίεργοι πρεζσκηδες και ολα είναι πιθανά
ΑΈξω από Διδυμου 27 Πακιστανοί που την πίνουν αυτοί δεν σε πειράζουν όμως οι Γεωργιανοί που μπαίνουν στο χάλασμα απέναντι από το μπουρδέλο Επίσης Αλκιβιάδου  και Φερών,Στην Ηπείρου απέναντι από το Κύτταρο στο Ίντερνετ καφε,πρόσφατα με το Κοπα Άφρικα δεν είχε γίνει συμπλοκή στην Αχαρνών Μεταξύ Αφρικανών και Αλγερινών,Στην Διδυμου και Φυλής εκεί δεν έχεις δει πρεζακηδες να κάνουν χρήση,Στην Ιουλιανού και Μίχαηλ Βόδα στον Φούρνο δεν είχε γίνει ένοπλη ληστεία Στον Άγιο Παντελεήμονα στην Ζαλόγγου κάθετη στην Μαγνησίας δεν μαζεύονται Γεωργιανοί κακοποιοί άστο φίλε δεν υπάρχει καμία φύλαξη που λες παρά μόνο έξω από κάποια μαγαζιά κεντρικά Φυλής μπορεί να έχουν το νου τους στα γύρω στενά που σου λέω γίνονται πολλα
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Φυλής 86Α πρωινή βάρδια η Μαρία, 20χρονη από Ρουμανία. Φρέσκο κορίτσι, πολύ ωραίο σώμα και στήθος, ωραία μαλλιά, στο πρόσωπο δεν μου άρεσε και τόσο.
69 και χύσιμο στα βυζάκια έχει πλέον το πρόγραμμα.

είναι και απόγευμα μαν;
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Καλησπέρα η αλιονα που ήταν διδημου 27 και τώρα Αχαρνών 85 είναι κανονικά στο πόστο της?? Και σε ποια βάρδια είναι??
Ευχαριστώ
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα μετά από καιρό εδώ αν και χρόνια στο χώρο.
  Θέλω να μοιραστώ κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση σήμερα και ζητώντας τα φώτα σας αν είδατε κάτι ανάλογο είχε βέβαια ξανασυμβεί και σε φίλο μου πριν 4 μήνες.
  Πρόκειται για τον οίκο στη Δεληγιώργη δίπλα από το αραβοεστιατόριο στο οποίο ο τσάτσος ανέφερε ότι η κοπέλα δεν παίρνει Έλληνες πραγματικά έμεινα άφωνος. Δηλαδή θα αρχίσουν να δημιουργούνται και οίκοι ονλυ Πακιστάν, κλπ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.819
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα μετά από καιρό εδώ αν και χρόνια στο χώρο.
  Θέλω να μοιραστώ κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση σήμερα και ζητώντας τα φώτα σας αν είδατε κάτι ανάλογο είχε βέβαια ξανασυμβεί και σε φίλο μου πριν 4 μήνες.
  Πρόκειται για τον οίκο στη Δεληγιώργη δίπλα από το αραβοεστιατόριο στο οποίο ο τσάτσος ανέφερε ότι η κοπέλα δεν παίρνει Έλληνες πραγματικά έμεινα άφωνος. Δηλαδή θα αρχίσουν να δημιουργούνται και οίκοι ονλυ Πακιστάν, κλπ?

Καινούριο τώρα αυτό;;;
Από πότε ισχύουν αυτά μέσα στο σπίτι μας ;;;;
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Και γω έμεινα κάγκελο τα λόγια μάλιστα του τσάτσου τον οποίο και ξέρω φατσικά και του έκανα ένα μάθημα προιστορίας ''μου λέει έλα πάλι Λιοσίων για να σε δεχτώ''
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Ναι φίλε έχεις απόλυτο δίκιο για την κατάσταση που επικρατεί στο Μεταξουργείο και λογικό είναι να φοβάσαι και να μην θες να ξαναπάς αφού όντως υπάρχουν πολλοί πρεζακηδες περίεργοι αλλοδαποί κλεφτρονια θέλει πολύ προσοχή, ίσως τις πρωινές μεσημεριανές ώρες είναι λίγο πιο καλύτερα τα πράγματα όμως πρέπει να αναφέρουμε ότι και Φυλής δεν είναι και πολύ καλύτερα τα πράγματα και εκεί σχεδόν η ίδια κατάσταση επικρατεί παντού βρωμιά περίεργοι και πρεζακηδες σε αρκετά σημεία οπότε η διαφορά των10€ο επιπλέον που ζητάνε για κοπέλες πολύ μέτριες και κατώτερες του Μεταξουργείου δεν αξίζει πρέπει να πέσει στα15€πουλα τουλάχιστον
Αυτά που λέτε δεν υπάρχουν, οι τύποι που περιγράφει ο συναγωνιστής ....είναι ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ τους οποίους έφερε ο ΤΣΙΠΡΑΣ & απλά η άνθρωποι κάνουν έρευνα αγοράς!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.132
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 Χριστίνα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73β Μισέλ μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Αρχικά η υπηρεσία είπε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες,αφού είδα την Μισέλ  ρώτησα για την άλλη, είπε μια κοπέλα δουλεύει...

Λιοσιων 73α  Αντζελινα μελαχρινή κοντή χοντρουλα με 2αρι βυζι και Ηλέκτρα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 3αρι  βυζι, τα πάντα εκτός κωλαράκι.

Εξηκιου 18γ Έλλη καστανή παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79 Ανελια μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί πράσινα μάτια σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79β κλειστό.

Βεργας 3 δεξιά Νανσυ μελαχρινή πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 3 αριστερά Εύα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 όροφος κλειστό.

Βεργας 2 Βίκυ καστανή κοντή χοντρουλα μιλφογκιλφ με 2-2.5αρι βυζι και Όλγα μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Βεργας 6α Ρίτα ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Φωτεινή ξανθό κατσαρομαλλικο μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα μικρό βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6β κλειστό.

Βεργας 7 Νικά καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα μικρό βυζι μικρά τατουάζ και Ντινα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι βυζι ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 91 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα καστανή χοντρή κοπέλα με 2αρι βυζι τατουάζ στο χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ελένη ξανθιά γκιλφ σχετικά κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και μια κοπέλα στο δωμάτιο συνήθως δουλεύει η Ειρήνη.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.

Κνιδου 18  Άννα καστανή γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ελινα ξανθιά τρανς κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα μετά από καιρό εδώ αν και χρόνια στο χώρο.
  Θέλω να μοιραστώ κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση σήμερα και ζητώντας τα φώτα σας αν είδατε κάτι ανάλογο είχε βέβαια ξανασυμβεί και σε φίλο μου πριν 4 μήνες.
  Πρόκειται για τον οίκο στη Δεληγιώργη δίπλα από το αραβοεστιατόριο στο οποίο ο τσάτσος ανέφερε ότι η κοπέλα δεν παίρνει Έλληνες πραγματικά έμεινα άφωνος. Δηλαδή θα αρχίσουν να δημιουργούνται και οίκοι ονλυ Πακιστάν, κλπ?
Καινούριο τώρα αυτό;;;
Από πότε ισχύουν αυτά μέσα στο σπίτι μας ;;;;

μου χε συμβει και εμενα αλλα οχι στα ακριτικα του μεταξουργειου αλλα σε ενα κεντρικο στο μεταξουργειο νομιζω στην ιασωνος βραδυνες ωρες αλλα παλιοτερα πολυ...χαρακτηριστικα με το που με ειδε η τσατσα μου ανεφερε ''νο γκρικ''
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.819
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
14/8/19 ελάχιστα λεπτά πριν την αλλαγή βάρδιας (16:55) καθώς περιπλανήθηκα κάτω από τον καυτό ήλιο που έλουζε το Μεταξουργείο και την σχεδόν άδεια Αθήνα.. αποφάσισα να καταθέσω στο τσαρδί της Κολωνού 22β
Ναταλία άνω των 50, ΔΕΝ ρώτησα εθνικότητα αλλά η φάτσα πρόδιδε την καταγωγή από το σοβιετικό μπλοκ!
Καθόλου βιαστική (μαζί μου τουλάχιστον) στα του δωματίου, πρόθυμη και άκρως συνεργάσιμη.
Για τα λεφτά της αξίζει..
  :hi:
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπέρα συναγωνιστές. Γνωρίζει κανένας αν λειτουργούν τα πρωίνα η Εξηκείου 18Β(η γκρι πόρτα τελοσπάντων) και η Βέργας 7? Και ποιές κοπέλες είναι, αν είναι η Τζούλια και η Κωνσταντίνα;
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μήπως είναι ελληνίδα και φοβάται μην συναντήσει τυχαία κανέναν γνωστό;
ούτε καν ισα ισα μέσα στην ειρωνεία μου είπε βρες καμιά Ελληνίδα γκόμενα από το να γυρίζεις σε μπουρδέλα. Προφανώς για κάποιο λόγο παίρνει όλους τους μη Έλληνες. Εκεί καταλήξαμε πλέον!
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
μου χε συμβει και εμενα αλλα οχι στα ακριτικα του μεταξουργειου αλλα σε ενα κεντρικο στο μεταξουργειο νομιζω στην ιασωνος βραδυνες ωρες αλλα παλιοτερα πολυ...χαρακτηριστικα με το που με ειδε η τσατσα μου ανεφερε ''νο γκρικ''
Δηλαδή έτσι όπως πάει θα χούμε νεα σπιτάκια με τέτοιο στυλ δηλαδή να νιώθουμε παρακατιανοί στην ίδια μας τη χώρα? Πραγματικά αναπολώ τις παλιές δόξες του μεταξουργείου.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
:takethis: :takethis: :takethis: :headbaning1:
Xαιρετω ρε νιαμου :hi: :headbaning2:

Μεταξουργειο 20.00-21.00-στον πατο του υπονομου της Πρωτευουσας :wanker:

Καταρχην Τυποι με ολο τον σεβασμο σταματηστε μερικοι επιτελους να λετε για Λατινες απο Βενεζουελα,Κολομβια,Παναμα,Ονδουρα και Ισημερινο :-
Ολες ειναι ΒουλγαροΡουμανΑλβανες που εχουν δουλεψει Ισπανια και εχουν μαθει την γλωσσα :S
Ερχονται και πλασαρονται ως Λατινες :jerking:
Ουτε καν-ποτε και πουθενα :ban:

Σε ολα σχεδον τα μπουρδελα υπηρχε αφισα που ελεγε 'πριν μπεις βαλτο μεσα' και μια εικονα με ενα κινητο σε μια κωλοτσεπη.

--ΚΟΛΩΝΟΥ--
32Α και ΛΕΩΝΙΔΟΥ--Μαρινα,λεπτη μετρια μιλφ με καρε καστανο μαλλι,Ρωσοφωνη,και καλα καινουρια σε απλο
30//Νταρια,ψηλη καστανη με γυαλια και ωραιο σωμα και Μαρια,μπαζακι με κοντο μαλλι,ατσουμπαλη.

27-ισογειο-Παμελα-κοκκινομαλλα πιτσιρικα με παισιματα και κωλαρα σε απλο

23-Ανακτορο**Γιαννα,κοκκινομαλλα μιλφ,εντελως ατσουμπαλη,πληρως παρατημενη πλεον,βγηκε και ψελλισε το προγραμμα,εδω και καιρο επρεπε να ειχε βγει στην Εθνικη βασικη συνταξη :zombie:
15--αριστερα/Λιζα,Ρωσοφωνο ωραιο κομματι,καστανο-φολα ανευ προηγουμενου :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:

Στροφη στην Ζοmbie street :priest:   IAΣΟΝΟΣ..

1/ Αλεξανδρα-θωρηκτο για σκληροπυρηνικους χυστες :undecided:
Τσατσα μια χοντρη dyke με μωβ κοντο μαλλι :S
20 Τζιωρτζιαννα,ψηλη καστανη BBW,μη αναστρεψιμη φολα :thubsdown:

19Α**Μαρια,μελαχροινο μιλφ,καλουτσικο,69 και ελευθερο τσιμπουκι :pipa1:

27-υπογειο-Λενα(πριν λιγο καιρο σαλοναριζε ως Αντριαννα),ψηλη μελαχροινη μιλφ με μετρια μαπα και κωλοτρυπιδι στο μενου


30-υπογειο-Λαουρα,ψηλη μελαχροινη μιλφ και Σονια,γυφτισσα με ραστα και πιασιματα
32 Καινουριο-κατω δεξια,Αντζελα παχουλη μιλφ,αδιαφορη ,με 69

37 ισογειο,Αντζελα,κοντη μελαχροινη μιλφ,καπως σχιστοματα,δουλευει γκροβερακι τους τελευταιους μηνες :takethis:
Στο σαλονι ροςγε τουλαχιστον 75,προς 80 μαλλον :huh:
-'θα περασεις'? τον ρωταει η τσατσα :undecided:
-'τι προγραμμα κανει'? λεει ο παππους :S
-'οτι και να κανει''..  ανταπαντα η τσατσα :(
37 οροφοςμια καστανη μετρια μιλφ με 69,ονομα δεν θυμαμαι :think:

44 στα καινουργια-πρωτο απο δεξιαΚατερινα,κοντη μελαχροινη μιλφ με ωραιο σωμα και προσωπο με ακμη
44 μεσαιο απο τα καινουρια--Νινα-κοντο γυφτακι με βαμμενο ξανθο μαλλι,καλο σωμα-ανακοινωθηκε ακαποτη πιπα παρουσια Ινδοπακι,Ιβοριανων,φυλακισμενων με ολιγοημερη αδεια,καταχραστων του δημοσιου και του γερου απο πριν :zombie:  :S :S :S

Μαζι της η Μαρια,Αλβανη μελαχροινη με ωραιο σωμα,η πρωην Λολα  η γνωστη πιτσιρικα,χαμογελαστη περιεργως αυτη την φορα

44 απο τα παλια,το αριστερο-Ντονα,η γνωστη Αλβανη κουλουρτζου μιλφ και Νταρια,νοστιμη Π.Π.Ο.-αρωμα φολας διαχυθηκε στο χωρο με το που βγηκε :S
44 δεξια απο τα παλια//Αλεξανδρα καστανη Αλβανη μιλφ με επιθετικο σαλοναρισμα,μοστραρει μουνοτρυπιδι μονιμα,τσατσα η βδελλα Νελλυ,πανε πακετο παντου

Μεγαλου Αλεξανδρου 28Α
Μαιρη,ΒΒW καστανη{πρωην μελαχροινη} Ρωσιδα σε απλο,ηταν και στο 44 προσφατα.
Ο τσατσος επεμενε να μου δειξει το δωματιο που θα γαμησω-διεκρινα αποπειρα για πεσιμο μπας και τον γαμησω :wowmouth: :wowmouth: :S :S :S

Περδικα και Μ.Α. γωνια στον οροφο Γκαλινα και Παολα,πιτσιρικες παχουλουλες μετριες,κοντη μελαχροινη και ψηλη καστανη αντιστοιχα,'κανουν πιπα και σε κενο αερος' κατα τον Γραβατακια τσατσο :huh:

Τελικα γαμησα την Αντζελα απο ΙΑΣΟΝΟΣ 31 δεξια  :takethis:
Βουλγαρα BBW -καστανη,πανω απο 40 σιγουρα.
Ανακοινωθηκε ελευθερο τσιμπουκι :pipa2:
Δεν την ειχα ξαναδει,πρεπει να εχει ανακουφισει στρατιες απο αρχιδια :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Περισσοτερα στην κριτικη :smoking:

:S :S :S





 

Panos291

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
Μην είσαι τόσο σίγουρος για το αν είναι λατινες η όχι.τουλαχιστον για Κολωνού 27Α και Γ επειδή είναι πολύ φίλη μου η υπηρεσία και είχα την ίδια απορία με εσένα ζήτησα και είδα το διαβατήριο από μια από τις κοπέλες που ήταν στη βαρδυα.μπορεις να το ζητήσεις και εσύ για του λόγου το αληθές.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
Μην είσαι τόσο σίγουρος για το αν είναι λατινες η όχι.τουλαχιστον για Κολωνού 27Α και Γ επειδή είναι πολύ φίλη μου η υπηρεσία και είχα την ίδια απορία με εσένα ζήτησα και είδα το διαβατήριο από μια από τις κοπέλες που ήταν στη βαρδυα.μπορεις να το ζητήσεις και εσύ για του λόγου το αληθές.
καλησπέρα φίλε, πως γίνεται αυτό? Είναι προσωπικά δεδομένα αυτά, θα μπορούσε να αρνηθεί φυσικά, να ξέρεις με την νέα ευρωπαϊκή σύμβαση για τα προσωπικά δεδομένα είναι σοβαρο πλέον... Παλιά είχα ζητήσει και δεν είχα δηξει σε κάτι στούντιο
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
ΜΙΚΡΕ ΕΡΕΥΝΗΤΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ...???? :new_shocked:

ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ??? :new_shocked:

[size=99pt]ΝΤΙΑΝΑ[/size]

1. Πραγματικά, δεν νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν πόσο καλά βλέπω.

2. Μιλάγαμε για Φυλής 81, μικρή σημασία έχει αν την λένε Νταϊάνα ή Ντιάνα αυτοί που έφαγαν την φόλα τους, καταλάβανε για ποια μιλάμε, εσύ κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.

3. Αυτό που έχει σημασία, και ενδιαφέρει τους υπόλοιπους, είναι ότι συστηματικά  αναφέρεσαι σε κοπέλες που είναι αποδεδειγμένα ΦΟΛΕΣ, προβάλλοντας κυρίως τα θετικά τους, αποκρύπτοντας  ή εκμηδενίζοντας τα αρνητικά τους.

Αποτέλεσμα: Έχεις οδηγήσει αρκετούς συναγωνιστές (και εμένα μαζί )  να “κλάψουν” το εικοσάρικο τους.

Συμπέρασμα : Είσαι ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
:takethis: :takethis: :takethis: :headbaning1:
Xαιρετω ρε νιαμου :hi: :headbaning2:

Μεταξουργειο 20.00-21.00-στον πατο του υπονομου της Πρωτευουσας :wanker:

Καταρχην Τυποι με ολο τον σεβασμο σταματηστε μερικοι επιτελους να λετε για Λατινες απο Βενεζουελα,Κολομβια,Παναμα,Ονδουρα και Ισημερινο :-
Ολες ειναι ΒουλγαροΡουμανΑλβανες που εχουν δουλεψει Ισπανια και εχουν μαθει την γλωσσα :S
Ερχονται και πλασαρονται ως Λατινες
:jerking:
Ουτε καν-ποτε και πουθενα :ban:
Δεν έχεις άδικο πιστεύω ότι είναι πολύ βάσιμο αυτό που αναφέρεις καθώς οι Λατινοαμερικάνες έχουν μέσα τους ταμπεραμέντο και έντονη σεξουαλικότητα βγάζουν πάθος οπότε αν ήταν όντως από τις χώρες τις Λατινικής Αμερικής θα ήταν και καλές στο σεξ και οι φολες η μειοψηφία έλα όμως που εδώ και στα μπουρδέλα και στα στούντιο οι πιο πολλές σχεδόν όλες είναι φολαρες του κερατά και μια το πολύ δύο στις δέκα αξίζουν οπότε καλύτερα να μην τσιμπάμε γιατί είναι κοροϊδία να νομίζουμε ότι πάμε να δοκιμάσουμε κάτι ξεχωριστό μια Λατινοαμερικάνα και τελικά πάλι τα γυφταρια των Βαλκανίων παίρνουμε.

Αλλά λόγω της κρίσης και τα μπουρδέλα χρησιμοποιούν το Marketing προσπαθώντας να πουλήσουν το κάτι διαφορετικό τρίχες κατσαρες δηλαδή
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom