Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 407 άτομα (29 μέλη και 378 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Αν δεν βρεχει θα τιμησω και εγω την σταση εργασιας που εχετε προκυρηξει απο τα μπουρδελα αυριο μεθαυριο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.718
Κριτικές
90
Like
36.379
Πόντοι
25.467
Το μεσημέρι

Χωματιανού 11 όροφος
Αντριάνα, βραχύσωμη μελαχρινή Αλβανίδα, με καλό σώμα.
Κάποτε που αρνήθηκα να τη γαμήσω γιατί δεν είναι του γούστου μου, με είχε αποκαλέσει ομοφυλόφιλο, αυνανιστή και αναφροδίσιο.
6/10

Το ένα στα τρία, το έπιασε πάντως. :)
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Το μεσημέρι

Χωματιανού 11 όροφος
Αντριάνα, βραχύσωμη μελαχρινή Αλβανίδα, με καλό σώμα.
Κάποτε που αρνήθηκα να τη γαμήσω γιατί δεν είναι του γούστου μου, με είχε αποκαλέσει ομοφυλόφιλο, αυνανιστή και αναφροδίσιο.
6/10

Λιοσίων 73 ισόγειο
Λάουρα, νεαρή αλλοδαπή, ψηλή με ίσιο μαύρο μαλλί και πάλλευκη επιδερμίδα.
7/10

Λιοσίων 73 όροφος
Ιζαμπέλα, νεαρή αλλοδαπή, ξανοβαμμένη, μπουτάρες, κωλάρες, αλλά όχι αναλόγως ευμεγέθη βυζιά
7/10

Εξηκίου 18 μεσαίο (σκάλες διαστημοπλοίου)
Μελίνα, ημεδαπή μιλφ, με ωραίο πρόσωπο, αλλά με σώμα – τραγωδία (κιλά, κιλά, κιλά).
4/10

Εξηκίου 18 αριστερά (τεθωρακισμένη είσοδος)
Μαρίνα, ημεδαπή μιλφογκιλφ, ξανθοβαμμένη, μπανταλεμένη από τα κιλά.
4/10

Βέργας 3 άνω
Καίτη, αλλοδαπή νεαρή, καστανόξανθη, μέτριου αναστήματος, τατού διάφορα, άχρους, άγευστη και άοσμη
5/10

Βέργας 3 κάτω δεξιά
Εύα, αλλοδαπή νεαρή, καστανόξανθη, μέτριου αναστήματος
6/10

Βέργας 3 κάτω αριστερά
Νάντια, αλλοδαπή νεαρή, καστανόξανθη, ψηλή, λεπτή.
7/10

Πιπίνου 118
Α) Όλγα, αλλοδαπή, νεαρή, χονδρή, μαυρομαλλούσα 4/10
Β) Καίτη, αλλοδαπή, νεαρή, κοντή, ξανθομαλλούσα, 5,5/10

Παρασίου 36
Για αυτό το μπουρδέλο κανείς δεν γράφει πια, ούτε το φως ανάβει έξω από το μπουρδέλο.
Ωστόσο η κίνηση δεν σταματά.
Πριν μέρες είχα πετύχει το βράδυ τη Μόνικα, τη γνωστή σαραντάρα αλλοδαπή (6,5/10) ενώ σήμερα είχε
Α) Μαρία, αλλοδαπή, η γνωστή με τις κοτσίδες και τις τρελίτσες, βγήκε γυμνή από το δωμάτιο, με το μουνί μαλλιαρό.
5/10
Β) Μπέτυ, μπανταλεμένη υπέρβαρη μελαχρινή σιεμένη
4/10

Αλκαμένους 117
Άννα, 200.000 χιλιόμετρα, αλλοδαπή εξελληνισμένη σιτεμένη μιλφ ξανθοβαμμένη
6,5/10

Περγάμου 27
Ειρήνη, χονδρή γκιλφ
3/10
..οξαποδώς-μπουκόφσκυς..
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Εαν η απεργια/ες πετυχει/χουν θα εχουμε ολοι οφελος! Τουλαχιστον αν ξερουμε τι αγοραζουμε! ΕΑΝ ΔΕΝ αγοραζουμε οι ελληνες, ας γινουν τα μπουρδελα ΦΚΚ να ειναι και πιο ανθρωπινα (και πιο ακριβα).
Τωρα καταλαβα γιατι πλεον εχουμε πιο πολλες κριτικες απο κολ γκιρλς παρα μπουρδελα!
Πλεον αντιλαμβανομαι την παρακμη σε ολο της το μεγαλειο!
Εαν η απεργια αποτυχει, θα την χρεωθουν οι Πικκεριστες, οποτε τι ειχαμε τι χασαμε! Αυτοι παιζουν το κεφαλι τους κορωνα γραμματα! Και θα πληρωσουν πιο ακριβα τη επομενη φορα!
Προτεινω οι Πικκεριστες να κανουν ομαδες περιφρουρησης και να γινει μηχανοκινητη πορεια, με κιτρινα γιλεκα!

Στηριξτε τα σοβιετ μιλφ/γκραννυ της γειτονια σας!
Οταν θα φυγουν και οι τελευταιες σοβιετικες τοτε θα πουμε το ψωμι ψωμακι!
υγ.
Τοσες φορες που τα εχει πει ο Καβαλαρης, το εχω εμπεδωσει πλεον!
Πολυ φοβαμαι οτι μπορει να εχει δικιο για τις ιδιοκτησιες!
Εχουμε πεσει θυματα των πολυεθνικων!!!

Πριν αλεκτωρ λαλησει τρις, ιδου! ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ? ΤΙ?
Παιδια ηθελα να ρωτησω ως νεο μελος καλυτερα φυλης ή μεταξουργειο;
Πορνοχυστη μου, μπρος γκρεμος και πισω ρεμα!
Ξεκινα με παραδρομους της Φυλης(εκτος απο φωκαιας) και παντα με καποτες και παραλληλα κανε επιλεγμενες επιδρομες σε παραδρομους της Λιοσσιων. Μετα ο Θεος βοηθος, τραβα για μεταξι, εχοντας παντα μια φαντα!
υγ.
Ειμαι ρομαντικος...θυμαμαι την Φωκαιας με ελαχιστα μπουρδελα, στηλοβατες των χυστων, μακρια απο την πολυβουη Φυλης! Πλεον ειναι σουπερ μαρκετ! Νομιζω οτι πλεον σε γενικες γραμμες  Φωκαιας=Φολοδρομος.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.370
Πόντοι
41.129
Τιμηθηκε στην απογευματινη βαρδια το ομορφο μωρακι Λαουριτα στο Κολ 11 οροφος, ομορφη παρουσια απλο προγραμα.  :knockinb:

Οι σεξυ φωτογραφιες της στο φατσοβιβλιο με ειχαν κατακαυλωσει...  για οποιον δεν την ξερει και του πουν οτι αυτη γαμιεται για ενα 10ρικο

σιγουρα δε θα το πιστεψει.
 
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
9
Like
14
Πόντοι
0
Γεια σας. Δοκιμασα την αννα στο κολωνου48 πρωι και ήταν καλη. Ρωσιδα ώριμη μελαχρινη με λίγο πατσοκιλι αλλά με καλή παράσταση στο δωμάτιο. ωραίο τσιμπούκι και γλωσσοφιλα. αν στηνόταν και καλά θα ήμουν σούπερ ικανοποιημένος. για δέκα ευρώ καλή η κυρατσα. Θα ξαναπαω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Πέρασμα με Τζέσικα για πολλοστή φορά προ ολίγου. Η κοπέλα είναι γυναικάρα και ερωτική, ό,τι και να πούμε είναι λίγο. Τέτοιες εργαζόμενες που τιμάνε και σέβονται το 20ρικό μας πρέπει να τις ξεχωρίζουμε και να τις προτιμάμε. Κρίμα που τα αφεντικά σκυλιάζουν με το χρόνο παραμονής στο δωμάτιο, όπως δηλαδή στους περισσότερους οίκος εξάλλου. Γι' αυτό, στηρίζω κι εγώ το κίνημα αποχής αυτό το ΣΚ. Απαιτούμε ανθρώπινες υπηρεσίες στα μπουρδέλα και όχι να συμπεριφέροναι στους πελάτες σαν να είναι κοκόρια.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
862
Κριτικές
66
Like
12.301
Πόντοι
4.706
Ξημέρωσε 6η Απριλίου.
Όποιος σέβεται τον εαυτό του, τα χρήματά του και έχει προσωπικότητα, σήμερα και αύριο ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ.
Όποιος δεν σέβεται τον εαυτό του, ούτε τα χρήματά του και η λαγνεία έχει γίνει δεύτερη φύση του, μπορεί να πάει και να φάει την φόλα του, με την ησυχία του.
Εγώ του εύχομαι, προκαταβολικά, καλή χώνεψη!
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Έχω μια υποψία (μην πω βεβαιότητα) ότι 10 με 15 μαλάκες δεν θα πάμε...
όλοι οι άλλοι σαν να μη συμβαίνει το παραμικρό...

ο μόνος τρόπος είναι να μαζευτούμε αυτοί οι 10 με 15 μαλάκες και να μην αφήνουμε τα γίδια να μπαίνουν. Τι να σε κάνω που έχω δουλειά την Κυριακή.....  :embarrased:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τιμηθηκε στην απογευματινη βαρδια το ομορφο μωρακι Λαουριτα στο Κολ 11 οροφος, ομορφη παρουσια απλο προγραμα. ..Οι σεξυ φωτογραφιες της στο φατσοβιβλιο με ειχαν κατακαυλωσει...  για οποιον δεν την ξερει και του πουν οτι αυτη γαμιεται για ενα 10ρικο σιγουρα δε θα το πιστεψει.
Αυτο το ποστ Μυστη, δεν ειναι κανονικα για την Ημερησια Ενημερωση η για τον Νομο του Πικκερ?
Βαλτος εισαι απο την εργοδοσια?
(Η υποθεση αυτη, θυμιζει την Μονα?, που λεγατε πιο πριν, λες και αυτη να την κανει συντομα? Μηπως ειναι αμπερ αλερτ? Θα προλαβουμε απο Δευτερα?)
Έχω μια υποψία (μην πω βεβαιότητα) ότι 10 με 15 μαλάκες δεν θα πάμε...όλοι οι άλλοι σαν να μη συμβαίνει το παραμικρό...ο μόνος τρόπος είναι να μαζευτούμε αυτοί οι 10 με 15 μαλάκες και να μην αφήνουμε τα γίδια να μπαίνουν. Τι να σε κάνω που έχω δουλειά την Κυριακή.....
Εισαι τυχερος! Την βρωμικη δουλεια θα την κανουν οι Πικκεριστες, για σενα!
Θα πανε με καμερες να καταγραψουν τα λαμογια! Και για τρικκακια!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Αυτο το ποστ Μυστη, δεν ειναι κανονικα για την Ημερησια Ενημερωση η για τον Νομο του Πικκερ?
Βαλτος εισαι απο την εργοδοσια?
Μυστη καπου εκανα λαθος μαλλον...γιατι εχασα το δρομο! Οπως εκεινος που νομιζε οτι γαμησε στο φυλης40 και τελικα ειχε γαμησει καπου στην φωκαιας?! τεςπα!
Το θεμα της εργοδοσιας παραμενει! Πετας κρεας σε περιοδο νηστειας!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Ξημέρωσε 6η Απριλίου.
Όποιος σέβεται τον εαυτό του, τα χρήματά του και έχει προσωπικότητα, σήμερα και αύριο ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ.
Όποιος δεν σέβεται τον εαυτό του, ούτε τα χρήματά του και η λαγνεία έχει γίνει δεύτερη φύση του, μπορεί να πάει και να φάει την φόλα του, με την ησυχία του.
Εγώ του εύχομαι, προκαταβολικά, καλή χώνεψη!
Κάτσε να δεις Μήτσο πόσες κριτικές θα έχουμε για το Σ/Κ!!!!!! :2funny: :rockon:
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
πήρα την σακίρα στο φωκ17 πάνω. σίγουρα δεν δίνει κώλο γιατί παρόλο που στήνεται για να της το βάλεις σφίγγεται τόσο που δεν μπαίνει με τίποτα.  κατά τα άλλα πρόκειται για μια εμφανίσιμη κοπέλα που της αρέσουν οι αγκαλίτσες και τα φιλάκια . μάλιστα ήθελε να την κοιτάω στα μάτια καθώς το κάναμε. δεν πήγαν τελείως χαμένα τα λεφτά.
 

blanning

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
46
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα στην ομάδα, υπάρχει κάποιο σπίτι με 2 γυναίκες για σήμερα;
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
πήρα την σακίρα στο φωκ17 πάνω. σίγουρα δεν δίνει κώλο γιατί παρόλο που στήνεται για να της το βάλεις σφίγγεται τόσο που δεν μπαίνει με τίποτα.  κατά τα άλλα πρόκειται για μια εμφανίσιμη κοπέλα που της αρέσουν οι αγκαλίτσες και τα φιλάκια . μάλιστα ήθελε να την κοιτάω στα μάτια καθώς το κάναμε. δεν πήγαν τελείως χαμένα τα λεφτά.
εγώ άπορο κάποιες στήνονται για κωλο αλλά σε αποτρέπουν με το να σφίγγονται κτλ... και έτσι δεν καταφέρνουμε να τις καρφοσουμε  πίσω .... τώρα οι βιαστές παρόλο που η γυναίκα εκηνη την στιγμή φωναζη χτυπιέται κτλ πως καταφέρνει ένας βιαστής και την παραβιάζει ; Ενο εμείς που το έχουμε στο πιάτο δεν το καταφέρνουμε από πισο επηδη απλά σφίγγεται η ιερόδουλη ; Το έχω απορία πραγματικά 
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.162
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom