Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (41 μέλη και 186 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Μπορεί κάποιος να μου πει πως μοιάζουν η  βερόνικα και η γιασμίν από φωκαίας 25 οροφο ;

Ή ακόμα καλύτερα με ποιες γνωστές γυναίκες όπως κάνει ο Λαδάκης  :hi:


βασικά έχουν 3+ βυζί; :S :S :S

εγω πηγα να τσεκαρω τι παιζει χθες κατα τη μια μιση το βραδυ και γινοταν πανικος στο σαλονι και αν και ντρεπομαι γενικα λεω ας κατσω να δω πως ειναι μια κ ηταν δωματιο..αναφερομαι στη βερονικα γτ μονο αυτη δουλευε..εκει που καθομασταν ακουγοντουσαν φωνες απτο δωματιο..εδινε πονο το μωρο με αυξομειωσεις στην ενταση κι ηταν πολυ καυλωτικο..ωστοσο μετα απο 20 λεπτα που βγηκε και την ειδαμε εχω να πω το εξης.. χωρις να θελω να προσβαλλω καποιο..προκειται για μια κοπελα αβυζη σχετικα πολυ γλυκια στο προσωπο και ωραιο πατο..προσωπικα εχω δει πιο ωραια μουνια και παροτι ηταν η σειρα μου γτ αυτος π ηταν πριν απο μενα ηταν φιλος του συναγωνιστη π γαμουσε μεσα, εφυγα! γουστα ειναι αυτα αλλα καλο ειναι να πηγαινεις απο μονος σου να τσεκαρεις θεμα εμφανισης!
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
εγω πηγα να τσεκαρω τι παιζει χθες κατα τη μια μιση το βραδυ και γινοταν πανικος στο σαλονι και αν και ντρεπομαι γενικα λεω ας κατσω να δω πως ειναι μια κ ηταν δωματιο..αναφερομαι στη βερονικα γτ μονο αυτη δουλευε..εκει που καθομασταν ακουγοντουσαν φωνες απτο δωματιο..εδινε πονο το μωρο με αυξομειωσεις στην ενταση κι ηταν πολυ καυλωτικο..ωστοσο μετα απο 20 λεπτα που βγηκε και την ειδαμε εχω να πω το εξης.. χωρις να θελω να προσβαλλω καποιο..προκειται για μια κοπελα αβυζη σχετικα πολυ γλυκια στο προσωπο και ωραιο πατο..προσωπικα εχω δει πιο ωραια μουνια και παροτι ηταν η σειρα μου γτ αυτος π ηταν πριν απο μενα ηταν φιλος του συναγωνιστη π γαμουσε μεσα, εφυγα! γουστα ειναι αυτα αλλα καλο ειναι να πηγαινεις απο μονος σου να τσεκαρεις θεμα εμφανισης!

τελικα ειναι αυτη η βερονικα που λενε με τα κονδυλωματα?
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
211
Πόντοι
21
τελικα ειναι αυτη η βερονικα που λενε με τα κονδυλωματα?

ναι για αυτην ειχε γινει ο λογος για κονδυλωματα αλλα κανεις δεν αναφερθηκε με σιγουρια για το θεμα
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Κατάθεση απογευμα σε χριστινα απο φωκαιας 24 τι βυζαρες είναι αυτές 5 λεπτά δε τις χορταινα!!!απολυτη καβλα μπείτε το γουσταρει!!μετα με φιλους τσαρκαραμε βραδακι κατάθεση σε αννα απο μοντελοαλυσιδα λες κ εχει πεσει σε κατάθλιψη η απολυτη φολα εχει χάλασει..τελείωσα αλλα κενο γαμησι τσαμπα λεφτά
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Φώκαιας 24 ήταν η Άννυ απογευματινή βάρδια...η γνωστή πορνοστάρ... επειδή είχε φάει φολα την έκανα ελαφρά
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Λέω να κατέβω κανένα Μετάξι σήμερα .
Καμιά πρόταση έχετε ;

για

1. Σκινάκι, πετί
2. Γλύψιμο πάφυ μουνάρας
3. Ακά τσιμπούκι αλλά όχι χοντρή

ότι κάτσει από τα τρία
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Είναι η Γη της Επαγγελίας για τα πρεζόνια, τους λαθρομετανάστες και κάποιους ξένους αλλά όχι και για τους Έλληνες!
τι θα ζούσαμε χωρίς το Μετάξι;

πείτε καμια πρόταση, σε καμια ώρα θα είμαι κάτω
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Ιασωνίδου 37 όροφος γάμησα το απόλυτο πετίτ σκινάκι τσιγγανάκι Ναταλία .
Το μουνάκι του τελείωνε στα 5 εκατοστά και πολύ λέω
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Ιασωνίδου 37 όροφος γάμησα το απόλυτο πετίτ σκινάκι τσιγγανάκι Ναταλία .
Το μουνάκι του τελείωνε στα 5 εκατοστά και πολύ λέω
όχι και 5 εκατοστά!!!ήταν στην αρχή στενό τώρα έχει ανοίξει αρκετά εκτός και αν παίζεις μπούρι φίλε μου!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom