Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (37 μέλη και 198 επισκέπτες)

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
116
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπερες τι ωρα τελειωνει η 2η βαρδια ρε μυστες?
 

sertico13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
363
Like
216
Πόντοι
21
πικερ ποτε θα ανεβασεις το αριθμο των ...πουτσιδιων που εριξες στο μεταξι την χρονια που φευγει?. οπως καθε χρονο πρεπει και φετος να γινει ο απολογισμος. :rockon:  εισαι ικανοποιημενος απο τις φετινες επιδοσεις σου?  :erection:εβαλες καποιο στοχο για την νεα χρονια? :orchestra:
 

EL MANOLO

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
κανενα εμφανησιμο μωρακι 3 βαρδια μεταξι υπαρχει?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495

kOsTAς_ns

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
0
Ιασωνίδου 37 όροφος γάμησα το απόλυτο πετίτ σκινάκι τσιγγανάκι Ναταλία .
Το μουνάκι του τελείωνε στα 5 εκατοστά και πολύ λέω
αυτή είναι που δούλευε παλιότερα στο Ιασωνος 27α, που κατεβαίνεις τα σκαλιά κατω?
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.062
Like
1.208
Πόντοι
216
Ιασωνίδου 37 όροφος γάμησα το απόλυτο πετίτ σκινάκι τσιγγανάκι Ναταλία .
Το μουνάκι του τελείωνε στα 5 εκατοστά και πολύ λέω
ΠΙο στενό και από μια αδυνατουλα άβυζη στη διδυμου, πριν λιγο καιρό?
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Διαβάζοντας τους διθυράμβους, έκανα πρόσφατα κάποιες εξορμήσεις, σε διαφορετικά βράδυα, στη Διδύμου για να δω τις δύο Αλιόνες.

Με την κάτω Αλιόνα δεν πήγα διότι μου φάνηκε σαν Trans-it.

Με την πάνω Αλιόνα, και εν όψει αυτών των βύζων, προσήλθα στο δωμάτιο. Σε λίγο ήλθε και η Αλιόνα, η οποία προέβει σε αναλυτικό σχολιασμό επίκαιρων θεμάτων γεοπολιτικής και περιφερειακής ασφάλειας. Σεξ δεν έγινε, αλλά έφυγα ενήμερος για τα τεκτενόμενα στη γεοστρατηγική σφαίρα. Και δεν πήγα πουθενά αλλού μετά. (Τέτοιο ξενέρωμα).

Τις καλύτερες ευχές σε όλους για την περίοδο των Εορτών και το Νέο Έτος.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Διαβάζοντας τους διθυράμβους, έκανα πρόσφατα κάποιες εξορμήσεις, σε διαφορετικά βράδυα, στη Διδύμου για να δω τις δύο Αλιόνες.

Με την κάτω Αλιόνα δεν πήγα διότι μου φάνηκε σαν Trans-it.

Με την πάνω Αλιόνα, και εν όψει αυτών των βύζων, προσήλθα στο δωμάτιο. Σε λίγο ήλθε και η Αλιόνα, η οποία προέβει σε αναλυτικό σχολιασμό επίκαιρων θεμάτων γεοπολιτικής και περιφερειακής ασφάλειας. Σεξ δεν έγινε, αλλά έφυγα ενήμερος για τα τεκτενόμενα στη γεοστρατηγική σφαίρα. Και δεν πήγα πουθενά αλλού μετά. (Τέτοιο ξενέρωμα).

Τις καλύτερες ευχές σε όλους για την περίοδο των Εορτών και το Νέο Έτος.

Εγώ το χα γράψει για τη γράτσα εδώ πιό παλιά! Μπορεί να ναι ΤΟΠ για ΠΟΛΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ πελατεία κάτι που κατ εμε την κανει εντελώς ακατάλληλη για τον μέσο μπουρδελοκαβαλάρη, το ΠΩΣ πήρε 2 τόσο καλές κριτικές (τις είδα) με έκανε ν απορήσω και να πειστώ πως ο καλύτερος κριτής είναι ο ίδιος μας ο εαυτός γιατί πολλές φορές τα γούστα, η χημεία, η διάθεση, η διαφήμιση ΠΑΝΤΑ διαφοροποιούν κατά πολύ το τελικό αποτέλεσμα
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Τσεκαρα στο Φωκαιας 17β πανω μια Σακιρα(πρωινη βαρδια).
Πολυ καλο σωμα(μοντελε).Ωραια ποδια,στηθος,μεση,καλο υψος αλλα στο προσωπο (ιδιως οταν χαμογελα) αγοροφερνει...
Απλη ιδεα μου ή κατι αλλο γινεται??:think: :think:
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Με την πάνω Αλιόνα, και εν όψει αυτών των βύζων, προσήλθα στο δωμάτιο. Σε λίγο ήλθε και η Αλιόνα, η οποία προέβει σε αναλυτικό σχολιασμό επίκαιρων θεμάτων γεοπολιτικής και περιφερειακής ασφάλειας. Σεξ δεν έγινε, αλλά έφυγα ενήμερος για τα τεκτενόμενα στη γεοστρατηγική σφαίρα. Και δεν πήγα πουθενά αλλού μετά. (Τέτοιο ξενέρωμα).


Οι ουκρανες εχουν οντως ενα αγχος για την γεωστρατιγικη και τις συγκρουσεις στην περιοχη τους εδω που τα λεμε. Η συγκεκριμενη και εχει καπως αναγκη για καφενειακη συζητηση.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.417
Πόντοι
15.775
Το Μεταξουργειο παντως δεν αξιζει ουτε για βολτα..Θεωβρωμικα σπιτια που βρωμανε κατουριλες και οχι μονο θεωβρομικα κρεββατια η μεγαλη πλειοψηφια των κοριτσιων δεν βλεπεται και τσαρκαρουν σχεδον αποκλειστικα ξενοι..
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Το Μεταξουργειο παντως δεν αξιζει ουτε για βολτα..Θεωβρωμικα σπιτια που βρωμανε κατουριλες και οχι μονο θεωβρομικα κρεββατια η μεγαλη πλειοψηφια των κοριτσιων δεν βλεπεται και τσαρκαρουν σχεδον αποκλειστικα ξενοι..

Εγω 3-4 βόλτες τώρα έχω βρεί το παλιό καλό μου χαμόγελο! Μετά από αρκετές πουστιές στην περιοχή της Φυλής και πέριξ επιτέλους έκανα καλό σεξάκι! Προφανώς και έχει θέματα το Μετάξι αλλά οι τσάρκες είναι ΚΑΙ για scouting αγαπητέ! Μετά βολτάρεις "άφοβα"
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom