Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 404 άτομα (28 μέλη και 376 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.162
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456
τώρα live


Ιάσωνος 36 Αλεξάνδρα στο δωμάτιο, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Ιάσωνος 31β Άννα ξανθιά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31 ευθεία δεξιά Μαρία ξανθιά νταρντανα μιλφ με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Ιάσωνος 32 όροφος Ελένη??? δεν είμαι σίγουρος, μελαχρινη χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά Μπιανκα μελαχρινή λεπτή με γυαλάκια,  μικρό βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα, μετά 63

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία Λορα ξανθιά χοντρουλα με 2.5αρι βυζι και Αναστασία μελαχρινή  λεπτή με μακρύ ίσιο μαλλί, μικρό βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Αντελινα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και μια καστανοξανθη λεπτή που την είδα μόνο από πίσω.

Ιάσωνος 19β Μαρία καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20α Νατάσα ξανθιά χοντρή πιτσιρικά με σχεδόν ανύπαρκτο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1γ Ελένη ξανθιά παχουλη μιλφ με 2.5αρι πεσμένο βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 1β αριστερά Βερονικα καστανοξανθη παχουλη πιτσιρικά με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα καστανή λεπτή μιλφ με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιάσωνος 2β Μαργαρίτα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυταρχικό και μασαζακι.

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

τα 1β δεξιά, 10 ισόγειο & όροφος, 19α,20β,20γ,27α,31 ευθεία υπόγειο, 33,37 και 37α κλειστά.
Σμυρνης γραψτα στα αραβικα..
θα ειναι χρησιμο στα πακια.. :S :S :S
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.721
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Δώσε τα φώτα στους newbies εστω και με πμ...Cheers.Tζέσικα από Φωκ17 ή από μοντελοαλυσιδα Κλιντ?
Σιγά την μοντελοαλυσίδα ρε τύπε, τσικοαλυσίδα- ξεπετοαλυσίδα μπορεί..  :S
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
επίσης στα 3 καινούργια ανάμεσα στο Ιάσωνος 44 νεο και Ιάσωνος 46

στο δεξιά Νίκη ξανθοκαστανη χοντρουλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

στο μεσαίο στον όροφο Χριστίνα καστανοξανθη ψηλή χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

στο αριστερά όροφος Ρωξαννα, ξανθιά νταρντανοπαχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Έλα ρε τσακαλε πως το κατάλαβες που να δεις τα 50€α φοβερή δουλειά
Tι φοβερή δουλειά λες?... απ'την στιγμή που τα ξεχωρίζω από μια φωτογραφία χωρις καν να τα πιάσω στα χέρια μου!  :2funny:
Και να φανταστείς δεν έχει πέσει ποτέ στα χέρια μου πλαστό 20ευρω ή 50ευρω.
Λέτε οι τσατσάδες να έχουν μαρκαδοράκι και μηχάνημα διαπίστευσης γνησιότητας μέσα στα κουζινάκια?

Πέρα από αυτό...
Επειδή έχω οξύνει το βλέμμα μου πέρα απ'το να αναγνωρίζω την αλήθεια από το fakery,σε λίγους μήνες ετοιμάζω αποκαλύψεις που θα ταρακουνήσουν τον πλανήτη...Δεν μπορώ να πω λεπτομέρειες τώρα γιατί το προετοιμάζω με την μεθοδικότητα κάποιου που πρόκειται να διαπράξει το τέλειο έγκλημα...Μόνο που στην περίπτωσή μου θα είναι ''η τέλεια ευεργεσία''...''Το τέλειο ξεμπρόστιασμα''.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Η αμήχανη στιγμή που οι αναρχοαπεργοαριστεροί είναι πιο φασίστες από αυτούς που κατηγορούν ως φασίστες και μάλιστα χωρίς να έχουν την ευφυία να το καταλάβουν,γιατί πάντα ''εμείς'' έχουμε δίκιο και είμαστε οι καλοί a priori.
Y.γ Ούτε και εγώ βλέπω να κατεβαίνω σήμερα-αύριο κυρίως λόγω καιρού.

Αυτός είμαι εγώ;  :think:

:2funny:  :2funny:  :2funny:


 
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Καλό βροχερό Σαββατοκύριακο σε όλους!
Ευελπιστώ να πιάσουν τόπο οι προσπάθειες για "αποχή"
(εξαρτημένοι μπουρδελιάρηδες :knuppel:) από τους οίκους ανοχής το διήμερο 6-7 του μηνός!
*Ας καταλάβουν κάποιοι επιτέλους πως η κοροϊδία (με τα λεφτά μας) πρέπει να σταματήσει!
Σεβασμός στον Έλληνα-πελάτη..  :hi:
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Με αποχη δυο μερες τους κλ@%#$ μια μάντρα.

Αποχη κανα μήνα όμως και θα δεις τα σπιτακια να βγαζουν καπνους απο τα νευρα που τα νουμερα δε θα βγαίνουν.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Με αποχη δυο μερες τους κλ@%#$ μια μάντρα.

Αποχη κανα μήνα όμως και θα δεις τα σπιτακια να βγαζουν καπνους απο τα νευρα που τα νουμερα δε θα βγαίνουν.

Συμφωνώ απόλυτα!
Μονάχα έτσι ενδεχομένως δούμε αλλαγές!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
αλλαγη  στον χρονο χρειαζεται και η κοπελα θα ειναι ανετη και ο πελατης θα ειναι ευχαριστημενος και χωρις ανχος
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Καλό βροχερό Σαββατοκύριακο σε όλους!
Ευελπιστώ να πιάσουν τόπο οι προσπάθειες για "αποχή"
(εξαρτημένοι μπουρδελιάρηδες :knuppel:) από τους οίκους ανοχής το διήμερο 6-7 του μηνός!
*Ας καταλάβουν κάποιοι επιτέλους πως η κοροϊδία (με τα λεφτά μας) πρέπει να σταματήσει!
Σεβασμός στον Έλληνα-πελάτη..  :hi:
Συμφωνώ και συμμετέχω..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
καποιες συγκεγκριμενες αλλαγες χρειαζονται να γινουν και απλως μετα οι πελατες θα επιλεγουν σε ποιες κοπελες θα πηγαινουν που αξιζουν 
 

Επισκέπτης
Συγκινητικη η απηχηση της πρωτης στα ιστορικα της Ελλαδος αποχης απο τους οικους ανοχης!

Καποτε θα το μνημονευουν οι δημοσιογραφοι και οι ιστορικοι.

Κραταμε γερα και αυριο, ο,τι καιρο και αν κανει.

Οι μπουρδελιαρηδες πανε παραλια γιατι βαρεθηκαν να τους εξαπατουν και να τους περνανε για ζωα.

Θα ακολουθησουν μεγαλυτερες κινητοποιησεις!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
28
Like
20.115
Πόντοι
5.946
Όταν πριν από 15 χρόνια όλα σχεδόν τα μπουρδέλα ήταν σε Ελληνικά χέρια, το δεκάλεπτο ίσχυε μόνον όταν περίμενε ουρά πελατών στα δωμάτια. Τώρα που πέρασαν στα χέρια των Γερμανών με Αλβανούς διαχειριστές, οι τσατσάδες χτυπούν πόρτα στα 7 λεπτά κατόπιν εντολής των Γερμαναράδων!

Μου έτυχε κι εμένα πριν από 2 μήνες παρόμοιο περιστατικό και σε επίπληξή μου προς την τσατσά έλαβα την απάντηση ότι "το αφεντικό παρακολουθεί από το σπίτι και αν κάποιος ξεπεράσει τα 10 λεπτά στο δωμάτιο θα μου ζητήσει να πληρώσω εγώ από την τσέπη μου τα γαμησιάτικα! Καλύτερα να χάσω ένα πελάτη παρά να χάσω το μεροκάματό μου ή ακόμα και τη δουλειά μου!"

Δυστυχώς, ο ΣΥΡΙΓΚΑ τα έχει δώσει όλα στους Γερμανο-Εβραίους και μάλιστα για πενταροδεκάρες!

Η ξένει φτέναι τίπε...
Ι Αιλάδα στους Αίλυναις
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Πρέπει να πάει κάποιος με κάμερα....

Να το βάλουμε εδώ.

Τι θα δούμε δεν ξέρω.... θα είναι άδειοι οι δρόμοι η γεμάτοι άραγε;  :think:

:embarrased:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.368
Πόντοι
41.129
Γρήγορη περατζαδα απο Φυλης και Μεταξι !!!

Οι οικοι στην πλειοψηφεια κλειστοι !!!

Ουτε για ενημερωση δε φτανουν !!! Η αναδουλεια απο την πανμπουρδελικη αποχη επιασε τοπο !!!

                     ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ !!!!
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Σας γουσταρω ολους παιδια.Το καλο ειναι οτι ειπαμε το εφαρμοσαμε και αυτο μετραει.Ειναι ενα κοματι της ζωης μας που αφιερωνουμε χρονο χρημα ψυχολογια και ευχαριστηση.Σας γουσταρω για οκομη φορα που για οταν θελουμε κατι ειμαστε μια ομαδα και στα καλα και κακα.Πρεπει να καταλαβουν οτι η εποχη της κοροοιδιας περασε και ειναι πολυ δυσκολο πλεον να γινει κατι τετοιο.Αν απο βδομαδα δεν αλλαξει κατι η επομενη θα ειναι για 1 ΜΗΝΑ.Εκει ειναι που θα τους τσουξει και εκει ειναι που θα βαλουν μυαλο και δεν θα δινουν βαση στους ξενους.Και κατι ακομα που πρεπει να μπει στα αιτηματα.
Σε οποιοδηποτε μπουρδελακι να περνανε ολες μα ολες οι κορασιδες απο γιατρους καθε 15 μερες.

Και παλι θελω να σας ευχαριστησω προσωπικα που κρατησαμε το λογο μας.

Με εκτιμηση
latriwbbw
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom