Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 393 άτομα (29 μέλη και 364 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Μιας και καθόμαστε....

Ας γράψουμε μερικές αλήθειες οι οποίες δεν φαίνονται τις έχει σκεπάσει ο βούρκος τόνων ψέματος!!

Αυτό το παραμύθι περί Γερμανίας πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει..
Η Γερμανία, η Μέρκελ, ο Σόιμπλε, Γερμανικοί όμιλοι και τα ρχίδια μου κουνιούνται.

Ποια Γερμανία κύριοι;
Να σας υπενθυμίσω ότι η Γερμανία το 45 έχασε το πόλεμο, καταστράφηκε ολοσχερώς και παραδόθηκε εξ ολοκλήρου στις Νικήτριες δυνάμεις.
Στάλιν,Τσόρτσιλ και Ρούσβελτ μοίρασαν το τότε γνωστό κόσμο. Η Γερμανία χωρίστηκε μισή υπό τη σφαίρα επιρροής της Δύσης και η άλλη μισή υπό το σοβιετικό καθεστώς.
Το μόνο που άλλαξε από τότε μέχρι σήμερα είναι: έπεσε το Σοβιετικό καθεστώς και η Γερμανία παρεδόθη εξ ολοκλήρου στην Δύση.
Για ποια Γερμανία ακριβώς μιλάμε;
Οι Γερμανοί τώρα αυτή τη στιγμή που μιλάμε πληρώνουν ακόμα αποζημιώσεις στους Ισραηλίτες να τους πω, Εβραίους να τους πω, πείτε τους όπως θέλετε.
Η Γερμανία μας αρέσει η όχι, θέλουμε η όχι είναι υπό κατοχή.
Υπάρχει μια επιτροπή, την οποία φυσικά δεν ξέρετε, την οποία φυσικά δεν θα την ακούσετε σε κανένα κανάλι, δεν θα την διαβάσετε σε καμία εφημερίδα, δεν θα σας τι πει κανείς.. αλλά υπάρχει. Ονομάζεται Claims Conference και αυτό που κάνει είναι να επιβάλει πολεμικές αποζημιώσεις στους Γερμανούς.
Αυτή είναι η αλήθεια, όποιος θέλει να ονειροβατεί ότι κάτι άλλο συμβαίνει ας το κάνει.  :hi:
       
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Η Γερμανία πρέπει να βομβαρδίζεται κάθε 50 χρόνια, δεν έχει σημασία να ξέρεις τον λόγο. Τον ξέρουν αυτοί.(Ουίνστον Τσώρτσιλ.)
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Γρήγορη περατζαδα απο Φυλης και Μεταξι !!!

Οι οικοι στην πλειοψηφεια κλειστοι !!!

Ουτε για ενημερωση δε φτανουν !!! Η αναδουλεια απο την πανμπουρδελικη αποχη επιασε τοπο !!!

                     ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ !!!!

Απίστευτο αν όντως έγινε αυτό!!!

Θέλουμε βίντεο!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Γρήγορη περατζαδα απο Φυλης και Μεταξι !!!

Οι οικοι στην πλειοψηφεια κλειστοι !!!

Ουτε για ενημερωση δε φτανουν !!! Η αναδουλεια απο την πανμπουρδελικη αποχη επιασε τοπο !!!

                      ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ !!!!

εγω πριν δυο ωρες περασα και ηταν αρκετοι οικοι ανοιχτοι αλλα μονο καποιοι μεμονομενοι πελατες πανω απο 50 στην πλειοψηφια τριγυρναγαν ,....
ηθελα να μπω σε δυο τρεις και να πω: πως παει η δουλεια σημερα παιδια? αλλα βαρεθηκα και την εκανα ..... οχι τιποτα αλλο μην μπω στον πειρασμο και περασω με καμια ... και μετα με τραμπουζατε!!


 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Μιλάς για ό,τι συνέβαινε πριν από 60 χρόνια! 

74 χρόνια είναι, αλλά...
Αν εγώ πάρω το σπίτι σου δια της βίας, τι θα αλλάξει μετά από 80 χρόνια;
Για να αλλάξει θα πρέπει εσύ δια της βίας να το ξανά πάρεις. Αλλιώς είτε 80, είτε 100  είτε 200 χρόνια να περάσουν το σπίτι σου θα μου ανήκει.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.162
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456
Γρήγορη περατζαδα απο Φυλης και Μεταξι !!!

Οι οικοι στην πλειοψηφεια κλειστοι !!!

Ουτε για ενημερωση δε φτανουν !!! Η αναδουλεια απο την πανμπουρδελικη αποχη επιασε τοπο !!!

                       ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ !!!!
Πιασαν τοπο τα φειβολαν στα αραβικα.. :2funny:
Σκιαχτηκαν τα μεμετια.. :knuppel:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
28
Like
20.115
Πόντοι
5.946
Μιλάς για ό,τι συνέβαινε πριν από 60 χρόνια! 

Στη Γερμανία, στις Η.Π.Α και στο Ισραήλ κυριαρχεί το W.J.C (World Jewish Congress) όπου τον πρώτο και τελευταίο λόγο έχουν οι διεθνείς ΓερμανοΕβραίοι τοκογλύφτες τραπεζίτες. Αυτοί ελέγχουν και κατευθύνουν σε όλο τον κόσμο όλες τις μεγάλες τράπεζες, τις μεγάλες εμπορικές εταιρείες, τα Μ.Μ.Ε, τους εκδοτικούς οίκους, τις πολεμικές βιομηχανίες κ.α. 

Η Αιβρέη φτεναι γεια ώλα φοίλαι!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Η ρενατα ξερουμε περιπου ποτε θα επιστρεψει;  :erection: :hi:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά έχω να πω ότι το κάλεσμα για αποχή σημειώνει μεγάλη επιτυχία δεν υπάρχει προηγούμενο πέρασα πριν λίγο από Φυλής και πέριξ δεν κυκλοφορεί σχεδόν κανένας μπράβο συγχαρητήρια σε όλους όσους ανταποκρίθηκαν λοιπόν Σάββατοβραδο σήμερα καλή διασκέδαση αν βγείτε
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Nα μας φερουν καινουριες κοπελες οπου να ειναι επαγγελματιες.Να φερουν καινουριες τσατσαδες που να το βουλωνουν οταν εχουν αδικο.Να ανακαινησουν τα σπιτια.Να απαγορευουν την εισοδο σε πακια και λοιπους αυτοι μπορουν να πανε και αλλου το πολυ πολυ να ανοιξουν δικα τους(εδω γελαμε).Να εχουν αντιστυπτικα σε ολα τα δωματια για μετα το σεξ.Να εχουν μωρομαντιλα για καθαριοτητα.Οι γυναικες να δινουν ΚΩΛΟ ελεος πια μερικες το εχουν μονο για να χεζουν πρεπει να αλλαξει πλεον.Και αλλα πολλα μην καθομαι να τα γραφω γιατι ειναι και πολλα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Όταν πριν από 15 χρόνια όλα σχεδόν τα μπουρδέλα ήταν σε Ελληνικά χέρια, το δεκάλεπτο ίσχυε μόνον όταν περίμενε ουρά πελατών στα δωμάτια. Τώρα που πέρασαν στα χέρια των Γερμανών με Αλβανούς διαχειριστές, οι τσατσάδες χτυπούν πόρτα στα 7 λεπτά κατόπιν εντολής των Γερμαναράδων!

Μου έτυχε κι εμένα πριν από 2 μήνες παρόμοιο περιστατικό και σε επίπληξή μου προς την τσατσά έλαβα την απάντηση ότι "το αφεντικό παρακολουθεί από το σπίτι και αν κάποιος ξεπεράσει τα 10 λεπτά στο δωμάτιο θα μου ζητήσει να πληρώσω εγώ από την τσέπη μου τα γαμησιάτικα! Καλύτερα να χάσω ένα πελάτη παρά να χάσω το μεροκάματό μου ή ακόμα και τη δουλειά μου!"

Δυστυχώς, ο ΣΥΡΙΓΚΑ τα έχει δώσει όλα στους Γερμανο-Εβραίους και μάλιστα για πενταροδεκάρες!
Στο Φωκαίας 17 κάτω περνούσα σούπερ με τη Μικαέλα. Ώσπου το αφεντικό ΔΥΟ μέρες πήρε τηλέφωνο, επειδή κάθισε μαζί μου στο δωμάτιο πάνω από 15 λεπτά. Το αποτέλεσμα να πέσει κατακόρυφα η απόδοσή της μαζί μου και να γυρεύει να με ξεπετάξει κι εγώ να μην το ευχαριστιέμαι πια. Οπότε έχασα ένα στανταράκι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Nα μας φερουν καινουριες κοπελες οπου να ειναι επαγγελματιες.Να φερουν καινουριες τσατσαδες που να το βουλωνουν οταν εχουν αδικο.Να ανακαινησουν τα σπιτια.Να απαγορευουν την εισοδο σε πακια και λοιπους αυτοι μπορουν να πανε και αλλου το πολυ πολυ να ανοιξουν δικα τους(εδω γελαμε).Να εχουν αντιστυπτικα σε ολα τα δωματια για μετα το σεξ.Να εχουν μωρομαντιλα για καθαριοτητα.Οι γυναικες να δινουν ΚΩΛΟ ελεος πια μερικες το εχουν μονο για να χεζουν πρεπει να αλλαξει πλεον.Και αλλα πολλα μην καθομαι να τα γραφω γιατι ειναι και πολλα.
Επίσης πολύ βασικό: να κάνουν ΟΛΕΣ προκαταρκτικά που περιλαμβάνουν φιλιά με γλώσσα. Να εξαιρούνται μόνο οι πελάτες με κακή στοματική υγιεινή, οι γέροι και οι αντικειμενικά άσχημοι. Άμα φοβούνται μην κολλήσουν τιποτα, να κάνουν στοματικές πλύσεις με listerine!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
28
Like
20.115
Πόντοι
5.946
Επίσης πολύ βασικό: να κάνουν ΟΛΕΣ προκαταρκτικά που περιλαμβάνουν φιλιά με γλώσσα. Να εξαιρούνται μόνο οι πελάτες με κακή στοματική υγιεινή, οι γέροι και οι αντικειμενικά άσχημοι. Άμα φοβούνται μην κολλήσουν τιποτα, να κάνουν στοματικές πλύσεις με listerine!

κε η ξαίνη φυλαράκη να μυν γαμάναι!!! ταίρμα!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Αν εννοείς ότι η Γερμανία μετά το 1800 έως και σήμερα ανήκει ουσιαστικά στους Εβραίους, εγώ δεν θα διαφωνίσω!

Εννοώ αυτό ακριβώς που γράφω "Η Γερμανία μας αρέσει η όχι, θέλουμε η όχι είναι υπό κατοχή" από το 1945 και μετά.
Η Κωνσταντινούπολη είναι υπό κατοχή από το 1453 και μετά.
Η μισή Κύπρος είναι υπό κατοχή 1974 και μετά κοκ.
Αυτά δεν πρόκειται να αλλάξουν απλά με το πέρασμα του χρόνου, αυτά αλλάζουν μόνο με επαναστάσεις και πολέμους.
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Μιας και καθόμαστε....

Ας γράψουμε μερικές αλήθειες οι οποίες δεν φαίνονται τις έχει σκεπάσει ο βούρκος τόνων ψέματος!!

Αυτό το παραμύθι περί Γερμανίας πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει..
Η Γερμανία, η Μέρκελ, ο Σόιμπλε, Γερμανικοί όμιλοι και τα ρχίδια μου κουνιούνται.

Ποια Γερμανία κύριοι;
Να σας υπενθυμίσω ότι η Γερμανία το 45 έχασε το πόλεμο, καταστράφηκε ολοσχερώς και παραδόθηκε εξ ολοκλήρου στις Νικήτριες δυνάμεις.
Στάλιν,Τσόρτσιλ και Ρούσβελτ μοίρασαν το τότε γνωστό κόσμο. Η Γερμανία χωρίστηκε μισή υπό τη σφαίρα επιρροής της Δύσης και η άλλη μισή υπό το σοβιετικό καθεστώς.
Το μόνο που άλλαξε από τότε μέχρι σήμερα είναι: έπεσε το Σοβιετικό καθεστώς και η Γερμανία παρεδόθη εξ ολοκλήρου στην Δύση.
Για ποια Γερμανία ακριβώς μιλάμε;
Οι Γερμανοί τώρα αυτή τη στιγμή που μιλάμε πληρώνουν ακόμα αποζημιώσεις στους Ισραηλίτες να τους πω, Εβραίους να τους πω, πείτε τους όπως θέλετε.
Η Γερμανία μας αρέσει η όχι, θέλουμε η όχι είναι υπό κατοχή.
Υπάρχει μια επιτροπή, την οποία φυσικά δεν ξέρετε, την οποία φυσικά δεν θα την ακούσετε σε κανένα κανάλι, δεν θα την διαβάσετε σε καμία εφημερίδα, δεν θα σας τι πει κανείς.. αλλά υπάρχει. Ονομάζεται Claims Conference και αυτό που κάνει είναι να επιβάλει πολεμικές αποζημιώσεις στους Γερμανούς.
Αυτή είναι η αλήθεια, όποιος θέλει να ονειροβατεί ότι κάτι άλλο συμβαίνει ας το κάνει.  :hi:
       
απο απλη περιεργεια (και δεν το λεω ειρωνικα), που τα εχεις διαβασει/ακουσει αυτα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
η Γερμανια ΔΕΝ καταστραφηκε ολοσχερως κατα τον Β παγκοσμιο πολεμο...μην λεμε οτι θελουμε...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
απο απλη περιεργεια (και δεν το λεω ειρωνικα), που τα εχεις διαβασει/ακουσει αυτα?

Νομίζω ότι και ένα βιβλίο ιστορίας δημοτικού να ανοίξεις τα γράφει.
1940 β παγκόσμιος, 1945 τελείωσε, η Γερμανία έχασε, οι Εθνικοσοσιαλιστές άλλοι δικάστηκαν, άλλοι αυτοκτόνησαν, για το τοίχος του Βερολίνου κτλ. 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom