Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 198 άτομα (17 μέλη και 181 επισκέπτες)

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Τώρα live

Φ134 πάνω Σάσα ποδολαγνεία αυταρχικό ισπανικό

Φ109 Τάνια ελεύθερο στοματικό

Φ71α φουλ πρόγραμμα

Φιλιππίδου 11β Γκαμπριέλα ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό

Φώκαιας υπόγειο Αλεξάνδρα φουλ

Φώκαιας δίπλα φουλ


Φώκαιας 19 χύσιμο σε βυζιά και κορμί

Φώκαιας 27 Καρολίνα όλα εκτός από κωλο

Φώκαιας 25α Πάολα φουλ

Φ66α Εύα απλό

Φώκαιας 25β Ηλέκτρα φουλ
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Η Βίκυ φίλε μου ήταν καλή στην αρχή που είχε έρθει. Στο Πιπινου. Μόλις μάζεψε χρήματα άρχισε να πετάει φολες δεξιά και αριστερά. Στο Βεργας δε...άστα να πάνε. Από το παράθυρο τις πέταγε
Για ομορφιά δεν το συζητάμε... μανουλομανουλο 
Δυστυχώς δε τη πετυχα στο πιπίνου,τη πρόλαβα για λίγο στο βέργας όπου ομολογώ ότι στις αρχές ήταν καλή,πέρναγα καλά,μετά άρχισε να σταματάει τα ελεύθερα στοματικά και να είναι κομοδίνο από τα ικεα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
:takethis: :takethis: :takethis: :headbaning1:
Xαιρετω ρε νιαμου :hi: :headbaning2:

Μεταξουργειο 20.00-21.00-στον πατο του υπονομου της Πρωτευουσας :wanker:

Καταρχην Τυποι με ολο τον σεβασμο σταματηστε μερικοι επιτελους να λετε για Λατινες απο Βενεζουελα,Κολομβια,Παναμα,Ονδουρα και Ισημερινο :-
Ολες ειναι ΒουλγαροΡουμανΑλβανες που εχουν δουλεψει Ισπανια και εχουν μαθει την γλωσσα :S
Ερχονται και πλασαρονται ως Λατινες :jerking:
Ουτε καν-ποτε και πουθενα :ban:

Σε ολα σχεδον τα μπουρδελα υπηρχε αφισα που ελεγε 'πριν μπεις βαλτο μεσα' και μια εικονα με ενα κινητο σε μια κωλοτσεπη.

--ΚΟΛΩΝΟΥ--
32Α και ΛΕΩΝΙΔΟΥ--Μαρινα,λεπτη μετρια μιλφ με καρε καστανο μαλλι,Ρωσοφωνη,και καλα καινουρια σε απλο
30//Νταρια,ψηλη καστανη με γυαλια και ωραιο σωμα και Μαρια,μπαζακι με κοντο μαλλι,ατσουμπαλη.

27-ισογειο-Παμελα-κοκκινομαλλα πιτσιρικα με παισιματα και κωλαρα σε απλο

23-Ανακτορο**Γιαννα,κοκκινομαλλα μιλφ,εντελως ατσουμπαλη,πληρως παρατημενη πλεον,βγηκε και ψελλισε το προγραμμα,εδω και καιρο επρεπε να ειχε βγει στην Εθνικη βασικη συνταξη :zombie:
15--αριστερα/Λιζα,Ρωσοφωνο ωραιο κομματι,καστανο-φολα ανευ προηγουμενου :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:

Στροφη στην Ζοmbie street :priest:  IAΣΟΝΟΣ..

1/ Αλεξανδρα-θωρηκτο για σκληροπυρηνικους χυστες :undecided:
Τσατσα μια χοντρη dyke με μωβ κοντο μαλλι :S
20 Τζιωρτζιαννα,ψηλη καστανη BBW,μη αναστρεψιμη φολα :thubsdown:

19Α**Μαρια,μελαχροινο μιλφ,καλουτσικο,69 και ελευθερο τσιμπουκι :pipa1:

27-υπογειο-Λενα(πριν λιγο καιρο σαλοναριζε ως Αντριαννα),ψηλη μελαχροινη μιλφ με μετρια μαπα και κωλοτρυπιδι στο μενου


30-υπογειο-Λαουρα,ψηλη μελαχροινη μιλφ και Σονια,γυφτισσα με ραστα και πιασιματα
32 Καινουριο-κατω δεξια,Αντζελα παχουλη μιλφ,αδιαφορη ,με 69

37 ισογειο,Αντζελα,κοντη μελαχροινη μιλφ,καπως σχιστοματα,δουλευει γκροβερακι τους τελευταιους μηνες :takethis:
Στο σαλονι ροςγε τουλαχιστον 75,προς 80 μαλλον :huh:
-'θα περασεις'? τον ρωταει η τσατσα :undecided:
-'τι προγραμμα κανει'? λεει ο παππους :S
-'οτι και να κανει''..  ανταπαντα η τσατσα :(
37 οροφοςμια καστανη μετρια μιλφ με 69,ονομα δεν θυμαμαι :think:

44 στα καινουργια-πρωτο απο δεξιαΚατερινα,κοντη μελαχροινη μιλφ με ωραιο σωμα και προσωπο με ακμη
44 μεσαιο απο τα καινουρια--Νινα-κοντο γυφτακι με βαμμενο ξανθο μαλλι,καλο σωμα-ανακοινωθηκε ακαποτη πιπα παρουσια Ινδοπακι,Ιβοριανων,φυλακισμενων με ολιγοημερη αδεια,καταχραστων του δημοσιου και του γερου απο πριν :zombie:  :S :S :S

Μαζι της η Μαρια,Αλβανη μελαχροινη με ωραιο σωμα,η πρωην Λολα  η γνωστη πιτσιρικα,χαμογελαστη περιεργως αυτη την φορα

44 απο τα παλια,το αριστερο-Ντονα,η γνωστη Αλβανη κουλουρτζου μιλφ και Νταρια,νοστιμη Π.Π.Ο.-αρωμα φολας διαχυθηκε στο χωρο με το που βγηκε :S
44 δεξια απο τα παλια//Αλεξανδρα καστανη Αλβανη μιλφ με επιθετικο σαλοναρισμα,μοστραρει μουνοτρυπιδι μονιμα,τσατσα η βδελλα Νελλυ,πανε πακετο παντου

Μεγαλου Αλεξανδρου 28Α
Μαιρη,ΒΒW καστανη{πρωην μελαχροινη} Ρωσιδα σε απλο,ηταν και στο 44 προσφατα.
Ο τσατσος επεμενε να μου δειξει το δωματιο που θα γαμησω-διεκρινα αποπειρα για πεσιμο μπας και τον γαμησω :wowmouth: :wowmouth: :S :S :S

Περδικα και Μ.Α. γωνια στον οροφο Γκαλινα και Παολα,πιτσιρικες παχουλουλες μετριες,κοντη μελαχροινη και ψηλη καστανη αντιστοιχα,'κανουν πιπα και σε κενο αερος' κατα τον Γραβατακια τσατσο :huh:

Τελικα γαμησα την Αντζελα απο ΙΑΣΟΝΟΣ 31 δεξια  :takethis:
Βουλγαρα BBW -καστανη,πανω απο 40 σιγουρα.
Ανακοινωθηκε ελευθερο τσιμπουκι :pipa2:
Δεν την ειχα ξαναδει,πρεπει να εχει ανακουφισει στρατιες απο αρχιδια :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Περισσοτερα στην κριτικη :smoking:

:S :S :S
καλησπέρα, το ψέμα στους οίκους ανοχής είναι εργαλείο πιστεύω για να προσελκύσει περισσότερο κόσμο, δεν τα άλλαζε κάτι εάν λέγανε ότι είναι Ρουμάνα η Βουλγάρα, έτσι και αλλιώς έχουν υπάρξει μοντελαρες στο παρελθόν από Ρουμανία στους οίκους ανοχής, οπότε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
374
Κριτικές
14
Like
1.803
Πόντοι
431
Αυτά που λέτε δεν υπάρχουν, οι τύποι που περιγράφει ο συναγωνιστής ....είναι ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ τους οποίους έφερε ο ΤΣΙΠΡΑΣ & απλά η άνθρωποι κάνουν έρευνα αγοράς!!!!
Χθες-προχθές ήρθαν 500 στη Χίο. ...Κι αυτούς ο Τσίπρας...Τι λες τώρα !!!
 

Επισκέπτης
Μάλλον δεν έχεις μιλήσει με άτομα που έχουν πέσει θύματα κλοπών διαρρήξεων έχω γνωστό που του έκλεψαν αμάξι από την Δεριγνύ και στα γύρω στενά που αναφέρεις όχι δεν υπάρχει ασφάλεια ενδεικτικά αναφέρω κάποια σημεία όπου υπάρχουν περίεργοι πρεζσκηδες και ολα είναι πιθανά
ΑΈξω από Διδυμου 27 Πακιστανοί που την πίνουν αυτοί δεν σε πειράζουν όμως οι Γεωργιανοί που μπαίνουν στο χάλασμα απέναντι από το μπουρδέλο Επίσης Αλκιβιάδου  και Φερών,Στην Ηπείρου απέναντι από το Κύτταρο στο Ίντερνετ καφε,πρόσφατα με το Κοπα Άφρικα δεν είχε γίνει συμπλοκή στην Αχαρνών Μεταξύ Αφρικανών και Αλγερινών,Στην Διδυμου και Φυλής εκεί δεν έχεις δει πρεζακηδες να κάνουν χρήση,Στην Ιουλιανού και Μίχαηλ Βόδα στον Φούρνο δεν είχε γίνει ένοπλη ληστεία Στον Άγιο Παντελεήμονα στην Ζαλόγγου κάθετη στην Μαγνησίας δεν μαζεύονται Γεωργιανοί κακοποιοί άστο φίλε δεν υπάρχει καμία φύλαξη που λες παρά μόνο έξω από κάποια μαγαζιά κεντρικά Φυλής μπορεί να έχουν το νου τους στα γύρω στενά που σου λέω γίνονται πολλα
προσοχη στα στενα μαγκες
 

paris75

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
0
Μου ειχαν κλεψει το αμαξι πριν απο 3 χρονια περιπου παρκαρισμενο στην Αχαρνων κοντα Φωκαιας μερα μεσημερι- στην Αχαρνων εχουνε τσιλιαδορους - παντα να κανετε αναφορα στο τμημα Αγ.Παντ. δεν τα πανε μακρια οταν ειναι φρεσκο το σημα φοβουνται και συνηθως τα παρκαρουνε εκει γυρω για 1 2 ημερες. Ευτυχως το δικο μου το βρηκε το περιπολικο και το πηρα - πρεπει να εχασα καμια πενταετια ζωης εκεινο το απογευμα..
προσοχη στα στενα μαγκες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Μου ειχαν κλεψει το αμαξι πριν απο 3 χρονια περιπου παρκαρισμενο στην Αχαρνων κοντα Φωκαιας μερα μεσημερι- στην Αχαρνων εχουνε τσιλιαδορους - παντα να κανετε αναφορα στο τμημα Αγ.Παντ. δεν τα πανε μακρια οταν ειναι φρεσκο το σημα φοβουνται και συνηθως τα παρκαρουνε εκει γυρω για 1 2 ημερες. Ευτυχως το δικο μου το βρηκε το περιπολικο και το πηρα - πρεπει να εχασα καμια πενταετια ζωης εκεινο το απογευμα..
Μου ειχαν κλεψει το αμαξι πριν απο 3 χρονια περιπου παρκαρισμενο στην Αχαρνων κοντα Φωκαιας μερα μεσημερι- στην Αχαρνων εχουνε τσιλιαδορους - παντα να κανετε αναφορα στο τμημα Αγ.Παντ. δεν τα πανε μακρια οταν ειναι φρεσκο το σημα φοβουνται και συνηθως τα παρκαρουνε εκει γυρω για 1 2 ημερες. Ευτυχως το δικο μου το βρηκε το περιπολικο και το πηρα - πρεπει να εχασα καμια πενταετια ζωης εκεινο το απογευμα..
Είχαμε κάποιο κρούσμα ; Εγώ παρκαρο συχνά εκεί αλλά ποτέ δεν έχει γίνει κάτι !!! Βέβαια το αμάξι μου είναι σακατεμένο αλλά δεν παίζει πάντα ρόλο αυτό !!! Για μένα πιο καλά να το παρκάρετε μέσα στην φυλής !!!! Η άγκυρας !!!
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Χθες-προχθές ήρθαν 500 στη Χίο. ...Κι αυτούς ο Τσίπρας...Τι λες τώρα !!!

Δε θέλω να εκφύγω της θεματολογίας, αλλά το ερώτημα δεν είναι αν ήρθαν ή πόσοι ήρθαν αλλά το αν, αυτοί που έρχονται σε μια καραβιά ανήκουν στο ίδιο σύνταγμα, ή σε διαφορετικά συντάγματα.

Γιατί, στους αλεξιπτωτιστές ας πούμε, δε βάζουν διμοιρίες ενός λόχου στο ίδιο αεροπλάνο, ακόμη κι αν χωράνε, αλλά φροντίζουν οι λόχοι να είναι σκορπισμένοι σε πολλά αεροπλάνα. Ώστε αν πέσει ένα αεροπλάνο να μη χαθεί όλος ο λόχος.

Το ερώτημα λοιπόν είναι αν και οι λάθρο χρησιμοποιούν το ίδιο κόλπο.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Συναγωνιστές, γνωρίζει κανείς αν η Κασταντίνα της Βέργας 7 από Αγρίνιο δουλεύει και Σάββατα; Ή σε κάθε σπιτάκι παίζουν άλλες βάρδιες τα Σαββατοκύριακα;
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
Ρε μάστορα  Άλλο ΝΤΙΑΝΑ και αλλό ΝΤΑΙΑΝΑ.

Νομίζω σου απάντησα στο προηγούμενο μήνυμα, δεν έχει νόημα να αναφερθώ ξανά .

Μαριάνα και Αρίνα από Διδύμου 22 & Φυλής 71 που τις έχω ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ σε όλο το bou...μήπως είναι και αυτές φόλες???έέέέ????

#ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΑΒΟΡΙ ΣΤΗΝ
Το ξέρεις μικρέ ερευνητή ότι για την Μαριάνα και την Αρίνα γίνεται χαμός στο σαλόνι...δεν βρίσκεις δωμάτιο!!!

Μικρέ Ερευνητή την Βίκυ από πιπίνου 118 και μετά Βέργας 3...την είχες πάρει???

ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ???

ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ → Τρελό θεόμουνο η Βίκη μας έτσι....με φούλ πρόγραμμα(χωρίς κώλο).
Αυτή όταν πρωτοξεκίνησε πρίν από 2,5 χρόνια περίπου στο πιπίνου 118 περίμενες 1 ώρα αναμονή στο σαλόνι για να μπείς σε δωμάτιο!!!
Ακόμη την σκέφτομαι και βαράω μαλακία για πάρτη της!

Την Μαριάνα δεν την πήρα, γιατί απλά δεν μου έκανε καθόλου κλικ!

Για την Αρίνα δεν την πρότεινες μόνο εσύ, το μισό Bou είχε βουίξει από την εποχή που δούλευε Μεταξουργείο. Αν μου  το έλεγε αυτό ο dmtrsxxx θα το δεχόμουν.

Την Βίκυ φυσικά και την είχα πάρει όταν δούλευε Πιπίνου, μπορεί και πριν από εσένα, γιατί δεν περίμενα καθόλου στο σαλόνι. Προσωπικά της βάζω 13-14 με άριστα το 20 σαν απόδοση. Μετά στην Βέργας έπεσε η απόδοση της και μοίρασε της φολίτσες της!

Αλλά και γαμάτες να ήταν οι παραπάνω κοπέλες, στις τόσες μούφες που προτείνεις δεν θα έλεγες και δύο – τρεις καλές, έτσι για το ξεκάρφωμα?


◇Μικρέ Ερευνητή...

●●ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΦΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ???

●●●ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ''ΜΙΚΡΟΣ'' ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ! :woldman:

Αλήθεια είμαι ''ΜΙΚΡΟΣ'' ? Αλήθεια τι κάνει κάποιον μικρό ή μεγάλο  για να το πει? Είναι το Bou ταξικό και δεν το ήξερα?
Το ‘Μικρός’  έχει την έννοια του σεμνού (δλδ αυτού που δεν καυχιέται για τις επιτυχίες του). Από την στιγμή που γράφουμε σε ένα δημόσιο φόρουμ, όλοι κρινόμαστε από όλους.

Αλλά,
-Σαν πιο παλιός εδώ, ( :woldman: αυτό που έβαλες το θεωρώ άκυρο).
-Με λιγότερα μεν μηνύματα, ακριβώς γιατί επέλεξα να διαβάζω περισσότερο (άρα και να έχω άποψη), από να αναλώνομαι σε ανούσια ποστ και να προβάλω φόλες.
-Και κυρίως, επειδή πλησιάζω τριάντα χρόνια πορνό-καριέρας

ΝΑΙ είμαι από τους καταλληλότερους για να το πω αυτό!
 
Τέλος, φιλικά στο λέω, τα μπουρδέλα είναι για τα χοντρά. Σπάνια θα κάνεις πραγματικά, καλό γαμήσι σε αυτά. Τα καλά γαμήσια είναι αλλού. Αν καταφέρεις να γίνεις ένας "Μικρός Εξερευνητής" και συ, ίσως τα ανακαλύψεις!

Από μένα τέλος εδώ,  δεν πρόκειται να δώσω συνέχεια. Κούρασε η ιστορία και ξεφεύγει από το θέμα του νήματος.


 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
864
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Χθες, κατά τις 16:30, πήγα στο Πιπίνου 118 και πέρασα με την Βικτόρια. Πρόκειται για μια νεαρή, ξανθιά, εμφανίσιμη και ερωτική Ρωσίδα. Στο δωμάτιο έκανε προκαταρκτικά, μου έγλυψε τα αρχίδια, μου πήρε ακάποτη πίπα και στο σεξ ήταν πολύ θερμή, με αρκετά γλωσσόφιλα. Την πήδηξα μόνο σε ιεραποστολική στάση, λόγω καύλας και τελείωσα φιλόντας την. Από τα πιο τίμια 20ρικα που έχω δώσει.
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.556
Πόντοι
266
Ρε παιδιά την ΝΑΤΑΛΙ την πολύ αδυνατουλα και κοντή απο Ιάσωνος 27 και 37 την έχει πάρει το μάτι σας???Της έχουν παρασκισει το μουνακι μήπως και έχει παει για αγρανάπαυση στην ΒΟυλγαρια η την χάσαμε τελείως?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Φιλοι συναγωνιστες καλημερα απο Αυστραλια. Θα ειμαι Ελλαδα για λιγες μερες και θα ηθελα τη βοηθεια σας. Ξερει κανεις για την Ολγα απο Κολωνου 32?

Ευχαριστω πολυ
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.524
Κριτικές
14
Like
3.657
Πόντοι
6.495
Η Αρινα στο Φ71α παίζει ακόμα ή έφυγε?  Για να ψαξω κάτι άλλο αν έφυγε.  Ευχαριστώ
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
Η Αρινα στο Φ71α παίζει ακόμα ή έφυγε?  Για να ψαξω κάτι άλλο αν έφυγε.  Ευχαριστώ

Την βδομάδα που πέρασε δεν είχε φύγει. Είναι στην πρωινή βάρδια. Τα Σαββατοκύριακα συνήθως έχει ρεπό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Παιδιά να ρωτήσω, ήρθα από εξωτερικό για λίγες μέρες, ξέρετε αν δουλεύει η Αλιονα στη Διδυμου; αν ναι σε πιο σπίτι και τι βάρδια; ευχαριστώ
Αλιονα Αχαρνων 85 απογευμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Guys στην απογευματινή βάρδια υπάρχει κάποια με 3+ βυζί;
Σκέφτομαι να πάω σήμερα μεταξυ και φυλής, αλλά βαριέμαι να ψάχνω πολύ :S :S :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom