Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (17 μέλη και 211 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Σήμερα το μεσημέρι γάμησα για πολλοστή φορά την Άντζελα που επέστρεψε μετά από διακοπές στο Κολωνού 15 στο δεξί μπουρδελο μόλις μπαίνεις στην στοά που στεγάζει τα τέσσερα μπουρδέλα...Πέρασα καλά όπως πάντα και μετά από λίγο επανήλθαν οι σεξουαλικές δυνάμεις και μπήκα στο Κολωνού 45 το αριστερό στο βάθος...Εκεί η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο και είπα να ρισκάρω να δώσω το δεκαρικο χωρίς να δω ποια δουλεύει. Είχα σταμπαρει ότι δουλεύει εκεί μια καλουτσικη πιτσιρίκα από προηγούμενες τσάρκες και ευχήθηκα να είναι αυτή...Τελικά μετά από λίγο άνοιξε η πόρτα και πέτυχα διάνα γιατί ήταν αυτή που φαντάστηκα. Μόλις μπήκε άρχισα να πασπατευω την κωλάρα της και αυτή να λέει στα Ρώσικα να την αφήσω να πάρει ανάσα. Της μίλησα και γω στα Ρώσικα λέγοντας της ότι θα είμαι καλός μαζί της γιατί την είδα λίγο κομπλαρισμένη. Με το που βγάζει το σουτιέν το ξανασκέφτεται και σηκώνεται και φεύγει αφήνοντας με, με τον πούτσο στο χέρι και λέγοντας ότι δεν θέλει να πάει μαζί μου γιατί θα την λιώσω από το βάρος μου και ότι αυτή είναι πολύ αδύνατη να με αντέξει. Της λεω εγώ μετά, δηλαδή γουστάρεις μόνο μαύρους να σε γαμάνε? Δεν απάντησε και βγήκε από το δωμάτιο. Μόλις βγήκα από το δωμάτιο τα εψαλα στην τσατσά και ρώτησα το όνομα της κοπέλας για να το αναφέρω εδώ μπας και γλυτώσει κάποιος που δεν είναι μοντέλο. Το όνομα της είναι Μαρίνα και όποιος δεν είναι φιτ μοντέλο καλύτερα να μην δοκιμάσει...
Για να αναπληρώσω το χαμένο γαμήσι πήγα Ιάσωνος 1Γ και πήρα την Νατάσσα η οποία αν και δούλευε σερί 12ωρο, δεν βιαζόταν καθόλου στο δωμάτιο, ήταν ευχάριστη και κάναμε παθιασμένο σεξ φεύγοντας ικανοποιημένος μετά την ήττα που δέχτηκα πριν...

χαχαχαχαχαχα πρωτη φορα ακουω-βλεπω να ριχνει πορτα ετσι στεγνα μια πουτανα σε πελατη. ηττα φιλε...ΜΕΓΑΛΗ κιολας.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Η Νατασα και η Ελένη δουλεύουν πρωινή βαρδεια ? Η Ελ´ενη ειναι η ξανθούλα η Ρωσσιδα που δούλευε στο 48 βραδινή ?
Εδώ και λίγες μέρες είναι πρωί. Η Έλενη είναι μιλφ με κανονικό σώμα, μικρό στήθος και μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, δούλευε στο 53 απόγευμα με την Πάολα
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
χαχαχαχαχαχα πρωτη φορα ακουω-βλεπω να ριχνει πορτα ετσι στεγνα μια πουτανα σε πελατη. ηττα φιλε...ΜΕΓΑΛΗ κιολας.
Αυτή δεν είναι απλά πουτάνα στο επάγγελμα, αλλά και στην ψυχή. Καριόλα θα ταίριαζε καλύτερα.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Η Νατασα και η Ελένη δουλεύουν πρωινή βαρδεια ? Η Ελ´ενη ειναι η ξανθούλα η Ρωσσιδα που δούλευε στο 48 βραδινή ?
Σήμερα η Νατάσσα ήταν πρωινή στο Κολωνού 53 και μετά λογικά θα πήγε απέναντι στο καινούριο το 48.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Αυτή δεν είναι απλά πουτάνα στο επάγγελμα, αλλά και στην ψυχή. Καριόλα θα ταίριαζε καλύτερα.

γαμησε τα... νταξει, θα'χεις να το λες παντως σαν εμπειρια και αυτο, γιατι ηταν παρα πολυ κουφο λεμε.
no worries και προχωρα !
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
γαμησε τα... νταξει, θα'χεις να το λες παντως σαν εμπειρια και αυτο, γιατι ηταν παρα πολυ κουφο λεμε.
no worries και προχωρα !
Όπως τα λες, θα έχω να θυμάμαι...Δεν έχω φάει άκυρα από υπερμουνάρες και έφαγα άκυρο από το πουθενά, στην πιο ξεπεσμένη και βρωμερή πορνοπεριοχή που γαμάνε και οι κατσαρίδες αν έχουν δεκα ευρώ πάνω τους.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, δεν είμαι του μεταξουργειου εδώ κ χρόνια πλέον εξαιτίας του επιπέδου πελατών, της περιοχής και των ιεροδουλων όταν όμως σκαει μυτη ένα αξιόλογο στην περιοχή φεύγει σε λίγες μέρες, στην Ιάσωνος όταν ανεβαίνεις έχει ανοίξει ένα καινούργιο με στοα που είναι 3 μαζί ένα πάνω, ένα δεξιά και ένα ευθεια μέσα στην στοα στον οίκο στο αριστερό σ χερι, αυτό ειναι στην μέση της Ιάσωνος περίπου οσοι πάτε μεταξουργειο συχνά θα καταλάβετε γισ ποιο λέω, εκεί λοιπόν της νύχτες δούλευε μια μελαχρινή για το επίπεδο του μεταξουργειου πολύ ανώτερη, αρκετά ψηλή, πρόστυχο πρόσωπο και πλούσιο πρόγραμμα, δεν έκανε κωλο και ελεύθερο στοματικό 9λα τα άλλα τα κάνε, ρώτησα την τσατσα χτες που είναι εκείνη η όμορφη, ξέχασα όνομα ρε παιδιά σορρυ, μου τα μάσησε, εεε μου λέει υπάρχει πρόβλημα, συνελήφθη από την αστυνομία μου είπε  μπορεί και να υσχιει μπορεί και όχι, αν υσχιει πιθανότητα δούλευε χωρίς χαρτιά η δεν είχε άδεια παραμονής, άλλο λόγο να την συλλάβουν δεν μπορώ να φανταστώ, μήπως μοτ είπε ψέματα και δουλεύει αλλού? Εγώ από Κιάτο κατέβηκα 2 φορές και για Μεταξουργείο με εντυπωσίασε, και το καλύτερο δεν ζητάει 15, ξέχασα το όνομα της γαμωτο, πάντως στην βάρδια της γινόταν χαμός
 

fastanfurius

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, δεν είμαι του μεταξουργειου εδώ κ χρόνια πλέον εξαιτίας του επιπέδου πελατών, της περιοχής και των ιεροδουλων όταν όμως σκαει μυτη ένα αξιόλογο στην περιοχή φεύγει σε λίγες μέρες, στην Ιάσωνος όταν ανεβαίνεις έχει ανοίξει ένα καινούργιο με στοα που είναι 3 μαζί ένα πάνω, ένα δεξιά και ένα ευθεια μέσα στην στοα στον οίκο στο αριστερό σ χερι, αυτό ειναι στην μέση της Ιάσωνος περίπου οσοι πάτε μεταξουργειο συχνά θα καταλάβετε γισ ποιο λέω, εκεί λοιπόν της νύχτες δούλευε μια μελαχρινή για το επίπεδο του μεταξουργειου πολύ ανώτερη, αρκετά ψηλή, πρόστυχο πρόσωπο και πλούσιο πρόγραμμα, δεν έκανε κωλο και ελεύθερο στοματικό 9λα τα άλλα τα κάνε, ρώτησα την τσατσα χτες που είναι εκείνη η όμορφη, ξέχασα όνομα ρε παιδιά σορρυ, μου τα μάσησε, εεε μου λέει υπάρχει πρόβλημα, συνελήφθη από την αστυνομία μου είπε  μπορεί και να υσχιει μπορεί και όχι, αν υσχιει πιθανότητα δούλευε χωρίς χαρτιά η δεν είχε άδεια παραμονής, άλλο λόγο να την συλλάβουν δεν μπορώ να φανταστώ, μήπως μοτ είπε ψέματα και δουλεύει αλλού? Εγώ από Κιάτο κατέβηκα 2 φορές και για Μεταξουργείο με εντυπωσίασε, και το καλύτερο δεν ζητάει 15, ξέχασα το όνομα της γαμωτο, πάντως στην βάρδια της γινόταν χαμός

Εθνικοτης? Ηλικια ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.132
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 71α Μαίρη, απλό πρόγραλμμα.

Φυλής 71 Ροξι, απλό πρόγραμμα, δουλευε πιο παλιά στο 84β.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α Ολίβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελένη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Λάουρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Άντζελα ένα μελαχρινο ζυμαράκι με πολύ ωραίο κορμάκι 2.5αρι στητο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Πριν 2 εβδομάδες την είχα πετύχει στο 65β.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Σιμονα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 65β & 65α κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Όλγα επιστροφή, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Τζοανα επιστροφή, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Αννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος Αλισια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Ντιαννα/Άννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 66δ Μπούτι, με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Αλεξάνδρα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορορα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Χριστίνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 24 Αννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 27α Ναταλία η μιλφ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α Σαρα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Χριστίνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Παολα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17α Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 δεξια Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.897
Like
536
Πόντοι
36
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 71α Μαίρη, απλό πρόγραλμμα.

Φυλής 71 Ροξι, απλό πρόγραμμα, δουλευε πιο παλιά στο 84β.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α Ολίβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελένη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Λάουρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Άντζελα ένα μελαχρινο ζυμαράκι με πολύ ωραίο κορμάκι 2.5αρι στητο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Πριν 2 εβδομάδες την είχα πετύχει στο 65β.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Σιμονα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 65β & 65α κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Όλγα επιστροφή, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Τζοανα επιστροφή, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Αννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος Αλισια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Ντιαννα/Άννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 66δ Μπούτι, με απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Αλεξάνδρα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορορα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Χριστίνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 24 Αννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 27α Ναταλία η μιλφ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α Σαρα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Χριστίνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Παολα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17α Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 δεξια Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.
μπραβο σου και ευχαριστουμε, τελεια ενημερωση !!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
ρε γαμοτο τιμιο το μεταξι αλα πολα πακια
Άστα να πάνε φίλε, ευτηχως η περιοχή που μένω δεν εχει τέτοιους, δεν ενοχλούν πλέον γιατί έχουν όλοι μαγαζιά (κανανε μαγαζιά αυτοί και εμείς όχι) αλλά πως το λένε, 360 μοίρες διαφορετική αντίληψη, κουλτούρα, τρόπος ζωής, Απλα τους ανεχόμαστε και μας ανέχονται με τον δυτικό τρόπο, να συμβιοσουμε είναι αδύνατον, το μεταξουργειο ειναι φουλ από δαύτους δεν μένουν ποια Έλληνες εκεί, έχω δει μερικές φορές να τρυγυρνανε στην φυλής κιόλας
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
306
Like
66
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα για καλό κλαρίνο τώρα την Τρίτη βάρδια Τι έχετε να προτείνεται
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Καλησπέρα σας, δεν είμαι του μεταξουργειου εδώ κ χρόνια πλέον εξαιτίας του επιπέδου πελατών, της περιοχής και των ιεροδουλων όταν όμως σκαει μυτη ένα αξιόλογο στην περιοχή φεύγει σε λίγες μέρες, στην Ιάσωνος όταν ανεβαίνεις έχει ανοίξει ένα καινούργιο με στοα που είναι 3 μαζί ένα πάνω, ένα δεξιά και ένα ευθεια μέσα στην στοα στον οίκο στο αριστερό σ χερι, αυτό ειναι στην μέση της Ιάσωνος περίπου οσοι πάτε μεταξουργειο συχνά θα καταλάβετε γισ ποιο λέω, εκεί λοιπόν της νύχτες δούλευε μια μελαχρινή για το επίπεδο του μεταξουργειου πολύ ανώτερη, αρκετά ψηλή, πρόστυχο πρόσωπο και πλούσιο πρόγραμμα, δεν έκανε κωλο και ελεύθερο στοματικό 9λα τα άλλα τα κάνε, ρώτησα την τσατσα χτες που είναι εκείνη η όμορφη, ξέχασα όνομα ρε παιδιά σορρυ, μου τα μάσησε, εεε μου λέει υπάρχει πρόβλημα, συνελήφθη από την αστυνομία μου είπε  μπορεί και να υσχιει μπορεί και όχι, αν υσχιει πιθανότητα δούλευε χωρίς χαρτιά η δεν είχε άδεια παραμονής, άλλο λόγο να την συλλάβουν δεν μπορώ να φανταστώ, μήπως μοτ είπε ψέματα και δουλεύει αλλού? Εγώ από Κιάτο κατέβηκα 2 φορές και για Μεταξουργείο με εντυπωσίασε, και το καλύτερο δεν ζητάει 15, ξέχασα το όνομα της γαμωτο, πάντως στην βάρδια της γινόταν χαμός

Δεν ελεγε ψεμματα η τσατσα τυπε..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
μα εκεί ειναι φάτσα φορά δεκάδες Αλβανοί νταβαδες, μάλιστα, αυτή πρέπει να ναι μέσα στης 2 που λέει

Ηταν πολλες δεν ηταν μονο 2.. Εκτος απο το Ιασ. 32 που λες ειχαν και το Μ. Αλεξανδρου 28Α. Οσες φορες πηγα απο τοτε τα εβλεπα κλειστα.. Παντως ηταν ολες πολυ τιμιες οπως λες.. Τι ακριβως εγινε δεν ξερω :s
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Κι εγω θα επαναλαβω το ερωτημα για Μπιανκα (Φωκαιας, όροφος):
Την εχει παρει το μάτι κανενος? Ξερουμε αν ειναι ακομα στα πραγματα??

Δεν την ειχα παρει ποτέ και μου 'χε μεινει απωθημενο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom